Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Nihayet yeni motoruma kavuştum.Hayırlı olsun yok mu:)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Moskova-Nınja 250.Türkiye-Kanuni 100 cup
    Kardes cikarma yok diyodun ya ustunde bak ben burda seninkinin yeni modelini buldum bunda da etiket yok bi bak istersen fotolar guzel fiyatta iyi hani bu arada.
    al sana adres http://moto.auto.ru/motorcycle/used/sale/88544.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    chopper
    kardesim benim harika motor almıssın kazasız belasıs gule gule kullan...

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    hayırlı olsun ben de bu motorun hayranıyım seneye okul bitip para kazanmaya başladım an ben de alacağım kazasız belasız sürersin işallah

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    hayırlı olsun pazar gorusuruz artık!

mhyen hayırlı uğurlu olsun kardeşim ALLAH kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin bu arada kaça aldın aşşa yukarı bende kendimi ona göre ayarliyim

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı fireblade1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi madem kornası çok zayıf sende as 900 kornası tak duymayan kalmaz zıppabbappaauuwwnn(as 900 korna sesi )
    Valla korna olayını bir şekilde halledeceğim ama bakalım nasıl olacak.As 900 de olmaz bea
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    smokehead falan hiç bulaşma orjinalliğini bozma derim ama karar senin.Benim venoxun egzozu açıktı cuma migrenim tuttu direk kendimi egzozçuda kaynak yaptırırken buldum.Açık egzoz bende migren yapıyor...Onun yerine havalı korna taktır,en güzeli mahalle sakinlerininde kafasını ütülemezsin uzun yola gittinmide senin kafan ütülenmez.
    Valla abi ben de her zaman orijinallikten yanayım ama böyle motorda böyle görüntü varken biraz da ses istiyor insan.Gerçi eksoz alacak param yok şu an için ama bakalım ileride ne oluyor
    Alıntı krts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes cikarma yok diyodun ya ustunde bak ben burda seninkinin yeni modelini buldum bunda da etiket yok bi bak istersen fotolar guzel fiyatta iyi hani bu arada.
    al sana adres http://moto.auto.ru/motorcycle/used/sale/88544.html
    Dostum burada adamlar sanki benim motoru koymuşlar
    Bendekinde ön cam da siyaha boyanmış, hani full siyah.Hyosung yazısı da sadece motor ve eksozun üzerinde gördüm
    Alıntı jeynajeyna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim benim harika motor almıssın kazasız belasıs gule gule kullan...
    Teşekkür ederim dostum.Cidden güzel motor.Daha yeni kullanmaya başladım ama büyük zevk veriyor.Tavsiye ederim
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ben de bu motorun hayranıyım seneye okul bitip para kazanmaya başladım an ben de alacağım kazasız belasız sürersin işallah
    Teşekkürler dostum.Allah sana daha iyilerini nasip etsin
    Alıntı North_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun pazar gorusuruz artık!
    Evet o gün görüşeceğiz zaten

Alıntı okan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mhyen hayırlı uğurlu olsun kardeşim ALLAH kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin bu arada kaça aldın aşşa yukarı bende kendimi ona göre ayarliyim
    Hocam fiyat konusunda öyle ortada konuşmayı pek sevmiyorum.Gerçi sen de almayı düşünüyorsun sonuçta dur ben sana özelden yazayım
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    hayırlı olsun olmazmı darısı'nı düşünerek ben de hayırlı olsun diyim

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Eyvallah sağolasın digi_boy
    Darısı hatta daha iyileri senin başına dostum
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    hayırlı uğurlu olsun abi . en önemlisi kazasız belasız kullan. Tabi bbide ŞEkil motor . ŞEklini koyup caddelerde ii bagırtmalar
    ___MeKaN SKL___:bounce:

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Teşekkür ederim _BaturSKL_.Şimdiye kadar hiç şekilci olup caddelerde bağırtlamalar yapmadım.Umarım şimdiden sonra da olmaz

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    hayırlı olsun.. kazasız belasız sürüşler diliyorum...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sağol dostum

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin. artık bir tur bineriz degilyi..
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım, allah kazasız belasız sürmeyi nasib etsin. Keyifli sürüşler.
    Darısı benim başıma bende GV250 arıyorum, kısmetse 1-2 hafta içinde alacağım motoru.

Motosikleti
    kymco ck 125
    Allah tekerini düz bastırsın insllah bir gün benimde olur

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin. artık bir tur bineriz degilyi..
    Teşekkürler dostum.Binmeyi biliyorsan neden olmasın ki
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım, allah kazasız belasız sürmeyi nasib etsin. Keyifli sürüşler.
    Darısı benim başıma bende GV250 arıyorum, kısmetse 1-2 hafta içinde alacağım motoru.
    İnşallah sen de kafana göre sağlam bir şey bulursun dostum.Çift silindir motora binmenin de zevki ayrı oluyormuş.Senin de yakında tatman dileklerimle

Alıntı goldenhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah tekerini düz bastırsın insllah bir gün benimde olur
    Sağol dostum.Daha iyileri inşallah senin olur

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Hayırlı olsun kardeşim,tekerin düz bassın yolun ve farın daima açık olsun,darısı olmayanlara en iyisinden olsun

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güle güle kullan, hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

2006 model kırmızı Hyosung' um ilk vitesli motorumdu benim de, 7 ayda 18000km. yapıp satmıştım ve beni hiç üzmemişti. İyi bakarsan seni de hiç üzmeyeceğini umuyorum.

Bu arada, motor uzun süre yattıysa aküsünü bir ölçtür istersen, bir de bujilerine baktır bence. Bu motorların kornası biraz güçsüz, ben gidip sanayideki herhangi bir oto aksesuarcısından stebel marka (10-15 YTL) buna uyumlu bir korna alıp 2 dk.da takmıştım kendim ve problem ortadan kalktı.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim,tekerin düz bassın yolun ve farın daima açık olsun,darısı olmayanlara en iyisinden olsun
    Çok teşekkür ederim abi.Hepimizin yolu açık olsunAllah olmayanlara da versin

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan, hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

2006 model kırmızı Hyosung' um ilk vitesli motorumdu benim de, 7 ayda 18000km. yapıp satmıştım ve beni hiç üzmemişti. İyi bakarsan seni de hiç üzmeyeceğini umuyorum.

Bu arada, motor uzun süre yattıysa aküsünü bir ölçtür istersen, bir de bujilerine baktır bence. Bu motorların kornası biraz güçsüz, ben gidip sanayideki herhangi bir oto aksesuarcısından stebel marka (10-15 YTL) buna uyumlu bir korna alıp 2 dk.da takmıştım kendim ve problem ortadan kalktı.
    Çok teşekkür ederim Emre abi
    Motoru dün bakımlarını yapan ustaya götürdüm.Şimdilik bir sorun yok kullan gitsin dedi.İçinde uzun süre benzin kalmış bunun için katkı verdi, benzin almazdan önce birazını koydum.Sanırım depoyu ve içerisini temizliyormuş.
    Onun haricinde bir bakıma da girse iyi olur fakat olmasa da olur dedi.Şimdilik 2650 km'de.Şöyle 1000-1200 km sonra gidip 4000 bakımına sokmayı düşünüyorum.Aküde problem yok gibi.Zaten usta aldı bindi.Bir şey olsa mutlaka anlar şurayı yapalım derdi
    Korna olayını da bir şekilde halledeceğim artık.Motordaki kötü yanlardan birisi de boşta değilse çalışmıyor.Bir kere mesela boşa geçiremedim canım çıkmıştı.
    18000 km yapan birisi olaraktan sen bu sorunu nasıl halletmiştin abi

kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    Çok keyifLi bir topic oLmuş bu yahuu
    hayırLı uğurLu oLsun yeni motorun.. motoru aLırken çok çeLişkiLi aLdın ama sanırım binerken uzun km.Ler bu motor üzerinde oLacaksın..
    Kazasız beLasız nice kiLometreLer yapman diLekLerimLe..
    Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)