Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlginç bir kza Allah rahmet eylesin

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    iki arkadaşın ilginç bir şekilde kazaya karışması .Allah rahmet eylesin ailelelerinin başı sağolsun.Keşke kask takmış olsalardı belki farklı olabilirdi.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yazık ya.. Pisi pisine ölüm yani.. Kask takmamaların sonucu.. Keşke taksalarmış..

Keşke ile olmuyor bu işler...

Allah rahmet eylesin...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Guney koylerinde her evde iyi kotu bir motor var ama her koye bir kask bile zor dusuyor istatistiklere gore. Ancak sehire inen polis korkusundan aliyor.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guney koylerinde her evde iyi kotu bir motor var ama her koye bir kask bile zor dusuyor istatistiklere gore. Ancak sehire inen polis korkusundan aliyor.
    saçmalık sen polis için takıyosan hiç takma bence,yani öyle bi düşüncen varsa,

Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke ile olmuyor bu işler...

Allah rahmet eylesin...
    sana katılıyorum bekir abi keşkeyle bu işler olsa oooooo allah rahmet eylesin
    ::tutkuy:: HAYATI TEZBİH YAPTIM BAZEN SALLIYORUM BAZEN ÇEKİYORUM::tutkuy::

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir konusunda sana katılmıyorum. şehirde imkan çok ve kask zorunluluğunun farkında oluyorsun daha doğrusu bilinçli oluyorsun (şahsen ben ve çevremde tanıdığım bütün motosiklet kullanıcıları kaskı güvenliği için takıyor, polis benim umrumda değil eğer öyle olsa 10 liralık kask takarım benim gördüğüm kimse 10 liralık kask takmıyor) köyde ulaşım yerleri kısa ve halk genel olarak takmayınca, takmak alışılagelmiş hareket olmuyor bence.

Allah rahmet eylesin.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ALLAH rahmet eylesin
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    öğrenmeye cabalamıyorsa halk o bölgenın sorumluları vatandaşını zorlada olsa öğretmeye mecbur kılmalı yapsın bakalım bır amir sık sık uygulama alsın altından motorları bassın cezayı millet nasıl kask kullanmaya başlar ALLAH rahmet eylesın arkadaşlara sizlerden bırı o yörede rütbeli olsanız ve bıldığınız bilinçli olduğunuz konularda vatandaşa yardımcı olmazmısınız

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    üzücü bir durum ALLAH rağmet eylesin demek yetmiyor,motor sürücülerinin hatta trafikteki her bireyin bilinçlenmesi şart ortaeğitimde seçmeli ders olarak veriliyordu "trafik dersi" üzerinde daha da durulması gerek diye düşünüyorum
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzücü bir durum ALLAH rağmet eylesin demek yetmiyor,motor sürücülerinin hatta trafikteki her bireyin bilinçlenmesi şart ortaeğitimde seçmeli ders olarak veriliyordu "trafik dersi" üzerinde daha da durulması gerek diye düşünüyorum
    Veriliyordu evet ama sadece makara-tukaradan ibaret ortalamayı yükseltmek için konulmuş bir dersti ne takan vardı nede sıkan

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    bu yaz tatilde ören yolunda böle bi kaza gördüm 2kişi cup tarzı bir motorla kaza yapmışlar..gözleri açık olana bakmıştım hiç unutamıyorum o ifadeyi..kasksız o kadar kötüydüki anlatamam..arkadaşlar sakın kasksız binmeyin lütfen ya..yazık yani anne babalara yazık..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Kask ve güvenlik kafalarda oturmadıktan sonra böyle haberler görüp bol bol canımız sıkılacak.Gerekli yerlerin bunu ilkokuldayken baslatması şart.Emniyet kemeri,kaskı ve güvenlik ekipmanlarını çocuklara aşılamak geleceğimiz için hayırlı bir davranış olur.Allah rahmet eylesin iki arkadaşa.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veriliyordu evet ama sadece makara-tukaradan ibaret ortalamayı yükseltmek için konulmuş bir dersti ne takan vardı nede sıkan
    bende bunu diyorum işte ne takan nede sıkan olmaması saçma üzerinde durulması gerekiyormuş
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    her ikisinede allah rahmet eylesin.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    allah rahmet eylesin,geride kalanlara sabır ve dayanma gücü versin.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    valla büyük şehirlerde de görüyoruz büyük küçük motorlarda kask takmayan arkadaşlar,gördükçe yazık arkasındaki insanlara diye içimden geçiyor malesef.ben bacak bağlarım koptugunda dizlikleri takmadan yola çıkmıştım ve düştüğümde motorun hızı 10 km yoktu,ama 6 ay çektim,sadece bir ay çelik korse kullandım çok kötü bir durum.şimdi bakkala bile gitsem hemen dizlik mont kask kuşanıyorum ne olur ne olmaz,bence herkes kullanmalı sonra üzücü haber duymayalım.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler