Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbf 150 kim'le alınır (yeni motorum)

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    ya mete abi valla hızır gibi.bende cbf aldığımda hakkını yemiyim ethem abide saolsunlar.gece gündüz soru yağmuruna tuttum hiç sıkılmadan cevapladılar.honda servisleri halt etmişsitenin cbf servisleri
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya mete abi valla hızır gibi.bende cbf aldığımda hakkını yemiyim ethem abide saolsunlar.gece gündüz soru yağmuruna tuttum hiç sıkılmadan cevapladılar.honda servisleri halt etmişsitenin cbf servisleri
    bedava amme hizmeti oh mis...bi köfte ısmarladınızmı bugüne kadar...Mete abi buyur gel buranın şusu menşur dediniz mi...ama bilgi almaya gelince iliğimiiz gader kanımızı emiyosunuz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Hayırlı olsun güzel makina almışsınız işin içinde Mete abi varsa başka türlü sonuçlanamazdı ;) realden tanımam forumdada pek yazma alışkanlığım yok ama sürekli takip ettiğim için aşinayız iyiki var on numara bir adam

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Tekerin düz bassın kazasız belasız inşallah.
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bedava amme hizmeti oh mis...bi köfte ısmarladınızmı bugüne kadar...Mete abi buyur gel buranın şusu menşur dediniz mi...ama bilgi almaya gelince iliğimiiz gader kanımızı emiyosunuz...
    yaa mete abi sen buralara geldinde biz ısmarlamadıkmı...köfteler,kebaplar,beytiler feda olsun
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    sevindim,hayırlı olsun,mete abiyede helal olsun,iyi bi iş yapmışsın,yardımseverinsan seniiiii

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Valla metahan benide motorlandırmıştı , halen yemeğini yiyemedik .

Ama harbiden biraz kilo almış gördüm .
    Motor hayırlı olsun dertsiz tasasız yolculuklar

HaYaBuSa_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    Hayirli ugurlu olsun kardes.. allah tekerleklerine zeval vermesin..

İmza yok barnak olmamı ?

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler dilerim
    Turgut Çarıkcı / A rh (+) / 05399887738

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HERKESE SELAMLAR ARKADAŞLAR UZUN SÜREDİR ARAŞTIRDIĞIM AMA SONUNDA İŞİN EHLİNE DANIŞARAK ÇOK GÜZEL SONUÇLANDIRDIĞIM CBF 150 ALMA MACERAMI SİZE ANLATMAK İSTERİM,TABİKİ BU KONUDA HERKESİN TANIDIĞI 2 YILDIR SİTEYİ KULLANIYORUM SBF DEYİNCE AKLIMA GELEN İSİM METE_HAN ABİYE DANIŞTIM.DEVAMINDA SANKİ KENDİSİNE MOTOR ALIYOMUŞUZ GİBİ ARAŞTIRMAYA BAŞLADIK BAYA Bİ ARADIK TARADIK BIKAC KİŞİDEN RANDEVU ALDIK SONRA YİNE METE_HAN ABIYE DANIŞARAK CBF 150 ALAN Bİ ARKADAŞI BULDUK PARAYA SIKIŞTIĞI İÇİN MOTORUNU SATIYORMUŞ 2009 MODEL 5200 KMDE SIFIR GIBI YANINDA EKTRA KAPPA 46 CANTA KILIT KORUMA DEMIRI VS BULUNAN KIZ GİBİ Bİ MOTOR ATLADIK METEHAN ABİNİN CBF'İNE GİTTİK GÖRÜŞTÜK SERVİSE GİTTİK METE_HAN ABİNİN YARDMIYLA SERVISTEN ONAY ALIP NOTERE SATIŞI ALMAYA GİTTİK VE MOTORUMA KAVUŞTUM.YAZI BİRAZ UZUN OLDU AMA SONUCA GELELIM BU KONUDA BANA YARDIM EDEN METE_HAN ABİYE ÇOOOK ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM KENDİNE MOTOR ALIR GİBİ BENLE İLGİLENDİGİ İÇİN

EVET RESİMLER İLK RESİM METE_HAN ABİ VE BEN

METE_HAN ABİ VE YENİ CBF

VE SONRA GÜZEL Bİ KAHVALTI YAPIP AYRILDIK

NOT:METE_HAN ABİ SENİN SAYENDE SIFIR MOTOR ALMAK YERİNE GERİ KALAN 1000 TLYİ CEBİME KOYARAK BU MOTORU ALDIM SAĞOLASIN ELLERİN DERT GÖRMESİN
    allah kaza bela vermesın hayırlı olsun barı kaca aldın onuda ekleseydın almak ısteyenler kac para vermelerı gerek boylesı temız motora fıkır edınırler sayende
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Hayırlı olsun motorun. Kazasız belasız sürüşler dilerim...
    Dün fuara gittiğimde. Kapıdan girmeden mete_han abiyi gördüm. Telefonla konuşuyordu. Hatta yanımda kuveyt mira ( isim yanlış yazıldıysa özür ) var diyordu. Arkadaşlarım yanımdaydı. Tanışıcaktım kendisiyle ama zaman olmadı. Giymiş takımları karizma karizma takılıyordu Resmini burdan görmüştüm abi ama fuardada karizmanı sergilemişsin :D

Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    Hayırlı Uğurlu Olsun
    Imza mi?? Nereye Atayım

Motosikleti
    valla adım geçiyor die cevap yazmak zorunda hissediyorum kendimi mahcup oluyorum sonra...

Alıntı DNGe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel makina almışsınız işin içinde Mete abi varsa başka türlü sonuçlanamazdı ;) realden tanımam forumdada pek yazma alışkanlığım yok ama sürekli takip ettiğim için aşinayız iyiki var on numara bir adam

valla kanka 5 yıldır ben kendimi adadım size...sizin için varım... bak sırada erdi_arıkan ve Energy nikli arkadaşlar için fırıl fırıl dönüyorum makina bakıyorum... bir köfteye tavım...bazende bir depo benzin tırtıklıyorum...

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa mete abi sen buralara geldinde biz ısmarlamadıkmı...köfteler,kebaplar,beytiler feda olsun
    yok abi feda meda olmuyo geliyoz 2 acılı lahmacuna kandırıyosunuz...

Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevindim,hayırlı olsun,mete abiyede helal olsun,iyi bi iş yapmışsın,yardımseverinsan seniiiii
    ya hacı bi seviyon bi kitliyon geçen mesajında ağzıma ettin şimdi övüyon valla yalama oldum biraderim...

Alıntı starblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla metahan benide motorlandırmıştı , halen yemeğini yiyemedik .

Ama harbiden biraz kilo almış gördüm .
    Motor hayırlı olsun dertsiz tasasız yolculuklar

Hacı abi öfte ısmarlıcaktın yalan oldu köfteler...motoruda mındar ettin öle duruyor dışarda öksüz yetim...

Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kaza bela vermesın hayırlı olsun barı kaca aldın onuda ekleseydın almak ısteyenler kac para vermelerı gerek boylesı temız motora fıkır edınırler sayende
    ben sölim...2009 9-10 aylık makinayı 46 lık çanta ve akseusarlarıyla birlikte 3000 tl ye aldı...çantasının ederi 300...koruma demiri yan ayaklık branda temizleme spreyi zincir spreyi vs onlar düş 2500 civarına kadar geldi makina...devir noter 30...ruhsat 65...sigorta masrafı oldu sadece...makina 5000 km de idi...

böyle kelepir makina görmedim ben...

Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun motorun. Kazasız belasız sürüşler dilerim...
    Dün fuara gittiğimde. Kapıdan girmeden mete_han abiyi gördüm. Telefonla konuşuyordu. Hatta yanımda kuveyt mira ( isim yanlış yazıldıysa özür ) var diyordu. Arkadaşlarım yanımdaydı. Tanışıcaktım kendisiyle ama zaman olmadı. Giymiş takımları karizma karizma takılıyordu Resmini burdan görmüştüm abi ama fuardada karizmanı sergilemişsin :D

kuveyt mira evet...kardeşide ürdün mira...kanka telefonla orospu karılar gibi konuşup durdum... ipini koparan beni aradı...

kapıdayım gel...kıbleye dön falan...çok istek rica oldu kıramadık...vazifemiz tabi... ama bir fuardanda alnımıın akıyla çıktık...

keşke geleydin sohbet ederdik...ama bu niki hatırlamam mümkün değil...ben erukingim deseydin neyy höö falan derdim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    :D bir dahaki fuara inşallah abi :D yada şu motoru alayım. Artık fuarda geçti. Kesin karar verme aşamasındayım. Sizinde fikrinizi alıcam nisanda ^^

Motosikleti
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D bir dahaki fuara inşallah abi :D yada şu motoru alayım. Artık fuarda geçti. Kesin karar verme aşamasındayım. Sizinde fikrinizi alıcam nisanda ^^
    Nisanda gel yavrum abinin şefkatli kollarına....

ya bu konu amacına ulaşmadımı müco... hep ben yazıyorum sana ayıp oluyor hacı...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nisanda gel yavrum abinin şefkatli kollarına....

ya bu konu amacına ulaşmadımı müco... hep ben yazıyorum sana ayıp oluyor hacı...
    abicim olay zaten amacına ulaştı bu fiayta böle kelepir motor aldıkbana ayıp olmyo zaten burda anlaşılması gereken UCUZ MOTOR ALMAK VE SEN

YORUM YAZAN ARKADAŞLARA TEKER TEKER TEŞEKKÜR EDİYORUM

Motosikleti
    şımarıyorum kanka...

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Hayırlı olsun..Kazasız belasız sürüşler..Aynı yerde oturuyoruz galiba bu arada?Ya Mete Han abiyle ya senle? İlk resimdeki yerin az aşağısanda oturuyorum türk iş'te

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı mcyassin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun..Kazasız belasız sürüşler..Aynı yerde oturuyoruz galiba bu arada?Ya Mete Han abiyle ya senle? İlk resimdeki yerin az aşağısanda oturuyorum türk iş'te

sağolasın kardeş yok orda oturmuyorum motoru aldığımız arkadaşın evinin önü resmi çekende o arkadaştı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler