Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Hakan Aman (ikitekerim.com Admın ve Kurucusu) kaza yaptı...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Geçmiş olsun. Metrobüs çalışmalarının sebep olduğu 3. kaza. Allahtan sonu nispeten iyi olmuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydaaaa ..
    çok geçmiş olsun akşam akşam üzüldüm salih durumundan haberdar edersiniz en kötüsü bu olsun acil şifalar
    pazar günü şerif (taytıs) iki jantını birden yamulttu yollarımızın durumu ortada motosiklet federasyonu diyosun pazar günü mitinge bırak başkanı vekaleten gelen bile olmadımotosikletleri farkedin mitingine gelmeyen federerasyonu'da başkanınıda kınasan ne olur kınamasan allah yardımcımız olsun hiç yoktan kaza geliyo işte
    evet şerifle 2miz vardık işte motorda öyle nalet bi yerdeki tam virajda
    biz yolda giderken ilerde lastiği inik bmw'de muhtemelen o çukurdan gazabını almış bir araba sürücüsüydü...

çok geçmiş olsun kaza yapan arkadaşımıza en kısa zamanda iyileşir umarım

Alıntı teror adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yapan arkadaş çok geçmiş olsun.Alın size bir yol zede daha.
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/10921196.asp?gid=229
    miting günü taytıs'ın motoruyla burayada girdik ve ucu ucuna yavaşlayabildik uçmadık ama yinede hızlı geçtik üzerinden baya bi zıpladım arkada

bu millet akıllanmaz o uçan araba onlar geçerken üstlerine uçsaydı keşkede akıllansalardı biraz...

dip not: ARKADAŞLAR SAĞ ŞERİDİ KULLANMAYIN HASANPAŞA YÖNÜNDEKİ ÇUKURDA KÖPRÜDEKİ SAÇ LEVHADA SAĞ ŞERİTLERDE BULUNMAKTADIR SOL ŞERİTTEN GİTMEK DAHA GÜVENLİ

herkes bi yerde çukur bişe var demiş ama hangi şeritte belli olmamış belirteyim dedim
    herkese kazasız belasız sürüşler
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    çok geçmiş olsun dostum allah hepimizi daha beterinden korusun
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    E-5 ten hasanpaşa yoluna çok dikkat edin, akşamları duayla gidiyorum artık

çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum
    bu ne bu aralar herşey üst üste geliyor

2009 motor camiasına yaramadı galiba

Motosikleti
    mondi 150MC
    gecmıs olsun..
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    geçmiş olsun...en kısa zamanda tplarlanman dileğiyle...
    EvReN 8 >>>>>>>>>YaKuZaA

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun; yeni öğrendim.
    Acil şifalar diliyorum ancak artık sessiz kalmamız gerekli!!

Daha kaç kez canımız yanacak?!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Arkadaslar bugun sızlere fuarda oldugum ıcın bılgı ıletemedım ama cogu arkadasımız bugun zaten kendısıne ulaşmış ve Hakan da bundan dolayı tum arayan ve haber gonderen dostlarımıza tesekkur ettıgını bıldırmemı istedi.Bu sabah Kucukcekmece dekı baska bır hastaneye sevk edıldı kendı ıstegıyle motosıkletcı bır doktor dostumuz saolsun ılgılenmıs kendısıyle ve nasıpse yarın bacagından amelıyat olu-acakmıs ve kısa zamanda eskı halıne donecektır.Aslan gıbıdır bızım Hakan bılırsınız.Tum mesaj atan arkadaslara teşekkurler...

Alıntı serkanzat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acil şifalar diliyorum.çok geçmiş olsun, ayrıca bu kazanın olmasına sebep olan sorumlular için zaman geçmeden,işlemler başlatılmalı...
    umarım kaza alanının fotoğrafları çekilmiştir.yoksa hemen ilgili kurum kapatabilir,ve delil yetersizliğinden sonuç alınamayabilir,
    serkan dostum fotograf cekılde elımızde mevcut...

Alıntı by_001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek yah telefonla ulaşmayın..

arkadaş dediğin böle günlerde belli olur..
    Arkadasım mesajı yazdıgım saat gecenın 02:00 sı ve o saatte Hakan arkadasımızı tanıyan sıtede aktıf en az 10 kışı mevcuttu bırak telefon etmeyı bulundugu hastaneyı yazsam o satte atlayıp gıdeceklerını ve sabaha kadar basında nobet tutacak kadar sevdıklerınıde bılıyorum.Gece her nekadar hayatı tehlıke olmasada tehlıkelı bır kaza gecırmıs ve o kazanın bır sekılde sokunda bır yandan agrıdan ınleyen bır kısının dinlenmesı adına ben sadece rıca ettım.Saolsun arkadaslarımızın hepsı bugun gunduz aramıslar ve hakan kardesımle gorusup kendısınden durumunu ogrenmısler.Gece vaktı oldugu ıcın yazılan bır rıca sana gore ne demek ya aramayın anlamına gelebılır ama anlayan dostlarımız ve bır sekılde o acılara maruz kalmıs dostlarımız ne demek ıstedıgımı anlamış bana bu yeter...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    geçmiş olsun abimize.yazık ya bu yetkililerin başına böyle bişi gelse de anlasalar bizi.ne denir ki daha ne miting ne başka bişi umurlarında bile değil.

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    gecmıs olsun allah acıl sıfa versın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Allah acil şifalar versin bi an önce İnşallah

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    geçmiş olsun. acil şifalar
    DRİFT RELİGİON

Yaa Cok Gecmıs Olsun Durmu Nasıl

Durumunu bilen var mı yaa buyuk gecmis olsuuuun

nasıl ulasabilirim evine gitti mi evini bilen var mı arkadaslar gecmis olsuna gitmek istiyoruz adresini bilen var mı

bilen varsa bana adresini mail atabilir mi nida00_0@yahoo.com

YAA DRESINI BİLİOR MUSUN GECMİS OLSUNA GİDİCEM NERDE EVİ BİLİOR MUSUNUZ???

Alıntı yalnız_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun sızlere fuarda oldugum ıcın bılgı ıletemedım ama cogu arkadasımız bugun zaten kendısıne ulaşmış ve Hakan da bundan dolayı tum arayan ve haber gonderen dostlarımıza tesekkur ettıgını bıldırmemı istedi.Bu sabah Kucukcekmece dekı baska bır hastaneye sevk edıldı kendı ıstegıyle motosıkletcı bır doktor dostumuz saolsun ılgılenmıs kendısıyle ve nasıpse yarın bacagından amelıyat olu-acakmıs ve kısa zamanda eskı halıne donecektır.Aslan gıbıdır bızım Hakan bılırsınız.Tum mesaj atan arkadaslara teşekkurler...

serkan dostum fotograf cekılde elımızde mevcut...

Arkadasım mesajı yazdıgım saat gecenın 02:00 sı ve o saatte Hakan arkadasımızı tanıyan sıtede aktıf en az 10 kışı mevcuttu bırak telefon etmeyı bulundugu hastaneyı yazsam o satte atlayıp gıdeceklerını ve sabaha kadar basında nobet tutacak kadar sevdıklerınıde bılıyorum.Gece her nekadar hayatı tehlıke olmasada tehlıkelı bır kaza gecırmıs ve o kazanın bır sekılde sokunda bır yandan agrıdan ınleyen bır kısının dinlenmesı adına ben sadece rıca ettım.Saolsun arkadaslarımızın hepsı bugun gunduz aramıslar ve hakan kardesımle gorusup kendısınden durumunu ogrenmısler.Gece vaktı oldugu ıcın yazılan bır rıca sana gore ne demek ya aramayın anlamına gelebılır ama anlayan dostlarımız ve bır sekılde o acılara maruz kalmıs dostlarımız ne demek ıstedıgımı anlamış bana bu yeter...

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı nida00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durumunu bilen var mı yaa buyuk gecmis olsuuuun

nasıl ulasabilirim evine gitti mi evini bilen var mı arkadaslar gecmis olsuna gitmek istiyoruz adresini bilen var mı

bilen varsa bana adresini mail atabilir mi nida00_0@yahoo.com

YAA DRESINI BİLİOR MUSUN GECMİS OLSUNA GİDİCEM NERDE EVİ BİLİOR MUSUNUZ???
    Ewet bılıyorum su an ailesının evınde altunızadede kalıyor.Acık adres olarak bılmıyorum ama bana salihkilic1977@hotmail.com veya 0535 976 08 78 ulasırsanız sızleri goturebılırım...

Durumu gayet ıyı amelıyatı cok basarılı gectı ayagını gayet rahat oynatıyor bır sorun yok sadece parmagındakı kırıktan dolayı uc hafta yatması ayagına basmaması gerekıyor onun dısında bır sorunu yok cok sukur yakında aramızda olacak...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Motosikleti
    Custom Caracal
    Çok geçmiş olsun Allah sevdiklerine bağışlamış...
    [COLOR="Black"][U][I][B]Ziya CANSEVER
    Custom CARACAL ::xrock::[/B][/I][/U][/COLOR]

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    geçmiş olsun gerçekten

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    geçmiş olsun allah beterinden saklasın

YAA ARKADASLAR HAKAN AYAGA KALKTI M NE DURUMDA.Evinde rahatsız etmek istemedim ailesi falan vardır diye.İşyerini bilen var mı lütfen allah askına birisi mail atsın bana isyeri adresini bari gidip işyerinde ziyaret edeyim ya.
    nida00_0@yahoo.com ya da nida00_01@yahoo.com Yalnız supriz olsun braz mumkunse Hakana solemeyin de sasırsın beni gorunce....)

YAA ARKADASLAR HAKAN AYAGA KALKTI M NE DURUMDA.Evinde rahatsız etmek istemedim ailesi falan vardır diye.İşyerini bilen var mı lütfen allah askına birisi mail atsın bana isyeri adresini bari gidip işyerinde ziyaret edeyim ya.
    nida00_0@yahoo.com ya da nida00_01@yahoo.com Yalnız supriz olsun braz mumkunse Hakana solemeyin de sasırsın beni gorunce....)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)