Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

arkadaşlar sonunda bende kaza yaptım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    geçmiş olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    geçmiş olsun Allah beterinden korusun.
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

muratq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Onlarda suçlarını anlamışlar belli sana nasıl yardım ettiklerinden,ehliyetsiz olmana bile göz yummuşlar baksana, çok geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın ama biraz daha sabret be kardeşim ehliyetsiz kullanma bişey olursa her durumda sen suçlu çıkacaksın diyecem ama sen gine beni dinlemez kullanırsın kesin

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    geçmiş olsun öncelikle.. çok şefkatli bir jandarmaya denk gelmişsin çok şanslısın ehliyetin yok tutanak tutmayalım diyor süper korumalar konusunda ,keşke kaza yapmadan bunun farkına varmış olsaydın, eldiven ,dizlik bunlar şart allah beterinden korusun

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Geçmiş olsun dostum. Öncelikle ehliyetini hazırla. Bu zamana kadar fazla atraksiyona girmeden mahalle aralarında, boş arazilerde, trafiğin çok az seyrettiği sabahın erken saatlerinde de yollarda takıl. Fakat binmeden önce mutlaka ama mutlaka eldivenini hallet. Eldivenin olsa elinde hiç soyulma, ağrı, sızı olmazdı. Bana da acemiliğimde bir abi kasktan sonra en önemli korumanın eldiven olduğunu söylemişti. O zamandan sonra bir kez bile kasksız, montsuz, eldivensiz kullanmadım.

En büyük kazan bu olsun
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Geçmiş olsun.Ama başlık kaza yapmak için ayrı bi emek harcamışsın izlenimi veriyo Sonunda bende becerdim heyoooo,gibi olmuş

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çok geçmiş olsun..çok daha kötüsü olabilirdi..ilk fırsatta ehliyetlenmelisin.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Geçmiş olsun.

everlasting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    çok geçmiş olsun.salı günü bende eşimle birlikte denyonun biri yüzünden kaza yaptık. allahtan bize de bişey olmamıştı zaten konu açmıştım.ehliyetin cebıinde olunca en azından kaza sonrası kafan rahat oluyor. ve trafik sigortasını kullanabiliyorsun. suç karşıdaysa onun sigortasından motorunuzun tamir masraflarınıda alabiliyorsun. korumalar olmadan tabi olmaz ama ehliyet olmadan da olmuyor. kanunlar karşısında hakkımızı saavunabilmemiz için sahip olduğumuz tek anahtar ehliyet

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler