Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Onur Sual (onr.sual) Arkadaşımızı Kaybettik, Başımız Sağolsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha XT125 X + Bayerische
    Başımız sağolsun..
    Sabah duyduğumdan beri günüm berbat geçiyor..
    Allah geride kalan yakınlarına sabır versin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geride kalanlara ALLAH tan sabır Vefat eden arkadaşa Allahtan rahmet diliyorum...

Çok ama çok saçma olucak ama motorsiklet sürücülerinin düşünülmeden yapılan bariyerleri inşaa eden şirketi ve o briyer tipine izin verilen mühendislerin hemen davacı olunmalı bir 2.ci üzüntüyü yasamadan önlem alınmalı arkadaslar böyle geldi böyle gitmemeli...

Motorsiklet Üzerindekiler Koyunmu Arkadaşlar bu ne Sorumsuzluk....
    Amerikada 1 cent artış oldu die akaryakıtta Beyaz sarayın etrafında Tırlar dolaştı biz burda bir candan Bahsedioz Hep Beraber Meclisin önüne motorlarımızla yanaşıncamı bizi fark etcekler ...........Kınıyorum Böle İhmali Kınıyorum Sorunsuz Yapılan Yol Yapımını Dikkatsiz Sürücüleri ..........

Motosikleti
    ramzey 200cc
    başımız sağolsun, allah rahmet eylesin

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Hepimizin başı sağolsun Allah Geride Kalanlara sabır versin inş.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu da onun eski cıbırıydı...

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

İlker&Burçin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başımız sağolsun

Onur Arkadaşımıza Allahtan Rahmet ailesine ve tüm sevenlerinede sabır diliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    cenaze hakkında bilgisi olan var elimizden geldiğince yanında olalım katılalım

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Allahtan rahmet
    MT ailesine başsaglığı diliyorum.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olusun...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Onur bu sene birkaç kez benim yarışıma gelmişti..
    Aşağıdaki fotoğrafta da pistte Bambam Hasan arkadaşımızın motoru üzerinde oturuyor..
    Çok genç bir arkadaşımızdı, çok yazık oldu.. Oooof oooooooff...
    Bu ölümler ne zaman sonlanacak?

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    allah rahmet eylesi kalanlara bol bol sabırlar versin .
    BİZ SİZİN SADRINIZI YARMADIK MI?!!

Motosikleti
    Kanuni Tigrina 2oo6
    allah rahmet eylesin
    bu kazaları duydukça motordan tırsıyom

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Arkadaşımızın yazdığı yazıları incelerken bakın nasıl bir yazıya rastladım..

konu: Motosiklet Cinayetleri ve Şehir

Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence cok buyuk bir gosteri yapmalıyız.Bir savas vermeliyiz.Dişe diş olmalı bu gösteri.Sadece toplu surus şeklinde olmamalı.Birşeyler duyurmalı birşeyler başarmalı ve birşeyleri ispat etmeliyiz.Taksici ise taksici,minübüs ise minibüs.İster sivil ister ticari herkese birşeyler göstermeliyiz.Böyle kaybeden hep biz oluyoruz.........
    Yine kaybeden biz olduk anlaşılan ...

Ya arkadaş bizim de sonumuz bu mu olacak diye düşünmeden edemiyorum. çok berbat bir psikoloji.

Yukarıda alıntı yaptığım Onur'un mesajındaki gibi bir harekete ihtiyacımız var. ama bunu yapmak için. hepimiz ehliyetli ruhsatlı hepimiz kasklı en önemlisi hepimiz bilinçli olmalıyız. Ciddiye alınmak için bunlara ihtiyacımız var..

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Bu ne kadar kötü bir haberdir ! Ne zaman okusam ne zaman böyle bir haberler karşılaşsam içim çok kötü oluyor,çok üzülüyoruz hepimiz çok.. Onur Suale Allahtan Rahmet Diliyorum... Böyle Kötü bir ölümü hak etmedi o..

CEnazesi ne zaman kalkacak acaba? Sitemizden Evini bilen kimse yok mu ?
    Az önce Mynettede haberini okumustum.. siteye girince cok daha kötü oldum ya.. Allah TAksiratını Affetsin..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Çok feci bir kaza olmuş. Hepimizin başı sağolsun.

Motosikleti
    yamaha r6
    kanım donarak haberi okudum...
    allah rahmet eylesin.
    arkadaşlar daha nereye kdr bu böle devam eder?
    hergün trafikte yüzlerce bu tarz cahil adamlarla karşılasıyoruz!!!
    yeter be artık

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin. E-5 i planlayanların da allah belasını versin. Neden her yere bostancı- harem arasındaki beton bariyerlerden döşemiyorlar anlamıyorum. bu bariyerlerin motosiklet dışındaki araçları da koruma özelliği daha fazladır. (4 mart 2008 sabah gazetesinden: ...içerisinde beton ve özel bir karışım olan ve özel kilit sistemiyle birbirlerine bağlı olan bariyerlerin çarpma anında sürati yüzde 30 oranında azaltarak, kazalardaki hasar oranını yüzde 80, ölüm oranını da yüzde 60 azalttığı kaydedildi. ...Bariyerler sayesinde araçların takla atmasının ve ters yöne geçmesinin önlendiği, ağaçların korunduğu, elektrik direklerine çarpmaların engellenerek, kazalardaki hasarların minimuma indirildiği kaydedildiği açıklamada, ayrıca bariyerlerin üzerine monte edilen reflektörler sayesinde de araçların gece ve sisli havalarda yol güzergahını bulabildiklerini, sürücülerin daha dikkatli davrandıkları belirtildi.)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bizim insanımız malesef o kadar cahil ve iyi niyetliki bu metrobus satsafasını teknoloji diye yenilik diye sundular bizde aynen yuttuk.

Başından beri söylüyorum, bu devletin kasasınden para çalmak, yolda çile çeken insandan da oy kapmak adına yapılmış bir projedir, uzun vadede maddi, manevi çok büyük zararları olacak bize.

Bakın gelişmiş ülkelerde toplu taşımacılık için yoktan yol varetmenin çözümü neymiş;

Öyle yolu otolardan aldık yayalara verdik demekle olmuyormuş, madem alacaksın otolardan vergiyi de otolardan değil yayalardan al, bu çağdışı kalmış mantığı olsun geliştirin.

Bu ne sözde sıkıştıran araba, ne kaçan araba, nede icat edilmediği için çelik boyunluk takmayan arkadaşımızın suçu, bu cinayet devletin cineyeti, bende cezasını sandıkta vericem.

Allah rahmet eylesin, hepimizin başı sağolsun.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar, bu konuda daha önce onlarca kez birşeyler söyledim. Üç beş kişinin ayaklanıp, toplanması, sisteme itiraz etmesiyle hiçbir şey olmaz. Her zaman kaybeden biz oluruz, gencecik arkadaşlarımız da aramızdan bu şekilde ayrılır gider..

Toplumda motosiklet sürücüleri olarak yer edinmek, hakkımızı savunmak istiyorsak sadece foruma iki satır yorum yapmak yetmez. Bugün üye sayısı 60 bine ulaşmış bir topluluğuz, bizim gibi başka topluluklar da var. MT'nin bu kadar insanın geyik yaptığı bir yerden farklı bir vizyonu olması lazım. Geçmişte de bu konuyu defalarca konuştuk, iş ciddiye binince herkes elini ayağını çekti. MT bir web sitesi olmak dışında markalaşmalı, spor klübü olmalı, motosiklet federasyonuna üye olmalı, toplumsal değerler adına, motosiklet sürücülerinin haklarını korumak adına, ciddi kararlar almak adına söz sahibi olmak için bu şarttır. Yoksa kimse bizi dinlemez, motosikletin ne olduğunu gece eğlence programlarında 2-3 dakika zaman içerisinde anlatamazsınız. Bugün taksilerin, münübüsçülerin haklarını savunan topluluklar var. Aksi taktirde bu tür şeyler hiçbir zaman çözülmez..
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)