Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Prometheus kaza yaptı (Durumu İyi)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    onurcum ah bi okusalar yazdıklarını şu baldırıçıplak kasksız motora binenler ah ulan ahhh

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    geçmiş olsun pre korkuttun bizi
    Bacoman

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    onurum çok geçmiş olsun seni gene online görebilmek sevindirici.. en kötüsü ve en sonuncusu bu olur inşallah
    GKN MOTORS

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hoş geldin armıza.... İşallah son olur....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Onur PROCAN bi süre çok fazla yazamayacak olmana üzüldüm yazılarını keyilfe okurum çünkü. hatta kilitlemelerini bile. Neyse tekrar aramızdasın ya bu da güzel. şükürler olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Tekrar geçmiş olsun, Allah daha beterinden korusun, işte yine korumaların önemi ortada,
    uzun uzun yazmışsın durumu, yazabilmen bizim için güzel ama çok da yorma kendini

Motosikleti
    honda cbr 125 portakal : )
    çok geçmiş olsun arkadaşım umarım önemli birşeyin yoktur.
    İmzamı? Bilmiyorum! Parmak bassam olmazmı? :cat: :P :mrgreen:

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    çok geçmiş olsun pro..........
    henüz yeni duydum ve çok üzüldüm allah korumuş seni arkadaşım verilmiş sadakan varmış......tekrardan geçmiş olsun dileklerimle
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    henüz yok
    Çok geçmiş olsun Onurcum yaaa benim çok geç haberim oldu .bundan sonrası için yapabileceğim birşey olursa telefonlaşalım.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostlar;
    öncelikle arayan, arayıp ulaşamayan, mesaj atan, mesaj atıp karşılık alamayan herkese çok teşekkür ederim. elimden geldiğince ve sağlık durumum elverdiğince telefonları açmaya, mesajları yanıtlamaya çalıştım. dönemediklerim ne olur affetsinler.

olay 30.07.2008 saat 23.40 civarında, 100. Yıl semtindeki 10 Nisan Polis Karakolu önünde ki caddede gerçekleşti. Sağ taraftan karakolun yanındaki yoldan çıkıp sola dönecek olan bi aracın, beni hiçe sayıp aşağıdan gelen arabayı beklemek için şeridin ortasında durması yüzünden, kıvırtmaca tekniği ile önünden geçmeye çalıştığım anda, bu aracın beklediği aşağıdan gelen araca sol ön far ve çamurluğundan çarptım. Benim ve çarptığım aracın hızlarımızın düşük olması kazanın sonucunu hafifletti. Ayrıca çarpma anına yakın, pegler üzerinde yükselip sol ayağımı selenin sağına almaya çalıştğım anda vurduğum için arabaya hiçbir temasım olmadı ve sanırım yere düşerken ellerimi uzattığım için bileğimde yer alan 2 kemikten biri çıktı diğeri kırıldı.

Başarılı bir ameliyat geçirdim. 1 platin 6 vida ve 2 kanca ile yaşıyorum şu an 2 kanca ile 1 ay sonra vedalaşacağım ancak diğerleri ile yaşamaya devam

Bir araya geldiğimiz dönemlerde kazadan bolca bahsederiz, ancak son bier şey söyleyeyim. Acilde bulunduğum sırada yanımdaki sedyede otomobil kazası yapmış ve tum omurları çıkmış bir kız yatmaktaydı. 2 arkadaşı da aynı araçta vefat etmiş.

Tehlikeli olan araçlar değil, o araçları kullananlardır. Evime yaklaşma rehaveti ile belki dikkatim dağılmıştı ya da frenleme eksiğim var. Ancak kask, mont (sıcağa rağmen), eldiven ve bot takıyor olmam zararımı minimuma indirdi. Üşenmeyip dizliğimi de taksam dizim yara olmayacaktı (gerçi geçti dizim ama olsun hiç olmayabilirdi de).

Motora binmekten korkmayın; ekipmansız, alkollü, bilinçsiz, eğitimsiz dalgın olarak motora binmekten her zaman korkun. Unutmayın motorcuysak, sürmenin yanında düşmeyi de bilmeliyiz

hepinize kucak dolusu sevgiler, kolumu dinlendireyim biraz yoruldum
    Şu yazıyı okudum rahatladım vallahi. Çok çok geçmiş olsun tekrardan. En kısa zamanda sağlığına kavuşursun umarım.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    sym mio
    Onurcum çok çok geçmiş olsun..
    Kusura bakma daha yeni okuyabildim..
    İyi olmanada çok sevindim daha beteri olmamasıda güzel..
    Kendine dikkat et..
    Bişey lazım olurs aistanbuldan hallederiz
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Çok geçmiş olsun pro
    acil şifalar dilerim...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    SKYGO 250 CC.
    sevgili dostlar;
    öncelikle arayan, arayıp ulaşamayan, mesaj atan, mesaj atıp karşılık alamayan herkese çok teşekkür ederim. elimden geldiğince ve sağlık durumum elverdiğince telefonları açmaya, mesajları yanıtlamaya çalıştım. dönemediklerim ne olur affetsinler.

olay 30.07.2008 saat 23.40 civarında, 100. Yıl semtindeki 10 Nisan Polis Karakolu önünde ki caddede gerçekleşti. Sağ taraftan karakolun yanındaki yoldan çıkıp sola dönecek olan bi aracın, beni hiçe sayıp aşağıdan gelen arabayı beklemek için şeridin ortasında durması yüzünden, kıvırtmaca tekniği ile önünden geçmeye çalıştığım anda, bu aracın beklediği aşağıdan gelen araca sol ön far ve çamurluğundan çarptım. Benim ve çarptığım aracın hızlarımızın düşük olması kazanın sonucunu hafifletti. Ayrıca çarpma anına yakın, pegler üzerinde yükselip sol ayağımı selenin sağına almaya çalıştğım anda vurduğum için arabaya hiçbir temasım olmadı ve sanırım yere düşerken ellerimi uzattığım için bileğimde yer alan 2 kemikten biri çıktı diğeri kırıldı.

Başarılı bir ameliyat geçirdim. 1 platin 6 vida ve 2 kanca ile yaşıyorum şu an 2 kanca ile 1 ay sonra vedalaşacağım ancak diğerleri ile yaşamaya devam

Bir araya geldiğimiz dönemlerde kazadan bolca bahsederiz, ancak son bier şey söyleyeyim. Acilde bulunduğum sırada yanımdaki sedyede otomobil kazası yapmış ve tum omurları çıkmış bir kız yatmaktaydı. 2 arkadaşı da aynı araçta vefat etmiş.

Tehlikeli olan araçlar değil, o araçları kullananlardır. Evime yaklaşma rehaveti ile belki dikkatim dağılmıştı ya da frenleme eksiğim var. Ancak kask, mont (sıcağa rağmen), eldiven ve bot takıyor olmam zararımı minimuma indirdi. Üşenmeyip dizliğimi de taksam dizim yara olmayacaktı (gerçi geçti dizim ama olsun hiç olmayabilirdi de).

Motora binmekten korkmayın; ekipmansız, alkollü, bilinçsiz, eğitimsiz dalgın olarak motora binmekten her zaman korkun. Unutmayın motorcuysak, sürmenin yanında düşmeyi de bilmeliyiz

hepinize kucak dolusu sevgiler, kolumu dinlendireyim biraz yoruldum

canım ya çook geçmiş olsun...
    BİZ HERNEKADAR SOSYETENİN CİLALI TAŞLARINDA DANS ETMEYİ BİLMESEKDE SOĞUK DOLUNAYDA ŞEYTANLA AZRAİLLE DANS ETMEYİ İYİ BİLİRİZ.

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Onurcugum Cok Cok Geçmiş Olsun... Allah Aynı Seyi Bir Daha Göstermesin...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Geçmiş olsun be hoberator... Desene sen de cyborg oldun başımıza =) Merak ediyorum X-ray den geçerken ötüyo mu platin fln
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Motosikleti
    YBR 125
    Kaza haberi oldukca uzdu okudugumda fakat hafif atlatmis olmaniza sevindim.
    Cok gecmis olsun...

Kaza haberi oldukca uzdu okudugumda fakat hafif atlatmaniza da cok sevindim.
    Gecmis olsun...
    ::ressam::

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    şimdilik sorun yok gibi; pazartesi dikişler alınacak, ondan 15 gün sonra da bilekteki kanca çıkacak.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    şimdilik sorun yok gibi; pazartesi dikişler alınacak, ondan 15 gün sonra da bilekteki kanca çıkacak.
    Ya Onur, bana her zaman kaza haberlerini duyduğumda böyle çok uzaklarda farklı gezegenlerde olan şeylermiş gibi gelirdi. Ben atraksiyona girdiğimda , iğne deliklerinden geçerken bana hiçbirşey olmazmış gibi gelirdi. Olsa da jeton atıp yeniden başlayacakmışcasına rahat olurdum.

Hele platinler vs sadece bilimkurgu filmlerde falan olur sanırdım. Ama çevremde kısa süre içinde olanlara sen de tuz biber olunca gerçekleri biraz da olsun idrak ettim sanırım.

Biz Türküz bize birşey olmaz sözü pollyanna ruhun yansımasından başka birşey değilmiş meğer. Kendi çekeceğimiz acı yetmezmiş gibi bir de çevremizdekilere çektireceklerimiz var...

O yuzden kontak anahtarını çevirirken birşeylerin farkında olmak lazım
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    çarpma anında bilincim açıktı, her saniyesini yaşadım ve her saniyesinde yerde yatanın ben olup olmadığımı düşündüm.

çevreden başına toplananlar, ambulansa taşıyanlar, ambulansın acı çığlığı, hastane acilinde sana bakan şaşkın suratlar vs.

çok kötüydü çook..
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    -
    çarpma anında bilincim açıktı, her saniyesini yaşadım ve her saniyesinde yerde yatanın ben olup olmadığımı düşündüm.

çevreden başına toplananlar, ambulansa taşıyanlar, ambulansın acı çığlığı, hastane acilinde sana bakan şaşkın suratlar vs.

çok kötüydü çook..
    tekrardan cok gecmiş olsun, Allah bida kaza bela yüzü göstermez inşallah..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)