Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 150 yi bizzat kendim denedim.. [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    iyi motor valla
    ...tın tın giderim abi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Hakkaten, en sonunda açıklanmış (oohh)
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

ICMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Çok şükür .
    3190 ytl. Bu motor kasıp kavuracak.
    Ortalık yandı valla.
    --MOTOSİKLETSİZ OLMUYOR YAV--

feyzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cgl 125
    evet fiyat belirlenmiş eğer benim cgl ye uygun bişey verirlerse 150 liye terfi edecez inşallah
    bu arada test için çok sağolun

gokhan1507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacağım İnşalah Bir Tane
    bnce yamaa ile yarışamaz yamaha piyasaya hakim u anda en azından ybr yi tanıyoruz..

honda nın bu motoru getirmesinde ki en büyük neden ybr dir bence..fakat geç kaldılar ihtiyacı olanlar karşıladılar ihtiyaçlarını bu motorun bu fiyattan SATABİLECEĞİNİ ZANNETMİYORUM..

zaten yaz geldi mi fiyatı çıkarırlar 4.000 ytl civarına..

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet fiyat 3.190ytl arkadaşlar, nihayet.... bu da link buyrun...
    http://www.honda.com.tr/motosiklet/model/?model=45

Bu motor bu fiyattan bal gibi satar arkadaşlar, daha ne bekleniyor ki yani. 150cc bir Honda ve bu fiyata, motosiklet için başlangıç düşünen ve maddi durumu olmayan biri için mondial v.s. gibi bir alet almaktan daha mantıklı değil mi yani. Eleştiri yaparken de biraz rasyonel ve insaflı olmak lazım.
    Bayisine TVS Apache'yi sorduğumda milletin sıra beklediğini gelmesi için sabırsızlandığını söylemişti. Bu aletinde en azından kurye şirketleri tarafından büyük ilgi göreceği kesin.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    gokhan1507 Yazı beklemene gerek yok kı sıkıntın fınans ıse bence cozumunu ara ama bu arada dıger fırmalarda bır seyler getırecektır bu segmentte durmayacaktır sonucta serbest pazar ekonomısı rekabetcı ortam kapıtalıst sıstem cokmu uzattım ne

Yazmayı unuttum Otosevere gıttım dedım cbf150 varmı bakcem dedım yok kardesım dedı gelmedı dedı ıcımde kaldı ama 2 ay daha sırınevlerdeyım o gelene kadar kapılarındayım bu arada kapıya koymuslar transalp way dedım hayalımdekı moto (sımdılık)
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Motosikleti
    NS300 Forza
    Bence henüz erken bu motor hakkında konusmak için. Bir iki ay sonra kullananlar bir şeyler yazacaklardır buraya. Bizde daha net bilgi edinebiliriz. Gercekten güzel bir motor bende almak isteyenlerden biriyim ama 150 cc bir honda için 3190 ytl fiyat aşırı şekilde makul geldi bana. Birde tabi çinde üretiliyor olması ister istemez insanı tedirgin ediyor. Güvenebileceğim tek nokta HONDA olması. Bekleyip görelim diyorum. Alacak olan arkadaslar izlenimlerini paylasırlarsa güzel olur. Alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun..

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    benim kredi borcum olmasa gözümü kırpmadan tekrar kredi çekip alırım çok güzel motor cbf 250 kullanmıstım çok güzel bir motordu. Bende mondial 125 kt var borcu bitince almak isterim belki ikinci elini düşürebiliriz ileride.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

vaio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gusel tes olmuş tşk.

ELeCtRiCkChi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZeaLSun 125-7
    Alıntı rup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diosun ama bu işin satış sonrasıda var. yaygın servis agı ve parça sorunu yaşamama garantisi olan bi firma Honda ama TVS için bunu bu kadar rahat söyleyebilir miyiz? ayrıca bu linkte bir başka cbf150 testi var!
    http://www.ntvmsnbc.com/modules/habe...rch=&NewsType=
    WaLLa ARkadaşım Bu Test HARiQa YaW SaoLasın WeRdiğin Link İçin...! YaLnız MotoR SüPeR Hasta Oldum 2007 Yazına DooRu MutLAka (ALLah Nasib EdeRse) ÜzeRinde OLacam...!
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][B]:queen: Ben Yandım, Sen Yanma ; Sakın MondiaL ALma...! :queen: [/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim anlamadığım nokta şu, yaklaşık 3 ay sonra bu aletin 2007 modeli çıkacaksa ve onda devir göstergesi de olacaksa niye Honda bu aleti bu haliyle satışa sunuyor. Yeni model gelince eski sattıklarını çağırıp (ahlaki olarak) devir sayacı takması gerekmez mi? Yoksa Honda bunları bu fiyata ucuz diye satıp yeni yılda getireceklerini devir sayacı ya da başka aksesuarlar var diye zamlı mı satmayı düşünüyor. Bu siteyi, takip eden Honda yetkilisi varsa bi açıklama getirir mi acaba? Ya da du bakiim ben bunlara bi mail çekeyim, buradan size de sonucu bildiririm.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

yaklaşık 3 ay sonra bu aletin 2007 modeli çıkacaksa ve onda devir göstergesi de olacaksa niye Honda bu aleti bu haliyle satışa sunuyor
    2007 yılının ikinci yarısında satabilir devir göstergesi olan motorları 3 ay sonra yenileri satmak zorunda değil ki.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım nokta şu, yaklaşık 3 ay sonra bu aletin 2007 modeli çıkacaksa ve onda devir göstergesi de olacaksa niye Honda bu aleti bu haliyle satışa sunuyor. Yeni model gelince eski sattıklarını çağırıp (ahlaki olarak) devir sayacı takması gerekmez mi? Yoksa Honda bunları bu fiyata ucuz diye satıp yeni yılda getireceklerini devir sayacı ya da başka aksesuarlar var diye zamlı mı satmayı düşünüyor. Bu siteyi, takip eden Honda yetkilisi varsa bi açıklama getirir mi acaba? Ya da du bakiim ben bunlara bi mail çekeyim, buradan size de sonucu bildiririm.
    Aynen boyle olacak heralde

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    arkadaşlar bugün akşam saat 20.00 da konya bayisine cbf150 ler geldi. montajını bekledikten sonra saat 21.00 da motorlar hazır oldu. biz de konya honda bayisinin sahibi mehmet şirin sayesinde motorları test ettik

öncelikle cbf150 asla ybr nin rakibi değil. cbf150 yi kullananlar ybr derse anca kendini kandırır. mükemmel sessiz bir motor. çalıştığını zor duyuyorsunuz. sürdüğüm motor sıfır olduğundan hız yapamadım fakat 60 km/h ile giderken öndeki rüzgarlık sayesinde rüzgar hiç gelmiyor yüzünüze. vitesleri çok yumuşak geçerken ses gelmiyor. 5 vites ve 3 viteste 30km/h gibi hızlarda titremiyor bile motor. koltuğu çok rahat ve iki kişi çok rahat şekilde oturabiliyorsunuz. sürüş konforunda bence bu sınıfta lider olacak gibi. yolda resmen akıp gidiyor.

özellikle yakından ilk gördüğümde bu kadar büyükmüymüş dedim akşam olduğu için fazla resim çekemedik.

son olarak bir yorum yapacaksak tek kelimeyle dört dörtlük bir motor. birkaç hafta sonra heryer cbf150 olacak bence ayrıca cbr125 alan bir arkadaşım keşke bekleseydim de cbf150 alsaydım dedi.

bu da arkadaşım soner (clawman) beraber test ettik motoru. ikimizde hasta olduk motora.

ben de cbf250 ile ikisini yanyana görünce özellikle fiyatlarını gözönüne alınca cbf150 almaya karar verdim. inşallah alacağım
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ICMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Çok güzeller.Emeğin için sağol.
    --MOTOSİKLETSİZ OLMUYOR YAV--

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    titanların 4.500 ytl olduğu güzel ülkemde 150 cbf nin 3190 ytl ye satılması bence garip ötesi.......

rekabet olabilir. ybr veya diğer motorlara nispet olarak gelmiş oladabilir. ama neden cgl titan, titan delüx fiyatları inmedi bir düşünün.......

bence ellerindeki parçaları değerlendirmek için kullandıkları pazarlama yöntemi..
    Devamı olurmu bilmem... Eğer ucuz olmasının nedeni çinli olmasıysa 150 lik daha ucuz çinliler de var.......

Honda diye aldanmayın bence... Gerçek japon honda olsun 1000 fazla olsun......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titanların 4.500 ytl olduğu güzel ülkemde 150 cbf nin 3190 ytl ye satılması bence garip ötesi.......

rekabet olabilir. ybr veya diğer motorlara nispet olarak gelmiş oladabilir. ama neden cgl titan, titan delüx fiyatları inmedi bir düşünün.......

bence ellerindeki parçaları değerlendirmek için kullandıkları pazarlama yöntemi..
    Devamı olurmu bilmem... Eğer ucuz olmasının nedeni çinli olmasıysa 150 lik daha ucuz çinliler de var.......

Honda diye aldanmayın bence... Gerçek japon honda olsun 1000 fazla olsun......
    cg125 ler üretimden kalkıyor arkadaşlar. ellerinde kalanları satıp bir daha getirmeyecekler. yani diğer titanlar artık olmayacak. ayrıca ellerindeki parçaları değerlendirme değil yepyeni bir motor.

zaten cg125 satılmıyordu. resmen bu sene durdu satışları. ben bu motora güveniyorum. ybr gibi sağlam bir model olacak.

motoru yakından görmeden karar vermeyin diyorum. resimlerle ilgisi yok sanki. daha güzel normalde
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    bugun bende görmeye gittim honda bayine hem ziyarete hemde ticaret amaçlı ybr kullanıcısı olarak kıskandım cbf150 valla çatır çatır çatladım devir sati koyunca güzel olucak motor ve depo kısmı sandığınızdan çok geniş
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Eralp hocam ellerinize sağlık, başlangıç içinde olsa çok bilgilendirici olmuş,
    Arkadaşlar benim danışmak istediğim , cbf150 ile uzun yola gidilir mi? uzun yoldan kastım, 400-500km'lik yollar. Birde toprak yollardaki performansı nasıl olur, bu konuda fikri olan var mı?(daha motor ortalıkta yok ama ben bi sorayım dedim )

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler