Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Kuba XCG 150 İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    efesafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzyf r125-Kuba Xcg 150
    Alıntı by_hls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba beyler. 9 gündür sayfayı aktif takip ediyorum. fakat sayfa iki güündür dondu kaldı. sizin sayenizde xcg almaktaki kararımı kesinleştirdim. lakin burdaki kuba bayinin elinde kalmamıştı. dükkan sahibinin dediğine göre şu anda yok satıyomuş xcg 150. hafta içi yeni motorlar gelicekti. bir iki güne bende alıyorum hayırlısıyla bi tane bundan. ama bu sayfa ölmesin (: ilk motorum olucağı için çok yardımcı oldu bana. tekrar sağolun ;)
    tam tarih söylediler mi size ? bende bu hafta içinde alıcamda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Esrarengiz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    Alıntı efesafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam tarih söylediler mi size ? bende bu hafta içinde alıcamda
    bende nisanın son günlerinde alıcam bi tane siyah xcg
    2012 Kuba CG100 1205 km(5 Vites) -------> 2013 Kuba XCG150 ...
    A Rh+

by_hls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Telefondan girdigim icin alinti yapamadim, cevaptir. Gectigimiz perşembe günü ayin 11inde gittim motora bakmaya. Bitane test için kullanilmis olan iki tane xcg wardi. Cuma gunude kesin karar verdim almaya gittigimde benden bikac saat önce ikiside satilmis. Bayi sahibi abimiz hafta içi burada fuar düzenleyecegim modelin yer renginden gelecek dedi. Bugun haftabasi olduğundan az önce tekrar aradim. Ikinci üç günü bulmaz imis gelmesi

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    bayiyle pazarlıgı ettik gelince ayıracaklar zaten şimdilik taksitli 2000 lira plakasıyla alırsam 2250 imiş plakalı alacam inşallah önümüzdeki günlerde
    A Rh+

2000 liraya gerçekten çok iyi aliyorsun aga. Benim alacagim bayi 2200 fiyat verdi. Motor gelince haber vericek gidicem motoru alirken pazarlik yapicaz. Ama esnafin dediğine göre indirim pek yapmicak gibi. Plaka içinde 340 lira dedi. Malesef bi müddet plakayi alamicam. Ben alirsam plakayi fiyat farki nedir acaba

Yokmu kimse

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    kendin alırsanda 250ye mal oluyor diye biliyorum biz bayiyi tanıdığımızdan plakasıyla 2250 dedi ha belki 2200e bile alabilirim motoru alayım yazarım buraya
    A Rh+

efesafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzyf r125-Kuba Xcg 150
    ben 2150 ye alıyorum
    plakayı felanda kendimiz alıcaz(fiyatını bilmiyorum)

Motosikleti
    Kuba XCG 150

tabi şehirden şehire değişir ben afyondayım efesafa sen konyadansın
    A Rh+

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruhsat ve plaka kaç lira tutar ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsat ve plaka kaç lira tutar ?
    Ruhsat 220-250, sigorta 150-200 civarı.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsat 220-250, sigorta 150-200 civarı.
    Türkiyeye komünizm gelincemi motosiklet alsam ?

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    bugün kazalı 200kmdeki bi XCG'nin tamirini yaptık. büyük bi kazası yok yandan arabaya vurmus fakat koruma demırı oldugu ıcın bu yanlardan bukulu tıptekı, cocugun ayagını sıkıstırmıs kırmıs. 3 yerden kırılmıs ve eklem yerlerınden tam da. ısın kotu yanı cocugun vurdugu araba yarım saat sonra mudahale etmıs. cocuk yerde kıvranmıs acı ıcınde kan kaybından geberıcek adam basmıs gaza gıtmıs sonra allah tarafından donmus cocugu almıs hastaneye. allah tarafından dedıysem de cocuk adam gıderken arkasından bogazını yırtana kadar bagırmıs yardım et oluyorum dıye. evet olmıcek su an fakat yuruyemıcek cocuk. neden, cunku cocugun damarları cekılmıs. kan nakıl etmısler falan ama vızz. son durumu bılmıyorum fakat cocuk yuruyebılır buyuk ıhtımal olmasada denılıyor. tabıı bu surec de baya surucek. bılmıyorum kesın bı bılgım yok bu sureden ama 5 yılda anca kendıne gelır dendı ayagı. cocuk 17 yasında. hayatının nasıl bı hal alıcagını sız dusunun bu 5 yıl ıcınde. boyle ınsanlar var ulkemızde. cocugun abısı de adamı bulmak ıcın dort donuyor bızım ılcede de bulamadı adamı. ne ısmını blıyolar ne bseyını. polıs falan da ne ılgılensın. abısı bulsa oldurucem onu dıyor yapar acayıp gozu kara bı abi. ben olsam ben de oldururdum o adamı. oldurmesem de o 2 bılegındekı kemıklerı kırardım derdım sımdı yuru. neyse, bunları duymak zorunda degılsınız ama ulkemızde nasıl ınsanların yasadıgını dusunmenız ıcın yazdım bunları. ona gore onlemınızı alın. ve bu yanlardan bukulu daha sekıl duran korumalarsa sadece motoru koruyor. hanı dıyoruz ya cana gelmesın motor ısterse hurdaya donsun dıye. o korumayı taktırırken bunu dusunmuyoruz ıste. şans ama yapıcak bısey yok.

neyse motoru yaptık calıstırdık mubarek canavar gıbı. redline'daki sesi cok hosuma gıtti valla. tabi bosken asıldık yokksa 200kmdeki motoru redline sokmıcak kadar akıllıyık allaha sukur redlınedan sonra bı de paldır kuldur patır patır egzoz patlamaz mı ulan nasıl costu mıllet ıyı motor ya. benım ılk bakısta cook hosuma gıtmedı ama su an baya hosuma gıdıyor. keşke şasi'si daha buyuk ve bıcımlı yapılsaydı. CG şasisini sevmıyorum arkadas.. neyse hadı ıyı aksamlar herkese
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Uğur kardesim sen anlattikca içim acidi. Motordan sogudum iyice. Allah yardimcilari olsun. Gerçekten çok zorr durum..

S.a. bugün bayii sahibi aradi motorlar geldi fakat istediğin rengi yok dedi. Az önce gittim gorustuk. Sadece kirmizisi gelmiş. 10 güne kadar siyah ve beyazida gelecekmiş. Bu kadar beklediklerini. Havalarda zaten sogukken 10 gün daha bekleyeyim içine sinsin diyorum. Neyse biz kalan ederken satilmis olan siyah bir xcg wardi. Isterseniz deneyebilirsin dedi. Akdin motoru önce bu yokusa sürdükleri koduna gitti gerçekten geri döndükten tam bayiinin önüne yaklastim derken iki dükkan geride bu polis ekibi telefonuna bakarak aracini kullaniyo. Öyle bir önüme kirdiki düz yolda giderken 5metre mesafede nasil kontrol ettim hatirlayamiyorum. Sağlık tarafa yattim motora bisey olmasin diye sirtimi yere alip motorun altina yattim resmen. Velhasil motorda cizik dahi yok. Bende de elimde kolumda bi iki cizikle kurtardm çok sukur. O sinirle kalktim giristim sofor olan polise. Sonra a2 ehliyetim olmadigi aklima geldi. Sakinlestim biraz. Bayi sahibi geldi. Polis beni almaya calisti gitmedim. Sonra bayii sahibi polise haksizligini anlatinca telefonla konustugunu gordugunu söyleyince beyefendi sakinlesti. Yediği dayak üzerinde bide özür diledikleri bnden. Sonra gitti. Hala elim ayagim titriyo sinirden. Arkadas bizim memlekette motor kullanilmaz wallahi kullanilmaz....

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    abicim bizim buralarda da var hem de cok. arabayla bıle ustune suruyorlar. altında volvo var ya sankı bırseyler. ama altta kalmam ben. ehlıyetım de ollmasa arabada basarım sonuna kadar kornaya. ayılsın beyinsiz. bılerek ustune surerım hatta. en ıyısı bu onlara ama motosiklette boyle olmuyor tabı. motosiklet sevdası dıye bosuna demıyorlar. bu kadar zorluga ragmen motosiklet kullanıyoruz. herkesten cok dıkkat etmemız lazım trafıkte. sokak aralarında basa basa gecmemek lazım. burda cok goruyorum. ama bi cocuk ffırlarsa kı bu klasik fakat önemli bi laftır, hayatın mahvolur anlayamazsın. dikkatli kullanmak lazım çok dikkatli
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    geçen yaz bi olay olmustu polis kovalarken genci sağına soluna bakmadan cevre yoluna cıkıyor gelişine dobloya carpıyor carpıyor derken sağ camdan gidip genc sol camdan cıkmıs sonuc adam öldü allah rahmet eylesin. ama polisler hala akıllanmadı adamda ehliyette olsa nasıl olsa bu gens diye sürüyor önüne önüne ben nicelerini tanıyorum koca koca adamlar ehliyet yok kask yok sürüyorlar polis gık diyemiyor canını yediğim ülkesinde..
    A Rh+

Nete telefondan girdigim için bazi kelimeleri kendi yaziyor. Farkinda olamiyorum kusura bakmayin. Ben 7 yildir sadece araba kullandim. Motor sevdam araba alicak kadar param olmadigindan dogdu. Ve gerçekten çok baglandim su anda motora. Benim yerimde motorun üstünde Uğur kardesimiz veya siz gibi motor geçmişi fazla olan birisi olsaydi.dusmeden çok rahat hakim edebilir durabilirdi diye dusunuyorum. önce fevri davranip sonra ehliyetsizlikten korkup geri cekilmemi buna yoruyorum. Neyse velhasil bi sikinti olmadan ciktik isin icinden. Bu arada 10 gün daha bekleme kararimi kesinlestiridim. Geç olsun temiz olsun. Bu arada ehliyetinde elime geçmesine az bi zaman kalir. Endiselerim son bulur.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Kuba'nın sitesinde ne fiyat var ne de iletişime geçince adam gibi cevap veriyorlar. Böyle firmadan motor almam ben..
    figodayi bunu beğendi.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

alideniz357 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba'nın sitesinde ne fiyat var ne de iletişime geçince adam gibi cevap veriyorlar. Böyle firmadan motor almam ben..

Motoru Ben aldım ve çok memnunum çok güzel bir motor vede yakıtta cimri motor balansörlü mü diye soranlara buyrun http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-yuksek-kalite-uygun-fiyat-daha-uygunu-yokk-2013yeni-113864770/detay/

Buda benim çektiğim video

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)