Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumu aldım , en kısa zamanda fotoğrafları da atacağım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsn kardes.ins allah kaza bela vermez.ehliyetini alınca sıkıntısız bi sekilde kullanırsın.
    ıspartadaym bende.siteden 3 kişi daha var ıspartadan ulaşabildigim.bi sıkıntın olursa herzaman yardımcı olablrm.diger arkadaslarda öle.özelden numaranı brakırsn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    hayırlı olsunbu arada hemşeri sayılırız

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    arkadaşlar mrb birşey soracağım dün bir başlık vardı hayalinizdeki motorların resmini koyun diye bir türlü o başlığı bulamıyorum göstermem gereken bi motor resmi var bu konuyla bir alakası yok ama yardımcı olursanuız sevinirim..

Motosikleti
    CBR600RR
    Hayırlı olsun arkadasım intihar etmek icin daha saglam ve hızlı bır secım olmus. ancak sen yınede sakın bırdaha boyle seyler yapma kendıne o makınanın uzerınde ve ozel ınde de hakım olman dılegıyle.

Not: Fotolar hala beklenıyo
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

Motosikleti
    honda cbf 150
    allah kaza bela vermesin daha iyisi de bizlere olsun 600 almak herkes ister tabi

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    motorunuz hayırlın olsun allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Tebrikler dostum.allah kaza bela vermesin.benim gibi bir cok genc motorcunun da hayalini gercekleştirmişsin darısı başımıza.

Motosikleti
    05' CBR 125R
    ins. Kazasiz belasiz uzunca ve guzel zamanlar gecirirsin motorunla hayirli olsun darisi basima
    Cok imrendim cok

kazasız belasız sürüşler dilerim.boş bı alan bulabılırsen orda dönüşlere çalış.giderek hızlanarak uraktan buyuge dogru daıreler cız hızlan yavasla vs .manevra kabılıyetını gelıştır motorun agırlıgını tartarak ogren ki trafıge cıktıgında sorun yaşama.düz yolda basman cok da bi sorun teşkıl etmıyo aslında.onemli olan virajlardır
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mrb birşey soracağım dün bir başlık vardı hayalinizdeki motorların resmini koyun diye bir türlü o başlığı bulamıyorum göstermem gereken bi motor resmi var bu konuyla bir alakası yok ama yardımcı olursanuız sevinirim..
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-eklesin.html

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsn kardes.ins allah kaza bela vermez.ehliyetini alınca sıkıntısız bi sekilde kullanırsın.
    ıspartadaym bende.siteden 3 kişi daha var ıspartadan ulaşabildigim.bi sıkıntın olursa herzaman yardımcı olablrm.diger arkadaslarda öle.özelden numaranı brakırsn
    Eywallah kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:10 ----------

Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsunbu arada hemşeri sayılırız
    Ben Burdurluyum zaten dostum.Aile Antalya'da ben ıspartayım.Bermuda şeytan üçgeni gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:12 ----------

Sağolun arkadaşlar .Resimleri bugün atmak farz oldu artık.
    I've woken now ,to find myself , in the shadows all I've created.

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    kardeş şu resimleri koyda bakalım artık : )

Motosikleti
    keşke olsa
    haydi bismillah..
    Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin.
    inşallah aldığın bu motor geçmişte yaşadığın tatsız olayları bir nebze olsun unutturur sana.
    dikkatli tedbirli, kontrollü, ve tam korumalı bir şekilde güzel günler seni bekliyor benim kanaatim o yönde.
    bende motor almayı düşünüyorum, alsammı almasammı alsammı almasammı bir vazgeçiyorum bir evet diyorum ama kanıma girdi bi kez yapacak bişey kalmadı.
    çok beğendiğim bi motor 600 rr yamaha sonra dedim bi araştırayım sonunda işte motosiklet.net deyim. bi çok yorumları okudum baktım ki işin aslı o değil, yapmak gereken duşuk cc li bakinadan başlamakmış burda 20 yıldan fazla motor kullanmış insanlar bu yorumları yapıyor. ve bende en sonunda 250 cc bi makinada karar kıldım şimdi aklımda kawasaki ninja 250 var allah kısmet ederse almayı düşünüyorum. güzel şirin tatlı bi makina sonra sordum kendi kendime yahu bu gaz denilen zımbırtı elimizin altında ne olacak sanki kontrol yine sende yine sende sonra bi baktım çok bilmiş motorcu arkadaşlar yorumlar yapmış ha belki onlar da çok profesyoneller ama yeterince bilinçli olduklarını sanmıyorum. "sen başla ne olcak bizde kullanıyoruz" "gel ben sana öğretirim" "ne farkeder gaz pedalı senin elinin altında değilmi" gibi yorumlar var. ancak unutulan tek nokta şu sanırım örnek; kawasaki veya hyosung gt250 motorlarda bu gaz pedalını çevirdiğinizde maksimum hız 180 civarı ama diğer makinalarda ortalama 250 km, kontrol farkı da bi okadar var, ayrıca bahsedilen hızlara ulaşmalarındaki saniye farkı da hızdan çok daha önemli o kadar kısı sürede anlık hatalar nelere mal olur. benim kanaatim bu yönde öyle güçlü cc lerden başlamayı göze alan özgür ruhlarımız, onu hemen satıp şöyle görüntüsü güzel ışıl ışıl parlayan bi gt 250 almaya muktedirdir sanırım. saygılarımla.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    resimler yalan oldu galiba...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resimleri koyarsan daha inandırıcı olur.

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    resimleri görmeyince pek inanasım gelmedi
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belesız kullanmalar(aga millette ne para var beyahhvv)

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Resimler ?

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    kaç gündür şu başlığı görüyorum, hiçbir yazıyıda okumadım ama foto istiyorum artık yahu:D hergün göre göre merak ettim
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    VFR 800 F
    Parlement mavisi plakasız bir R6 vardı çarşıdaki defacto önünde akşam saatlerinde o senin motorun mu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)