Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

2. kaza kesin ugursuzluk var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    new apache rtr black
    daha 2 ay olmadı gene kaza ve gene suçsuzum
    yaklaşık 3 4 ay once kırmızı bir apache aldım sıfır aldıgımdan berı uzerımde bır karabulut var motoru aldıgımda kan akıttık motorun yanında kaza bela vermesın dıye allahım aldıktan 2 hafta sonra bır okuzun transıt ıle arkamdan carpması ıle yenı gıcır gıcır olan motorumla ılk kazamı yasadım allahtan kuyruk grenayının cızıgı ıle yırttım yasamam mucıze altına alıyodu nerede ıse
    neyse sımıt aldık dagıttık hayır yapalım yasıyoz dıye daha 1 saat once baska bır hayvanın ford tanus marka modellı arabanın şöför kısmının yola bakan kapısını acması ıle kapıya gırmem bır oldu koruma demırı kapıyı aldı menteseden koruma demırım cızıldı sag bılegım kanadı suan cok agrıyor durdum herıfe kac yasına gelmıssın aynanya yada arkaya bakmadan kapı acılmayacagını ogrenemedın mı dedım adam yuzsuzce arkadan motor bısıklet geldıgıne mı bakacam be dedı ulan dedım ya cocuk bısıkletle gelıp carpsa kafayı soksa cama napacaksın dedım bır sey olma dedı cıldırıyom artık ben durdu durdu nıye hızlı gelıyon sen dedı ulan ınsafsız 30 la 40 gelıyorum ara sokak burası dedım sonra yavsaklastı kardesım olur boyle sey sende bır yok deme dedı bak ben motorcuyum gel bı su ıc dedı fıttırdım ulan senın gıbı motorcu olmaz be dedım elımdekı kaskı arabanın kaportaya fırlattım kaporda ıce coktu hafıf napıyon sen dedı kaskı attıgım yerde araba varmı dıye mı bakacam dedım bende sonra 1 motorlu arkadas geldı bızım sokakta oturyuyo adamı dovmekten beter ettı yarın gelecez aldık plakayı dedı ve ayrıldık cok sınırlıyım sag bılegım acıyo bu motor bana hıc ugurlu gelmedı en kısa zamanda satacagım bırı gelır arkadan carpar gormedım der bırı kapı acar motora mı dıkkat edecegım der bıktım ya ben birde yüz bin nufuslu bir yerdeyim allahım büyük sehirlerdeki motorcu arkadaşlarıma sabır versın korusun onları
    çok ozur dılerım ımla kurallarına uyamadım sınır ve elımın tıtremesınden
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    geçmiş olsun arkadaşım bence sen fortlardan uzak dur öyle uğursuzluk falanda deme ama dikkatli olmaya calış devamlı teyakkuzda ol bununla ilgili formları oku

Motosikleti
    2008 bordo gsr600abs - 2006 cbr 125 repsol
    çok geçmiş olsun
    drift bilmem ne :P :queen::queen:

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    geçmiş olsun,allah beterinden korusun.

thecoolzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    geçmiş olsun hocam.harbiden sıkıntılı iş motor kullanmak katil eder adamı

Motosikleti
    new apache rtr black
    sağolun arkadaşlar dikkat dikkat herşeye dikkat ediyorumda ona rağmen yaşanıyor bunlar 3. olmaz inşallah

Motosikleti
    yok
    geçmiş olsun
    Life is what happens when you are busy making plans

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Geçmiş olsun nedense bütün motor kazalarında bir FORD markası geçiyor. Bende uyuz oluyorum en nefret ettiğim araba markası Ford vede onun o trans-iti. :(
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    bende ford fiestaya çarptım...ama adamın bi suçu yoktu arkadan çarptık...

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...ah-korudu.html
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun Allah beterinden korusun
    ugursuzluguna inanma sakın motorun, tedirginlikle binersin hep şimdi ne olacak diye buda daha çok dikkatini dagıtır

çok geçmiş olsun ucuz yırtmışsın
    aynaya bakmadan kapı açıyorlarya ona deliyorum araba olsa bilerek kapıyıda alıp geçecem ama motordayken araba durduysa kenarda bende yol müsaitse en sola geçiyom veya çok yavaşlıyom ama bir anlık bişey vursan olan yine bize oluyo
    bu ehliyet işini milli eğitimden ve özel kurslardan alıp çok daha disiplinli ve gerçcekten araç motorsiklet ve trafikte nasıl davranılmasını adam gibi öğretilmeli ve 60 yasın üstüne ve araç kullanmayı tam öğrenmeyen bayanlara yani % 95 ehliyet verilmemeli
    Azraille yarıs bakalım kim daha hızlı (deneyin muhtesem birsey oluyo)

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Allah c.c. korusun amin. inşallah geçmiş olsun

Motosikleti
    My Kawa..
    Geçmiş olsun.. uğursuzluk değil seninki şehrin içindeki öküzlerin bolluğundan kaynaklanıyor.. dün taksimden inerken dolmuş (trans-it) plakamı yalayarak makas attı, ardından aynısını bi taksici yaptı.. şileden dönerken biri virajda plakamda benle viraja girip bide sellektör yapıyodu.. dediğim gibi uğursuzluk değil öküzlerin bolluğu.. tekrar geçmiş olsun..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    geçmiş olsun arkadasım
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Motosikleti
    new apache rtr black
    arkadaşlar çok teşekkür ederim hepinize deryalı arkadaşın da katıldığı gibi transitlerden uzak durun hele bide cahil buzdolabı beyaz eşya servislerine veriyolar sanayideki 16 17 yaşındaki çocuga veriyolar sonra kaza haberi eksik olmuyor allah korusun demekten başka bir şey gelmiyor elden

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    geçmiş olsun böyle öküzlerde var dün ters şerite girmiş bende sağıma baktım yol baş hafif gaz açtım bi fren sesi geldi baktım baktım solumdan araba gelio çıktı camdan bağrıo önü bak filan sonra dükkan sahipleri geldi ne bağrıyon bak bakalım seninle aynı yönde giden bir araba varmı diye sonra bende nereye gidion görmüonmu arabaları dedim salak herif durmadı yine ters şeritten yoluna dewam etti olcak bi tane kamyon tersten girdiyse kafalama gircen akıllansın bakalım bidaha yapıyormu aynı hatayı aynı olay benim başıma geldi gittim arabanın yanımda duruom yaşlı kadın ışıklarda duruoz en ondeyiz muhabbet edio birden kapıyı açtı lank die benim motora başladı bana bağırmaya kapı çizildi nolcak şindi dikkat etsene ehliyet yok bişeyde diyemiyorum yeşil yandı ben çaktım sağ sinyali gittim gelde bunların kulaklarını çınlatma
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı burak09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha 2 ay olmadı gene kaza ve gene suçsuzum
    yaklaşık 3 4 ay once kırmızı bir apache aldım sıfır aldıgımdan berı uzerımde bır karabulut var motoru aldıgımda kan akıttık motorun yanında kaza bela vermesın dıye allahım aldıktan 2 hafta sonra bır okuzun transıt ıle arkamdan carpması ıle yenı gıcır gıcır olan motorumla ılk kazamı yasadım allahtan kuyruk grenayının cızıgı ıle yırttım yasamam mucıze altına alıyodu nerede ıse
    neyse sımıt aldık dagıttık hayır yapalım yasıyoz dıye daha 1 saat once baska bır hayvanın ford tanus marka modellı arabanın şöför kısmının yola bakan kapısını acması ıle kapıya gırmem bır oldu koruma demırı kapıyı aldı menteseden koruma demırım cızıldı sag bılegım kanadı suan cok agrıyor durdum herıfe kac yasına gelmıssın aynanya yada arkaya bakmadan kapı acılmayacagını ogrenemedın mı dedım adam yuzsuzce arkadan motor bısıklet geldıgıne mı bakacam be dedı ulan dedım ya cocuk bısıkletle gelıp carpsa kafayı soksa cama napacaksın dedım bır sey olma dedı cıldırıyom artık ben durdu durdu nıye hızlı gelıyon sen dedı ulan ınsafsız 30 la 40 gelıyorum ara sokak burası dedım sonra yavsaklastı kardesım olur boyle sey sende bır yok deme dedı bak ben motorcuyum gel bı su ıc dedı fıttırdım ulan senın gıbı motorcu olmaz be dedım elımdekı kaskı arabanın kaportaya fırlattım kaporda ıce coktu hafıf napıyon sen dedı kaskı attıgım yerde araba varmı dıye mı bakacam dedım bende sonra 1 motorlu arkadas geldı bızım sokakta oturyuyo adamı dovmekten beter ettı yarın gelecez aldık plakayı dedı ve ayrıldık cok sınırlıyım sag bılegım acıyo bu motor bana hıc ugurlu gelmedı en kısa zamanda satacagım bırı gelır arkadan carpar gormedım der bırı kapı acar motora mı dıkkat edecegım der bıktım ya ben birde yüz bin nufuslu bir yerdeyim allahım büyük sehirlerdeki motorcu arkadaşlarıma sabır versın korusun onları
    çok ozur dılerım ımla kurallarına uyamadım sınır ve elımın tıtremesınden
    Dostum kaç yasındasın bilmiyorum ama başına her gelen kötü durumu uğursuzluk olarak algılama.
    Sevgiili Reşat ARBAŞ'ın br sözü vardır,"motosikletle yaptığım her kazada kendime kusur ararım"
    ben kusurun sende olup olmadığını tartışmıyorum.
    Buradan çıkarmamız gereken ders şudur;
    Temelde en korunmasız olan sürücü motosiklet sürücüsüdür Bu yüzden kimin haklı kimin haksız olduğunu bir yana bırakarak kendini diğer araçlardan ve yoldaki her türlü tehlikeden korumak,hayatını başkalarının dikkatine,ustalığına vicdanına terketmemek zorundadır.
    Hukuk mağdurun haklılığını belki görür ama asla telafi edemez.

çevremizde iki ayaklı öküzler o kadar çok ki ,trafiğe çıktığımızda öküz sürüsüne dalmış gibi tedbirli olmak zorundayız.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geçmiş olsun. Böyle bir adamla ne diye iletişim kuruyorsun ki ? Hiç konuşmadan biraz tartaklayıp haddini bildirip, bin motoruna git.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

slm gecmıs olsun, birde hafif dolgun olan ve yanında cocugu olan kadına benzeyen yaratıklara dıkkat edın, lap diye adamın onune cıkar.
    Her zaman soyluyorum her motosıkletcı ıcın bitane dode 250 veya as 900 ikiside demir yığını, bak bakalım bunlardan bırıye gıderken arabalar arkasına ve kapı acarken bakarlarmı bakmazlarmı tank gıbı tasıt,
    Bu araçları bı sıkıstıracan ucurum kenarında, yuzundekı o korku ıfadesını gormek beni cok keyıflendırır ama madolyonun dıger ucuda bu tıp ınsana benyezenlerin sevıyesıne inmek ıyı olmaz
    Trafıkte sıfırız

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler