Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bir kaza daha yaptım maalesef..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Arkadaşlar yaklaşık 1 haftaya yakındır mt ye giremiyor,sizlerle görüşemiyodum..Mahallemizden (emirgan) istinye park'a doğru giderken dik bi yokuş (reşitpaşa-poligon) olduğu için gazı kökledim ortalama hızım 70 falan iken bi araba birden yola çıktı..Bende o yavaş olduğu için solundan devam ediyim dedim..Araba hemen bi sokak öteden sinyalsiz sola kırdı tekrar ben yaklaşık bi 5-6 metre kadar uzağa fırladım ayak bileklerimde yaralar var..dizliklerim olmasaydı dizlerimde çok büyük hasarlar meydana gelicekti çünkü dizlerimin üzerine düştüm direk..Onun dışında motorumun ön çamurluğu kırıldı yan grajında ki çizik sayısı arttı..Adamın murat 131 in sol tarafı şöför tarafındaki kapı ve yan tarafı komple kırıldı..bi de haklıymış gibi sinyali görmüyomusun lan sen dedi (arkadaş ilk önüme atladığındaki sinyalin hala yandığını zannediyodu heral) Mahalleden arkadaşlarım üstüne çullandılar adamı birazcık sevdiler şu an durumum iyi sadece kazaları okudukça içim gidiyo..bu kadar saygısız olmasınlar motorlara karşı yahu!Şu an hafiften topallamaktayım 29 ekime kadar birşeyim kalmaz inşallah...
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Geçmiş olsun... Bunları öyle SEVMEK lazım ki organlarının yerleri değişene kadar !
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Geçmiş olsun

Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    Geçmiş Olsun Kardeşim
    Imza mi?? Nereye Atayım

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaklaşık 1 haftaya yakındır mt ye giremiyor,sizlerle görüşemiyodum..Mahallemizden (emirgan) istinye park'a doğru giderken dik bi yokuş (reşitpaşa-poligon) olduğu için gazı kökledim ortalama hızım 70 falan iken bi araba birden yola çıktı..Bende o yavaş olduğu için solundan devam ediyim dedim..Araba hemen bi sokak öteden sinyalsiz sola kırdı tekrar ben yaklaşık bi 5-6 metre kadar uzağa fırladım ayak bileklerimde yaralar var..dizliklerim olmasaydı dizlerimde çok büyük hasarlar meydana gelicekti çünkü dizlerimin üzerine düştüm direk..Onun dışında motorumun ön çamurluğu kırıldı yan grajında ki çizik sayısı arttı..Adamın murat 131 in sol tarafı şöför tarafındaki kapı ve yan tarafı komple kırıldı..bi de haklıymış gibi sinyali görmüyomusun lan sen dedi (arkadaş ilk önüme atladığındaki sinyalin hala yandığını zannediyodu heral) Mahalleden arkadaşlarım üstüne çullandılar adamı birazcık sevdiler şu an durumum iyi sadece kazaları okudukça içim gidiyo..bu kadar saygısız olmasınlar motorlara karşı yahu!Şu an hafiften topallamaktayım 29 ekime kadar birşeyim kalmaz inşallah...
    gecmişolsun gına geldi bana kaza haberlerinden hem cevremde hemde burda:S bune ya nolcak bizim halimiz hepimiz sakatmı gezicez...iyi yapmışsınız adama

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun... Bunları öyle SEVMEK lazım ki organlarının yerleri değişene kadar !
    öncelikle gecmiş olsun,
    sevelim tabide organları fazla ellemeyin bana ve cok insana gerekio onlar
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    sağol fırat ve dier arkadaşlarım..ya kardeşim özür dilerim hata bende dese anlıyacağım zaten..Ama sen sinyali de mi görmüyosun lan ne demek yahu ?
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Geçmiş olsun.

Arabalara yaklaşmamayı, araba sürenlere güvenmemek gerektiğini öğrenemedik...!

LÜTFEN OTOMOBİLLERE YAKLAŞMAYIN, NE HALT EDECEKLERİ BELLİ DEĞİL...
    Üç boyoz bir kola

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiişş olsunnn bu aralar kaza haberi ne böle yayavuzhan abi senin işin dimi o organlar doğru ya
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Geçmiş olsun o yolu biliyorum ışıkların az ilerisinde kaza yaptın sanırım aman dikkat, böyleleri sağına soluna bakmaz böyle salakların ne yapacağını kestirmek güç tek yöntem yavaşlamak ve şerit değiştirmek.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    kardeşim çok geçmiş olsun ve bu son olsun inşallah.çok dikkat edin arkadaşlar,kolay olmuyo eskiye dönmek,4 ay oldu ayağım hala şiş, allah herkesi korusun
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    çok büyük geçmiş olsun
    verilmiş sadakan varmış artık gaz kökleyerek gitmekten vazgeçersin umarım
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Geçmiş olsun,acil şifalar şu sıralar kaza haberleri çok gelmeye başladı,insanın hevesini kırıyor bu tip olaylar.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geçmiş olsun, sende ciddi hasar olmaması teselli edici bir durum. Sanırım arkadaşlar o sürücüyü içtenlikle sevmişlerdir

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sende artık o kadar hızlı gitmemeyi öğrenirsin artık, yokso son seven iyi sever

pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet ewet katılıyorum çok geçmiş olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsun bende geçen benzeri bi durum yaşadım adam yasak yoldan geçiş olmayan yerden geçerek önüme çıktı arabasıyla allahtan yavaş gidiyodum kurtardım arkadaşlar önünüze kırarlar çocuk çıkar büyük çıkar her şey olur dikkat edin şehir içinde 50 yi geçmeyin hatta 40 ı

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    çok geçmiş olsun kardeşim umarım en kısa zamanda saglıgına kavuşursun
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Ya böyle herifler yüzünden tuğper de gitti ! Az bile söylüyorum ya of
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Benim yaptığım kazaların haddi hesabı yokdu kardeşim boşver takma diycem ama takılıyor işte insanın kafasına.... Geçmiş olsun ve birdaha olmasın diyeyim. Senin yine durumun iyi benimki honda nın en bela motoru cbr-125 en basitinden bi, sinyali 135 ytl gerisini sen hesab et aah ah
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)