Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acı kaybımız Gökçen Yılmaz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    ben burayada malum siteyede yazdım katilsiniz diye bana direk kuranı kerimden ayetle cevap verdiler ama ben biliyorumki insan kendi kaderini kendi yazar ölüm allahın emri ama sebep olmak veya olmamak elimizde gökcen kardeşim 150 lik motorla pendik harami dere arası gitti geldi diye tecrübe kazandı dediler en az 2500 km dediler ama birşey var yol yorgunlugu ve dikkat dagılımı bunlar uzun yolda elde edilebilecek şeyler ama karadenizde degil orası ölüm tuzakları dolu aynı denizi gibi birde engel olmasınlar diye gökcenin gidişini son dakada siteye yazmalarıda cabası ben tekrar diyorum bu planlı bir cinayettir bunlar silinsin arkasından benim üyeligimide silin olsun bitsin siz yolunuza ben yoluma
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    coq

"Olen arkadaslarimizin yaninda olan arkadaslara neredeyse katil muamelesi yapilmasi ortami gerdi."

doğrusu o bölümde ben biraz sert bişeyler yazdım ve sorumlu arkadaşta gerekli moderasyonu yaptı ve yazılanı sildi haklı olarak ,benim çekindiğim konuda aslında içine düştüğüm bu durumdu.insanların gereksiz tartışarak konunun özünden sapmaları,bu konu taziye olur,kazanın nedeni vesairesi olur.biz tartışmayı bilmezsek öğrenmezsek her zaman başımızda çobanlar olacakneyse saygılar.iyi akşamlar.herkese kazasız belasız günler.
    Ölen arkadaşıma tekrar Allahtan Rahmet diliyorum.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Aye ben senin onceki mesajini okudum.
    Hatta ucundan bana da azicik satasmistin ama o anki duygularina bagladigim için kalbini kiracak bisey yazmaktan çekindim.
    Ustelik forumda gerçekten zekasini sevdigim tek tuk adamdan birisin.

Fakat tartisirken birilerini kirmaya basladigimizda karsilikli atismalar basliyor.
    Ben yine de yazdigin yazinin silinmesinin nedenini merak ediyorum.
    Yazmasan haberim olmayacakti.
    Yani yanlis buluyorum.

Insaniz.
    Duygularimizin etkisinde kaliyoruz.
    Kimseye yazarken dikkat edin diye akil verecek de degilim.
    Ben de sik yapiyorum bu hatayi.
    Bazen geçmiste yazdigim bir mesaji okudugumda,
    "niye kizmisim ben bu adama bu kadar?"
    diye kendi kendime sordugum oluyor.

Kisacasi benim anlatmak istedigim sey, kisilere takilmadan, çevremizde gelisen olaylari ozgurce tartisabilmeli, bundan payimiza dusen dersi almaliyiz.
    Bu ders senin yazdigin gibi çok basit bir ders de olabilir.
    Olsun.
    Hiç olmazsa, ölmeyiz.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    allah rahmet eylesin ailesine ve yakınlarına dayanma gücü versin.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Estafurullah abi, şataşma değil o, gerçi sende haklısın konuya vakıf olduğun kadarıyla başka insanları bilinçlendirmek için uğraşıyorsun.

Asla niyetinin kötü olduğunu söylemem yazmam çünkü hiç bir zaman şüphem olmadı.

Ha yeri gelir kasti kızdırırım yanlış yazarım yanlışta ısrar ederim, bu bir çeşit forum taktiğidir, bilen insanlar bazen yazmaya üşenirler, tatlı sert kızdırmak onları yazma konusunda daha istekli yapar, bu anlamda çoğu kez duygularınla oynamışımdır orası ayrı.

Ama emin ol abi tecrübesizdi, benim motor hayatım çeşitli 1000RR'larla yapılmış 25bin km'den ibaret, tecrübenin T'si yok, Bizim Boy Mehmet bazen diyor cart okulun curt okulun pist eğitimi var sende gel, ben her seferinde diyorum ki mehmet ben daha debyraj'a gaza vitese tam hakim değilim, o eğitime gelsemde bir çok şeyi kavrayamam henüz o eğitimi alacak tecrübem bile yok.

Ben betirim Gökçen benden bin beterdi, bir araba korna çalınca korkup motoru yolun ortasına deviren, çoğu kez yeterince hızlanamadığı için şerit yerine emniyet şeridinden giden, kontra nedir onu dahi bilmeyen, ön freni sıkınca motor takla atar diye korkup sadece arka fren kullanan, ve keeway 125'den sonra geçilen f650 ile daha bir ay olmamışken karadeniz turu.

Ha ben mesela sadece motorun acemisiyim, 15 yıldır arabayla uzun yol yapıyorum, o konuda tecrübe tam, peki ya Gökçen'in trafik tecrübesi? Herşey motorda bitmiyor ki.

Kadınlarıda anlayamıyorum bazen gerçekten inanılmaz cesurlar, erkeklere körü körüne nasıl güveniyorlar çıldırıyorum.

Oturun sahil yoluna 3dk da bir SS geçer, arkada kasksız kısa boylu bir sarışın kafa hafif yandan çıkmış herife quala gibi yapışmış, yüzünde gülümseme ifadesiyle en az 180kmh'la geçer.

Bu nasıl bir güven duygusudur hiç anlamadım anlamıycam da, ölüme bu kadar yakınken gülebiliyor olmaları bile ayrı bir hayranlık konusu.

Gökçen'de sadece çok cesurdu, beraber yola çıktığı kişilerden bile binlerce kat cesur.

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben burayada malum siteyede yazdım katilsiniz diye bana direk kuranı kerimden ayetle cevap verdiler ama ben biliyorumki insan kendi kaderini kendi yazar ölüm allahın emri ama sebep olmak veya olmamak elimizde gökcen kardeşim 150 lik motorla pendik harami dere arası gitti geldi diye tecrübe kazandı dediler en az 2500 km dediler ama birşey var yol yorgunlugu ve dikkat dagılımı bunlar uzun yolda elde edilebilecek şeyler ama karadenizde degil orası ölüm tuzakları dolu aynı denizi gibi birde engel olmasınlar diye gökcenin gidişini son dakada siteye yazmalarıda cabası ben tekrar diyorum bu planlı bir cinayettir bunlar silinsin arkasından benim üyeligimide silin olsun bitsin siz yolunuza ben yoluma

bende senin bu fikrine karşı çıkıyorum .Vücut yorgun ise Düz yol olsun sürprizli değişik yol olsun aynı tepkiyi aynı refleks yavaşlığını verecektir .

tabi Kaybettiğimiz arkadaşımızın yorgunluk buna bağlı konsantrasyon azlığı ve reflekslerdeki yavaşlıktan kazayı yaşadığını farz ederek tahminde bulunuyorum gerçi yorgun değildik demiş 3 kişilik konvoydaki arkadaki arkadaşı.yorgunluk değil ise nedir ? ne olabilir?

Tekrar yazıyorum eğer yazdıklarım kalp kırıcı ve Ahlâki bulunmuyorsa Admin arkadaşdan yazdıklarım silinmeden doru düzgün Biyoloji ,Psikiloji ve Teknik anlamda konuşabiliceğimiz bir konu açmasını isterim.

Motorsiklet=Ölüm formülünü açıklamamız nedenlerini öğrenmemiz lazım bunu önceden de öngörebilir yada burada olduğu gibi sonrasında da konuşabilmemiz lazımki burası Forum (oturum,toplantı ve Mahkeme demek) olsun.Anlayana sözlerim anlamayana bişi yok.ben daha çok toplumcu değil bireyciyim bireyden topluma giderim Toplumdan bireye değil sonuçta motorsikleti toplum kullanmıyor Birey kullanıyor.
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Şunda da tam fikir sahibi olamadım....... Yani devamlı kafamda......

Gurup sürüşünde ya hep beraber çıkılır sollamaya ya da çıkılmaz.... Anlayamıyorum.... Hep bunu düşünüyoırum....

Hele ki tecrübesiz biri ile gurup sürüşü yapmak daha fazla sorumluluk gerektren bir şey.... Tecrübeli ve aklı başında biri sahip çıkar guruba her zaman....Yorgunluk diyor bazı arkadaşlar ama sanmam...10 dakika önce moladan hareket edildiği söylenmişti... Orda farkedilmesi lazımdı arkadaşları tarafından..Ya da kendisi söylerdi Yorgunum diye....

Çok ama çok üzgünüm........

Anlayamıyorum gerçekten..... Tekrar herkesin başı sağolsun... Gani gani rahmet olsun ona....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    O 2.500 km kaç günde yapılmış?Günde kaç km yol yapılmış?Bir günde kaç saat motor kullanılmış?Bunlar bilinirse yorgun olup olmadığı anlaşılır.Öyle yorgun değildi demekle olmuyo.Dilekolay 2.500 km.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bu kaza-ölüm olayinda zincirleme hatalar var.
    Yani tek bir nedene baglamak yanlis.
    Bunlari tek tek konusmamiz lazim.
    Konu bu nedenle onemli.
    Ama burada, ama baska yerde.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    güzel karadenizimi suclamayın bilmediğiniz bütün yabancı yollarda gitmek tehlike arz eder...motorun şakası yok
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    2008 bordo gsr600abs - 2006 cbr 125 repsol
    allah rahmet eylesin.
    drift bilmem ne :P :queen::queen:

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    bence bu olay sadece bir kaza değil..... yorgunluk, göze perde inmesi yada tecrübesizlik değil... bence bu olay da başka bişey var. okuduğum gazete haberleri yada kaza anında kazaya tanık olan kişinin siteye yazdıkları yada gazeteye anlattıkları bence bu olayın sadece kaza olmadığını gösteriyor... bir arkadaşımızı kaybettiğim için gerçekten çok üzgünüm. kendisiyle birebir tanışmamış olsakda ortak bir arkadaşımız sayesinde gıyaben tanıyorum onu. olayı ilk duyduğumda içim parçalandı. nasıl olurdu aklım almıyordu.

okuduğum haberler yada mesajlar gerçekten beni derinden yaraladı ben bu kadar üzülmüşken onu birebir tanıyan kişiler yada ailesi yada yakın arkadaşları nasıldır çok iyi biliyorum. yaşadığım acı tecrübe sayesinde...

tekrar allah rahmet eylesin allah taksiratını affetsin. allah ailesine sabır ihsan eylesin. hepimizin başı sağolsun...
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estafurullah abi, şataşma değil o, gerçi sende haklısın konuya vakıf olduğun kadarıyla başka insanları bilinçlendirmek için uğraşıyorsun.

Asla niyetinin kötü olduğunu söylemem yazmam çünkü hiç bir zaman şüphem olmadı.

Ha yeri gelir kasti kızdırırım yanlış yazarım yanlışta ısrar ederim, bu bir çeşit forum taktiğidir, bilen insanlar bazen yazmaya üşenirler, tatlı sert kızdırmak onları yazma konusunda daha istekli yapar, bu anlamda çoğu kez duygularınla oynamışımdır orası ayrı.

Ama emin ol abi tecrübesizdi, benim motor hayatım çeşitli 1000RR'larla yapılmış 25bin km'den ibaret, tecrübenin T'si yok, Bizim Boy Mehmet bazen diyor cart okulun curt okulun pist eğitimi var sende gel, ben her seferinde diyorum ki mehmet ben daha debyraj'a gaza vitese tam hakim değilim, o eğitime gelsemde bir çok şeyi kavrayamam henüz o eğitimi alacak tecrübem bile yok.

Ben betirim Gökçen benden bin beterdi, bir araba korna çalınca korkup motoru yolun ortasına deviren, çoğu kez yeterince hızlanamadığı için şerit yerine emniyet şeridinden giden, kontra nedir onu dahi bilmeyen, ön freni sıkınca motor takla atar diye korkup sadece arka fren kullanan, ve keeway 125'den sonra geçilen f650 ile daha bir ay olmamışken karadeniz turu.

Ha ben mesela sadece motorun acemisiyim, 15 yıldır arabayla uzun yol yapıyorum, o konuda tecrübe tam, peki ya Gökçen'in trafik tecrübesi? Herşey motorda bitmiyor ki.

Kadınlarıda anlayamıyorum bazen gerçekten inanılmaz cesurlar, erkeklere körü körüne nasıl güveniyorlar çıldırıyorum.

Oturun sahil yoluna 3dk da bir SS geçer, arkada kasksız kısa boylu bir sarışın kafa hafif yandan çıkmış herife quala gibi yapışmış, yüzünde gülümseme ifadesiyle en az 180kmh'la geçer.

Bu nasıl bir güven duygusudur hiç anlamadım anlamıycam da, ölüme bu kadar yakınken gülebiliyor olmaları bile ayrı bir hayranlık konusu.

Gökçen'de sadece çok cesurdu, beraber yola çıktığı kişilerden bile binlerce kat cesur.
    söyleyecek başka bir söz yok......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    aYe @ diyosunki fazla cesurluk yanlış karar aldırabiliyor?

KARAKIZ@ yani tanıkların anlattığının dışında bir gerçek var tam olarak nedir o?
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Allah rahmet eylesin geri kalanlara sabır versin
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Öncelikle ailesinin, sevenlerinin ve bütün motosiklet camiasının başı sağolsun. Çok genç ve cici bir kardeşimiz imiş, nur içinde yatsın, mekanı cennet olsun ... Bir süredir siteye giremiyordum, haberi dün gazetede okudum ve bir işimden kaynaklı ulaşım yönünden acil ihtiyacım olduğu halde motor kullanmadım o gün, hiç içimden gelmedi. Her ölüm, her kayıp çok çok acı tabi. Ama böylesi yaşam dolu genç bir kardeşimizin ölümü, ... offff ne diyebilirim ki ? Tekrar başımız sağolsun.
    Bütün tanıyanları sevenleri, duymuşsunuzdur; denir ki bir insan gerçekte unutulduğunda ölürmüş. Unutmayın onu, güzel anılarını canlı tutalım, unutmayalım ...

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. Hepimizin başı sağolsun. Allah geride kalanlara sabır versin.
    ONUR SUAL... SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ KARDEŞİM!!!

"ONUR"umuzu KAYBETMEYELİM..

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    ALLAH cc rahmet eylesın aılesının bası sagolsun...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı mczaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster

KARAKIZ@ yani tanıkların anlattığının dışında bir gerçek var tam olarak nedir o?
    Ne elim varıyor bunu yazmaya ne dilim varıyor söylemeye.... Varın gerisini siz düşünün artık
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

ghostrıder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    nedır o KARAKIZ sen bısıler bılıosun galıba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler