Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Vicdansızlık!

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Dün atv haberde mobese kameralarına yakalanan bir kaza görüntüsü yayınlandı, resmen şok oldum! Bir motosikletli artçısıyla beraber kavşağa giriyor, yan tarafa kırmızı ışık yanıyor geçiş hakkı motorda tabi. Kırmızı ışıkta duran araçların orta şerit boş ve osırada kırmızı ışığı takmayan bir KATİL hızı tavan yapmış bir şekilde resmen motoru biçiyor sol atarftan!!!Motor sürücüsü kardeşimiz olay yerinde hakkın rahmetine kavuşuyor, artçısı ise ağır yaralı!!Birde garibim motoruna kan grubu v.s yazdırmış...Vallahi oturup ağladım Allah rahmet etsin, vefat eden arkadaşa, yaralıya da acil şifalar versin... "VİCDANSIZLARA" da azıcık vicdan versin yarabbim...

ilgili haber;
    http://www.haberler.com/video-haber/...asp?id=2147208
    kaza anı:
    http://dha.com.tr/n.php?n=feci-kaza-kamerada-2010-08-21

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Vallahi okuduğum ve gerçekten fena halde %100 etkilenerek okuduğum ''buda senin anlatım şeklinden oldu'' vallah gözlerim doldu

Allah rahmet eylesin
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    innova 125 ( olcak inş)
    Allah yakınlarına rahmet eylesin yanlız o haberde kask ları fln yoktu sanırım

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    bunlar kasten adam öldürmekten yargılanmalı,umarım o şerefsiz hakettiğini bulur,insan canına bu kadar kıyana acımamak lazım
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Alıntı izzet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah yakınlarına rahmet eylesin yanlız o haberde kask ları fln yoktu sanırım
    Kaskla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi haberde. Ama kasklarının olmaması kendi hataları eğer yoksa, ama kavşakta basıp geçene ne demeli!! Birde o kadar şiddetli çarptıkı, rahmetlinin zaten kaskı olsaydı da fazla değişen bir şey olmayacaktı!

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Allah rahmet eylesin :( Yaralıya da acil şifalar dilerim.

O hayvan umarım yakalanır ve hakettiği cezayı alır diyeceğim ama, nerdeee

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Dün akşam o haberdeki motorcunun artçısı arkadaşımın yan komşusuydu. Motoru kullanan arkadaşımız olay yerinde artçısının da 2 gün sonra beyin ölümü gerçekleşti ve bir gün sonra o da vefat etti. Allah rahmet eylesin. Kendini bilmez insanlar alkollü olarak direksiyon başına geçip günahsız insanların sebepleri oluyor.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Türkiye'de böyle şeyler normal,Allah rahmet eylesin..

Ben kavşaklarda bana yeşil yansa bile sağıma soluma bakmadan geçmem.Şartlar bunu gerektiriyor.

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    allah rahmet eylesin. avrupa avrupa diye adamları büyütüyoruz ama gerçektenbu konularda adamlar aşmış. ben bunca yıl avrupa'da böyle olay görmedım, duymadım. tabi bu adamların medeniyetinden değil. kanunların yaptırımı korkusundan.

mesela istisnasız gelişmiş her avrupa ülkesinde yaya gecidinde arabalar yaya varsa dururlar, bunun sebebi eğer durmazsa ve yaya polise plakayı verse bile istisnasız evine para cezası gelir. itiraz etse bile fayda etmez. yani çok medeni olduklarından değil ceza korkusundan. türkiye'de bu cezalar uygulanabilse durum aynı olur. medeniyeti oluşturan faktör insan değil kanun ve adalettir.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allah rahmet eylesin.. ne desek boş.. bundan herkes ders çıkarmalı....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Kazanın görüntülerine az önce nette ulaştım. Kazaya sebebiyet veren şahıs serbest bırakılmış!!!Görüntüler ve haber her şeyi anlatıyor!!!Aileleri şimdi feryad ediyor. Allah sabır versin

Kaza görüntüsü link;
    http://dha.com.tr/n.php?n=feci-kaza-kamerada-2010-08-21

İlgili haber;
    http://www.haberler.com/video-haber/...asp?id=2147208

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin. avrupa avrupa diye adamları büyütüyoruz ama gerçektenbu konularda adamlar aşmış. ben bunca yıl avrupa'da böyle olay görmedım, duymadım. tabi bu adamların medeniyetinden değil. kanunların yaptırımı korkusundan.

mesela istisnasız gelişmiş her avrupa ülkesinde yaya gecidinde arabalar yaya varsa dururlar, bunun sebebi eğer durmazsa ve yaya polise plakayı verse bile istisnasız evine para cezası gelir. itiraz etse bile fayda etmez. yani çok medeni olduklarından değil ceza korkusundan. türkiye'de bu cezalar uygulanabilse durum aynı olur. medeniyeti oluşturan faktör insan değil kanun ve adalettir.
    Yani Türkiye'de kanun ve adalet yok diyorsun, öylemi?
    Ben de ayni fikirdeyim.....
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar kasten adam öldürmekten yargılanmalı,umarım o şerefsiz hakettiğini bulur,insan canına bu kadar kıyana acımamak lazım
    yok dostum yargılanmamalı.teknoloji var.resmen adam öldürmeye teşebbüs ve başarı!!! direk kısasa kısas yapılmalı.ASILMALI YANİ!!!
    asmayalımda besleyelimmi lafı burada çok daha fazla önem kazanıyor.ama asılmıyor salınıyor.yarın başka kurbanları aramak için yine yollara çıkacaklar...ateş düştüğü yeri yakıyor...Allah rahmet etsin ölenlere...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok artık oha!benmi yanlış görüyorum yanlış anladım yoksa gerçekten kazadan 10saniye sonra ışığın yeşile dönmesiyle herkez hiç birşey olmamış gibi yoluna devammi ediyo
    herkez ben yandan geçiyimde başkası baksın derdinde peki o adama kim yardım edicek ambulansı kim arıyıcak akşamda etrafta yaya pek kimseler yok
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Birde otomobil sürücüsü suçlu bulunmamış diyodu sanırım bugün haberlerde.Eylem bile yapmışlar ama ne yapalım belimize silah takıp kendi adaletimizi kendimiz mi yerine getirelim!!Bir kaç örnek ceza verilse bu hayvanatlar yola çıkarken ne alkol alır nede bana bişey olmaz nasılsa diyip yola dalmaz kırmızıda...
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de böyle şeyler normal,Allah rahmet eylesin..

Ben kavşaklarda bana yeşil yansa bile sağıma soluma bakmadan geçmem.Şartlar bunu gerektiriyor.
    bazen ışıklı kavşakların daha tehlikeli olduğunu düşünüyorum
    112ciyiz

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok artık oha!benmi yanlış görüyorum yanlış anladım yoksa gerçekten kazadan 10saniye sonra ışığın yeşile dönmesiyle herkez hiç birşey olmamış gibi yoluna devammi ediyo
    herkez ben yandan geçiyimde başkası baksın derdinde peki o adama kim yardım edicek ambulansı kim arıyıcak akşamda etrafta yaya pek kimseler yok
    Kesinlikle doğru görüyorsun herkes kendi yolunda umrunda değil orada bir can gitmiş kalmış..bende ona şaşırdım .
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Böyle birşey olamaz ya adam ışıkta geçiyor vuruyor adamı öldürüyor vede serbest vay anasına be bunu yapmaların amacı sıf bizim halkımız devleti kötü görsün devlete kafa tutsun diye yapıyorlar halk amaçları hep ufak ufak ortalığı karıştırmaktan başka birşey değil

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu insanın bilerek ve kasten cinayetten yargılanması ..lazım...

hatta akıl sağlığı bile sorgulana bilir....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Bende haberde gördüm REsmen Cinayet ne farkı var Cinayet ile sorarım size?

Adalet Nerede Eyy Hakimler Savcılar Hükümet kim ise sorumlusu eğerki ben bu ülkenin seçicisi isem benim Canımı sen korumakla hükümlü isen yapıcaksın arkadaş görevini babamın oğlu bile olsa yapacaksın yapmaya mecbursun ki neyazıktır ki serbest kalmış o katil şu an aramızda.
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)