Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

istburak köprüde kaza yapmış(durumu iyi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Bende şimdi geldim hastahaneden durumu iyi yaraları sarıldı çok geçmiş olsun burakcım tekrar

Karın ve bel bölgesinde ağır olmasada baya yüzülme var sağ kolunda ise biraz daha derin bi yarası var. ama düzlmeyek bişi değil çok şükür
    biraz acı çekecek belki ama bunada şükür diyoruz beterin beteri var

Rüzgarın kendsini bi anda savurmasıyla dengesini kaybetmiş ve yanındaki araca çarpış bunun etkisi ile arkdan gelen minibüün altında sürüklenmiş yinede ucuz atlattık çok şükür çok dikkat edelim arkadaşlar rüzgar şakaya gelmez

Artı parantez BURAKCIM CANIM KARDEŞMİN ÜSTÜNDE BİR MONTU VE BİR ELDİVENİ OLSA İDİ GAYET NORMAL HİÇ BİŞİ OLMADAN KALKIP YÜREYECEKTİ..
    HER ZAAMN DİYORUZ KORUMASIZ BİNMEYELM DİYE AMA NAFİLE
    FAYDASI YOK GEÇ KALINMIŞ FİGANIN AMA D,KKAT EDELİM KORUMASIZ BİNMEYELİM ARKADAŞLAR KİME BİŞİ OLSA İÇİMİZ YANIYO NOLURSUNUZ KORUMA KORUMA KORUMA...
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kimdi tanımı0rm ama qeçmş 0Lsn...
    [COLOR="Black"][COLOR="Purple"][B]HaYrınDan UmUtsZuM qEtrMe baRi şErRiNi !!![/B][/COLOR][/COLOR]

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    çok geçmiş olsun. durumunun iyi olmasına çok sevindim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok geçmiş olsun Burak.

Allah beterinden korusun.

Lakin ben pek bir şey anlamadım, kazalar karıştı diyicem ama çekilen fotoğraflara Burak'ın denmiş, e fotoğrafları çeken ve olayı gören arkadaş yerde iki kask vardı, artçının durumu ağırdı, heralde önce o gitmiş demiş.

Aklıma arka selede filelenmiş yedek kask ihtimali geliyor, neyse bir an önce taburcu olda pc başına geçip anlat, en güzeli senden dinlemek.

Ha birde eklemek istiyorum, bazen bende motosiklet kazası görünce yaklaşırken ne olur tanıdık olmasın diye içimden yalvarıyorum , ve açıkcası mt'den olmadığını öğrenince seviniyorum ama bu buruk bir sevinç, yediğin, içtiğin, tanıdığın, ciğerini, yüreğini yakacak birine birşey olmamasının sevinci.

Yoksa "aha mt'den değilmiş lan bu" diyip bir tekme atıpta dönüp gitmiyoruz, insan ezilmiş kediye köpeğe üzülüyor, bir başka insana üzülmemek mümkün mü(sapık manyaklar hariç).

Neyse sakin olmak lazım, sebepsiz kalp kırmamak lazım, belki bir gün yerde yatan biz oluruz ve yine aynı md'li bize denk gelir ve eminim o an bir "iyi misin" sorusunun hatırına haksızca suçlanmamış olmasını tercih ederiz, en azından ben ederim.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Bir iki gündür siteye girmiyorum. Az önce açtım sayfayı ve bu haberi okudum. Bir yandan üzülüyorum ama bir yandan da daha beteri var diyerek kendimi teselli ediyorum.

Burak kardeşim çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum. Eminim bu duumu hızlıca atlatacaksın.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o herife bana haber ver dedim. Beraber gideriz diye bekliyodum. Burak'a geçmiş olsun dileklerimi iletirsin görüsen. Kaana da bol bol küfret
    olm bana ılk haber veren sen oldun kusura bakma haberını alınca ısı bırakıp dırek hastaneye gazladım gıdıncede unuttum senı aramayı donustede emreyı de bekleyemedım acıl ıse gerı donmem gerekıyodu

arkadaslar burak suan gayet ıyı sag kolunun arkası sol elı koltuk altı ve sırtı suruklenme sonucu sıyrılmıs sanırım bıkac ay kolunu tam olarak kullanamıcak ama merak etmeyın durumu gayet ıyı hatta annesı bundan sonra motor yok derken burak r6 olsa fena olmaz felan dıye makara yapıyodu su hız yapıyo dıye atıp tutan arkadaslar bılıp bılmeden sallamasın koprude ruzgardan savrulup arkadan gelen mınıbusun altına gırmıs bısey bılmıyosunuz sallamayın tekrar buyuk gecmıs olsun allah kımseye yasatmasın dıyorum

http://img98.imageshack.us/img98/382/north556eu5.jpg

bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    evet arkadaşlar üzücü bir olayı daha geride bırakmış bulunuyoruz.
    ufak olmasada sıyrıklarla demekten çekinmiyorum.

şimdi hastaneden eve geldim işe gitmem gerektiğinden dolayı burak kardeşimin yanından ayrılmak zorunda kaldım kendisinden ve ailesinden özür diliyorum.
    burak ii dahada ii oldu sabah karşı.
    son olarak beyin cerrahı sabah tekrar kontrol edicek ve gitmesine izin verilirse eve götürülücek.
    yanında GKN MUHARREM YUSUF VE ANNESİ var
    buragı eve götürücek araba var gkn kardeşim arabayla gelmiş saolsun. diğer arkadaşlar da refakat ediyor saolsunlar.

olayın gelişimi hakkında ufak bir dipnot:
    sadece rüzgar demeliyim :(
    aklınızda olsun bu konu belki de defalarca benim tarafımdan anlatılıyordu arkadaşlarıma gayet ii bilirler özellikle selim arkadaşım bogaz köprüsünden 200 cc caracal motorumla 20 kmh ile geçtim rüzgardan dolayı gidemiyordum savuruyordu beni. ama benimle dalga geçenlerde oluyo :( gidemiyosun diye ama aslında olay gitmemekle alakalı değil tedbirli gitmekle alakalı!!
    hava rüzgarlıysa ve köprüden geçmek zorundaysanız mutlaka 4lü flaşörlerinizi yakınız ve mümkünse kontrollü gidiniz araçları sağdfan yada soldan geçmeyiniz!!! yoksa rüzgar sizi yaprak misali savurur yani tokatlar buraga oldugu gibi :(
    minibüsü sollamaya başlamış minibüsü geçince rüzgar heme etkisini gösterip buragı savurmuş oda solundaki araca çarpmış kontrolü kaybedip yere düşer düşmez minibüs altıa almış burağı allahtan kask ı kafasındaymış yoksa... gerisini düşünmek istemiyorum
    mert arkadaşımızın söylediği gibi koruma şart ama bazen o bile korumuyo 3 hafta önce murat oygur arkadaşımızda otobüsün altına full koruma girdi ama sağlam kemiği kalmamıştı aramızdan ayrıldı ruhu şad olsun

kask ı sayesinde kafası darbe almaktan kurtulmuşş hayatını kurtaran kask ı oldu yani.
    iki adımlık da olsa kask sız çıkmamaya gayret gösterin ve korumalarınız mevcut ise onlarıda giyin arkadaşlar.
    sonunda üzülen aglayan hep bizler oluyoruz.
    burak kardeşimin 6 ayı var 6 ay içerisinde kolu tamamiyle iyileşecek kalıcı bir hasarı yok bunlarda benden bir kaç foto

GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM VERİLMİŞ SADAKAN VARMIŞ ALAH SENİ ÖNCE ELİ ÖPÜLESİ ANNENE, EŞİNE VE SONRADA BİZLERE BAĞIŞLADI
    SENİ SEVİYORUM BU ACIYI BİR DAHA YAŞAMAK İSTEMİYORUM

DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Atıp tumayı tepki göstermeyi bırakın arkadaşlar. benim orda demek istedigim md veya mt olayı degil o arkadaşın cektigi acı benim içmi acıtıyordu burakı tanımıyorum yada MT den oldugunu bilmiyordum yanına gittim sakinleşmesi için ona ufak tefek sıyrıklar var tez zamanda iğleşirsin gibisinden morel vermeye özen gösterdim. yemin ederim arkadaşı ambulansa bindirdik ben orda yola devam ederken o kardeşimizin orda cektigi acılar kulagımda cınlamaya başladı. burak kardeşimize geçmiş olsun diyorum herzaman motorcu kardeşliğine önem veririm kimse tepkisini motorcu kardeşlerimizi sınıflandırarak dile getirmesin. MT - MD - TMF bunlar bizim bir arada olmamıza vesile olan kurumlardır. tekrardan cok üzgünüm burak inşallah sağlıgına kavusur ve burda kaldıgı yerden motorcu kardeşlerine destek olamaya devam eder. a..eol un

Motosikleti
    kymco super 8
    yanı simdi okadar soylenıcek soz varkı öle atıp tutanlara nese erdinc abi tam anlamıyla anlatmıs durumu detaylı detaylı durumunun iyi olmasına ve resimlerde saglıklı gordugum için sukur burak abi allah bagısladı ruzgar konusu cok ince bi nokta bence bunun onemle ele alınıp tarıtsılması lazım ama burda degil lutfen sadece iyi dileklerimizi yazalım tekrar gecmiş olsun burak abi

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    işte bu yüzden köprü üzerinde sollama yasağı var, köprüden geçerken bu olayı hatırlayın, kulağınıza küpe olsun, çok ucuz atlatılmış bir kaza, geçmiş olsun..

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Burak kardeşim çok geçmiş olsun umarım kısa zamanda toparlarsın

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    off be burakk... yüreğimiz hoplattın.. neyse ki acıyla karışıkta olsa yüzün gülüyor. İyi olmana çok sevindim... Yüreğime su serpildi desem yalan olmaz... Seneye 31 ağustos ta görüşürüz.. Ben çok sevdim bu işi... insan MT ile yaşlanmıyor ki.
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Burak kardeşim çok geçmiş olsun. Durumunun iyi olduğuna çok sevindim. Verilecek sadakan varmış. Allah korumuş resmen. Ciddi bir kaza atlatmışsın. Allah tekrarını göstermesin. Acil şifalar diliyorum.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    mondial 150 zat
    çok geçmiş olsun

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Burak'cim buyuk gecmis olsun arkadasim bir an once sagligina kavusman dilekleri ile
    First Day Of My Life

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    hastanedeki fotoları görünce,birazdaha rahatladım,tekrar geçmiş olsun burakçım,bizlere bugörüntü ve bilgileri ulaştıan tüm arkadaşlara teşekür ederiz
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    burakcım çok geçmiş olsun
    inşallah en kötü kazan bu olur sanırım bundan sonra korumalıklarını üstünden çıkarmazsın
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

akşamdan ßeri hep aklımdaydı ne oldu ne ßitti diye resimleri qörünce içim ßiraz ßurkuldu ama yinede ßunada şükür diyelim daha kötüde olaßilirdi ßüyük geçmiş olsun
    [B][I][COLOR="Magenta"]I've become so numb , i cant feeL you theree.. [/COLOR][/I][/B]::xblink::::comico::

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Burak'cım büyük geçmiş olsun.
    Çok ucuz atlatılmış bir kaza. Umarım kısa zamanda iyileşirsin.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    geçmiş olsun kardeşim açil şifalar dilerim bir an önce iyileş ve yanımızda ol
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)