Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

yeni hatun(!)um BMW f800s

Motovento
    REKLAM ALANI
    syfodias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sencer abi guzel motorunu guzel gunlerde zevkle kullanmani dilerim. Belki bu motor Mersin'e gelmene vesile olur da ben de pesine takilirim Hayirli ugurlu olsun. Her sey gonlunce olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı syfodias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sencer abi guzel motorunu guzel gunlerde zevkle kullanmani dilerim. Belki bu motor Mersin'e gelmene vesile olur da ben de pesine takilirim Hayirli ugurlu olsun. Her sey gonlunce olsun.
    inşallah Hayati'cim. zaten senle hiç kısmet olmadı bir gezi yapmaya, bakarsın bir vesile olur da mersin'e gelirim ve haberleşiriz. hala cbf 500 kullanıyorsun değil mi?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Hayırlı olsun Sencer
    foruma pek girmediğim için ancak görebildim, gerçi geçen gün Barış bahsetmişti aldı alacak diye. güzel tercih olmuş hakkaten güle güle kazasız belasız günlerde kullan inşallah...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Sencer
    foruma pek girmediğim için ancak görebildim, gerçi geçen gün Barış bahsetmişti aldı alacak diye. güzel tercih olmuş hakkaten güle güle kazasız belasız günlerde kullan inşallah...
    teşekkür ederim kardeşim, Allah hepimizi kazalardan ve belalardan korusun....

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Hayırlı olsun..

Hayır oLsn abicim

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan, çok hoşuma gider kendileri, bana göre tek kusuru çoğu bmw de olduğu gibi sağ sinyalin sağda ayrı, sol sinyalin solda ayrı, ve bunları kapatmak için apayrı butonlara sahip olması, bana göre çok zevkli bi seçim, hayırlı olsun tekrar. he bide ayıptır sorması servis işini nasıl yapacaksın? yetkili servise götürecekmisin? forumda onlarca şikayet yazısı var bmw servisi hakkında onun için sordum..

Motosikleti
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan, çok hoşuma gider kendileri, bana göre tek kusuru çoğu bmw de olduğu gibi sağ sinyalin sağda ayrı, sol sinyalin solda ayrı, ve bunları kapatmak için apayrı butonlara sahip olması, bana göre çok zevkli bi seçim, hayırlı olsun tekrar. he bide ayıptır sorması servis işini nasıl yapacaksın? yetkili servise götürecekmisin? forumda onlarca şikayet yazısı var bmw servisi hakkında onun için sordum..
    hocam, siz de yılların kullanıcısınız. aynı mantıksal soruyu kendime defalarca sordum ve araştırdım.

bakım konusu, kahramanmaraşta emniyetin motosikletlerine bakım yapan, oldukça tecrübeli bir ustam var, zaten kendisi de benimle sivasa kadar geldi.

parça konusunda ise almanyada bir kaç akrabam ve mersindekim servisim almanyadan emekli, sürekli gidip geliyor, kardeşleri de orada ve internette de yeterli miktarda parça mevcut.

yani malzemeyi ve ustayı kendim organize etmeyi düşünüyorum. zaten kolay arıza vermiyen bir model, ancak sarf malzemelerini tedarik edeceğim. bakımı a yeni yapılmış olduğundan önümde en az 8000km sorun yok.

iyi dilekleri için de teşekkürler hocam, hayılrı bayramlar....

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız günlerde kullanırsın inşallah :D dediğiniz gibi sorunsuz ve sağlam bir model ama çok kolay kayış kopartıyormuş :D bazı arkadaşlar (baş harfi Barış) bu konuda ustalıklarını iln ettiler

kazasız günler...
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

Motosikleti
    Alıntı EmoTHEp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız günlerde kullanırsın inşallah :D dediğiniz gibi sorunsuz ve sağlam bir model ama çok kolay kayış kopartıyormuş :D bazı arkadaşlar (baş harfi Barış) bu konuda ustalıklarını iln ettiler

kazasız günler...
    barış'ın maaşlahı var. bu motorla kross yapıp akabinde otobana drag yapmaya kalkışa kalkışa Borusanı bile bıktırmış...

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Motor üstü, yan grenajları olaymış daha iyiymiş sanki. Ama F serisi için şahane, o ayrı. Dikkat et kardeşim. Gelme aletin gazına (:

Motosikleti
    honda cbf250 - kymco agility 125
    hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. kazasız belasız iyi sürüşleriniz olsun. şu an motorsuzum inşallah yakında alacağım bi alet.

syfodias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet Cbf 500'le devam. Gelisini bekliyorum sencer abi. Umarim yakin zamanda gorusuruz.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay abim Allah kaza bela göstermesin valla ne zamandır siteye girmiyordum görünce sevindim, Alllah içine sindirsin güzel abim dikkat et
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Hayırlı olsun aynısını bu bayram ayvalıktan istanbula dönerken gördüm. Gerçekten hoş bir motor
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)