Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eski üyelerimizden ihsan hakan abinin başına gelenler:((

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    gezi fotolarında dizlik kullanıyor kazayı dizlikle yaptıysa ve bacagını kaybetmışse agır bı kaza geçirmiş geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    çok üzüldüm ne diceğimi bilemiyorum allah sevdiklerine bağışlamış çok geçmiş olsun =(
    sürmek için yaşa , yaşamak için sür ...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Allah sağlık sıhhat versin.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    Allahım sen koru yarabbim :(((
    Bilemiyorum ne diyeceğimi, yapabileceğimiz bir şey varsa herzaman hazırım ben
    Drift religion

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Şu an vücudum daki bütün kemikler balyozla kırılmışcasına ağrıyor,vücudum bir üşüyo bir soğuyo,iki gündür yatıyorum.

Bu haberi okuyunca vallahi iyileştim birden...

Biz insanoğlu nekadar aciz yaratılmışız,bir saniye sonrasından habersiz yaşıyacak kadar.
    Allah acil şifalar versin.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Allah acil şifalar versin...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Okuyunca inanamadım... Birkaç gün önce aklıma gelmişti, msn'de vs ne zamandır görmedim, nasıl ulaşırım acaba diye...

Böyle üzücü haberi bir anda almak da haber alamamaktan daha kötüymüş, bir an önce eski sağlığına, eski durumuna kavuşur umarım...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Wolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Allahu Teala kendisine iyilikler güzellikler ve şifalar nasip etsin.Allahu Teala cümle herkesi bu tür üzücü olaylardan muhafaza etsin ...
    Içerisinde Koruyacak Bir Beynin Yoksa , Kaskında Bir Anlamı Yok Tabiki ... Allah Muhafaza ...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alah şifa versin çarpan kişi falan adli olarak olayın peşini bırakmamak gerek ayrıca varsa hesap numarası ailesine ufak tefek de olsa yardım etmek gerek diye düşünüyorum
    polis raporunda ordaki bir otelin kamera kaydına göre hakan abiyi 8 de 8 kusurlu bulmuşlar taksici serbest yani
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayat da olması sevindirici ama şu an çektiği ve yaşadığı şeyler çok zor allah şifa versin
    umarım kısa zaman da sağlığına kavuşur eğer bir moral ziyareti düzenlenir ise bence çok mutlu olur.
    Eğer ziyaret konulu bir faaliyet gerçekleştiril ise seve seve katılırım...
    bende uygun bir zamanda moral ziyareti düşünüyorum
    siteden haberleşiriz bi şekilde
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insan hayati saniyeler icinde degisiyor. Gecmis olsun halen yasiyor ve aramizda ve ailesi ile birlikte. Bunu ona yapan kisi umarim cezasini ceker ve bunun bedelini fazlasi ile oder.
    malesef zeda kardeş bizlere çarpan hiçkimse ceza felan çekmiyor
    çarpan taksici polis raporlarına göre suçsuz bulunmuş ve 3 gün içerde yattıktan sonra çıkmış
    ve bu insan kılıklı kişi mükerrem ablama telefon açıp sizi mahkemeye vereceğim benim arabanın kaportasını yaptıracaksınız zararım var gibi şeyler gevelemiş ve bir daha aramamış
    olaya bak yaaa hem bi hayatı söndür hemde üste çıkmaya çalış walla yazık
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Duyduğumda inanmak istemedim ve hala aklıma geldikce sinirlerim zıplıyor ...

Hakan abiye acil şifalar diliyorum umarım en kısa zamanda tekrar sağlığına kavuşur ....
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    kymco super 8
    su an nası bır sokta oldugumu anlatamam allah sabırlar versın

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    büyük geçmiş olsun . yaşananlar çok kötü olaylar ama en azından hayatta olduğu için şükretmemiz lazım . Acil şifalar ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis raporunda ordaki bir otelin kamera kaydına göre hakan abiyi 8 de 8 kusurlu bulmuşlar taksici serbest
    çarpan taksici polis raporlarına göre suçsuz bulunmuş ve 3 gün içerde yattıktan sonra çıkmış
    Bu kısım bana ilginç geldi..3 gün nezarette yattıysa..tanıyan arkadaşlar Hakan beyle konuşsun ondan dinlesinler durumu şayet kaza anını hatırlıyorsa..ve o görüntüler gerçekten Hakan beyi suçlu çıkartabilecek bir görüntümü yoksa taksiciyi aklamak için uydurulmuş bir bahanemi..yakınları inşallah işin peşini bırakmaz..acil şifa dilerim..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    hakan abime geçmiş olsuna gidicez umarım bizi hatırlar.. duydugum zaman çok üzüldüm ... alper haber verimce tüylerim diken diken oldu ...
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Yamaha R1
    mantıksız bir tepki gibi gelebilir; ama dört tekerlileri de şoförlerini de sevmiyorum!

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    allah yardımcısı olsun, geçmiş olsun

kendisi ile bir kaç kez karşılaşmıştım fotoğrafı görünce hatırladım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis raporunda ordaki bir otelin kamera kaydına göre hakan abiyi 8 de 8 kusurlu bulmuşlar taksici serbest yani

bende uygun bir zamanda moral ziyareti düşünüyorum
    siteden haberleşiriz bi şekilde

malesef zeda kardeş bizlere çarpan hiçkimse ceza felan çekmiyor
    ve bu insan kılıklı kişi mükerrem ablama telefon açıp sizi mahkemeye vereceğim benim arabanın kaportasını yaptıracaksınız zararım var gibi şeyler gevelemiş ve bir daha aramamış
    olaya bak yaaa hem bi hayatı söndür hemde üste çıkmaya çalış walla yazık
    Allahtan yakınlarına sabır diliyorum, kendisine de büyük geçmiş olsun inşallah protezden sonrada tekrar motoruna binebilecek bir hale gelebilir,en kısa sürede iyileşir,anladığım ve resimlerden gördüğüm kadarıyla hayat felsefesi motor olmuş bir abimiz,kendisine ve hanımına yakın olanlar ziyaretlerine giderse iyi olur, taksici konusuna gelince onu yaradana sığınıp neren ister neren istemez diye önce bi sorun isteyen ve istemeyen heryerlerine eşek sudan gelinceye kadar girişmek lazım,bir insanın hayatıyla oynamak bu kadar kolay olmamalı
    hakan abimizde imkanı varsa bence taksiciye ve yetkili kurumlara dava açmalı hakkını aramalı,muz cumhuriyeti mi burası,taksici kendince senaryo yapmış,maksadı arabasının kaportasını filan yaptırmak değil kanımca, zeytinyağı taklidi yaparak haksız bile olsa kendisini haklı göstermek için veya mükerrem ablanın hakkı beyin hakkını aramamalarını sağlamak için sizi dava edecem kaportamı ödettirecem diyerek kendisine dava açılmamasını sağlamış olabilir

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Cok cok gecmis olsun...
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    büyük geçmiş olsun.
    inşallah protez ile eskı sağlığına kavuşur.
    yeter ki inansın.

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Çok geçmiş olsun, acil şifalar
    HONDA Hayat ONDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)