Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Karion (RT125) [test]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco Agility
    Alıntı megadeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorun görüntüsüne diyecek yok yalnız 125cc lik bi makine o cüsseye ve o devasa tekeri çevirmeye yetersiz 200cc olsa tamam diyecem
    eğer yediklerinizi hemen öğütmek istiyosanız bu motoru kullanmanızı tavsiye ederimacayip vibrasyon var.Ben benim motorum çok titrer diye yakınıyodum ama bunun titreşimi ile taş düşürebilirsinizkullanan arkadaşlarım pek memnun değil bilginize..
    yenilenen motor 15HP güç üretiyor. Üstelik artık yağ soğutmalı.
    Dolayısıyla performans olarak bir sorun olmaz, hatta sizi fazlasıyla şaşırtacaktır!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    motorunun yenilendiğini bilmiyodum yağ saoğutmalı olması iyi olmuş o zaman alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun diyelim

Motosikleti
    YOK
    ***ustam benim motor 150 hs mondiall usta benim motorun şanzıman yagı nasıl degişir bilgin varsa yazarsan sevinirim birde resimli olarak koyarsan ...

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet arkadaşlar yaz geliyor, bu motosiklete sahip arkadaşlar bir yıllık deneyimlerini yazarlarsa ben gibi potansiyel alıcılara çok faydalı olurlar
    Honda CBF150 ile bunun arasında kaldım açıkçası

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    arkadaşlar bende rx 125 kullandım ve mükemmel bir makina tanıyanlar bilir cbr 125 i satıp hyo rx 125 alamayı planlıom ve rx le ilk kullanmam da baya bi merdiven tırmandım basamaklar düz yol gibi geliyor özellikle hyo yu destekliyorum
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

rsc86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moskoviç 1.5lpg ilk hedef YZF 125 ileri
    Alıntı denden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var abi

paket mi yapalim burada mi yersin?

golfy ile msn de konuştuk ta

aslnda ikimiz de begendik, ama bu fiyat fazla gibi. siz ne dusnuyorsunuz?

ayrica bizim indirim konusunda da pek bir bilgi yok.
    paketleyipte gönder ister bizat getir tanışmış oluruz şaka 4400 iyibir fiyat alırım ybr 250 9,400 ödemem ve ybr 250 den daha karizmatik

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar başlığı hortlatıyoruz belki ama yok mudur bu cihaz sahibi insan, görüşlerini alalım? Cidden Honda CBF150 ve bunun arasında kalmış durumdayım

Motosikleti
    moto-zeta rally 50 :)
    motosiklette ilk dikkat çeken zaten lastikleri sanki traktör lastiğini almıslarda koymuşlar maşallahı var herseyiyle cok güzel yorumlar okudum ama uzun yol motoru herzaman daha iyidir diye düşünüyorum aa belkide 2. elinden alma şansım olursa hiç kaçırmam çünkü cok iyi bi vitesli başlangıcı olur diye düşünüyorum
    [COLOR="Red"]RÜZGARI RUHUNDA HİSSET....![/COLOR]

Motosikleti
    Müstakbel motorum Hyosung RT 125

Karion

Selamlar arkadaşlar,,benim bi sorum olucaktı özelliklede Karionu test etmiş yada tecrübesi olan arkadaşlara,,benim boy 1.60,kilo 48 ya aslında barışığım bu durumla ama konu motor olunca helede enduro hayalin varsa sorun olmaya başlıyo bu boy,,sizce karionu rahat kullanabilirmiyim görüşleriniz nedir acaba ? Çünkü çook hoşuma giden bi motor ve bu benim ilk vitesli motorum olucak,,o açıdanda değerlendirilirse sizce durum nedir ?
    [B]Yolun bittiği yerde,,enduro başlar... [/B]

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Dostum ben bu motorları yerden bayağı yüksek biliyorum.İncelediğim rx125 mesela çok yüksekti.Boy ayarı vardı yanılmıyorsam ama benim iki ayak yere pek değmiyor gibiydi(Boy 176)
    Gidip üzerine oturarak denemen en faydalısı olur sanırım

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Harika motor denedim.. .

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben bu motorları yerden bayağı yüksek biliyorum.İncelediğim rx125 mesela çok yüksekti.Boy ayarı vardı yanılmıyorsam ama benim iki ayak yere pek değmiyor gibiydi(Boy 176)
    Gidip üzerine oturarak denemen en faydalısı olur sanırım
    Rx125, karion'un abisi.. ve aralarında ciddi sele yüksekliği farkı var.. Karion, yani rt 125'in sele yüksekliği çok alçak.. Hatta piyasadaki bir çok scooter'dan bile alçak.. Ben de 1.70'lik boyumla topuklarım yere değerek kullandım yaklaşık 1 yıl kadar..
    Distribütörlük karmaşası aşıldıktan sonra 2.motor olarak tekrar almayı düşündüğüm bir motosiklet.. Çünkü çok keyifliydi..

Motosikleti
    Teşekkürler arkadşlar..Keşke imkan olsa denemek için ama şuan kıbrıstayım ve en erken haziran 13 TRye dönebilirim ama İstanbula iner inmez buluyorum abi Hyosung bayiisini atlıyorum Rt 125in üstüne 1.60 boyla bizim ayağın durumu muallak biraz ama neyse bakalım görüşlerinizi beklerim yinede arkadaşlar,,

Abi naaptın Rx125 benim için eyfel kulesi zaten yaa bugün bi v-strom'a oturdum yani tattirevalli niyetine

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Valla ben rx125 ile karion'u kardeş olarak bildiğimden boyları yakındır diye tahmin ediyordum.Kusura bakmayın

Motosikleti
    hyosung karion 125
    birbuçuk senedir arazi ağırlıklı kullanıyorum, herşeyinden çok memnunum. Memnunluğum da beklentimden kaynaklanyor. Hız merakınız yoksa, dağ-taş dolaşmak istiyorsanız oldukça iyi. Boyum1.77, 90 kiloyum, sele alçak ama aşırı bir rahatsızlık yaşamadım. Oldukça da sağlam.
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

SSTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı golfy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birbuçuk senedir arazi ağırlıklı kullanıyorum, herşeyinden çok memnunum. Memnunluğum da beklentimden kaynaklanyor. Hız merakınız yoksa, dağ-taş dolaşmak istiyorsanız oldukça iyi. Boyum1.77, 90 kiloyum, sele alçak ama aşırı bir rahatsızlık yaşamadım. Oldukça da sağlam.
    Ben de haziran gibi bu motordan almayı düşünüyorum ve kullanan birisi olarak size bir iki sorum olacak.malum bu aletten fazla yok piyasada ve olabildiğince kullananların görüşünü almaya çalışıyorum. karionda titreşim şiddeti rahatsız edici düzeyde midir.ikincisi yakıt tüketimi aşağı yukarı 100km/lt olarak ne kadardır.bir de kronik bir problemi var mı.

Motosikleti
    Alıntı golfy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi aynen mevzu dağ-taş-toprak boy 1.60 ama huckle kardeşim arka amortisöre bi ayarla yere basarsın diyo nasip bakalım inşallah arkadaşlar..

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    Alıntı SSTEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de haziran gibi bu motordan almayı düşünüyorum ve kullanan birisi olarak size bir iki sorum olacak.malum bu aletten fazla yok piyasada ve olabildiğince kullananların görüşünü almaya çalışıyorum. karionda titreşim şiddeti rahatsız edici düzeyde midir.ikincisi yakıt tüketimi aşağı yukarı 100km/lt olarak ne kadardır.bir de kronik bir problemi var mı.

100 km'ye kadar olması gerektiği kadar rahatsız etmeyen bir titreşim var.
    yakıt tüketimi bende 100 km 4 lt kadar yakıyor rodaj tamamlandığında bunun düzeleceği söylendir. Kronik problemlere gelince ilk rodaj aşamasında vitesi boşa alma sorunu yaşarsın ama rodaj yağı değiştiğinde düzeliyor birde yüksek devire çıkarken gazı sanki yemiyor 3 4 saniye sonra gazı yemeye başlıyor ..
    Eğitimde Özgürlüğe Hayır Diyenlere [B][COLOR="DarkRed"]HAYIR[/COLOR][/B]

Motosikleti
    hyosung karion 125
    Alıntı Şahi_13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi aynen mevzu dağ-taş-toprak boy 1.60 ama huckle kardeşim arka amortisöre bi ayarla yere basarsın diyo nasip bakalım inşallah arkadaşlar..
    O zaman motora mutlaka binip ayarlatmanı ondan sonra karar vermeni tavsiye ederim. Arazide performansı oldukça iyi. Ancak, kros yapamazsın tabi. Kros için biraz ağır. Gaz kesme konusunda (tahtaya mı vurayım bilmiyorum) ben sorun yaşamadım.
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

mesrur özgök - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT 700 deauville
    Gerçekten Güzel Makina Performans ına Bakmak Isterdimmm...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler