Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Beşiktaşta otobus kızmızı ışıkta bekleyen motorcuyu ezdi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaza değil resmen cinayet. Macar plakalı otobüs ışıklarda bekleyen motora önce çarptı sonra inanılmaz bişekilde yerde sürüklenen kişinin üzerine direksiyon kırdı ve polis aracına çarpıp durdu. Söylenene göre freni patlamış ama şöför motora çarpınca çıkan gürültüye rağmen nasıl sürüklenen motorsiklet ve sürücüsüne doğru direksiyon kırıbiliyor anlaşılır gibi değil.

İlk çarpma anında motorcu arkadaşımızda ölümcül bişey olmadığı kesin gibi belkide 1-2 kırık sıyrık vardı full koruma olduğu için. Motoru Pcx like veya fiddle a benziyor. Bu siteden olma ihtimali varmı? Tanıyan bilen yada birinin arkadaşı olma ihtimali?

Böyle kazalar olurken motosiklet sürenlerin akrabalarının aklı nasıl bizlerde kalmasın. Hep ışıklarda viteste bekliyoruz zaten aynayı kesiyoruz hepten paranoyak olduk ama yetmiyor malesef.

Ölen arkadaşımıza Yüce Allahtan rahmet diliyorum. Yakınlarına dayanma gücü ver yarabbim(amin)

Kazanın mobese görüntüsü

http://www.bidolu.tv/izle.php?MedID=7700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cygnus rs
    videonun sonunda soldaki otobüsün önünde birisi yerde yatıyor,muhtemelen onu kurtariyim derken oldu,

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buna kaza denmez resmen CİNAYET! Allah rahmet eylesin.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    haberlerde izledim çok korkunc ilk çarpmada çocuk yerde ama sağ. ayağa kalkamadan ötobüs sanki yarım bırakdığı işini bitirmek için buna dogru yoluna devam ediyor. yazık gitti.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bende çok üzüldüm yav...garibim otobüsün altına girdi...bu kadar talihsizlik olmaz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oha ya adamın üstünden geçiyo .................................................. ...................
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    motora çarptıktan sonra sola kırılıyor dıreksıyon,
    ve soldaki araclara vurmamak ıcın sağa motorcuya vuruyor tekrar,
    mantık tamamen şu,
    ''Araca vurursan 1'den fazla ölü yada yaralı,Motora Vurursam en fazla 1 ölü yada yaralı olur'' mantığı olsa gerek...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    cygnus rs
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora çarptıktan sonra sola kırılıyor dıreksıyon,
    ve soldaki araclara vurmamak ıcın sağa motorcuya vuruyor tekrar,
    mantık tamamen şu,
    ''Araca vurursan 1'den fazla ölü yada yaralı,Motora Vurursam en fazla 1 ölü yada yaralı olur'' mantığı olsa gerek...
    abi bence o hızda otobüse vursa en fazla birisinin kolu kırılırdı,otobüse çarpsa nerden baksan bi 15-20 bin lira masraf olcak,motora çarpsa en kötü kaportayı düzeltecek

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Orada motora çarpınca kavşağa giren otobüsün altına biri giriyor otobüse çarpıp onu ezmemek için sanırım sağa kırıyor o arada motorcu kardeşimizi eziyor.Dikkat edin göreceksiniz ama bu nasıl bir dehşettir nasıl bir olaylar silsilesidir çözemedim gitti :S
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu ne biçim şoför, motora çarptığının farkında değil, otobüsten kaçayım derken adamı altına aldı, sarhoşmudur nedir, hayret birşey, gelde kadere isyan etme, ışıkta beklerken otobüs altında kalmış, yazık ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ölen arkadaşa allahtan bol bol rahmet diliyorum....
    ben de geçen hafta aynısı gibi bir kaza geçirdim....
    trafik ani durdu....her zaman oldugu gibi ben arkayı kolluyorum vee olan oldu arkadan herif arabayla bi koydu bana öndeki anadol ile arada motor pres oldu....çarpacagını anladıgım için tam motora vurdu ve irkilmemle motordan atlamam bir oldu ve hiç bir şey olmadan kazadan sağ sağlim kurtuldum...
    iş yerinin motoru oldugu için ve banada bir şey olmadıgı için pek kızıp sinirlenmedim....bir şeyde demedim....
    amaaa kendi motorum olsaydı kaskımın tadına bir de o bakardı....şuanda trafiğğin durduğu anlarda eskisinden daha çok tedirginim....
    sanırım bu kış kuryelik yapmayacağım....

Macar mucar, bu adam ceza almadan hapis yatmadan memleketine giderse işte o zaman benim vicdanım sızlar! Soğutuyorlar insanı motordan!

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adama yazık oldu durduk yere feci şekide can verdi allah günahlarını affetsin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Bedavaya yaşıyoruz...Belki de yarın benim veya bir başka arkadaşımızın videosunu izleyeceğiz.Tek diyebildiğimiz Allah rahmet eylesin.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    Allah rahmet eylesin şöförün taksirle adam öldürmeden falan değil direk cinayetten yargılanması gerek bence...
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    "mantık tamamen şu,
    ''Araca vurursan 1'den fazla ölü yada yaralı,Motora Vurursam en fazla 1 ölü yada yaralı olur'' mantığı olsa gerek... "

bence burada ki mantık otobüse vurmamak için tekrar sağa kırma sebebi i..e şöförün kendi canını riske atmayımda ne olursa başkasına olsun
    adam öldürmek ve devlet malına zarar(polis otosu) trafik kazası cezası en ağır ne olabiliyorsa bence o hükme çarpılmalı!

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Çok kötü oldu akşam akşam.Ailesi veya tanıdıkları ne durumdadır düşünemiyorum bile.
    www.Motosiklet.net

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Sinirlenmemek için izlemedim , içim gidiyor böyle videolara , Allah Belasını versin vicdansızın o kadar söylüyorum

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Allah rahmet eylesin, söylenebilecek fazla şey yok, bu kadar olur yani
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    macar şöför kendını kurtarmış sanırım önüne halk otobüsü cıkınca sola kırmış korkak serefsız halbukı otobüse vursa maddı zarar ve bırkaç yaralı olur ama o yaralılar içinde kendıde olurdu .oda dırek kırmış sağa anladığım bu
    ölen motorcu kardeşimize oldu .ALLAH rahmet eylesın yakınlarınada sabırlar versın

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)