Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kefe patladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Biraz önce ethem efendide giderken kaza yaptım detaylı olarak anlatmak isterim. Ethem efendiden kozyatağına doğru yukarı çıkıyodum Sol tarafımda bi kadın kaza yapmıştı kavşakta ve ilerde beyaz bi araba garaja girebilceği bi boşluk varken anlamsızca duruyodu. Hızım yaklaşık 50-60 tı. Benimle arasında yaklaşk 5-7 metre varken adam bi anda hareketlendi. Öncedende selektör yapmıştım halbuki. karşı şeritten benim şeridimde olan garaja doğru ilerliyordu. Sağa doğru kaçarak fren yapmaya başladım. Adam gitgide geliyordu. Farnın ordan çarptığım anda ön fren etkisiyle motorun üstünden uçtum. Çarptığımda yaklaşık 40 ile gidiyordum. Uçtuğumda havada yarım takla atmıştım bile. Yere kaskımın üstüne indirm ve 5 metre boyunca kasım ve omzum üstünde gittim sonra ters dönerek durdum. Elimde tam koruma eldiven kafamda kask Belimde bellik üzerimde mont. ayağımda milletin niye giyiyosun diye güldüğü koca cross botlarım ve dizliklerim vardı. Tek bir eksiğim bile yoktu. Düştüğüm anda kalkmam 1 oldu ve net bi şekilde adamı dövmeye gidiyordum. Arkamı döndüğümde adam arabadan çıkmıştı bile ve bana doğru iyimisin bişeyin varmı diye koşmaya başlamıştı ve sinirim yatıştı. Adamın arabasında önde bikaç çizik benim gidon yamuk manetler yamuk sağ ayna krık kafa grenaj yalanlarda. Ucuz atlattım ve herşeyimi takmama borçluyum bunu. Kask takmayan apaçilere burdan çok selam söylüyorum. üzerimde hiç bir ekipman olmasa şuan kafam patlamış köprücük kemiğim kırılmış kafamın üstünde giderken belimin esnemsinden dolayı omurgamda çıkık olmuş olacaktı. Etrafımda duran 3 motorcuyada büyük ders oldu durduklarında iyiki kaskın vardı ben takmıyorum bv. Gbi cümleler kurdular. Saygılar iyi forumlar.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Motosikleti
    Bişeyim yok çok şükür çok teşekkür ederim.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Çok geçmiş olsun.. Cidden ucuz atlatmışsın. Dikkatsiz otomobil sürücülerinin yaptığı hataları biz ödüyoruz. Ve bu hamlelerini sizin gözünüzün içine baka baka yapmaları insana çok koyuyor. İyiki korumalarınız tammış ve kendinizde bir hasar olmadan atlatmışsınız. Geçmiş olsun..
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun.. Cidden ucuz atlatmışsın. Dikkatsiz otomobil sürücülerinin yaptığı hataları biz ödüyoruz. Ve bu hamlelerini sizin gözünüzün içine baka baka yapmaları insana çok koyuyor. İyiki korumalarınız tammış ve kendinizde bir hasar olmadan atlatmışsınız. Geçmiş olsun..
    Çok saol gerçekten bütün ekipmanlar önemli bellik takmasaydım şuanda tahminm belden aşşamda bi skntı olurdu çok esnedi omurgam bellik tuttu

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    geçmiş olsun. bende geçen sene 100le aynı şekilde bir araca vurmustum. her ne kadar geçici bir hafıza kaybı yaşasamda ,koruyucu ekıpmanlar sayesinde buradayım..
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Geçmiş olsun. Ben hiç hasar almadığım küçük kazalardan garip bir zevk alıyorum. Ya yeni tecrübeler edindiğim için ya da çok psikopatım

gecmıs olsun kardesım. altar

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Çok geçmiş olsun. Kardeş ucuz atlatmışsın. Aman korumalara devam . Başkaları bildikleri gibi yapsınlar.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ben hiç hasar almadığım kazalardan garip bir zevk alıyorum. Ya yeni tecrübeler edindiğim için ya da çok psikopatım
    bşi sölicem manyak demeyin ama o an gerçekten çok zevkliydi. ÇArptım gözümü açtım sadece asfalt görüyorum ama asfalt hareket ediyodu baya giderken yere bakmak gibiydi. Yaşamayı istemem ama zevkliydi

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Geçmiş olsun. Ne kadar giyinirsen giyin ne kadar ışığın olursa olsun yinede görünmez olduyoruz. Unutmamak lazım.
    Az önce taksinin biri benim üzerime goğru kalkış yaptı. Düşün artık. Yola giricek ve ben neredeyse durma hızındayım sola dönmek için adam göre göre kalkıyor. Ki yol hakkı benim. Neredeyse yandan vurucaktı. Ne demek lazımki bunlara. Sonra evlerine ceza geldimi ağlamaya başlıyorlar.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ben hiç hasar almadığım küçük kazalardan garip bir zevk alıyorum. Ya yeni tecrübeler edindiğim için ya da çok psikopatım
    Ayrı bi adrenalin konusu.. Ben öyle bi kaza yapmadım ama atlattığım tehlikelerden zevk aldığım da olmuştur
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Geçmiş olsun Kefe. Sağlam giyinmen köpeklerden sonra ikinci kez işe yaradı

Motosikleti
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Kefe. Sağlam giyinmen köpeklerden sonra ikinci kez işe yaradı
    ahaha gerçekten kangallarda ısıramamıştı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bşi sölicem manyak demeyin ama o an gerçekten çok zevkliydi. ÇArptım gözümü açtım sadece asfalt görüyorum ama asfalt hareket ediyodu baya giderken yere bakmak gibiydi. Yaşamayı istemem ama zevkliydi
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrı bi adrenalin konusu.. Ben öyle bi kaza yapmadım ama atlattığım tehlikelerden zevk aldığım da olmuştur
    İki kez küçük kaza yaptım düşük hızlarda. Birincisinde ben burada düşerim dediğim ıslak ve yokuş aşağı olan virajda aşağıya doğru yuvarlanırken beni 1 metre geriden sürüklenerek takip eden motorumu izliyordum. Kalktığımda üzgünlük değil mutluluk vardı İkincisinde önümdeki araç ani fren yapınca benim takip mesafemin de ucu ucuna yetecek kadar olmasıyla durmaya yakın arabaya 1-2 metre kala motoru yere bırakmıştım. Motor tam devrilmemiş ayak peginin üzerine yaslanmış yaklaşık 20 derecelik bir açıyla hiç hasar almadan bekliyordu ki tam kaldırmak üzere eğildiğimde tamamen devrilip aynası kırılmıştı. 2 dakikalık bir ayna üzüntüsünün ardından yine o aptal sırıtmayla yoluma devam ediyordum

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    En kötü patlayışın bu olsun
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En kötü patlayışın bu olsun
    Amiiin. SAbah kalkınca bissru yerim arıcak net bi eşklde şuanda hssediyorum

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    çok geçmiş olsun Ethem Efendi başında bir kuaför var...popüler bir mekan onun girişinde olabilir...orada çok arac sirkülasyonu oluyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    kardes gecmis olsun birebir ayni senaryo benimde basimdan gecti vede milletin ne ole okadar giyiniyosun dedigi seyleri iyiki giymisim dedim adim gibi eminim eger korumalarim olmasaydi gogsumden belime kadar asfalt yanigi catlak yada kirik bir sag diz ayni sekilde bir sag dirsek olabilirdi sonuc
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)