Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletle İnanılmaz Kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI
    By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R

Tuzla'da inanılmaz olay!

Emine Kaşıkçı’nın üzerindeki şal, eşinin kullandığı motosikletin arka tekerleğine takıldı ve...
    Tuzla'da inanılmaz olay!Tekerlek kilitlendi; motosiklet takla attı. Eşi öldü, Emine Kaşıkçı ise yaralandı

Adana’da 6 yıl önce ikinci evliliklerini yapan Kaşıkçı çiftini ayıran kaza, Kurban Bayramı’nın son günü meydana geldi. Terzi Ergün Kaşıkçı (40), eşi Emine Kaşıkçı (38) ile birlikte Tuzla Beldesi’nde yaşayan bir yakınlarını ziyaret etmek için 01 PU 576 plakalı motosikletle yola çıktı. Kaşıkçı çiftini taşıyan motosiklet, Tuzla yolunda plakası belirlenemeyen bir otomobil tarafından sıkıştırıldı.

FELÇ KALMA RİSKİ VAR

Ergün Kaşıkçı otomobilden kaçarken, bu sırada arkasında oturan eşinin üzerindeki şalın ucu, motosikletin arka tekerleğine sıkıştı. Şal yüzünden tekerlek kilitlenince motosiklet devrildi. Yaklaşık 20 metre takla atan motosiklet daha sonra şarampole uçtu. Ergün Kaşıkçı olay yerinde yaşamını yitirdi, eşi Emine Kaşıkçı ise ağır yaralandı. Hayatını kaybeden Ergün Kaşıkçı, Ali Hocalı Köy Mezarlığı’nda toprağa verilirken, Emine Kaşıkçı’nın tedavisi ise Numune Hastanesi’nde sürüyor. 2 çocuk annesi kadının belden aşağısının felç olma riski bulunduğu belirtilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Jandarma ekipleri, motosikleti sıkıştırdığı iddia edilen otomobilin şoförünü belirlemeye çalışıyor. Ergün Kaşıkçı’nın 1.5 yıl önce ağabeyi Bülent Kaşıkçı’yı elektrik çarpması sonucu, Emine Kaşıkçı’nın boşandığı eşini ise 1.5 yıl önce trafik kazasında kaybettiği öğrenildi.

Kaynak:Vatan
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    kalana geçmiş olsun gidene allah rahmet eylesin ne diyelim

2 musibet birden denk gelmiş,Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    gt250R Siyah
    Allah rağmet eylesin :(

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne denir, büyük ihmalkarlık ve kendi canını hiçe sayma var bu 1.
    sıkıştıran aracın motosikleti hiçe sayması apayrı konu, yazıklar olsun

Adanalı olarak kaza yerini bilirim, köylük yerler, yollar bozuk, üstüne birde araçlar hiçe sayınca:(

Allah rahmet eylesin
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Allah rahmet eylesin. Kadın da felç riskini atlatır inşallah :(

17-18 yaşlarındayken bir arkadaşla Pegueot mopedlerle şehir içinde basmış gidiyorduk. Benim 20 m kadar önümde gidiyor.

Birden görünmez bir güç arkadaşı motorun üstünden arkaya doğru çekip sırt üstü yere çarptı
    Motorla birlikte 3-5 takla atıp durdular. Motor yerde bu da motorun üstünde sırtüstü duruyorlar.
    Hemen uygun şekilde durup motoru sehpaya aldım ve yanına gittim. O yerde ben ayakta şaşkınlıktan açılmış gözlerle bir müddet birbirimize baktık.

"Nooldu lan? - Ne bilim yaa" türü konuşmaları takiben birşey olmadığını anladıktan sonra kolundan tuttum ve benden destek alarak kalkmaya çalıştı.
    Ama o da ne? Gene o görünmez güç arkadaşın kalkmasına izin vermiyor. Biraz zorlayınca motor da yerinden oynadı.

Gördük ki arkadaşın parkasının bağlamadığı kemeri (kuşağı) tek taraftan sarkıp zincire dolanmış ve ne olduysa bunun yüzünden olmuş.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 400
    7yaşımdan beri araba sürerim okudumda ilk yazı kiminse yazık ya korkaklar böyle yapar ne o araba var sıkıştır vur kaç.... ilk basta kendi canın ne kadar kıymetli sonra ailen senin için ne kadar önemli sen ailen için ne kadar önemlisin arkadasların sevgilin hayatın vs.... bu hayatta sadece sen yoksun senin hayatın gibi yaşayan senin gibi birçok insan var... duyarlı ol farkındasın madem motorun üstünde insan var can var...aloooo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 ----------

kadango senin yazındaki okuduklarımdan etkilendim kim yazdıysa artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)