Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Kuba XCG 150 İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    Esrarengiz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    sesi orhono abinin dediği gibi tok cıkıyor yani güzel biraz küçük duruyor ama idare eder sonucta cg motor. uğur kubanın sitesinde 149 cc yazıyor nasıl bayi 170 cc diyebilir ki? şeytan bunun neresinde şimdi.
    ali aksoy bunu beğendi.
    2012 Kuba CG100 1205 km(5 Vites) -------> 2013 Kuba XCG150 ...
    A Rh+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YAKIT GÖSTERGESİ NEDEN YOK ???

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAKIT GÖSTERGESİ NEDEN YOK ???
    Öyle uygun görmüşler, ama yedek depo var normal depo 400km falan yaparsa mesela yedeğe aldın mı musluğu bi 70-80 km daha yaparsın.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle uygun görmüşler, ama yedek depo var normal depo 400km falan yaparsa mesela yedeğe aldın mı musluğu bi 70-80 km daha yaparsın.
    Bizde var da noluyo doğru düzgün çalışmıyo fren yapınca fulleniyo depo
    Esrarengiz03 bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Böyle işmi olur ya ? Sonradan takılmıyormu bu yakıt göstergesi ? Dağda bayırda benzin bitse yardıma gelende olmaz.

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    ana depodan önce yedeği kullanmazsan bişey olmaz bazıları önce yedek depoyu kullanıyorlar allahın salakları.
    A Rh+

Kullanan biri motorun videosunu atsana izlesek az.
    ugrgnr bunu beğendi.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle işmi olur ya ? Sonradan takılmıyormu bu yakıt göstergesi ? Dağda bayırda benzin bitse yardıma gelende olmaz.
    adamım yedek depo var dedi bak Mengü16. burdan ne cıkıyo ? allahın hiktir ettigi daga bıle cıksan 70-80km goturuyo yedek depo. eger boyleyse gosterge buyuk sorun yaratmaz. ama yıne yanlıs yıne yanlıs. sacmalık. cok mu pahalı bsey bu yanı konsa ne olurdu. neyse yapılcak bısey yok. adamlar harbıden su akılda yapmıslar, bu paraya bu kadar.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

orhano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 150
    resim eklemeyi beceremedim kusura bakmayın (image.us sorun yarattı) avatar var onuda rehber eşliğinde yapabildim. sesini video çekerim ama buraya yüklemeyi beceremem (kabiliyet özrüm doğuştan) isteyen birinin maile falan atayım o paylaşsın (özür) drift konusuna gelince o paraya alınabilecek en iyi motorlardan biri ama xcg de hafif ve 150 cc olması neticesinde (özellikle fiyat açısından özellikle fiyatı) tercih edilebilecek motorlardan. daha iyi daha gösterişli motorlar varmı var ama fiyat açısını iyi düşünmek lazım. 150 xcg den memnunum (daha iyi seçenekler muhakkak var)
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı orhano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim eklemeyi beceremedim kusura bakmayın (image.us sorun yarattı) avatar var onuda rehber eşliğinde yapabildim. sesini video çekerim ama buraya yüklemeyi beceremem (kabiliyet özrüm doğuştan) isteyen birinin maile falan atayım o paylaşsın (özür) drift konusuna gelince o paraya alınabilecek en iyi motorlardan biri ama xcg de hafif ve 150 cc olması neticesinde (özellikle fiyat açısından özellikle fiyatı) tercih edilebilecek motorlardan. daha iyi daha gösterişli motorlar varmı var ama fiyat açısını iyi düşünmek lazım. 150 xcg den memnunum (daha iyi seçenekler muhakkak var)
    yok abi ne özürü ne kusuru sen de. bi fotograf video eklemedın diye bu kadar ozre gerek yok herkes becerebilcek diye bişey de yok. memur adamsın sabahtan aksama kadar calısıyosun. öğrenmesine öğrenilir zor değil ama ugras ıstıyo abi. gerek yok senin kendını yormana. bu yorumların bile çok faydalı oluyor emin ol buna. tekrardan teşekkülerler yardımların için yorumların için.

--Doğru diyosun abi drift hakkaten güzel motosiklet yani dedıgın gıbı o paraya alınabilecek en iyi motosikletlerden fakat XCG de bu paraya alınabilecek en güzel motosiklet. bütçe meselesi. arada 700tl var. az buz bi rakam degıl malesef. o yuzden ben de XCG'ye yoneldım onun ıcın bu kadar ısrarım var vıdeo fotograf kusuruma bakma yanı. 106 kiloymus XCG. valla cok hafif. bu hafifliğin dezavantajı var mı, ben yolda 130kiloluk bi motosiklet kadar tutunabılcegını sanmıyorum hem de o ince lastiklerle, virajlarda sorun yaratır fakat düz yolda ince lastik iyi gider. sen zaten goruslerını aktarıyosun çok güzel yapıyosun. tekrar tesekkkurler. bu arada Sakal da yakışmış sanki fotograf küçük de olsa, güzel duruyo motosiklete.

-Eğer istersen halilugurguner@hotmail.com adresine video ve fotografları atabılırsın. ben hepsını ayarlar paylasırım burda benım ıcın sorun olmaz. Özelden irtibata gecebılırsın abi istedigin gibi yapabilirsin
    Esrarengiz03 bunu beğendi.

Sürenler kaç km'de şuan ?

Motosikleti
    kuba xcg 150
    bugün itibariyle 110 km oldu.motorla ilgili ufak bir detay; rölanti yani yavaş şekilde giderken aniden gaza asılınca acayip kükrüyor ani hızlanıyor (şaşırdım) büyük ihtimalle hafif olması sebebiyle böyle. kaslı bir yapısı yok ama kaslılardan daha çevik. denemek isteyen varsa balıkesir burhaniyedeyim gelsin deneme turu atabilir. objektif olarak söylüyorum şu anki performansından memnunum. ön amortisörleri sert gibi geldi, motosikletin hakimiyeti çok kolay, kornası iğrenç (bisiklet kornası gibi), en önemli eksikliklerden biri kullanma kılavuzu yok yada bulamadım. satış yapan şirket en yakın zamanda kullanma kılavuzunu yayınlamalı.
    ugrgnr bunu beğendi.

cem16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    orhano üstad motoru ne kadara aldın balıkesirden ? bursada 2300 diyorlar.sigortası falan ne kadar oluyor.balıkesir ufak olduğu için daha uygun oluyor galiba

Motosikleti
    kuba xcg 150
    motosikleti şöyle aldım. kullandığım motor güncel olan motoran cup100 cc şehir içinde çok iyi ama uzun yolda gitmiyo bayıyo 2010 modeldi önce daha önceki kullandığım motosikletler aklıma geldi cuptan önce hyosung gt250 r vardı hızı tatmin etsede şehir içinde kullanmak zor oluyor mesala çarşıya çıkacam ama motoru indir bindir ağır geliyordu şehir içinde 3 ü geçemiyordum. hyosungdan önce çelik ramzey yuan benzeri markası yuan olan 150 cc racing (çin işi çakma) vardı oda iyi sayılırdı ama titreşim çok fazlaydı. titreşimden elim ayağım sarsılıyordu. granajların vidaları gevşiyordu. düşündüm 250 cc iyi ama ağır geliyor şehir içinde, 100 cc cup şehir içinde iyi,hakimiyet çok güzel karda bile gezebiliyorsun ama şehir dışı 80-90 yetmiyor, kamyonlar yolda geçip gidiyor. hem şehir içi hem şehir dışında üzmeyecek (fiyatı ucuz olacak) yakıt fazla yakmayacak, gösterişi güzel olacak, hakimiyeti basit olacak.... sonra burhaniyede spotçu var beyaz eşyacı eskiyi getir yeniyi götür hemde taksitle... cupu verdim üzerini kredi kartına 36 ay taksit yaptım. siparişi verdim 15 gün sonra elime geçti. (2150 toplam fiyat+vade farkı 100 lira falan) motor firmalarının yapması gereken kampanya 36 ay taksit çekirdek parası gibi millet ödesin bak nasıl patlıyor satışlar.

ruhsatı plakayı senmi çıkardın birde sigortası ne kadar tuttu hocam

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    cem16 biraz sana uzak ama AFYON/Çay ilçesinde 2050 tl sudan ucuz yazın bende alacam
    A Rh+

Ankara-yiba çarşısında kaç lira varmı bilen ? Elden taksit yapsalar hemen alırım aslında, kredi kartı uğraştırıyor.

bugün fiyat sorayım dedim adam 2500 diyor dedim herkes 2150 ye veriyor o kampanya fiyatıymış kampanyada sözde bitmiş Yersen tabi.Bursa yıldırım motor kuba bayii.Turkiyede en pahalı satan il Bursa heralde.ruhsat plakada 350 diyor kendin yaparsan 230 muş...

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    kampanya hakkında dogru soyluyor. Bana da aynısı dendı. mayıs ayına dogru artırıcaz dedı kı 3 tane XCG kaldı su an onlar bıtınce yenı sıparıslerın fıyatı farklı olur fakat yine de 2500cok.

Motosikleti
    kuba xcg 150
    ruhsatı plakayı çıkartmadım.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)