Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam: 250cc Karşılaştırma

Motovento
    REKLAM ALANI
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    öncelikle emeği geçen herkese teşekkürler, çok güzel bir karşılaştırma olmuş, motosiklet sürücülerinin her motoru tek tek deneyip kıyaslama yapması çok çok mantıklı ve benim çıkardığım sonuç inazuma ile ktm duke birkaç adım öndeler
    harlemstar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Kendi fikrimi zevkimi soyluyorum bi kac gune 2013 sirir yeni kasa hyo alcam ve motor bindgmi hissetcem tamam inazuma cbr duke iyi konforlu olabilir ama one abi kurye motorumu kullancam zevk almamki sahsen e ustune bindgmde zevk verip bni tatmin etmckse istersem konfordan yikilsn sadece konfor arasam chooper tarzi yada maxi scooter alirdm

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    Zevkler ve renkler tartışılmaz
    UNUTMA iyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi fikrimi zevkimi soyluyorum bi kac gune 2013 sirir yeni kasa hyo alcam ve motor bindgmi hissetcem tamam inazuma cbr duke iyi konforlu olabilir ama one abi kurye motorumu kullancam zevk almamki sahsen e ustune bindgmde zevk verip bni tatmin etmckse istersem konfordan yikilsn sadece konfor arasam chooper tarzi yada maxi scooter alirdm
    senin almak istediğin bana göre cakma racing e bana üstüne para verselerde binmem o yüzden herkesin zevki düşünçesi ayrıdır başkasının zevkine saygı gösterki senin zevkine saygı göstersinler.

Racing motora ilginiz var diye daha türlerini bile bilmediginiz motorlara kurye motoru diyemessiniz.Size göre racing güzel geliyormuş madem türkiyedeki insanların birçoğuna görede racing motorlar apaçi ve serseri motoru size bu kavramlarla hitap edilse hoşunuza gitmez değil mi ? o yüzden sizin begendiginizi veya aldığınız tarzı yüceltmeye çalışmayın fikrinizi zevkinizi de ona göre belirtin.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Adam etrafı en çok etkileyen motoru beğeniyor ???
    Etraf ne kadar etkilenirse bundan o kadar zevk alıyor , bunu da motordan aldığı zevk sanıyor

Bizde bunu yiyoruz....
    Hey yavrum heeyyy.

Bak arkadaş zevk şöyle birşeydir.
    Kapında 800 cc gümbür gümbür makine yanında 250 cc ışıl ışıl gtr varken 50 cc scooterla pazar gezmesine , sabah kahvaltısı na gitmektir. (kahvaltı yeri 45 km uzakta) Gürültüsüne görüntüsüne bakmaksızın. Kullanımından zevk aldığın için.
    [Turan], Emreerol, otopsici ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ktm li ablamız my üyesimi ?
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanmıyorum. Üye olsa her yerde en iyi, en pahalı motosiklet benim derdi sanırım
    harlemstar bunu beğendi.
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam etrafı en çok etkileyen motoru beğeniyor ???
    Etraf ne kadar etkilenirse bundan o kadar zevk alıyor , bunu da motordan aldığı zevk sanıyor

Bizde bunu yiyoruz....
    Hey yavrum heeyyy.

Bak arkadaş zevk şöyle birşeydir.
    Kapında 800 cc gümbür gümbür makine yanında 250 cc ışıl ışıl gtr varken 50 cc scooterla pazar gezmesine , sabah kahvaltısı na gitmektir. (kahvaltı yeri 45 km uzakta) Gürültüsüne görüntüsüne bakmaksızın. Kullanımından zevk aldığın için.
    yada 11 nisanda gelip 15 nisanda geri dönmektir (4200 km)
    acayüp bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanmıyorum. Üye olsa her yerde en iyi, en pahalı motosiklet benim derdi sanırım
    bmw ile porsche yi kiyamaslayamazsin degilmi. ktm ve kawasaki,honda,yamaha da oyle iste ktm bu sektorun porchesi. bastan sona italyan bir motor kalite kokuyor servisine bile gittinizde kendinizi ozel hissediyosunuz. bencede 250 segmentinin en iyisi ktm en pahalisida. fakat bunlari ulu orta soyleyince insanlara itici geliyor tabi. videodada gordugunuz uzere insanlarin 10 da 8 i param olsa ktm alirdim diyor.
    harlemstar bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    harika bir video idi, verilen emek için teşekkür ediyorum, umarım bunun TV'lere pazarlamasını da yapıyorlardır, tv'de motorsiklet ile ilgili programlar bekliyoruz, ancak içerik içinde mutlaka vatandaşın da alabileceği, kullandığı modeller ile ilgili bölümler olmalı ... motorsiklet üzerinde ülkelerarası-illerarası gezilere de yer verilmelidir...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Kendi zevkim bi kac gune 2013 hyo alcam ve motor bindigimi hissetcem. Tamam inazuma cbr duke iyi konforlu olabilir ama one abi kurye motorumu kullancam, zevk almamki sahsen.
    E ustune bindigmde zevk verip beni tatmin etmickse isterse konfordan yikilsn
    Ben Porsche ye, Ferrari ye binmem, o ne abi taxici arabası mı kullanıcam, zevk almam ki şahsen

Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bmw ile porsche yi kiyamaslayamazsin degilmi. ktm ve kawasaki,honda,yamaha da oyle iste ktm bu sektorun porchesi. bastan sona italyan bir motor kalite kokuyor servisine bile gittinizde kendinizi ozel hissediyosunuz. bencede 250 segmentinin en iyisi ktm en pahalisida. fakat bunlari ulu orta soyleyince insanlara itici geliyor tabi. videodada gordugunuz uzere insanlarin 10 da 8 i param olsa ktm alirdim diyor.
    Bu bakış açısı bana çok ters geldi. Marka ve imajı gibi bakılacak modeller değil karşılaştırılanlar. BMW ve Porsche nin de aynı segmentteki iki otomobili karşılaştırılınca ortaya büyük farklar çıkmaz.

Bazı durumlarda BMW öndedir hatta. Videodaki modellerin hepsi birbirine yakın güçlerde olup farklı ihtiyaçlara cevap veren motosikletler sadece

KTM 199.5cc, gücünü/torkunu epey yüksek devirlerde veren bi motosiklet olmasına rağmen 250 liklerin arasında iyi iş çıkarmış. Ayrıca 10 kişinin 8 i görsel olarak ta KTM der tahminim, alet çapkın, yakışıklı, atletik...

Emin olmamakla beraber benim bildiğim Avusturya markası fakat ufak cc DUKE ler Hindistan üretimi Benim için İtalyan işi olmasından iyidir, onlar sadece tasarım yapsın kafi

Ayrıca Porsche kıyası hiç olmadı KTM nin arazi harici başarısını hatırlamıyorum Yamaha/Honda/Kawa... birçok alanda sayısız başarıya sahip sektörde öncü tecrubeli firmalar... Ve yine marka değil modellere bakılmalı

Yani özünde : birinin direksiyonu plastik, koltuğu tekstil... diğeri deri, biri donanım olarak boş diğeri sport sunroof, birinin arka camlar kollu diğerinin bagajı bile kumandalı, biri wagon, biri hatchback... sonuç hepsi Opel Astra

İhtiyacı olmayan sport alır, bazısı için bu taş gibi süspansiyon, ufacık bagaj demek olabilir

İnsanlarda ihtiyaç belirleme mevzusu görsel haz devreye girdiğinde yok olduğundan, yemek yapamayan, çocuğuna bakamayan fakat halk arasında dönüp birdaha baktırtan güzellikte birine aşık olurlar İşte o andan itibaren işler 360 döner..

Video biraz bundan ibaret. Çoğunluk günlük takıldığı en şık kıza aşık olmuş, genç, kıvrak... gayet normal bende ona vuruldum

Geriye kalanlarda sabah senden önce uyanıp kahvaltını hazırlayan, gece sen uyurken çocuğu ağlamasın diye başında bekleyen, sırtına çamur sıçratmayı bırak tüm kıyafetlerini jilet gibi ütüleyen teyzeye hakkını vermiş, helal olsun demiş

Şahsen bana hiçbiri tam anlamıyla hitap etmiyor, fakat memlekette olan biten bu Bu durumda ben, hepsinden layığıyla biraz lezzet, biraz hizmet... fakat benden en az beklentisi olan modeli seçerim
    acayüp, harlemstar ve mücahit_89 bunu beğendiler.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    ktm avusturya markası.

en iyi motor ihtiyacıma cevap veren motordur, kuryeciler zevkinden o motora binmiyor birkaç bildiğim kuryeci var ikinci motorları kiminde transalp xl 700,hayabusa ,honda hornetti olanlar var ne yapsın adam hayabusayla evrakmı dağıtsın.
    harlemstar bunu beğendi.

Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emeği geçen herkese teşekkürler. son karar için bu videoyu bekliyordum, izledim, kararım değişmedi

gidiyim de duke siparişimi veriyim..
    harlemstar bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır değil.

"Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    emeği geçen herkese teşekkürler lakin benim beklentimi karşılamadı ben isterdimki her motor için ayrı ayrı görüş alınması kendi motorlarını yok sayarakdan yapılması ki herkesin motoru kendi için iyidir zevkler ayrı herkes için motorlar arası pek kıyas göremedim sym den nerdeyse hiç bahsetmeyeceklermiş anladığım acale gelmiş gibi barkın abinin yorumu olmaması da eksikliği çok hisettiriyor yinede ellerine sağlık.

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Ladies Gentleman ....

Oscar goes toooooo

Inazumaaaa
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin almak istediğin bana göre cakma racing e bana üstüne para verselerde binmem o yüzden herkesin zevki düşünçesi ayrıdır başkasının zevkine saygı gösterki senin zevkine saygı göstersinler.
    adam kurye motoru dedi die başkalarının beyenilerine zevklerine saygılı ol diyosun kendin çakma racing cart curt diyosun bi lafı sölemeden önce bi bak bende uyuyormuyum bu sölediğime die !!! bide nie tartışma çıkıyor onuda anlamak mümkün değil
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam kurye motoru dedi die başkalarının beyenilerine zevklerine saygılı ol diyosun kendin çakma racing cart curt diyosun bi lafı sölemeden önce bi bak bende uyuyormuyum bu sölediğime die !!! bide nie tartışma çıkıyor onuda anlamak mümkün değil
    bilerek öyle yazdım .
    sen kötülersen senin almak istediğine başkasıda kulp takar demek istedim ( o an yazarken aklıma geldi cakma racing demek yoksa şimdiye kadar hiç kimsenin aldığı motor tipini hör görmedim ) .
    o yüzden herkesin beğendiğine saygı gösterelim beğenmiyorsak almayız olur biter ama yersiz yakıştırmalar yapmak hiç kimsenin hadine düşmez.

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu düşünceye anlam veremiyorum... ne yani naked olunca 800lüğü de 200lüğü de hakiki oluyor, racing olunca 600lüğü 1000liği hakiki 250liliği çakma oluyor öyle mi?

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)