Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzucu Bir Haber :(:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :( :( :( Her gün kullandığım yol ve bende mecburen soldan gidiyorum. Ancak en sola geçtiğimde mutlaka hızımı minimuma düşürüyorum ( 30-50 arası ) Eğer bu hızda giderken araba sıkıştırırsa frene basma ve durma şansımız var ancak hızlı girdiğimizde....

çok çok üzüldüm :( Ölüm bu kadar kolay olmamalı. Allah rahmet eylesin off offf
    Anlaşılan bu yol (kesim) son derece tehlikeli. Peki vali ve diğer mülki amirlere her hangi bir dilekçe vererek konuya dikkat çekilemez mi?
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan bu yol (kesim) son derece tehlikeli. Peki vali ve diğer mülki amirlere her hangi bir dilekçe vererek konuya dikkat çekilemez mi?
    Herhangi bir faydası olmaz, o bölgedeki o bölüme (şerit ile beton bariyer arasındaki bölüm) girmek zaten yasak, dolayısıyla orada iken yapacağınız bir kazada zaten kusur sizde olur.

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır versin
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Motosikleti
    Bmw F650
    Alıntı y.infernal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin

Ölen kişi kask takmışmıydı ? Yoksa başka bir darbeye mi maruz kaldı

Arkadaşı öldüren, cinayet işleyen lanet olası piçin allah belasını versin .

Orada ki motorcular o aracı neden takip edip plakayı almadınız ? Dayak atıp polise teslim edecektiniz

Kaza yapan kiside kask vardi... sirt ustu yere dusmustu ve boynunun arkasindan kan geliyordu kaski cikarttiklarinda yuzu tamamen kan icindeydi

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Aynı yolda aynı saatlerde bir f 800 gs motosiklet ile yanyana gidiyorduk.Acaba o mudur..
    Allah yakınlarına sabır versin.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    Bmw F650
    Alıntı y.infernal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin

Ölen kişi kask takmışmıydı ? Yoksa başka bir darbeye mi maruz kaldı

Arkadaşı öldüren, cinayet işleyen lanet olası piçin allah belasını versin .

Orada ki motorcular o aracı neden takip edip plakayı almadınız ? Dayak atıp polise teslim edecektiniz

Kaza yapan kiside kask vardi... sirt ustu yere dusmustu ve boynunun arkasindan kan geliyordu kaski cikarttiklarinda yuzu tamamen kan icindeydi

Arac kacmadi ki takip edelim ama aractan iki kisi indi biri bayan digeri erkekti tam emin degilim fakat surucusu bayan olabilir

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    Allah rahmet eylesin.......................
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Motosikleti
    Bmw F650
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı yolda aynı saatlerde bir f 800 gs motosiklet ile yanyana gidiyorduk.Acaba o mudur..
    Allah yakınlarına sabır versin.
    Yok F 800 degil 1200 motordu. Orta yasli bir adamdi.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin..
    Kışın tek tük kaza haberi duyarken, Nisan'dan itibaren sezonun açılmasıyla kaza haberleri gün geçtikçe artıyor her sene bu şekilde. Azami şekilde dikkatli olmaktan başka birşey gelmiyor elimizden maalesef. Ben de o yolu kullanıyorum genelde E5 tıkalı olduğunda ama, her an arabaları kontrol ve ikaz ederek, anında durabilecek süratte ve temkinli olarak.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    ALLAH cc Rahmet eylesin Ailesine sabırlar versin.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Kızına sürpriz yapacaktı

Ömer ERDEM/İSTANBUL, (DHA) 18 Haziran 2010

ÖZEL bir şirkette çalışan motosiklet tutkunu Ahmet Tanju Yüksel, kızının karne törenine yetişmek isterken Kozyatağı D-100 Karayolu’nda bir araca arkadan çarparak düştü. Kazanın hemen ardından trafikteki diğer araçların üzerinden geçtiği Yüksel, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/15068822.asp?gid=373

Sanırım bu haberdeki kaza. Allah rahmet eylesin. Kazada kusuru olan araba sürücüsü falan varsa tanık olan arkadaşlar mutlaka adli makamlara bildirsin.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    allah rahmet eylesin...

yine konu haber olunca sapmış , konuyu açan arkadaşın ilettikleri değişmiş , araç alfa romeo olmuş ve rahmetli arkadan çarpmış konuma düşmüş gören bilenlerin ifade verip konuyu çözüme kavuşturmaları gerekir...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Hürriyette gördüm haberi , çok üzücü , allah rahmet eylesin , suçlu varsa cezasını çeker umarım ....

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Allah rahmet eylesin çok üzücü bir durum, motosiklet tutkunu dostlarımızın bu şekilde hayatını kaybettiklerini öğrendiğimde kahroluyorum.. Allah ailesine sabır versin..
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

Motosikleti
    Bmw F650
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin...

yine konu haber olunca sapmış , konuyu açan arkadaşın ilettikleri değişmiş , araç alfa romeo olmuş ve rahmetli arkadan çarpmış konuma düşmüş gören bilenlerin ifade verip konuyu çözüme kavuşturmaları gerekir...
    ewt haberciler yapmış yapıcagını alfa romeo yolun ortasında arıza yapmıs ve kaputu açmış tamirci bekliyordu...

Motosikleti
    kawasaki z750
    haberde başka bir araç sıkıştırdı demiyor.
    hakimiyetini kaybetti önündeki araca wurdu diyor.
    kazayı net görenler war ise allah rızası için ifade wersinler.( adam ölmüş kendisini koruyamıycak sonucta.)
    gerçekten biri sıkıştırdıysa cezasını çeksin.
    başka bir gün bizimde başımıza gelir.

Kaza saat 13.00 sıralarında D-100 Karayolu Kozyatağı mevkiinde meydana geldi. Pharma Vision Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin Mali İşler biriminde kontrol şefi olduğu belirtilen 46 yaşındaki Ahmet Tanju Yüksel, kendisine ait 34 FF 6521 plakalı BMW marka motosikleti ile kızı Ekin’in karne törenine yetişmek için yola çıktı. Görgü şahitlerinin ifadesine göre D-100 karayolu Kozyatağı mevkiinde bir aracı geçmek isteyen Ahmet Tanju Yüksel, hakimiyetini kaybederek Alfa Romeo marka bir otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisi ile aracından düşen Yüksel’in kask takılı başının üzerinden iki araç daha geçti. Son olarak Veysel Doğan’ın kullandığı 34 TDY 99 plakalı ticari taksinin çarptığı Yüksel, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Fatih Sultan Mehmet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

fotoğraflar çok kötü, kötü oldum ya şimdi
    kızına karne sürprizi yapacakmış, peki şimdi ne olacak o kıza, en kara günü olacak....

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    http://haber.mynet.com/detay/yasam/k...pacakti/517412

Söylenebilecek hçbir şey yok. Allah rahmet eylesin

hombre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 800
    Rahmetli Tanju benim çok yakın ailece tanıdığım bir kişidir, ben de biraz önce öğrendim çok üzgünüm. Kendisi tecrübeli bir motorcudur.
    Benim olaya şahit olan arkadaşlardan ricam bu konudaki bilgileri verme konusunda yardımcı olmalarıdır. Bana özelden iletişim bilgilerini atmalarını rica ediyorum. Tanjunun kardeşi avukattır ve muhtemelen olayın takipçisi olacaktır.
    Allah rahmet eylesin..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allah rahmet eylesin...................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)