Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

tem hasdal viyadüğü civarı motor kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    arkadaşlar,
    bu gün şirketimden, holding'e giderken (ikitelli - maslak) tem üzerinde 300 mt gibi ileride giden kuryenin
    kazasına şahit oldum. emniyet şeridi içinde karayollarına ait araç temizlik yapar halde ağır, ağır ilerliyordu. motosiklet sürücüsü
    bir anlık dalgınlıkta bulundu ve bu demir yığını araca arka sol köşesinden çarpıp orta şeride savruldu. dengesizin birtanesi
    (golf marka araç) makaslar atarak gidiyordu ve kaza yapan kuryeye altına alıp parçalamaktan son anda kurtardı.
    ben hemen aracı orta şeride park ettim duran araçlarla ve sürücülerle birlikte hemen yol güvenliğini sağladık, kaza yapan arkadaşımızın
    durumu içler açısı idi. diz kapağı altından kaval kemiği parçalanmış ciddi anlamda kanama geçiriyordu, duran araçlardan
    birisi doktor çıktı ve orada yardımlaşıp ayağını atelledik, bir yandan şirketini aradım ve durumunu ilettim.
    insanların durup kazayı izlemesinden dolayı ciddi anlamda trafik yoğunlaştı ve ambulans tam 30 dakikada anca kaza yerine ulaşa bildi.
    kaza yapan kurye özel bir labaratuvar firmasında numune taşıyan kurye imiş telefondan öğrendim.
    şunu dile getirmek istiyorum,
    yolda dengesizce araç süren caniler, ya o anda o insanın üzerinden geçipte yerde can çekişen insanı altına alıp ezseydin
    bu insanın ailesine kim bakacaktı acısını kim paylaşacaktı, hiç mi allahtan korkmazsın sende aynı duruma düşersin diye.
    yolda kaza yapanları seyreden ahali, bilmezmisiniz yerde can çekişen insanın yardıma ambulansa ihtiyacı var
    izlemeyi bırakıp yolu açalım ne duyarsız insanlarız,

yüce allah sevdiklerine bağışladı, bacağının durumu kötüydü allahtan şifalar diliyorum,

resimleri paylaşmak isterdim ama benim bile o anda tansiyonum düştü, buna istinaden paylaşmıyorum,
    cümleten motosiklet sever ve kullanan tüm insanlara kazasız belasız sürüşler diliyorum, dikkati elden bırakmayalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Allah acil şifalar versin..

büyük şehirde motor kullanmak çok riskli

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    işallah ayağını toparlayabilirler de sakat kalmaz.geçmiş olsun o dostumuza
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    geçmiş olsun arkadaşa,her gün bir sürü kaza görüyoruz yollarda kimi kendi dikkatsizliği yakın takip,kimisi dikkatsiz ve aceleci sürücülerin karşı tarafın hatası.Allah beterinden korusun gördükçe üzülüyor insan bir gün diyip içinden geçiriyor valla
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    İnşallah önemli birşeyi yoktur geçmiş olsun. Kazalar iyice arttı bizim evin burada ara sokakta aynı yerde 2 gundur kaza oluyor :S Bitanesi motorluya çarptı adamın ayagı kırıldı.Bugünde araba motorun onune kırdı motor kutledı arabaya adamın omuzu kırıldı galıba orayı tutmustu oynatamıyordu.Motorlar tabiki pert. Anlamıyorum bu ulkedekı motorlara bısıklet muamelesı yapılmasını.Allah sonumuzu hayır etsin kazasız belasız sürüşler herkese

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    allah razı olsun selcuk . elinden geleni yapmışsın .. cok dogru bir davranış.. kurye arkadaşımızada acil şifalar dilerim .. geçmiş olsun..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    inşallah hayırlısı ile iyileşir
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F
    Allah acil şifalar versin...
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah razı olsun selcuk . elinden geleni yapmışsın .. cok dogru bir davranış.. kurye arkadaşımızada acil şifalar dilerim .. geçmiş olsun..
    cem,
    biz üzerimize düşen görevi yaptık, nasıl her sağlam insan bir özürlü adayı ise bizimde başımıza gelebilecek bir olay duyarlı olmak gerekiyor.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun kurye arkadaşa...

sende elinden geleni yapmışsın selçukcum.....helal olsun sana diyorum..herkezi bu şekilde duyarlılığa çağırıyorum....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Geçmiş Olsun kurye arkadaşa Allahtan acil şifalar dilerim..
    Büyük şehirde kuryelik yapmak zor..
    İnsan psikolojisi bigün iyi oluyo bigün kötü..
    Bizim gibi bugün moralim bozuk kendimi iyi hissetmiyorum motora binmiyimde diyemezsin ekmek parası..

Allah yardımcıları olsun..
    Bi süre bende yapmıştım..
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Herşey bir yana insanların bu kaza izleme merakı , ambulanslara yol vermekde ki cahillikleri çok üzücü . İnanın ambulansın geldiğini duyanlar öyle saçma hareketler yapıyorlar ki insan bu kadar mı salak olabilir diye kendinize sormadan edemiyorsunuz. Sağ şerit yavaşlar sol şerit sağa geçer sol şerit boşaltılır bu kadar basit , herkesin daha da ileriye gitmeye çalışması nedir anlamıyorum , 100 mt sonra tıkıyorsun trafiği , ambulansın önünü...

Çok ciddi olarak ülkemiz cahil yuvası arkadaşlar , yanlış anlaşılmasın öyle ilkokul mezunu bilmem ne demiyorum cahil olarak , daha çok üniversiteli , lise mezunu cahiller , güneş gözlüğünü takarak çok iyi araba kullandığını sanan cahiller veya iyi marka araba kullanmanın iyi şöförlük için anahtar olduğuna inanan cahiller . Bu liste daha uzar sonu gelmez ...

Bu sıkıntıları nasıl aşarız , nasıl bu alışkanlıkları kazandırırız insanlarımıza bilemiyorum , düşündükçede karamsarlığa kapılıyorum , hiç mi düşünmez insan o ambulansta ki benim bir tanıdığım olabilir diye veya hiç mi aklına gelmez kazayı izlicem diye tıkadığı trafik yüzünden ambulans o noktaya daha geç gelebilecektir diye . Bu konuda oldukça doluyum her gün trafikte bu insanlarla bir arada araç kullanmaktan gına geldi , en güzel ulaşım yolu yürümek esasında ama onada işimiz el vermiyor . Son olarak Aziz Nesin'in bir hatasını düzeltmek istiyorum ülkenin yüzde 60 ı değil garanti veriyorum 80den fazlası salaklardan oluşmakta ....

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ALLAH tan acil şifalar dilıyorum inşallah sağlığı yerıne gelır sonuçta ekmek parası için uğraşıyorlar .Ne yapsak ne etsekte sürücüler malesef duyarlı olamıyor .Bu üzücü bır durum olmakla bırlıkte bızlerın daha dıkkatli olması gerekıyor .
    selçuk kardeşim senıde tebrık ederım üzerıne düşenı yapmışsın ALLAH senden de razı olsun

Motosikleti
    motorlu bisiklet
    son bir haftadır bir çok ölümlü kaza oldu, evet, bence de cahil , duyarsız bir çoğunluk var ne yapabiliriz ki..............

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah sevdiklerine bagıslasın saglık ve sıhhat ile insallah.
    Zor hemde cok zor bu ulkede INSAN olmak..............
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    kaza yapan arkadasa geçmiş olsun acil şifalar

o temızlık aracları cok keskın dıreksıuyon kırıyolar belkıde cocugun sucu yoktu onune kırdı...
    o makas atanında taaaaaa ...........................

bunun ıcın banlıcaksanızda banlayın

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    geçmiş olsun arkadaşa umarım en yakın zamanda iyleşir
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

En kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını dilerim..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)