Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Geldi arkadan tosladı pff

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Dün gece saat 23:00 sularında Mecidiyeköy-Gültepe arasında kalan dere yolunda ufak bir trafik oluştu, önümdeki araçların hepsi durmuş vaziyette idi bi miktar acılır gibi oldu o an sol şerit musayitti onümdekini geçip tekrar şeridime döndüm tekrar trafik oldu durduk aradan 4 saniye sonra arkadan bindirme geldi allahtan önümdeki aracla aramda 1/1.5m mesafe bırakmışım çünki 1metre beni öteledi arkadaki O darbeyle ben motordan hafif fırlar gibi oldum ve bi baktım asvaltayım ama ayakta ve tek elimlede direksiyonu tutuyor vaziyette tabi motorda ayakta..

Oldumu şimdi bu der simasıyla baktım arkadakine, araçtakiler çılgın 2 tane geç indi 2 side şöför olan abi pardon biseyin varmı motorda bisey varmı görmedim, arkadaş bişey soyledi o an ona baktım pardon eridi biti eleman kendi kendine

Neyse işin asıl garip tarafı şimdi başlıyor, dedim bende bişey yok motora bakalım dedim aldım orta sehbaya ilk çantaya baktım sağlam çamurlukğa baktım sağlam plakalığa baktım sağlam stop ve sinyaller sağlam egsoza baktım sağlam tekeri çevirdim canta baktım kusursuz tekeri sağa sola esnetmeye çalıştım kımıldamıyor bile hayret ettim motorda çizik bile yok neresine carptıda 1 metre beni öteledi analamdım. Burdan tek bişey anladım italyanlar işi biliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    geçmiş olsun bende bu tür arkadan çarpmaları duydukça iyice paranoyak oldum ışıklarda hemen başka arabaların yanına giriyorum dikaktsiz insan çok bi hata büyük işler açabilir.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    verilmiş sadakan varmış kardeşim dua et daha beteri de olabilirdi geçmiş olsun

allah beterınden saklasın

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Çok büyük geçmiş olsun.İnşallah tekrarlanmaz.

Motosikleti
    as t1
    geçmiş olsun ucuz atlatmışsın ayarsız neyaptığını bilmeyen insan dolu bu arada gkn abimin bir ilacı vardı arkadan çarpmaları önlemek için ondan kullansan iyi olar
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    usta buraya yazıpta yaranı deşmedeydin nasıl olsa bişey yok geçmiş olsun

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Çok geçmiş olsun arkadaşım. Aynı yolu bende kullanıyorum, malesef böyle arada bir böyle öküzler çıkabiliyor.

Mümkün olduğunda araçların arasında durmamaya çalış. Sağ veya sol yanına gir, bu sayade arkadan sanada çarpamaz en fazla öndekine bindirir.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Size dahada güzelini söyliyim gelde paronoyak olma, bana aynı yolda sadece 30metre daha ilerde Keeway Arn150 kulanıyorken ve gündüz olmasına ramen arkadan yine birisi durdugum yerde bindirmişti ve dünkinden çok daha yumuşak bir dabe olmuştu sunuç olarak arka çanta plakalık ve arka camurluk darma duman olmustu ve parasını peşin almıstım ama ondada düşmedim onuda belirtim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    GEÇMİŞ OLSUN ALLAH BİDAHA VERMESİN

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun arkadaşım. Aynı yolu bende kullanıyorum, malesef böyle arada bir böyle öküzler çıkabiliyor.

Mümkün olduğunda araçların arasında durmamaya çalış. Sağ veya sol yanına gir, bu sayade arkadan sanada çarpamaz en fazla öndekine bindirir.
    Bana ha bire bindirdikleri bu yola araç arasına dalamıyorsun yolda sağlı solu park etmiş araçlar var yol gidiş geliş 2 araç anca sığıyor bi yere kaçamıyosun vuraçak olan vuruyor rahat rahat

Motosikleti
    GT650R
    Geçmiş olsun bende çok tırsıyorum arkamdakilerden ya, trafikte arkama dibime kıçıma gtmü giriyorlar ya uyuz oluyorum ...
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    geçmiş olsun ama gerçekten şanlıymışsın

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    dostum geçmiş olsun.
    sana bir şey olmadıya şükür.
    sürekli aynaya bakıp kaçış noktası aklımızın bir köşesinde olsun (:
    Allah beterinden saklasın inş.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Dün arabada CD'yi değiştirirken bir baktım millet kırmızıda durmuş, arkadan benim gelmemi bekliyorlar Arada kalmış sadece 15-20 metre filan. Frene asıldım, ABS tıkırdaya tıkırdaya en sondaki arabanın tamponuna birkaç cm kala durdum. Sebebini anlamadığım bir sırıtışla tutmakta olduğum nefesi bıraktım. Bir daha CD değiştirmek yok. 2 yıl önce de kol saatime bakarken kırmızı da bekleyen bir arabanın tamponunun değiştirlimesine sebep olmuştum... Önümde motosiklet olmaması gerekir benim. Beni arkanızda bulundurmamaya özen göstermenizi rica ediyorum..
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250

Psikopat Bir Kafesci Daha

Hafif eyimli bir yolda gidiyorum onümde tek araç var yol ilerde bir başka kafescinin 2. sıra park yapmasından dolayı daraldı ve onümdeki kafescide o dar boğaza girdi ama karşı şeriddekide girdi, ben onumdekinin stoplara bakıyorum cunki başıma geleçeği biliyorum ve tam tahmin etiğim gibi beyazlar yanıyor adam kaptırdı geliyor geri bu arada artis arka camada filim çektirmiş adamı göremiyorumda beni goruyormu görmüyormu kornaya bastım biraz bi yandan ayaklarımla geri çekmeye calısıyorum motoru zaten ters eyim gitmiyor alet adam geliyor hala 1 karış mesafe var motorla arasında adam geri gelme hızını hiç azaltmıyor halbuki ben zorlanıyorum ona yetişmekte asıldım kornaya adam yinede karşıdakine geçeçek yol açılana kadar yavaşlamadı ama gelip bi çarpsa öle göz göre göre ozman azını burnunu arabasını ne varsa verecektim hakkını.

Yol verdikten sonra ben asıldımya kornaya sinirlendi heralde artis bide gazlamazmı sırf ona kapak olsun diye ne kadar gazlarsa gazlasın aradaki mesafeyi korudum ilk fırsattada tokatladım fiziksel olrak olmasada o çevabını aldı çok anlayışsız insanlar var ya pff.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Geçmiş olsun specops bundan sonra arkanı kollamaya bak....Dengesiz sürücülerden...
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi biz burada ne anlamış olalım, Artislık yapan kim oldu şu durumda . Sana dokunsaydı sende hakkını verseydin anlından öperdim. ama bu durumda, sadece kendini yeni bir tehlikeye attın.Neyse geçmiş olsun

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Elinin tersiyle yapsaydın keşke daha bi anlamlı olurdu
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kardeşim ya, valla anlamadım ne anlatyon sen. kafes, tokat,bilumum sanayii malzemeleri filan. türkçe yazışsak da derdini anlayıp yardım edebilsem. çok istiyorum ama olmuyor. anlayamıyorum seni.. üzgünüm :(
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)