Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Sonunda ilk motosikletimi aldım.Mükemmel bir duygu ( Hele bide harleyin olunca :P )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    çok sevinmeye devam ediyorum ve zamiş...
    başlangıç motorun bu ise, daha sonra ne alacan challenger mı

Allah kaza bela vemesin inşallah
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan..

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin cümlemize
    @bugay avatarındaki motorun guzel benim motorun yeşili
    olsun senin kurbağan var mı kii

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Radyonun hediye veridği değilmi bu hayırlı olsun.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Tekerin düz bassın, aldın sonunda ha Sportster'i ,fotoğraflarını geç de gözümüz gönlümüz açılsın

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radyonun hediye veridği değilmi bu hayırlı olsun.
    Evet radyonun verdigi .. ama bu custom lari alırken boş alırsın , sen doldurursun aksesuarı vs vs .. açıkcasi bir sportster da olması gereken en önemli şey "screamin eagle " egzos dur ..

Neyse inşallah aramızdan birine çıkar o motor .. ( Bana çıkarsa eleştirilere kapalıyım ona göre )

osmanka2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    herşeyden önce hayırlı uğurlu olsun, motoru alıp zamisli (hüsko) arkadaşımızın evinin garajına götürmek bana nasip oldu.(leventten yenibosnaya) Bana olan güveni içinde ayrıca teşekkür ederim. bende ilk defa bir harleye binmiş oldum.) Daha önce değişik motorlar kullandım ama 883 costum ve harley ilk deneyimim. her ne kadar tarzım olan bir motor olmasada sürüşü ve çıkardığı ses ayrı bir zevk ve tat veriyor.Motorun üzerinde iken sesi ve motorun vibrasyonu sanki güçlü iri ama ağır bir canavarın üstündeymiş hissi veriyor)
    Şehir içinde ve düşük hızlarda çok eğlenceli bir makina, yüksek hızda (kullandığım motora alıştığımdan heralde) biraz ağır geldi. ama zamisli arkadaş için ilk motoru olduğu için pek bir şey fark etmiyecektir. herkese ve zamisliye kazasız eğlenceli km ler dilerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:43 ----------

Alıntı osmanka2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyden önce hayırlı uğurlu olsun, motoru alıp zamisli (hüsko) arkadaşımızın evinin garajına götürmek bana nasip oldu.(leventten yenibosnaya) Bana olan güveni içinde ayrıca teşekkür ederim. bende ilk defa bir harleye binmiş oldum.) Daha önce değişik motorlar kullandım ama 883 costum ve harley ilk deneyimim. her ne kadar tarzım olan bir motor olmasada sürüşü ve çıkardığı ses ayrı bir zevk ve tat veriyor.Motorun üzerinde iken sesi ve motorun vibrasyonu sanki güçlü iri ama ağır bir canavarın üstündeymiş hissi veriyor)
    Şehir içinde ve düşük hızlarda çok eğlenceli bir makina, yüksek hızda (kullandığım motora alıştığımdan heralde) biraz ağır geldi. ama zamisli arkadaş için ilk motoru olduğu için pek bir şey fark etmiyecektir. herkese ve zamisliye kazasız eğlenceli km ler dilerim.
    ilk motoru 883 cc olan biri çin bu haliyle uçak gibi birşey ben 125 cc ile başladım o bile uçuyordu)

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooooo harley hayırlısı olsun kazasız sürüşler

Motosikleti
    valla osman kardeş okadar güzel anlatmışsın ki daha güzel bi yorum yapılamaz die dşünüyorum .

Bu arada motor senin köpeen olsn ayip ettin yedek anahtar seende kalsın istersen. Bu arada sende bana güvenip ilk kullanımda motorun CBF 500 ü verdigin icin saol . büyük çılgınlık :p

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan , ilk basta bende sportster alacaktim ama bir an kararimi degistirdim sonuda dragstar oldu nedenide parça bulabilme ve birde burda pahali parçalar oldugundan.
    O motor bende olsa gerçekten çok degisik bir model yapardim , huyum kurusun standard orjinal hallerini hiç sevmem illa kendi isteklerime göre modifye edecem ,, ama gerçekten o ne CHOPPER olurdu simdi!!!

Motosikleti
    evet cok iyi modifiye edilebilir ama birden kasmamak lazım . önce şunun bi tadını çıkarmak lazım bu arada senin motoru sahibinden.com da gördüm sanki satıyomsun?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Satmakmi? herhalde baskasi ile karistirdin sanirim , simdilik satmayi düsünmüyorum daha motorumu tam istedigim sekle getiremedim . Bir kaç fikir var onlari uygulayacagim birde ben Türkiyede degilim acaba o satan kisi Türkiyede mi?

osmanka2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    valla osman kardeş okadar güzel anlatmışsın ki daha güzel bi yorum yapılamaz die dşünüyorum .

Bu arada motor senin köpeen olsn ayip ettin yedek anahtar seende kalsın istersen. Bu arada sende bana güvenip ilk kullanımda motorun CBF 500 ü verdigin icin saol . büyük çılgınlık :p
    Mühim değil, tüm motosiklet sevdalılarına her zaman yardımcı olamak bizim içinde büyük zevk. Sen yedek anahtarını iyi sakla yeter. En kısa zamanda güvenlik ekipmanlarını (kask,mont,dizlik,eldiven) almayı ihmal etme.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    güle güle kullan kardeş allah kaza bela vermesin bende insallah mart sonu gibi x9 500 e kavusucam off gecsin su aylar yaaa:D:D

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ülkemin sınırları içinde pek kimseye kısmet olmaz Harley ile başlamak.. Siz direk zirveden başlamışsınız! Hayırlı uğurlu olsun; kaskınız asfalt görmesin..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    boyle bişey mi alcan

valla Allah sabır versin ..sayılı zaman cabuk geçermiş ..kış geldi zaten

saol novarix cümlemizin..

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    güle güle kullan hayırlı olsun kazasız belasız
    [I]suzuki gsr 600...2009[/I]

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    Amin Cümlemize kardeş . Allah çok daha iyilerini sizlere verir inş.
    ben kolay kolay kimseye 'hayırlı olsun' yazısı yazmam.hayırlı olsun diye içimden geçirir,yazmaya gereksinim duymam.
    ama yukarıda alıntı yaptığım temenninden dolayı sana hayırlı olsun yazısı yazıyorum.Allah kaza bela vermesin.inşallah herkes birbiri için hep böyle iyi niyetli düşünür.hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullan.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Hayırlı olsun, Allah, kaza bela vermesin, iyi günlerde kullan.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler