Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Emrah Arıkan'ın 2011 CBR 125 i Hayırlı Olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    @emrah
    ne yaptın kardeşim opet in kameralardan bir sonuç alamadın mı hala ya
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 ile 125 lik arasında kasa farkı varmı yoksa aynı boyuttamı kasalar ? Birde Egzoz sesinden haberdar olsak
    Alıntı ugurbocugu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 ile 250 arasında fark var tabi kasada ebat azda olsa 250 likte daha büyük tekerler az daha kalın depo 250de 13 litre bg torku daha fazla 250de bu gibi farklar var ama ben 125lik alıcam yeter bana diyorum çünki manisada oturuyorum 15 km hafta sonları bahçe var oraya gidip gelcem bide kuşadası didim falan denize giderim çok abartılı uzun yola gitmicem bana yeter yani götürürde getirir de bu kadar yolculukdan nolcak etkilemez ;)
    125'lik ile 250'lik arasında görüntü olarak ufak tefek farklar var..
    250'liğin lastikleri 1 boy daha kalın.
    Egzoz'u daha büyük..
    Kalıp olarak bi kaç cm olarak daha büyük olabilir..

125'liğin sesine gelirsek 7 bin devirden sonra egzoz değilde motor sesi geliyo küçük ss olduğunu söyler gibi
    Büyük markalar bu modele göre egzoz üretirse alıp takıcam o zamanda bilgi veririm.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:56 ----------

Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @emrah
    ne yaptın kardeşim opet in kameralardan bir sonuç alamadın mı hala ya
    Vallahi kardeşim bekledim ama boşa..
    Polisi olay günü aradım..Kamera kayıtlarını al öyle gel dedi..Eyw dedik..
    Opetin sahibi yurtdışına çıkmış şans ya bizimkisi..
    Neyse geldi bu seferde adamın toplantıları bir türlü bitemedi..
    Tam ulaştım adam dedim kayıtlar geliyo..
    Bu seferde haftada bir siliniyor diye bi laf..

Kamera kayıtlarını alamadığımdan daha şikayetçi bile olamadım..
    Geçtiğimiz hafta savcılığa gittim yine bi polis dikildi başıma görgü tanığını al öyle gel..
    Hayde aradım gören arkadaşı işteyim izin alamam diyor..
    Araya hafta sonu girdi yine yalan ettiler bizim işi..
    Pazartesi gidip şikayette bulunucam..
    İşimiz devlete kaldıysa ben motoru sattıktan sonra anca bulurlar adamı deyip..Bi yandanda servistir çevredir soruşturuyorum.
    Bi şekilde bulucam gerekirse dayanıcam kapısına böyle böyle dicem olmadı kendi bildiğim gibi halledicem..
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slm. sen alırken zenon ve alarm takyırmıştın. kaça mal olmuştu acaba?

Motosikleti
    YZF R25
    mete abi falan baya araştırmıştı.plakadan falan adres bulamıyormuyuz ya yokmu öyle bi tanıdık gerçi kapısına gitsen ne olucak insan evladı olsa kaçmazdı bile.oraya gidince de olacaklar belli ..bi arkadaş demişti haftada bir siliniyor diye ama sistemleri nasıl kimse bilemez.millet yardımcı olmuyor ki birbirine.bana dokunmayan yılan bin yaşasın hesabı yaşıyor duyarsız halkımız sen gene eyw çekiyosun adamlara ben yemin ederim dayanamam abi..

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm. sen alırken zenon ve alarm takyırmıştın. kaça mal olmuştu acaba?
    Motosiklet servise gelmeden hatta ben daha görmeden telefonla arayıp takılmasını istemiştim..

Yanlış hatırlamıyorsam.
    Xenon:250 tl
    Alarm:60 tl falan idi..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:05 ----------

mete abi falan baya araştırmıştı.plakadan falan adres bulamıyormuyuz ya yokmu öyle bi tanıdık gerçi kapısına gitsen ne olucak insan evladı olsa kaçmazdı bile.oraya gidince de olacaklar belli ..bi arkadaş demişti haftada bir siliniyor diye ama sistemleri nasıl kimse bilemez.millet yardımcı olmuyor ki birbirine.bana dokunmayan yılan bin yaşasın hesabı yaşıyor duyarsız halkımız sen gene eyw çekiyosun adamlara ben yemin ederim dayanamam abi..
    Opetin sahibininde çok bi günahı yok be kardeşim..
    Bütün iş benim şans meselesi..
    Ben o adamın kapısına gittiğimde dayanamıcam işte olay orda..
    Bulursak zaten metehan abiyle gidicem..Konuşmayı ona bırakıcam..
    Metehan abiyi görünce hala baktım kem küm yapıyo patlatıcam kafasını bizim ben ondan şikayetçi olcam o benden öyle uzıyıcak gidicek..
    Ama hiç yoktan sinirimi alıcam yani

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevap için sağol.. Zenon güzel duruyor gerçekten

Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Opetin sahibininde çok bi günahı yok be kardeşim..
    Bütün iş benim şans meselesi..
    Ben o adamın kapısına gittiğimde dayanamıcam işte olay orda..
    Bulursak zaten metehan abiyle gidicem..Konuşmayı ona bırakıcam..
    Metehan abiyi görünce hala baktım kem küm yapıyo patlatıcam kafasını bizim ben ondan şikayetçi olcam o benden öyle uzıyıcak gidicek..
    Ama hiç yoktan sinirimi alıcam yani
    tez zamanda iyi haberlerini bekliyorum kardeşim.İnan senin kadar benim de canımı sıktı bu olay ..

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap için sağol.. Zenon güzel duruyor gerçekten
    Güzel durduğu bi kenara..Eski motorlarımda neden kullanmadığımı hala düşünüyorum..
    Mum ışığında gidiyormuşum meğersem yeni yeni anladım
    Heleki trafikte çok işe yarıyo çakıyorum uzunları yol açılıyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:14 ----------

tez zamanda iyi haberlerini bekliyorum kardeşim.İnan senin kadar benim de canımı sıktı bu olay ..
    İnş kardeşim bende beklemedeyim..Elimden bişey gelmiyo..Bi kaç ay geçsin bulamazsam..Gereken yerleri kendim değiştiricem..
    Allahtan göze batan çok bi yer yok.
    Sadece ben görebiliyorum bide dikkatli bakıldığında gözüküyo

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    gerçekten güzel duruyormuş.. hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin ..

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten güzel duruyormuş.. hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin ..
    Teşekkür ederim..Allah daha iyilerini nasip etsin

arkadaşlar bu motorun şuanki stok durumu nedir yine gelmeden tükendimi hepsi . ve nezaman gelecekmiş

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorun şuanki stok durumu nedir yine gelmeden tükendimi hepsi . ve nezaman gelecekmiş
    En son bakıma gittiğimde Haziran ortası deniliyordu..
    Fakat tam olarak kimse bişey söylemiyor.
    Bazı arkadaşlar mayıs diyo bazıları haziran..
    Benim düşüncem ise ötv nin düşük olmasından dolayı olan motorları bayilere vermiyorlar.

emre_tnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En son bakıma gittiğimde Haziran ortası deniliyordu..
    Fakat tam olarak kimse bişey söylemiyor.
    Bazı arkadaşlar mayıs diyo bazıları haziran..
    Benim düşüncem ise ötv nin düşük olmasından dolayı olan motorları bayilere vermiyorlar.
    ötv devlete giden bir para. sonuçta devlet hariç kimsenin kazançı olmaz ötvden. honda ile alakalı bişey bence
    Kahya Motorumu Hazırla Çıkıyorum!

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı emre_tnl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ötv devlete giden bir para. sonuçta devlet hariç kimsenin kazançı olmaz ötvden. honda ile alakalı bişey bence
    Haklı olabilirsin..
    Birde Servisim D&B motor..Sahibi Gökhan abiye arkadaşlarımdan almak istiyenler var.Gelme durumu nedir diye sorduğumda..
    Bana cevabı; geçen hafta fabrikasına gittik ve çok az sayıda üretildiğinden ve çok tutulan bi model olduğundan daha üretildiği ülkeden çıkamadan bitiyorumuş.
    Bu yüzden dış ülkelere az sayıda gönderiyorlarmış.Böyle bi cevap gelmişti.

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    125 ile 250 arasında fark var tabi kasada ebat azda olsa 250 likte daha büyük tekerler az daha kalın depo 250de 13 litre bg torku daha fazla 250de bu gibi farklar var ama ben 125lik alıcam yeter bana diyorum çünki manisada oturuyorum 15 km hafta sonları bahçe var oraya gidip gelcem bide kuşadası didim falan denize giderim çok abartılı uzun yola gitmicem bana yeter yani götürürde getirir de bu kadar yolculukdan nolcak etkilemez ;)

Katılıyorum Sana....Benımde Senınkine benzer niyetim....Şehir İçi Okula gidip gelmek ve hafta sonu yazın elma bahcesine falan gideriz niyetındeyım....Honda sağolsun imdadımıza yetişti artık.

Yalnız benim sorunum vitesli kullanmayı bilmiyorum :s ehliyeti scoter le verdiler bize :s denizlide eğtim alma imkanıda yok sanırım önce bir honda sürüş kursuna gidicez

Motosikleti
    yamaha ybr 2010
    yesevi ben aslında 250 liğide düşündüm ama değmez almaya neden tabi benim düşüncem bu gittimbayisinde gördüm 250likte titreşim var gıcık oldum bu olaya krediyle almam gerekio hal böyle olunca 250 lik bana 10bin liraya gelio tek silindir 250 cc liğede bu parayı vermek işime gelmez 125 cc de nasıl olsa aynı görüntüde vede güzel göstergeler model olsun aynı tekerleride kalınlaştırmışlar motord kaliteli ve sorunsuz oldummu bana bol bol yeter çünki ben motor hastası biri deilim benim işimi görsün yeter bende ki tek hastlık ne alırsam alıyım kaliteli ve uzun ömürlü olsun bana yeter yoksa gidip 125lik çinçinlerden de alınabilinilir bi kere olsun düzgün olsun biyetindeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:34 ----------

bende viteslide bilmiordum motor sürmeyi bi 2010 ybr aldımdı onda ögrendim baya bi geliştirdim vitesliyi sattım . şimdide cbr alcam nasipse bakalım çok kolay kardeş vites bir aşağı 4 yukarıydı ama bu sefer bir aşağı 5 yukarı olcak daha iyi olucak5 vites yetmiodu çünki :D izmir sabuncu belinde falan rampalarda 2 kişi ybr ölüyom in üstümden diyodu bakalım cbr ne dicek :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:42 ----------

bende viteslide bilmiordum motor sürmeyi bi 2010 ybr aldımdı onda ögrendim baya bi geliştirdim vitesliyi sattım . şimdide cbr alcam nasipse bakalım çok kolay kardeş vites bir aşağı 4 yukarıydı ama bu sefer bir aşağı 5 yukarı olcak daha iyi olucak5 vites yetmiodu çünki :D izmir sabuncu belinde falan rampalarda 2 kişi ybr ölüyom in üstümden diyodu bakalım cbr ne dicek :D

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    yesevi ben aslında 250 liğide düşündüm ama değmez almaya neden tabi benim düşüncem bu gittimbayisinde gördüm 250likte titreşim var gıcık oldum bu olaya krediyle almam gerekio hal böyle olunca 250 lik bana 10bin liraya gelio tek silindir 250 cc liğede bu parayı vermek işime gelmez 125 cc de nasıl olsa aynı görüntüde vede güzel göstergeler model olsun aynı tekerleride kalınlaştırmışlar motord kaliteli ve sorunsuz oldummu bana bol bol yeter çünki ben motor hastası biri deilim benim işimi görsün yeter bende ki tek hastlık ne alırsam alıyım kaliteli ve uzun ömürlü olsun bana yeter yoksa gidip 125lik çinçinlerden de alınabilinilir bi kere olsun düzgün olsun biyetindeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:34 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:42 ----------

Aynen o kadar para verilmez 250liğe... de viteslide sorun o değil alışma süresi içinde vitesin kaçda olduğu görünmüyor bi o sıkıntı birde virajlarda yatma vites düşürme arka frenleme felan bu bana baya palıya mal olucak.... en az 1 milyarda bunlara para vericem.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    çok güzel duruyor ya sonunda cbr 125 güzel birşey oldu..önceden çelimsiz duruyordu bence..biraz bekleyelim 2.eller düşer o zaman alınabilinir..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen o kadar para verilmez 250liğe... de viteslide sorun o değil alışma süresi içinde vitesin kaçda olduğu görünmüyor bi o sıkıntı birde virajlarda yatma vites düşürme arka frenleme felan bu bana baya palıya mal olucak.... en az 1 milyarda bunlara para vericem.
    Neler yapacaksınıs motora .. Biras açarmısınıs ??
    Sırrını herkezden sakla ve daima kuşkulu ol , çünkü akıllı olmak demek kuşkulu olmak demekten başka birşey değildir..

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)