Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

İlk Motorum Yamaha YZF-R125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzf r125 kim alır? ultra zenginler alır, çünkü para kaybı korkusu yok, çünkü kolay kazanır alır. kawasaki ninja250 5,500 euro yzf kaç para peki?
    ayrıca ölümlü, racing motosiklet kazalarının %99 u yamaha R serisinde, sabıkalı bir markadır almayın.. yamaha gitsin volvo ya motor yapsın, bu işleri bıraksın, ancak tasarım yapar, motordan anlamaz.
    Honda nın fiyatlarına bak, birde yamaha nın fiyatlarına bak anlarsın ne demek istediğimi. koç holding kendini uyanık zannediyor nitekim.
    dünyanın tek kralı ben olsam, hatta bütün para bende olsa yinede yamaha motora binmem
    Hayranı oldugu icin alır,tecrübesiz oldugu icin alır,sürüsünü zevkli buldugu icin alır,görünüsünü begendigi icin alır,fakirdir para biriktirir alır cünkü parasının karsılıgını alacagına inanıyordur.

Almayın,kim alır ki bunu,kolay kazanıyorsan alırsın...Bunları diyorsan sen hicbisi olamazsın zaten merak etme hiç bi zamanda böle bi secim yapmak zorunda kalmazsın rahat ol yani kral falan olma konusunda.Önce bi müslüman ol hayırlı olsun de...

Nerdeyse kıskanıyorsunuz diyecegim ya?!Hayırlı olsun yerine neler yazıyorsun.

Nese motoru alan arkadasa ayıp oluyor simdi topigin cılkını cıkarmıyım...

Hayırlı olsun güle güle kullan bu tür fahri muhasebecileri takma en iyisini yapmıssın tecrube kazanana kadar sen ve tutkunun pesinden gitmende cok güzel bi sey
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazık bu fikirlerine be arkadaşım emek verip yazmıssın ya ona diorum
    param olsa alırdım o mak seni zorla bindirenmi var laf ediosun bu 1!

kazaları oranlarken motorsiklet sayısınada bak bidha ve nekdr cahilce yazdıgına bak nekdr sacmalamıssın bu 2!

hondanın fiyatlarına bak diosun nkdr cahil oldugun bikere daha belli artık cocuklar bile bilio bunun nedenini sen honda için hiç servise ugramadın herhalden bu 3!

dünyanın tek kralı sen olsan bnde o dunyada 1 dakka durmam bu 4!

bu yazdıklarından snr yamahaya binersen ztn sana lafım yok anladın sen buda 5!

alan arkadasa hayırlı olsun motosiklet zevk işidir beygir degil!!
    Güzel cevap Bir cevapta benden Ben yamaha almıyorum, ultra zenginde değilim, 1 yıl borçlarımın bitmesi için, 1 yılda para biriktirip motosiklet almak için bekledim, Hyosung gt250r alacaktım kısmet Kawasaki ninja 250r oldu, kimsenin tasarrufuna, zevkine karışmayın arkadaşım..

Bu arada S_MelteM_S motosikletin şimdiden hayırlı olsun.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yzf r125 kim alır? ultra zenginler alır, çünkü para kaybı korkusu yok, çünkü kolay kazanır alır. kawasaki ninja250 5,500 euro yzf kaç para peki?
    ayrıca ölümlü, racing motosiklet kazalarının %99 u yamaha R serisinde, sabıkalı bir markadır almayın.. yamaha gitsin volvo ya motor yapsın, bu işleri bıraksın, ancak tasarım yapar, motordan anlamaz.
    Honda nın fiyatlarına bak, birde yamaha nın fiyatlarına bak anlarsın ne demek istediğimi. koç holding kendini uyanık zannediyor nitekim.
    dünyanın tek kralı ben olsam, hatta bütün para bende olsa yinede yamaha motora binmem
    Benim param yok zenginde değilim zevk için binerim motosiklete.
    Hoşuma gitmeyen bir motoru sırf ucuz diye almam..
    Elimde rx115 var belkide 2 zamanlıların piyasası en pahalı olanlarından
    Yada aprilia Rs50 var parçası türkiyede yok fiyatıda cbr125 kadar..
    Ve sabahta aprilia rs125 alıcam yzf125 tende pahalı gerek parça gerek motor olarak..
    Demekki neymiş isteyen istediği motosikleti alırmış parası olsun yada olmasın önemli değil istemek ve çabalamak yeterli..
    Uzanamadığın ciğere mındar demeyeceksin istemiyorsan almıycaksın alanlarada hayır olsun demek düşer.. laf atmak yada laf sokmak değil...
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    hayırlı olsun
    ilk motorum hayabusa olsun ya da ilk motorum 600f olsun türü başlıklara alıştığımız için senin başlık pek bi güzel geldi

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    öncelikle aramıza hoşgeldin motosikletin hayırlı olsun güle güle kullan selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle aramıza hoşgeldin motosikletin hayırlı olsun güle güle kullan. Bence kıskananlar hep kötüşeyler yazıyor.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Hey genç kapışalım mı Alırım anahtarını

Honda vs. Yamaha yeni perde ...Bu sefer sahnede 125'likler var

Hoşgeldin.Kazasız belasız sürüşler de dileyelim tam olsun.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    hayırlı oolsun allah kaa bela vermesın
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Hoşgeldin, forumda kalıcı olman dileğiyle

YZF 125 R görüntü olarak hoşa giden bir model fakat insanlar satın alıp denemeyi risk olarak gördüğü için almaması sebebiyle teknik detaylar dışında pek bir bilgi sahibi olamadık. Zaman içinde tecrübelerini bizimle paylaşırsan sevinirim.

Hayılrlı olsun , güle güle kullan...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Teşekkür ediyorum ilginize ve yorumlarınıza.Motora gelince resimlerini alır almaz hemen çekip sizlerle paylaşıcam tabi kide..Bazı yorumlara cevap vermek istiyorum.Cünkü bir bayan olarak bu asamaya gelmek inanın benim icin vok zor oldu.Ama herseyi kuralına göre yapmak istedim herzaman.Önce ehliyetimi aldım,sonra Honda eğitim merkezinde ve süleyman memnun da motosiklet sürüş eğitimlerine katıldım..İlk başta tarafsızdım ve tecbüresizdim, hangi motoru nasıl alacağıma karar veremiodum.Su an cok iyi motosiklet kullanabiliyorum ama yüksek cc le baslayıp da acıkcası canımı tehlikeye atmak istemedim. Onun icin 125 CC leyle baslamak en mantıklısıydı ve alabileceğim cok da makina yoktu.İnanın 125 cclerin hepsini denedim.Hic biri ben seninim tadı vermedi.Honda CBr125 almak mantıklı geldi.Denedim ama Honda makinalarının beni hic cezbetmediğimi gördüm.Honda kullanıcılarını kızdırmak istemem ama Yamaha motorlarını eleştirenler,CBR125 gibi bir bisikleti millete racing die yutturan Hondaya baksınlar.Yamaha yı denemedim bile ama gözlerim kapalı gidip bir Yamaha makina alabiliyorum.Ama diğerleri için bunu söylemem.
    Yamahanın fiyat politikalarını yada satış politikalarını eleştirebilirsiniz.Bende eleştiriyorum sonuna kadar.Ama lütfen eleştiri yaparken biraz objektif olalım.Sonucda motosiklet yürek isidir.Ben yamaha ya asık oldum,Sürüs stilimi yamaha da buldum,Cok param da yok krediyle aldım motoru.En önemlisi de yüreğimi koydum.Saygılar...
    Kim Karşı Koyabilirki Rüzgarıma...[COLOR="Red"][B]:bounce:[/B][/COLOR]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kızım senı yamaha kullanan birisi beynini yıkamış inan, bide almadıgın motosikletin neden topiğini açıyorsun ? ya yolda konteynır patlarsa? napcan? makınanı al resmını çek, bi 50 km yap deneymini aktır biz eburda kuru gürültü yaptırıyon millete, aldıktan sonrada uğramazsın eminin.

Makinan geldiğinde resmini koydugunda ve ilk sürüş deneyimini yazdığında hayırlı olsun diyeceğim.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Bende o zaman hayırlı olsununu kabul etmeyeceğim...
    Kim Karşı Koyabilirki Rüzgarıma...[COLOR="Red"][B]:bounce:[/B][/COLOR]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keyfin bilir güzelim.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

adnannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BWS 2000-2007&Honda CBR 125R 2007-...
    Alıntı S_MelteM_S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR125 gibi bir bisikleti millete racing die yutturan Hondaya baksınlar.Yamaha yı denemedim bile ama gözlerim kapalı gidip bir Yamaha makina alabiliyorum.
    Fiyat biraz daha uygun olsa ben de almak isterdim YZF 125 i, Yamaha yı severim ki 7 sene kullandım, ama seninde daha önce bisiklet kullanmadığın düşüncesindeyim..

Hayırlı olll... gerisi eline geçince..
    Motosikletin bağırarak hızlanması fark edilmemiz açısından bir avantaj. Bu durumda araba kullanan insanlar "Al işte bir serseri motorcu daha" diyorlar belki, ama bu bizi hiç fark etmeyip üzerimize kırmalarından daha iyidir.

Motosikleti
    Yamaha XJ600S - Kawasaki ZX9R
    hoş geldin forum a hayırlı olsun kazasız belasız
    [COLOR="DarkRed"][B]Yaşadığın Her An Kendi Hayatındır...[/B][/COLOR]

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle hayırlı olsun
    Motoru teslim alıp resimleri koyduğunda daha makbule geçecektir,ayrıca bi 50- 100 km yapıp sürüş şekli,teknik vs. konusundada senden paylaşım bekliyoruz hiç kurtuluşun yok

bu arada Mikuni arkadaşımız kendi düşüncelerini dile getirmiş haklı olduğu yerlerde var...
    burası paylaşım sitesi beyler!! ne hemen arkadaşa hücum ediyorsunuz isteyen istediği düşüncesini dile getirir katılan-katılmayan olacaktır elbet ama katılmayan arkadaşların cahil ,yazıklar olsun vs gibi sözler sarfetmesini son derece yanlış buluyorum hem takım tutar gibi marka tutmanında lüzumu yok!!

yarın bi arkadaşımız ülkemizde benzin bu kadar pahalı iken birileri 5000 6000 cc araçlara biniyor yazık değilmi herkes kendini düşünüyor bu ülkede birlik ,dirlik yok dese çoğu kişi bu arkadaşa katılacaktır (bu oldu zaten ve bi çok kişi katıldı) arkadaşımızın anlatmak istediği şeyde bu örneğin değişik bi versiyonu şimdi kalkıp bu arkadaşın yazdığı yorumdan sen bu ülkenin hakimi olursan şöyle olur böyle olur kısmını cımbızla çekip almak ne derece doğru???

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Hayırlı olsun, kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Cbr125 e bisiklet dıosn,Yamahaya bi bin bakalım cbr125ten farkı olmadgnı anlaynca ben nerde hata yaptım die de düşünceginden eminim.nedeni ise o heybetli görüntüsü arksnda cbr125ten daha yavaş ivmelenen bi mtoro gorunce bunu anlıcaksın emin ol.tabi o zaman foruma ugrarmısın bilemem erhan abiye katılıorm honda türkiyede iyi pazar payı var dogal olarak piyasayı kendi oynatıo o motora o para verilirmi bilmem ama zevk işi herkesin dedigi gibi.

Bize tecrubelerinide anlatırsan sevinirim.tabi o zamanlar foruma da bakarsan
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. es makinenle zevkle bin iyi günlerde

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    inş. sorunsuz alırsın motosikletini , fotoları ve ilk izlenimleri bekliyoruz ...

sen Honda'dan paramı alıyon kardeş ?? öyle bi genelleme yapmışınki motosikletten hiç anlamayan biri bile oturma kısmıyla güler yazdıklarına.
    özellikle ölümlü kazaların %99'unun R serisinde olduğunu iddaa ettiğin kısım hakkatten güzel , kara büyü var bu R serisinde kesin , tabii yersen
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)