Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Doktor 'bedavaya' öldü

Motovento
    REKLAM ALANI
    place kıng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251 ve OMİ FANATİK
    allah rahmet eylesin....
    Bartın Bana Dar Motorsikletim Yolları Açar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kız arkadaşım şifa hastanesinde çalışmakta ve rahmetli ertuğ'u tanımaktaydı. sayesinde bende tanışmış ve muhabbetlerimiz olmuştu... 1 tane BMW GS 1200GS ve HONDA scooter'ı vardı... haberi az önce aldım,çok ama çok üzüldüm. çok değerli bir insandı,hedefleri ve hayalleri vardı ama ''nedir?'' diye sorduğumda ''daha zamanı var'' demişti.
    Arkadaşlar;
    hiçbir şey için zaman yokmuş meğerse... yapacağımız ne varsa hemen yapalım,seviyorsak sevdiğimizi söyleyelim,alacaksak alalım... artık herneyse... ailemizin ve sevdiklerimizin değerini bilelim,ölüm çok yakın... her an yanımızda dolaşıyor...

allahtan rahmet,sevdiklerine baş sağlığı diliyorum...

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Kazanın olduğu yer bana çok yakın yani orda kaza yapmak büyük başarı iki
    salağın aptallığı mı deyim mallığımı deyim ne deyim bilemiyorum.Olan hiç bir suçu günahı olmayan zehir gibi
    pırıl pırıl bir insana olması çok acı.Umarım bu kazaya neden olanlara ölüme sebebiyetden ceza verirler de bir nebze neye neden
    olduklarını belki anlarlar.Nur içinde yatsın mekanı cennet olsun allah sevenlerine sabırlar versin.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ek olarak dikkatimi çeken bir konuda ;
    Kaza sonrasında kask sürücünün kafasında değilde neden başka yerde?
    Benim buradan çıkarttığım sonuç kaskı en azından kafasına takma cürreti göstermiş ama bağlamayı ihmal etmiş.
    Güvenlik önemleri tam olarak yerine getirilmemiş...
    (yanlış anlaşılmasın motosiklet sürücüsüne suç atmıyorum ama sonuçta büyük bir hata....)
    bu tür kazalarda, istediğin kadar sıkı bağla çıkabiliyor malesef

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:09 ----------

bu kazaya sebebiyet verenlerede ölüme sebebiyetten ceza verilmesi gerekir. ama verilicekmi? HAYIR

birde çok düşük bir ihtimal ama başımdan geçen bir olayı buraya bağlıyim. 4 sene önce bende otoyolda sol şeritte bir araca çarpmıştım çok büyük bir kaza değildi, aynı bu haberdeki gibi maddi hasarlı, neyse üçgen reflektörü yolun gerisine koyduk, polisi bekliyoduk ama 5 dakika sonra bi baktık reflektör gitmiş, çalmışlar kaşla göz arasında. belki bu vatandaşlarında başına böyle bi olay gelmiştir. çok düşük bi ihtimal ama başıma geldiği için düşünmeden edemedim.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

gtunerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin... dün de yanimda bi amca kalp krizi gecirdi ....cok tuhaf oldum birden ...

Motosikleti
    F650 GS
    Ertuğ abim enduroclub üyesi sorumluluklarını çok iyi bilen dikkatli bir motosiklet sürücüsüydü. Böyle bir kazada hayatını kaybetmesi gerçekten bizleri adeta yıktı. Bu kazaya sebep olan araç sahipleri ve kaza yerine geç gelen polis ekiplerinin biran önce cezlandırılması gerekmektedir. Tabi ki Ertuğ abimizi geri getirmeyecek ama en azından baka Ertuğların ölmesinin bir adım önüne geçilecektir. Rahat uyu Ertuğ abi.

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Basit bir önlem alınabilmiş olsaydı o iki motorcu arkadaşımız muhtemelen kaza yapan sürücülere ilk yardımı yapanlardan olacaktı.

Çok acı verici, ama çok da düşündürücü olan şey, olay yerinde okadar sağlık görevlisi ve polis olmasına rağmen hala rahmetlinin üzerinde uçuşan gazete kağıtlarının olması.

Yakınlarına sabırlar dilerim.
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bedavaya öldü" lafını görgü tanığı bir vatandaş etmiş. Hiç önlem alınmadığı için.
    Web sitesindeki haber başlığını da görgü tanığı vatandaş mı atmış? Sokaktaki vatandaş her şeyi söyleyebilir. Ama yayın yapan bir kuruluşun bazı öncelikleri, uyması gerekli kurallar vardır. Ölen akrabam değil, tanıdığım değil ama şu başlığı ne zaman görsem kan beynime sıçrıyor.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Nur içinde yatsın, yakınlarına başsağlığı diliyorum.Ateş düştüğü yeri yakar.

Haberle ilgili linkte bir de video var.Adamlar halen polis geç geldi diyor.Sanki polis ışınlanarak gelecek.Kazaya karışan araçların ilk yapacağı iş yolu güvenlik için işaretlemek olmalıdır.Bunu bilmeyen adama zaten ehliyet vermesinler verdi iseler de geri alsınlar.

1200 gs frenleri çok iyi olan bir motor.Acaba gecenin o saatinde alkollü olabilir mi diye düşünmeden de edemiyorum.Burası Türkiye burada herşey olabilir diyoruz, motoru da ona göre sürmek lazım.Gelip sana çarpmadıkları sürece yolda öünüde olup bitenden motorcu kendi canını korumak adına sorumludur.Bu bir hak hukuk meslesi değil.Önemli olan eve sağ salim varabilmek.

Rahmetlinin yanında bir motor daha varmış ve o araçları sıyırıp geçmiş, nereye gitmiş ne olmuş kimdir bilinmiyor?Arkadaşı ise bırakıp gittiyse yazıklar olsun!

Benim dikkatimi çeken bir hususta ambulanstaki bayan görevlilerin sıkmabaş olması.Yahu kamu görevi esnasında baş örtüsü takmak yasak değil mi?Suni tenefüs gerekse bu kadınlar yapacak mı acaba?Bu ne hal yav?Kılık kıyafet yönetmeliği yok mu kamuda?

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    allah rahmet eylesin
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Allah rahmet eylesin....

Sanırım gene bariyer vakası... Çünkü bariyerlere yakın görünüyor... Hep tırstığım şey... Korkutucu...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:51 ----------

Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nur içinde yatsın, yakınlarına başsağlığı diliyorum.Ateş düştüğü yeri yakar.

Benim dikkatimi çeken bir hususta ambulanstaki bayan görevlilerin sıkmabaş olması.Yahu kamu görevi esnasında baş örtüsü takmak yasak değil mi?Suni tenefüs gerekse bu kadınlar yapacak mı acaba?Bu ne hal yav?Kılık kıyafet yönetmeliği yok mu kamuda?
    Evet..Dikkat ettiğim şeylerden birisi de oydu.... Üstalik çok yavaşlar... Kalp masajını bile yapmış olmak için yaptıkları apaçık belli.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Allah rahmet eylesin...

allah rahmet eylesin

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Arkadaşlar.. Ölenin ardında rahmet okuyoruzda. Bu kaza tam anlamıyla bir cinayetti.
    Bişişer yapılması gerekiyor. Tepkimizi ortay koymamız gerek. Birilerinin dikkatini çekecek. bir eylem. protesto. Ne biliyeim işte bişiler yapmalıyız.Oturup sadece allah rahmet eylesin demekle olmuyor bu işler. Bu kaçıncı ya. artık " Motorluları fark etmelerinin " zamanı geldi geçiyor bile. Toplanaılım ve Ölen Motorcu dostumuzun kaza yaptığı yolu protesto amaçı ile kapatalım ve basın bildirisi yapılsın

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    ALLAH cc Rahmet eylesin üzücü durum geride kalanlara sabırlar versin
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

neuremencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin çok üzüldüm akraba dost ve yakınlarına sabır diliyorum mekanı cennet olsun.Bu arada my.net te haberle ilgili atılan başlığı da kınıyorum.
    "SULAR YÜKSELİNCE BALIKLAR KARINCALARI YER, SULAR ÇEKİLİNCE DE KARINCALAR BALIKLARI. KİMSE BUGÜNKÜ ÜSTÜNLÜĞÜNE VE GÜCÜNE GÜVENMESİN.KİMİN KİMİ YİYECEĞİNE SUYUN AKIŞI KARAR VERİR"

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiyenin en büyük sorunu trafik terörü ve bilinçsiz sürücüler.

Hayalelerimizle ölüm arasında gidip geliyoruz

Allah rahmet eylesin.. yakınlarına dayanma gücü versin..

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Arkadaşlar ölümlü kazda illaki soruşturma olur ama giden gitti Allah gani gani rahmet eylesin. Polis daha erişemediği kaza alanında nasıl önlem alsın. Kazaya karışanlar ise şoktalardı sanırım. Kim birinin ölümüne sebebiyet vermek ister..... Ama ceza şart hatta otomobil sürücüsüne çünkü her aracın bagajındaki acil yardım kitinde mutlaka reflektör olur olmalıdır......................................... ............................
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler