Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

MOTOMAX-KEEWAY - Speed 150 [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Düşünenler için faydalı bilgiler olmuş.
    Teşekkürler.
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    şuan 250 mct var bend eğerki bunu almasaydım alacak olduğum motor speed 150 idi. görünüş olarak ybr yi oldukça andırıyor, okuduğum kadarı ile hacminin motoru değil, performansı düşük, fiyat konsunda birşeylet yazmak istedim fiyatın 2099 olduğunu yazmışlar bundan 1,5 ay öncesi 2399 gibi bir fiyatı vardı ve ankara motomax ta çalışan arkadaş fiyatın yükseleceğini hatta 2800 gibi bir fiyat civarı olacağını söylemişti. demekki hepsi hava civaydı.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    motor 2.400ytl, 2.089'a sıfırını bulursanız hemen alın.

bu arada 1500km'ye geldim, vitesler artık çok daha rahat geçiyor, motor daha rahat devirleniyor. bir kaç bin sonra daha da rahatlaycak belliki.

inanılmaz az yakıyor, bir depo ile 450km yol gidiyor. uzun yolda mola için benzinin bitmesini beklemek bu motor için çok akıllıca olmaz. ;)

80km/h' e kadar sürüşü zevkli, titreşim yok. 80'in üzerinde başlıyor, aynalarda titriyor. (bu arada bu özellik daha yüksek hacimli bazı "marka" makinelerde de var.)
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    speed 150 naked
    arkadaşlar 5 aydır kullanıyorum alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim mükemmel bi makine vibrasyon yok kullanımı kolay vites oranlarının kısa olması nedeniyle acayip az yakıyor hararet diye bi olay yok hatta bana çok şey öğrettiğini düşündüğüm için artık satıyorum ilgilenler göz atabilir....

http://www.motosiklet.net/forum/satm...replikasi.html
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

Motosikleti
    sezon bitti ben de uygun fiyata satıyorum, ilgilenen için:

http://www.sahibinden.com/temiz_keew...XQQdisplayitem
    B00_74

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    bu motoru gecenlerde gordum yakından gayet guzel sık duruyordu vede cusselı

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    fiyatı kendi sitesinde 3. bin ytl feyizoğlunda 2.400 filan nasıl iş anlamadım

Motosikleti
    efsane motor 3 bine satıyor, feyizoğlunun elinde kaldıysa motomax ın getirdiği vardır. fiyat farkı bu yüzden.
    B00_74

bang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway speed 150
    Bugün bu motorun 2009 modeli için el sıkıştık.Yarın paramı ödeyeceğim ve büyük ihtimal yarından sonrada motorumu alacağım.Vermiş olduğunuz bilgiler çok değerliydi,herkeze çok teşekkürler.
    Kontrolsüz hız,hız değildir

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    bende bu motorun ıkıncı elınen aldım 2006 model daha yenı dedık 1 3 50 aldım 500 lira masraf ettım konyalı bı oglan ıyı kokledı bu motoru bana ah bıde getse mororu yapıldı şanzıman degıştı zencır far eksoz koltuk kılıfı sınyaller bı ybr parasını buldu motor adama benzese barı 90 gecmıyor bend e 90 kıloyun bayır aşagı gıtmıyor motor yorgun aldıgıma bın pişman oldum 225 0 ye geldı satsam 100 0 lira etmez ne lanet şeymış akuyude unutmayalım her yanı masraf hey ben boyle motorun ıcıne edeyım lanet ya alacak olan varad a almasın parca sorunu var balansor dışlısı kamyon gıbı calşıyor parca hbulamadık lanet ola
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

arkadaşım iki ay içinde iki defa apache tvs aldım.motordan gelen sesler ve vibrasyon yüzünden satmak durumunda kaldım.şimdi keeway speed 150 aldım gayet memnunum.sıfır vibrasyon.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Artecom kardeş bende neden pache almadımm dıye kendıme kızıyordum apachedemı dandık cıktı demek senın makıne nasıl gıdışı ıyımı kac model kaca aldın
    benımkı rektefıye oldu 90 gecmıyor ybr 125 25 cc duşuk olmasına ragmen tokatlıyor bıde fark atıyor tıtanda oyle modıla 150 kn de
    yaktıracaklar bana bu motoru ha
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

bang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway speed 150
    Motoru aldığımdan beri 1200 km oldu.Vites boşta hareket halinde giderken motor stop ediyordu.Ayrıca yolda durduğum zamanlarda yada bazı vites değişimlerinde.Ayarlarını yapmaktan pek anlamam,serviste yaptırdım.Artık durunca stop etmiyor.Ancak,boşta yokuş aşağı giderken stop etmeye devam ediyor.Birinci vitesle motoru kaldırdıktan sonra aniden önümde bir aracın durması sonucu debriyaja,frene basıp durdurup yeniden gazladığımda stop ediyor.Sanırım ayarları düzgün yapılmadı.Gaz ve hava karışımı dengesizliği yanılmıyorsam.Bir ara tanıdık bir motorcu arkadaşa göstericem.Bunun dışında sorunum yok.Ancak,eğimli bir yol olmasına rağmen motor 100-103 km yi geçmedi.Sanki özellikle orda duruyor,otomatik hız sabitleyici var sanki Neyse tüm bu ufak tefek sorunları bilen arkadaşlarla aşıcaz.Bunlarında dışında ciddi bir sorun yok.Gayet akıcı gidiyor ve kullanımı diğer motorlara oranla rahat.Motorun albenisi çok yüksek.Siyah ona çok yakışıyor,gören herkez çok beğeniyor Ybr yanında ince ve çelimsiz kalıyor
    Kontrolsüz hız,hız değildir

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler