Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Kaza Haberi Daha

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    Ne kadar istemesekte hep kaza haberleri duyuyoruz ve malesef bende bugün bir kazaya tanıklık ettim.Hergün Motosikletimle yola çıkıyorum ve Bomonti taraflarından ilerliyorum.İkiye ayrılan bir yol var oradan geçtim ve işimi hallettim.20 dk. sonra gelirken bir arabanın motosiklete çarptığını 2 tane ambulansın geldiğini gördüm.Motosiklet kullanan kişinin kaskı vs. bütün ekipmanları vardı ancak etraf kan gölüne dönmüştü.Sanırım araç sürücüsüde yaralanmıştı.İki ambulans olay yerine geldi ve gerisini duymak istemediğimden olay yerinden uzaklaştım.Gerçekten yerdeki kanları ve yaralının durumunu görünce motosikletten aşırı soğudum.Zaten ailem karşıydı ve kask dahi olsa hayat kurtarmaya yetmediğini anladım.Bide motosikletle 180-200 yapan arkadaşlarımız var bir kaza olsa allah korusun bütün vücutları paramparça olur.Eğer benim gibi motosiklete meraklı olup kullanan ve kurtulmak isteyen bütün arkadaşlara örnek olsun.Bu olaydan sonra elimden geldiği kadar uzak durmaya çalışacağım.Kaskta olsa,yavaşta gitseniz,Motorunuz güvenli ve sağlam da olsa karşıdakini durduramazsınız.En iyi örneği bugün gördüm.Herkese iyi akşamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    motosikletten uzak durmak mı ? kurtulmaya çalışmakmı ?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...anmiyorum.html

söylediğin gibi aynısını bende bugün gördüm ne yaparsan yap karşındaki insanı durduramıyorsun..

Kaskta olsa,yavaşta gitseniz,Motorunuz güvenli ve sağlam da olsa karşıdakini durduramazsınız.En iyi örneği bugün gördüm
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Geçmiş olsun ve şifa dilemekten başka yapacak bir şey yok.
    Ancak bu kazalı ölüm insana arabanın içinde de geliyor. Hatta trende, kamyonda, gemide, yaya olarak kaldırımda yürürken bile... İnsan kendi önlemini aldığı zaman yapacak bir şey yok, ölüm bir şekilde geliyor, insan yeterki sorumlu olmasın.
    Motora binerken bütün bunları kabullenip binmek lazım. Tabii insanın senin gibi yakından tanık olup etkilenmemesi de mümkün değil. Biz bile okurken etkileniyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor bi tutku kolay kolay bırakılmıyor ama böle bir kazaya insan tanıklık edince adeta kanı donuyor, 1-2 gün boyunca motosikletten nefret ediyor, sonra yine bir hobi veya yaşam tarzı olarak motosiklet sevgisi agır basıyor.

Ama malesef dünyada motosiklet kullanmak için en kötü ülkelerin başında geliyoruz

Bence istanbulda ulaşım işini motosikletle çözmek isteyenlerin(veya çözenlerin) durup defalarca düşünmesi lazım. Kullanımı asgari düzeye indirip hobi olarak bakmak gerekiyor bence...

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    Manzara çok kötüydü,başka bir kıl olduğum durum yine Milletimiz yaralının başında kamp kurmuş 10-15 kişi adamın çevresini sarmışlar denilecek birşey kalmıyor geriye

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malesef arkadaşım kaza anında olabilecekleri bilsekte vazgeçemiyoruz
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ecel denilen ölüm anı hepimizin kaçınılmaz sonu. Hiç motora binmesekte, sigara içmesekte, sağlıklı beslensekte, evden dışarı çıkmasakta
    1- Motora binmesek otobüse de mi binmeyeceğiz?
    2- Sigara içmesek, içilen yerde de mi durmayacağız?
    3- Sağlıklı beslensekte, yinede yaşlanmayacak mıyız?
    4- Evden dışarı hiç çıkmasakta, yangın çıkmayacak mı? Deprem olmayacak mı?
    Evet tedbiri almak bizlerin elinde ama, ecel tamamiyle Yüce ALLAH'ın takdirinde.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler