Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kopan bacağı 40 metre uzakta buldular

Motovento
    REKLAM ALANI
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Bilecik'te motosikletiyle kamyonun altına giren bir gencin kopan bacağı, 40 metre uzakta bulundu.

Edinilen bilgiye göre kaza, Bilecik'in Osmaneli ilçesine bağlı Selim köyü yakınlarında gece geç saatlerde meydana geldi. Okan Suna (27) ve Özer Onay (35) isimli iki arkadaş, duble yolda seyrederken motosikletin kontrolden çıkması sonucu karşı yönden gelen Ramazan U.'nun kullandığı plakası belli olmayan kamyonun altına girdi.

Meydana gelen feci kazada, motosiklet sürücüsü Okan Suna'nın sol bacağı baldırından koptu. Gencin yaklaşık 40 metre uzağa fırlayan bacağını, vatandaşlar uzun aramalar sonucu bulabildi.

Kazada ağır yaralanan Okan Suna, Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tedavi altına alınırken, diğer yaralı Özer Onay ise Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    bu haberi ve resmi buraya koymaktaki maksadınız nedir ?
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu haberi ve resmi buraya koymaktaki maksadınız nedir ?
    cevaplamama gerek yok yokta kabalık olmasın. burası bir motosiklet sitesiyse ve bu kaza motosiklet ile olduysa ve ders alınması gereken bir konuysa burda yayınlanır.

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Herkul kusura bakma ama bencede hoş değil

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    resmi kaldıralım o zaman yahu madem tepki gelicek dedim ama değiştiremiyorum artık moderatörüm yapar ancak

fotografın konmasına gerek yoktu ayrıca madem bu vahım kazadan uzerımıze dusen dersı almamız gerekır , bu kaza hakkında ayrıntılı bılgı verılmesı de gerekırdı dıye dusunuyorum.
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bu foto ne yahu. çoluk çocukta giriyo buraya.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar gerçekler üzücüde olsa gerçek gerçeken ders çıkarmamız gereken olay insanoglu unutuyor ama acı gerçek hercul arkadaşa sezrenişte bulunmayın acı gerçek koruma olmadan dikkatsiz hatta sahroş kullanımlar neticesi böyle kötü oluyor allah korusun diyelim dikkat edelim

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplamama gerek yok yokta kabalık olmasın. burası bir motosiklet sitesiyse ve bu kaza motosiklet ile olduysa ve ders alınması gereken bir konuysa burda yayınlanır.

paylaşım için teşekkürler ,
    resim olmasaydı gömlek ve kösele ayakkabı ile motora binmeye devam edecektim.
    bu dersi kaçırmadığım iyi oldu.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı kayar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gerçekler üzücüde olsa gerçek gerçeken ders çıkarmamız gereken olay insanoglu unutuyor ama acı gerçek hercul arkadaşa sezrenişte bulunmayın acı gerçek koruma olmadan dikkatsiz hatta sahroş kullanımlar neticesi böyle kötü oluyor allah korusun diyelim dikkat edelim
    yahu budur işte bende onu anlatmaya çalışıyorum biri ne derse diğerlerinide onu söyler misali gidiyor doğru olanı görmek neden işinize gelmiyor acaba hem resim apaçık gözükmüyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:48 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler ,
    resim olmasaydı gömlek ve kösele ayakkabı ile motora binmeye devam edecektim.
    bu dersi kaçırmadığım iyi oldu.
    asıl ben teşekkür ederim .

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Böyle resimler görmek hoş olmuyor, ama aşırı iğrençlik vs olmadıktan sonra yayınlanmasında çokta sakınca yok.

Resim görmekten kolaylıkla kaçabiliriz ama başımıza gelebilecek bu gerçekten kaçmak için yapmamız gereken çok şey var. Bu resim tüm bu yapılması gerekenleri hatırlamamıza bir vesile olsun, kaldırılıncaya kadar.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Paylaşım çok güzel resim konusundada bi anormallık yok gercekler acı da olsa yüzleşmek gerek.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunlar acı gerçekler,şahsen resimden şikayetçi değilim.
    Paylaşım için teşekkürler.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu budur işte bende onu anlatmaya çalışıyorum biri ne derse diğerlerinide onu söyler misali gidiyor doğru olanı görmek neden işinize gelmiyor acaba hem resim apaçık gözükmüyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:48 ----------

asıl ben teşekkür ederim .
    Zaten başımıza ne gelirse Toplum olarak gerçekleri görmemezlikten gelmemizden kaynaklanıyor. Eğer kuralsız ve usulsuz motosiklet kullanınımın sonucu bu ise neyi saklamaya çalışıyoruz ki. ? Çünkü hemen hemen hepimiz (Bende dahil) kuralları ihlal ediyoruz.
    O zaman kaza geçirmiş bir kişinin tavernadaki eğlence anısından birini koyabiliriz.
    hercul kardeşimizi azarlamak çözüm değil düşüncesindeyim.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Özcan, paylaşım için teşekkürler...
    geçen sene önce benzer bir kaza haberi vardı hatırlarsınız, artçı bayan arkadaşımızın da bacağı kopmuştu sonrasında da maalesef kurtulamamıştı.
    O haberi okuyup fotoğrafı gördükten sonra motoru bırakmayı düşünmüştüm...ama insanoğlu işte hafıza-i beşer nisyan ile malul....
    dün otobanda top speed denemesi yapıcam diye 265 lerde dolaştım elime ne geçti koca bir hiç. giden bi motorun gitmesini sağladım o kadar
    Allah herkesi böyle acı sonlardan korusun...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    diyecek bir söz bulamıyorum... buradan yazacağım 2 kelimenin kimseye faydası yok...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özcan, paylaşım için teşekkürler...
    geçen sene önce benzer bir kaza haberi vardı hatırlarsınız, artçı bayan arkadaşımızın da bacağı kopmuştu sonrasında da maalesef kurtulamamıştı.
    O haberi okuyup fotoğrafı gördükten sonra motoru bırakmayı düşünmüştüm...ama insanoğlu işte hafıza-i beşer nisyan ile malul....
    dün otobanda top speed denemesi yapıcam diye 265 lerde dolaştım elime ne geçti koca bir hiç. giden bi motorun gitmesini sağladım o kadar
    Allah herkesi böyle acı sonlardan korusun...
    sağolasın emircim o kazayı biliyorum hatta başka bir siteden bir akdaş olayı görüp olay anında eklemişti siteye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)