Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Emrah Arıkan'ın 2011 CBR 125 i Hayırlı Olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi Behzat Ç. Arka Sokaklar falan zaten polis devleti olduk...

dizilerdeki nakarat şu..."Alın Bunu Alın Bunu..."

abi sen hiç nezarete girmedin kelepçe yemedin belli...aldırayım mı bi seni evden...

ama Florya Polis Karakolunda çay içmeye değil..Gayrettepe 2.şubeye...
    Ben oranın da. Nasıl bir yer olduğunu iyi bilirim merak etme suçsuz yere kimsenin gücü yetmez kimseyi götürmeye hele senin beni hiç yetmez 50 fırın ekmek Yemen lazım
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben oranın da. Nasıl bir yer olduğunu iyi bilirim merak etme suçsuz yere kimsenin gücü yetmez kimseyi götürmeye hele senin beni hiç yetmez 50 fırın ekmek Yemen lazım
    yahu sana bişey olmaz T.C sınırları içersinde...bil bakalım neden...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu sana bişey olmaz T.C sınırları içersinde...bil bakalım neden...
    bak sen ne demek istedigimi baya iyi anlamışsın
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    honda cbr
    arkadaşlar hepinizin motorları hayırlı olsun allah hiç birinize kaza bela wermesin bende kaporamı werdim gelsin diye bekliyorum ama malesef zaman sanki durdubeklerken kalpten gidicem

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    senin motorunda hayırlı olsun kardeş hangi bayiden aldın ve ne zaman gelecekmiş

Motosikleti
    2011 Cbr 125
    motorlarınız hayırlı olsun.Motorunu peşin alan var mı acaba? bi indirim söz konusu mu peşinde ?

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı uğurlu olsun, motor çok güzel. Cıbıf beni affet cıbır a gönlüm kaydı

Motosikleti
    honda cbr
    Alıntı kkarabidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motorunda hayırlı olsun kardeş hangi bayiden aldın ve ne zaman gelecekmiş
    saolasın kardeşim ben motoru konşuk motordan aldım nisan ortalarında teslim edeceklerini söylediler seninde hayırlı olsun kardeşim senin durumun nedir

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapalım, nasip, gittiği yere kadar tırmalayacaz bu gidişle heralde

Aslında seni cbr125 üzerinde düşününce şu fotoğraftaki gibi olacağını zannediyordum ama gerçekten bu yeni kasa eskisine nazaran daha heybetli olmuş.

Fark belli:

kemal bey yenı motorunuz hayırlı ugurlu olsun. benım boyum 1.87. sızın boyunuz kac acaba? motor bana kucuk gelır mı dıye merak edıyorum.

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Motorunuz hayırlı olsun.. Bende cbr 125 almaya karar verdim. Fakat bir iki bayiye sordum, bulamadım. Mayıs-Haziran gibi gelir diyorlar. 2011 modelini bulabileceğim bir yer var mıdır? Haziran'a kadar bekleyemem gibi gözüküyor çünkü.

Motosikleti
    honda cbr
    Alıntı mcyassin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuz hayırlı olsun.. Bende cbr 125 almaya karar verdim. Fakat bir iki bayiye sordum, bulamadım. Mayıs-Haziran gibi gelir diyorlar. 2011 modelini bulabileceğim bir yer var mıdır? Haziran'a kadar bekleyemem gibi gözüküyor çünkü.
    kardeşim istersen konşuk motora bi sor ben sadece orda bula bilmiştim

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mayıs haziran çok geçmiş yahu
    bu honda insanları motorsuz bakırakmaya niyetli galiba
    bu arada şu 2011 i alan arkadaş daha fazla resim eklesede karar aşamasında olan arkadaşlara yardımcı olsa
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    konşuk'u aradım onlarda net tarih veremiyo :(

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    abi ne kadar resim atarsak atalım pek fazla tatminka r değil.geçen gün iş çıkışı arkadaş aç bi motoruna bakıyım dedi.yanına gittik üstünde brandası vardı.bu ne len böyle ufacık bişey boyu falan dedi.örtüyü bi kaldırdım şoke. motor hakkaten öyle arkadaşlar.resimlerle falan anlatmak üstünde brandasıyla anlatmak gibi.numunelik de olsa biyerde görmenizi isterim almadan önce.zaten yanına gittiğinizde anlarsınız nasıl bi bebek olduğunu ..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Yakıt tüketimi düşük değil mi bu cbr'larda?

Motosikleti
    honda cbr
    konşuk'u aradım onlarda net tarih veremiyo :(
    bana nisan ayının ortasında gelecek motorlardan sondan ya üçüncüyü yada ikinciyi wermişlerdi inşallah bulursun

Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne kadar resim atarsak atalım pek fazla tatminka r değil.geçen gün iş çıkışı arkadaş aç bi motoruna bakıyım dedi.yanına gittik üstünde brandası vardı.bu ne len böyle ufacık bişey boyu falan dedi.örtüyü bi kaldırdım şoke. motor hakkaten öyle arkadaşlar.resimlerle falan anlatmak üstünde brandasıyla anlatmak gibi.numunelik de olsa biyerde görmenizi isterim almadan önce.zaten yanına gittiğinizde anlarsınız nasıl bi bebek olduğunu ..
    ya ben fuarda gördüm ama o sıra 600f e dalmıştım 125in üstüne oturmadım bile
    şöyle gündüz gözüyle fotoğraf makinesiyle üstünde çekilmiş resimleri görelim yeter hatta giderkenki resim olursa daha iyi olur istanbulda olsanız gelip fotoğrafcılık yapayım diyicem ama ankara uzak

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    cumartesi günü zaten servise bırakacağım motoru.o zaman gitmeden önce işte bol bol çekiyim sizlere =) ama 4mp makine fazla bişey beklemeyin

6 çizik ile sembolize etmişler 10 lt yakıtı.160km deyim şuan 2 tık gitmiş.6 bin devir i geçmedim ama rodajda olduğu için biraz fazla yakması lazım.şuan bi gariplik var bende tam olarak anlayamadım
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Bu arada 5400 liraya plaka dahil mi? değil mi arkadaşlar?

Alıntı HAN_ONE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana nisan ayının ortasında gelecek motorlardan sondan ya üçüncüyü yada ikinciyi wermişlerdi inşallah bulursun

Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi günü zaten servise bırakacağım motoru.o zaman gitmeden önce işte bol bol çekiyim sizlere =) ama 4mp makine fazla bişey beklemeyin

6 çizik ile sembolize etmişler 10 lt yakıtı.160km deyim şuan 2 tık gitmiş.6 bin devir i geçmedim ama rodajda olduğu için biraz fazla yakması lazım.şuan bi gariplik var bende tam olarak anlayamadım
    oh hem kokluyoda diyosun yani
    resimleri bekliyorum ama motor üstünde önden yandan ve arkadan çekimleri unutma hocam

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)