Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kazadan sonra geriye kalanlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim pek bakışım değişmedi açıkçası, ilk büyük kazam değil en büyük kazam hiç değil. Genellikle motorları pert eder kalkar yürürdüm bu sefer yemedi ben pert oldum motor yürüyo
    Olsun Allah sağlık versin gerisi boş, alçıının çıktığı gün ben yine tekerdeyim =)
    ne diyim..Allah kuvvetli bastirsin tekerlerini
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah bir dahasını göstermesin hocam, tekrar çok geçmiş olsun.
    sigorta şirketine gelince : çok üçkağıtçı milletiz, ürünü satana kadar müşteri veli nimet, taahhütleri yerine getirme sırası geldimi aklına gelmeyecek ellibin çeşit fırıldaklık
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah bir dahasını göstermesin hocam, tekrar çok geçmiş olsun.
    sigorta şirketine gelince : çok üçkağıtçı milletiz, ürünü satana kadar müşteri veli nimet, taahhütleri yerine getirme sırası geldimi aklına gelmeyecek ellibin çeşit fırıldaklık
    Allah mustahakini verecek insallah...

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    kardeşim çok çok geçmiş olsun,motoru öyle görünce sende herhangi bir yaralanma varmı diye sorasım geldi,sigorta hangi şirket ...
    Her asker yeşil bereli olamaz

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostum buyuk gecmis olsun. Aramizda olmandan dolayi buyuk mutluluk duydum. Hos GKN ile sizin sakat muhabetti de sahane Senden ricam kendini cok torpuletme boyle 2.5 cm . Birde su nacizane sigorta firmasinin ismini soylermisin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    geçmiş olsun abi ya varya öyle insanlar en iyisini yapmışsın kafan rahat olsun biz arkandayız senin

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Kaç aydır Kaza Yazılarını izlerim içim gider korkarım Yorum yazmaya taakatim kalmaz okuyamam üzülürüm Ama Resimlerini görünce heleki sakatlığını Duyunca Çok kötü oldum abim ya Seninle oturup uzuun uzun tecrübelerini dinlemeye gerçekten çook ihtiyacım var istanbulda isen müsayit bir pazar günü lütfen Haber ver geliyim Saygılar..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esimde gecen gun okey oynamis almanyadan gelen yengesi ile filan 4 lu kurup...
    Doktor 6 aya iyi olur ama esini mutlaka gormesi sart demis..
    Asıl önemli olan bu, gerisi teferruat.
    Sigorta ve tazminat işlerine gelince iyi bir avukata ihtiyacın var. Yeni mezun bir çocuk bu işi kıvıramaz.

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun arkadaşım ...tekrar tekrar geçmiş olsun ....
    Allah bir daha yaşatmasın.
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Geçmiş olsun kardeşim.
    Kaza sonrası ne araç ne de kişilerin olay yerinden uzaklaşmaması en önemli husus...daha sonra tabi olarak (gelmesi gereliyse) Trafik Polisinin tutanağıdır.
    onu da iyi okuyup inceleyip ondan sonra imalamakta gerekliyse gereken düzeltmenin yapılmasını mutlaka sağlamak gerekir.

Allah doğru yolu mutlakak gösteriri ve açar
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşların söylediklerine katılmamak elde değil.size ve eşinize,tekrar geçmiş olsun diyorum.allah bir daha hiç birimize göstermesin.ADANA'dan sevgilerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Büyük geçmiş olsun. Allah tekrarını yaşatmasın.
    Haklı davanızda en kısa sürede güzel bir karar çıkmasını ümid ediyorum.

Motosikleti
    kawa z750s
    yazıklar olsun.yurtdışında sigorta şirketleri yükümlülüklerini bir an önce yerine getirir ve bunu cümle aleme duyurur ki bu onlar için en güzel reklamdır.ancak maalesef ülkemizde böyle değil ve sıkça mağduriyet haberleri duyuyoruz.büyük geçmiş olsun ve davanızda maanen de olsa yanınızdayız...

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    büyük geçmiş olsun arkadaşım,allah acil şifalar versin.bir motor kazası olduğunun duyumunu almıştım o gün gerçekten çok üzülmüştüm.insan duyduğuyla ve üzüldüğüyle kaıyor tabi kim olduğunu bilmediği için.tekrar büyük geçmiş olsun.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    var sakat kaldim.bacak2,5 cm kisaldi.platinle dolu vucut...Ama cok sukur yuruyorum...

sonucda her bayii bir degil..bunu genele maletmemek lazimdir...

Amin bana uyar...

evet dogrudur...

Son durum kendi basima disari cikiyom yuruyom vs..
    Esimde gecen gun okey oynamis almanyadan gelen yengesi ile filan 4 lu kurup...
    Doktor 6 aya iyi olur ama esini mutlaka gormesi sart demis..bu hafta nevsehire gidicem nasipse...
    Rabbime binlerce sukur onu bana bagisladigi icin...

Senin son durum nedir bu arada kardesim???
    muratcım güzel gelişmeleri duydukca mutlu oldum inanki tekrar geçmiş olsun kardeşim hakkını sonuna kadar ara allah gönlüne göre versin
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    büyük geçmiş olsun allah kimseye kaza bela vermesin inşallah

her zaman full koruma kask eksik etmeyin.gerisini dikkatle tamamlayın sonrada besmelenizi çekip öyle binin tedbirinizi aldıktan sonra gerisini Allah a bırakın.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun diyor ve bu kazadan yaralanma ile dahi olsa sağ salim kurtulmana sevindiğimi belirtmek isterim.
    Sigota şirketlerine gelince,yanlız Türkiye de değil tüm dünyada böyledirler.Siz bakmayın o reklamlarda 5 günde ödüyoruz gibi martavallara.Hepsi birbirinin aynıdır ve parayı ödememek için uğraşırlar tümü.Onların kitabında ilk madde parayı nasıl ödemeyizdir.Parayı ödemek ise yüzlerce maddenin en sonuncusudur.
    Malesefki ülkemizde bu sigorta şirketleri devlet güvencesi altına sığınmış ve parlementoyu parmaklarında oynatıp istedikleri gibi kanunlar çıkartabilmektedirler.Zira ülkemizde sigortacılık yapan kişiler hiç bir işte dikiş tuturamamış,sahtekar ve üçkağıtçı kişiler tarafından yapılmaktadır.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Hayir en yetkili agiz bana tazminat ac dedi...
    Ben cok yufka yurekliymisim onu anladim...
    Tum suc orani karsi tarafda..ama hem suclu hemde guclu lanse etmeye yirtinmalarina mana veremedim ben esasinda...
    sen iyileşmişsin ya sen ona bak,nasıl olsa mahkemede hakkını çatır çatır alacaksın,Allah kimseye kaza yüzü göstermesin,zor valla,yaşadıklarınızı anlayabiliyorum,sigorta şirketlerine güvenme,devamlı sıkıştır hakkını ara ki senden tırrssınlar

Motosikleti
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim çok çok geçmiş olsun,motoru öyle görünce sende herhangi bir yaralanma varmı diye sorasım geldi,sigorta hangi şirket ...
    Olumden donen 2 kisi var...Olecek gozu ile bakilmis bize hastanede..
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum buyuk gecmis olsun. Aramizda olmandan dolayi buyuk mutluluk duydum. Hos GKN ile sizin sakat muhabetti de sahane Senden ricam kendini cok torpuletme boyle 2.5 cm . Birde su nacizane sigorta firmasinin ismini soylermisin.
    Yok ben bacak kisaligini hallettim.sol ayakkabim 2,5 cm yuksek tabanli...Hafif aksayarakda olsa yuruyorum.Ama yere comelemiycemAma bunada sukur ben esimin iyilesmesinden dolayi hayata yeniden dondum...Ben saglikliyim cok sukur yahuu
    Alıntı Bartu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun abi ya varya öyle insanlar en iyisini yapmışsın kafan rahat olsun biz arkandayız senin
    Allah razi olsun saolasin...Allah herkesi beterinden ve boylesinden saklasin...
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç aydır Kaza Yazılarını izlerim içim gider korkarım Yorum yazmaya taakatim kalmaz okuyamam üzülürüm Ama Resimlerini görünce heleki sakatlığını Duyunca Çok kötü oldum abim ya Seninle oturup uzuun uzun tecrübelerini dinlemeye gerçekten çook ihtiyacım var istanbulda isen müsayit bir pazar günü lütfen Haber ver geliyim Saygılar..
    Kocaelideyim...İstanbuldan kocaeliye bi etkinlik oldugunda gelirsen gorusuruz tabbiiiki ancak su donemde esimle ilgilendigim icin istanbula yolum pek dusemicek ama bu demek degildir ki tanismayalim...Herkese her dusunceye her dostluga acigim...Yeterki gonuller durust olsun
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl önemli olan bu, gerisi teferruat.
    Sigorta ve tazminat işlerine gelince iyi bir avukata ihtiyacın var. Yeni mezun bir çocuk bu işi kıvıramaz.
    Avukatim baba ogul calisiyorlar...
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım ...tekrar tekrar geçmiş olsun ....
    Allah bir daha yaşatmasın.
    Aminnnn saolasin kardesim...
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim.
    Kaza sonrası ne araç ne de kişilerin olay yerinden uzaklaşmaması en önemli husus...daha sonra tabi olarak (gelmesi gereliyse) Trafik Polisinin tutanağıdır.
    onu da iyi okuyup inceleyip ondan sonra imalamakta gerekliyse gereken düzeltmenin yapılmasını mutlaka sağlamak gerekir.

Allah doğru yolu mutlakak gösteriri ve açar
    8/8 suc orani karsi tarafda...gel gorki 8/8 hasar bende ve hanimda...
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşların söylediklerine katılmamak elde değil.size ve eşinize,tekrar geçmiş olsun diyorum.allah bir daha hiç birimize göstermesin.ADANA'dan sevgilerimle.
    Foruma uye oldugumdan beri sizden aldigim bu 2.mesaj o kadar konu acarim hic yorum yapmassiniz kismet buguneymis...Saolun Allah razi olsun...
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun. Allah tekrarını yaşatmasın.
    Haklı davanızda en kısa sürede güzel bir karar çıkmasını ümid ediyorum.
    Amin İnsallah saolasin...
    Alıntı lagax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazıklar olsun.yurtdışında sigorta şirketleri yükümlülüklerini bir an önce yerine getirir ve bunu cümle aleme duyurur ki bu onlar için en güzel reklamdır.ancak maalesef ülkemizde böyle değil ve sıkça mağduriyet haberleri duyuyoruz.büyük geçmiş olsun ve davanızda maanen de olsa yanınızdayız...
    İnsanin haklari nerelerde nasil uygulanmakda hepimiz biliyoruz...
    Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun arkadaşım,allah acil şifalar versin.bir motor kazası olduğunun duyumunu almıştım o gün gerçekten çok üzülmüştüm.insan duyduğuyla ve üzüldüğüyle kaıyor tabi kim olduğunu bilmediği için.tekrar büyük geçmiş olsun.
    Allah razi olsun saolun iyi dilekleriniz icin...Allah kimseye boyle elem vermesin
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muratcım güzel gelişmeleri duydukca mutlu oldum inanki tekrar geçmiş olsun kardeşim hakkını sonuna kadar ara allah gönlüne göre versin
    saolasin canimin ici...noldu sepetli scooter?
    Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun allah kimseye kaza bela vermesin inşallah

her zaman full koruma kask eksik etmeyin.gerisini dikkatle tamamlayın sonrada besmelenizi çekip öyle binin tedbirinizi aldıktan sonra gerisini Allah a bırakın.
    saolasin
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun diyor ve bu kazadan yaralanma ile dahi olsa sağ salim kurtulmana sevindiğimi belirtmek isterim.
    Sigota şirketlerine gelince,yanlız Türkiye de değil tüm dünyada böyledirler.Siz bakmayın o reklamlarda 5 günde ödüyoruz gibi martavallara.Hepsi birbirinin aynıdır ve parayı ödememek için uğraşırlar tümü.Onların kitabında ilk madde parayı nasıl ödemeyizdir.Parayı ödemek ise yüzlerce maddenin en sonuncusudur.
    Malesefki ülkemizde bu sigorta şirketleri devlet güvencesi altına sığınmış ve parlementoyu parmaklarında oynatıp istedikleri gibi kanunlar çıkartabilmektedirler.Zira ülkemizde sigortacılık yapan kişiler hiç bir işte dikiş tuturamamış,sahtekar ve üçkağıtçı kişiler tarafından yapılmaktadır.
    dogrusun..
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen iyileşmişsin ya sen ona bak,nasıl olsa mahkemede hakkını çatır çatır alacaksın,Allah kimseye kaza yüzü göstermesin,zor valla,yaşadıklarınızı anlayabiliyorum,sigorta şirketlerine güvenme,devamlı sıkıştır hakkını ara ki senden tırrssınlar
    Amin İnsallahh...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hakkını yedirme ve hak yeme...

arkandayım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler