Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

beklediğim kaza gerçekleşti.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR600RR
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben inanmıyorum kazaya, hani ispatlamak zorunda değil tamam da "@emomen" di sanırım yanlış hatırlamıyorsam geçen sene bir kaza yapmıştı, kaskın durumunu ve kendi durumunu fotoğraflarıyla buraya eklemişti. Hani temde ben 250yle giderken bugatti beni geçti gibi bir konu okuduğumda hissettiğim duyguyu hissettim. Bir de trafikte 110 ile kaza yapanınız var mı
    Trafıgın yogun olmadıgı bır yerde oturdugum semtte yaptım, yaklasık 110 km/h vardı beklıde bırazdaha fazla, carptıgım sahın marka arac cekıcı ıle gıtmıs ben en yakın hastaneye yanı saglık ocagına 99 2000 yıllarıydı zannedersem..
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Khutuck'e laf yok senin gibiler yüzünden motorcular böyle anılıyo dediği herşeye katılıyorum. Geçen yine senin gibi bi arkadaş makaslara girerken bağdat caddesinin ortasında activa ile arkadaşımın ninja 250r ına geçirdi. Çamurluk ön far kafa grenaj vb.. 3 milyar hasar geldi. Çocuk gariban bi çocuk motorun ne sigortası var ne kullanan tipin ehliyeti var. Arkadaşımda haliyle sıkıntıya girdi vicdani olarak. En sonunda benim yardımımla motoru kullanmasına izin verip işe alınan firmaya dava açıldı. Kimsenin kimseye böyle şeyler yaşatmaya hakkı yok. Sen gelsen düşüp benim kullandığım arabanın altına girsen ben kaç yıl hapis yatıcam yada senin ailen olayı bilmiyoken gelip bana neler dicek belkide gelip bana nasıl hasarlar vericek. Suç duyurusunda bulununda bunun gibi müthiş zeki arkadaşların önü kapansın. bu arada tek diyebilceğimiz şey DOĞAL SELEKSİYON
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı hondam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafıgın yogun olmadıgı bır yerde oturdugum semtte yaptım, yaklasık 110 km/h vardı beklıde bırazdaha fazla, carptıgım sahın marka arac cekıcı ıle gıtmıs ben en yakın hastaneye yanı saglık ocagına 99 2000 yıllarıydı zannedersem..
    Geçmiş olmuş ben full koruma ile binmeme rağmen 100 lü hızların üstüne çıkmaya çekiniyorum.Hele de etrafımda başka araçlar varsa iki kat dikkat ediyorum. kaldı ki trafikte 100 ile makas atıcak kadar ucuz değil canım. Peki sizde ne hasarlar oldu, ne zaman sonra binmeye başladınız..

Motosikleti
    CBR600RR
    cok degıl 1 hafta kadar her yerım agrıdı sonra gectı kolumda bır catlak kaldı ıste bu
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    çok geçmiş olsun inşALLAH ameliyata flnda gerek kalmaz

Motosikleti
    ooo viraGOO
    insanları kaybetmek kolaydır çok üzerine gidilmiş arkadaşın söylediklerimi nasihat değilde öneri olarak algılarsın inşallah ! bir çocuk ta olabilirdi çarptığın şey aman kardeşim dikkat !! zaten motosikleti insanlara sevdirenne benimsetene kadar çok fazla zorlanıyoruz ! sende sözünde dur ehliyet ve korumasız binme şu alete ! binsende gereksiz işler yapma ! tedbirini al bilincni açık ve berrak tut bırak arabalar seni geçsin senden yavaşını da sen geçersin elbet! imzamda yazdığı gibi biz motosikleti sevdirmeye çalışırken siz soğutmayın insanları 2 tekerden ! allaha emanet olasın kardeşim tekrar geçmiş olsun
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konuya birşeyler yazmak artık anlamsız konunun sahibi forumdan ayrıldı.

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Konuya genel olarak bir göz gezdirdim de . Bu konudan söyle bir ders çıkarabiliriz

Etme çocukla muhabbet küstürürsün,Silme cam kırığıyla g....kestirirsin
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etme çocukla muhabbet küstürürsün,Silme cam kırığıyla g....kestirirsin
    reis söz harikaymış

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reis söz harikaymış
    Atalarımız ne güzel söylemiş ...
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Buggin , kardeşim kendine iyi bak motoru alayım seni bulacaam merak etme
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buggin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşadığım korku sadece 6 saat etki ediyor. başıma iş açmaktan bıktım.
    çok geçmiş olsun,2 dakika sabredip dizlik takmadığım için 3 ay yattım.hastahanede amelyattan sonraki gece serumlar vs. lerle uyurken rüyamda motosiklet kullanıyordum.bu bir bağımlılık demiştim ozaman,detox olmak zaman alıyor diye düşünmüştüm.fizik tedavi den sonra uzun zaman rüyamda motosiklet görmedim)dikkatli ol kazasız belasız inş.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    Arkadaş forumu terk etmiş sanırım ama söylemeden geçemycem. Ben hem otomobil hemde motosiklet kullanıyorum sürekli. Özellikle motorla seyrederken yanımdan bu arkadaş gibi yaratıklar geçerken içimden "şuna bi tekme koysam, yere yapışsa, g.tü başı dağıtsa da aklı başına gelse" diyorum hep.. Kendi canlarının ne kadar ucuz olduğu, ölmeleri, sakat kalmaları inanın umrumda değil. Ama bana, sevdiklerime, yada herhangi bir masum insana bunlar zarar verirse diye düşündüğümde o tekmenin ne kadar gerekli olduğunu anlıyorum aslında. Zira yıllar önce bana ilk motosiklet kazasını yaşatan, beni asfaltla tanıştıran bu arkadaş gibi bi kendini bilmezdi..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    youtube da ''motorcyle crashes'' yazın izleyin bir daha kaza yapmassınız emin olun..
    geçmiş olsun,hayattan vede 2 tekerden aldığın keyif eksilmesin..

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Ayrıldığı iyi olmuş,

Arkadaşın kendisi ve açtığı tüm konular fake idi. Sanırım dersten kaçıp internet kafede kendince kafa yapan bir ergen ;

Zaman zaman basıyor bunlar forumu, hayabusa aldık babam bindirmiyor,

CBR 600 aldım marş bamıyor filan gibi başlıklarla sağolsun bizim arkadaşlarımız iyiniyetle saatlerce uğraşıyor onlarca cevap yazıyorlar... Moderasyonun biraz dikkat etmesi lazım bu hususa diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)