Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Hyosungfanclub.com un admin i serdar başkan ı kaybettik.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    Allah rahmet eylesin, ailesinin,sevenleri ve arkadaşların başı sağolsun.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Allah rahmet eylesin. Genç ve sevilen bir arkadaşmış. Ben de dün viraj alamama nedeniyle kaza yaptım ancak bu kazanın yanında çok ufak kalır.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    güzel bir insandı topragı bol mekanı cennet olsun.
    daha bizim iso ile yanına ziyarete gidecektik allah rahmet eylesin...
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    allah rahmet eylesin...mekanı cennet olsun...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Allah Ailesine tanıdıklarına sabır versin.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ALLAH rahmet eylesın mekanı cennet olsun anlamak istemıyorum ağlamak ta istemıyorum kaza nasıl olmuş bılmem ama benım nazarımda hep suçlu araç sürücüleri onlar bızleri adam yerine koymazlarya ALLAHTA onları adam yerıne konmayanlardan eylesın

Motosikleti
    r6
    Allah rahmet eylesin

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Üzücü bir haber...
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bütün sayfaları okudum hala kazanın nasıl olduğu hakkında birşey göremedim.yokmu bilgisi olan
    Neyı merak edıyorsun arkadasım kaza oldu kardesımızı kaybettık hala neyın merakındasın birde krokı cızelım ıstersen senın ıcın olay yerının...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

yoknickmick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR
    Defnettik kardesimizi bu gun. Seveni cokmus ne camii ye ne mezarliga sigmadik. Nur icinde yat mekanin cennet olsun
    Sevdim vermediler sen motorcusun dediler.

Motosikleti
    Scrambler Ducati Classic
    Prılı pırıl bir insandı. Hyosung fun klüpte o çok sıcak ve samimi havanın oluşmasını sağlayan baş kişilerdendir. Allah gani gani rahmet eylesin. Geride kalanlarına sabır versin. Motosiklet camiasının başı sağ olsun. Çok üzgünüz çok.

Motosikleti
    yok
    Allah rahmet eylesin
    Life is what happens when you are busy making plans

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yalnız_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyı merak edıyorsun arkadasım kaza oldu kardesımızı kaybettık hala neyın merakındasın birde krokı cızelım ıstersen senın ıcın olay yerının...
    Acılar taze olabilir fakat kimse kötü niyetinden sormuyor. Sadece vefat ettiğini biliyoruz, nedeni nasılı hepimiz için ders niteliğindedir. O yüzden olay nasıl olmuş, nerede olmuş merak etmemiz gayet doğal.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı yalnız_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim acımız taze olduğundan böyle bi tepki verdiğini düşünüyorum,serdar abiyide gürsel abiyide fiilen çok iyi tanırım,ikiside altın gibi insanlar,serdar abi için çok üzülüyorum,daha 1 ay önce beraberdik sabaha kadar konuştuk,onun için içim çok acıyo,fakat gürsel abiyede söylenecek bişeye üzülürüm,çünkü art niyeti olmadığına adım gibi eminim,tamamıyle iyi niyetinden sorduğunada eminim...

Saygılar....
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acılar taze olabilir fakat kimse kötü niyetinden sormuyor. Sadece vefat ettiğini biliyoruz, nedeni nasılı hepimiz için ders niteliğindedir. O yüzden olay nasıl olmuş, nerede olmuş merak etmemiz gayet doğal.
    arkadaşlar giden gitti artık konuya bi açıklık getirelimm..

başkanımız viraj yapmayı motorunu yatırmayı sınırlarını öğrenmeyi seven bir insandı..kendisini son günlerdeki en büyük tutkusuydu..

kumburgazdada virajı alırken ilk birkere sendeliyor arka tekeri daha sonra motoru dikiyor ve yatırdıktan sonra bariyere çarpıyor motosiklet bariyerin ardında bulunuyor serdar abimizde olay yerinde hayata gzlerini yumuyor.. lütfen dahada kimse bişey sormasın olayın oluşu budur..virajı alamamıştır..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Allah rahmet etsin.Şu mubarek günlerde Allah günahlarını bağışlasın.Mekanı cennet olsun.

Bu insan kimbilir sitesindeki binlerce kişiye ne hocalık yaptı.Kimbilir neler paylaştı.Bildiklerini aktararak insanlara faydalı oldu.Yol gösterdi.Ancak işte böyle ustalarımızın bile garantisi yok.Bu ss'ler yok mu işte.Kaç tane yılların usta motosiklet kullanıcılarını aldı.Böyle güçlü motorlardan uzak durmak lazım.Bu da hepimize ders olsun.Böylesine ustalar bile aramızdan ayrılıyosa bu ss'lerin şakası yok.40-50 beygirlik motorlar neyimize yetmiyo.

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruyla kendısının kaza yaptıgını zaten bıldırdık daha ayrıntıya neden ıhtıyac var illa dogrumu yaptı yanlışmı tartısmasımı yasayalım...

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim acımız taze olduğundan böyle bi tepki verdiğini düşünüyorum,serdar abiyide gürsel abiyide fiilen çok iyi tanırım,ikiside altın gibi insanlar,serdar abi için çok üzülüyorum,daha 1 ay önce beraberdik sabaha kadar konuştuk,onun için içim çok acıyo,fakat gürsel abiyede söylenecek bişeye üzülürüm,çünkü art niyeti olmadığına adım gibi eminim,tamamıyle iyi niyetinden sorduğunada eminim...

Saygılar....
    Evet belkı bıraz sert yazmıs olabılırım ama unutulmamalıdırkı serdar'ın aılesıde bu tazıye yazılarını bugun olmasa bıle bı kac gun sonra gorecektır her actıgı sayfada oglunun,kardeşinin yada eşinin nasıl vefat ettigini aileden hıc kımsenın defalarca okuması gerekmıyor.Serdar kardesımız ebedı yolculuguna cıktı bu saatten sonra bıze dusen gorev ona dualarımızı gondermektır...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı bsd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Prılı pırıl bir insandı. Hyosung fun klüpte o çok sıcak ve samimi havanın oluşmasını sağlayan baş kişilerdendir. Allah gani gani rahmet eylesin. Geride kalanlarına sabır versin. Motosiklet camiasının başı sağ olsun. Çok üzgünüz çok.
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    abimize başkanımıza son görevimizi yaptık toprağa verdik allah gelenlerden razı olsun muazzam bir kalabalık vardı seveni çoktu buda herkesin zihninde iyi bir iz bıraktığı anlamına gelir insanları kırmaz herkesle arkadaş olurdu kendini dev aynasında görmeyen bulunduğu yeri sindirmiş şahane bir insandı bu motora başladıktan sonra ilk tanıdığım insanlardan biri ve hayatımda izi olan biri mekanı cennet toprağı bol olsun...
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Haklısın fakat kalp kırmadan söylemek doğru olan,en nazik üslüpla,serdar abi olsaydı öyle yapardı,çünkü hep öyle yaptı....

Allah rahmet eylesin....

Nur içinde yat gurban olduğum....( hep öyle hitap ederdim... )
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler