Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motorumu aldım , en kısa zamanda fotoğrafları da atacağım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi hayırlısı emeklemeden yürümeni bekliyorum eğer başaramazsan düşersin.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    600'lük makina alarak Forumdaki herzamanki klasik muhabbetin açılmasına engel olarak ve Bizleri büyük bir sorumluluktan kurtararak kendin büyük bir sorumluluğun altına girmişsin altındaki sorumluluğun farkına vararak hakkını çıkarman dileği ile hayırlı olsun kazasız sürüşler.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Arkadaşlar tüm yorumlarınızı okudum.Yorumlarda gayette mantıklı.600cc başlangıç motoru OLAMAZ!Ben arkadaşlara uydum.0 kilometre Hyosung almayı düşünürken R6 aldım.Motor şu an kapalı otoparkta yatıyor.Ehliyeti aldığım zaman arkadaşlar bana herşeyi öğretecek.2 kez intihar teşebbüsünde bulunan biri olaraktan ölümden korkmuyorum.Bileklerini keserek kaç kez ölümü beklediniz.
    I've woken now ,to find myself , in the shadows all I've created.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı blackhhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tüm yorumlarınızı okudum.Yorumlarda gayette mantıklı.600cc başlangıç motoru OLAMAZ!Ben arkadaşlara uydum.0 kilometre Hyosung almayı düşünürken R6 aldım.Motor şu an kapalı otoparkta yatıyor.Ehliyeti aldığım zaman arkadaşlar bana herşeyi öğretecek.2 kez intihar teşebbüsünde bulunan biri olaraktan ölümden korkmuyorum.Bileklerini keserek kaç kez ölümü beklediniz.
    psikolojini bilemem ama ben yaptığım işin hakkını vermek isterim
    kusura bakma ama motoru al bekle bilekleri kes bekle nereye kadar
    ölümden korkmaman istediğini yapabilirsin anlamına da gelmez

bi işi yapıyorsan ya hakkını ver yada hiç yapma...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006

Yanlış anlama arkadaşım,vallahi yürekten söylüyorum.

Pisikolojik bir tedavi görmen gerekir kanısındayım...
    Bunda utanılıcak,sıkılıcak vs. bir durum yok.Butür bir tedaviyi 3 ay boyunca aralıksız aldım sinirlerime hakim olamıyordum,insanlarla göz kontağı ''kesinlikle'' kuramazdım.Sanki göz bebeğime 30\40cm.uzunluğunda ince bir toplu iğne uzatıyorlarmış gibi beynim gıdıklanıyordu,kontrolümü kaybediyordum resmen...

Ama şimdi çok şükür iyiyim.Tedavi ol
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hehehe yaptığın ....... ları gurur duyarmışçasına anlatman ne kadar absürd olmuş.beceriksizliğinde cabası

Motosikleti
    Honda CBX 250 04''
    kac kere bekledınız yazmıssınız ben hıc beklemedım normal olan ınsanda beklemez
    bence sorunlarını cozmeye bak
    hayırlı olur ınsallah fakat umudum yok
    [B][COLOR="Red"]....................................................................[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlama arkadaşım,vallahi yürekten söylüyorum.

Pisikolojik bir tedavi görmen gerekir kanısındayım...
    Bunda utanılıcak,sıkılıcak vs. bir durum yok.Butür bir tedaviyi 3 ay boyunca aralıksız aldım sinirlerime hakim olamıyordum,insanlarla göz kontağı ''kesinlikle'' kuramazdım.Sanki göz bebeğime 30\40cm.uzunluğunda ince bir toplu iğne uzatıyorlarmış gibi beynim gıdıklanıyordu,kontrolümü kaybediyordum resmen...

Ama şimdi çok şükür iyiyim.Tedavi ol
    Dostum, 5 senedir psikolojik tedavi görüyorum.Ama bunu söylemeden geçemeyeceğim.İntihar etmek isteseydim R1 alırdım.İntihar etmek isteseydim motorum kapalı otoparkta yatmazdı.

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Hayırlı olsun.

Ölecek ile olacağın önüne geçilmez!

Blackhat sen keyfine bak...

Motosikleti
    yamaha r6
    :D sadece gülüyorum size altı üstü bi motor gaz senin elinde alla alla. gel sana ögretim istedin zaman.
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Alıntı KuweytLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D sadece gülüyorum size altı üstü bi motor gaz senin elinde alla alla. gel sana ögretim istedin zaman.
    Dostum sağol.Ehliyeti aldığım zaman arkadaşlar yomuk yaparsa ,kapındayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:57 ----------

Alıntı norad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehe yaptığın ....... ları gurur duyarmışçasına anlatman ne kadar absürd olmuş.beceriksizliğinde cabası
    Muhattabım olamazsın!!!

Motosikleti
    yamaha r6
    istedigin zaman. aklın var beynin var neyi nasıl yapacagın biliyosundur. gazda senin elinde olacak. tüm koruma ekipmanlarında eksizsiz tamam oldumu olay tamamdır.
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

Gardaş hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler daha sonrada sağlıklı sıhhatli ömürler dilerim şu forumda kimseyle taklaşmadan bal gibi muhabetler dilerim sana :-)

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ölümden korkmuyorsın madem.
    Başkalarının hayatınıda tehlikeye atmazsın umarım.
    Herkes ölümden korkmaz.

Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Hayırlı Olsun , Kazasız Belasız Sürüşler ...
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    hayırlı olsun kardeş kazasız belasız inşallah..bende arabamı satıp bitane er 6/n alsam hiç fena olmucak )
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    kazasız belasız zevkli sürüşler dileğiyle dostum bak sen dalgana r6 güzel bir makinedir aman dikkatli ol güzel olduğu kadar tehlikelidirde ama onu tehlikeli yapanda sürcüsüdür kendini bilirsen hiç birşey olmaz tekerin düz bassın resimleri biran önce bekliyoruz)
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Olan olmuş napalım kendi tercihin. Güle güle kazasız belasız kullanman dileğiyle. resimlerini çekip paylaşırsan sevinirim.

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Eywallah arkadaşlar.Bugün fotoları çekecek vaktim olmadı.Yarın ilk iş olarak fotoları çekeceğim.Korumalarım tam bu arada.Kaskım Lazer LZ6 Katana.Kampanya warmış kasklarda,120 ytl ye kapattım kaskı. Bende deli cesareti yok.Otoparkta yatıyor yatmaya da devam edecek.Valide motorların sesinden rahatsız olmuşIsparta'da denetimler çok sık oluyor.600 ytl cezası war ehliyetsiz kullanmanın.Ehliyetim olsaydı da trafiğe çıkmazdım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)