Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Gene Kaza... Gene Bayan Sürücü...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    as t1
    bayan kullanıcıların araçlarının arka camına dikkat bayan sürücü diye yazı yazdırılması zorunlu olmalı bence
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    carlos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Popcorn
    ilk kazamı bi bayan yüzünden yapmıstım....o günden sonra bayan gördüm mü yanaşmıyorum

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Direksiyon başında dantel ören sürücüden daha ne beklenirki

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    geçmiş olsun ...
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksiyon başında dantel ören sürücüden daha ne beklenirki
    hahahahahaha

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Açtığımız topiklerin başlıklarına ve topiklere yaptığımız yorumlara biraz daha dikkat edersek sevinirim

carlosmarcos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayan sürücüler öncelik durumunu karıştırıyor olabilirler trafikte neyseki o araca yandan vurmuş galiba önüne geçselerdi aracın vay hallerine.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    bazılarınız şiddetle bir konuşmuşkiii...
    napıyım? evet "YİNE BAYAN" çünkü daha dikkatsizler araç konusunda...haa ben kadınları kötümsemiyorum çok çok çok çok çok iyi başarılı profesyonel olanlarıda var bunun ama sonucta bu bir araba ve istanbul trafiği... kaç tane kaza atlattım motoru yatırım köşelerden kaçmasam üstüme sürüyo bide... elinde telefon yeşil ışık yanıyo bekliyo...aniden duruyo şu bu... bir tane değilki bi kacınızın eşi annesi ablası kardeşiniz araç kullanıyo diye kendi tarafınız dan bakmayın... sonucta bizde motorluyuz onlar 4 biz 2 tekeriz bunuda düşünün altımda araba olsa okadar sorun değil yaşama şansım yüksek ama motorda carptıgım an ucsam fırlasam yada bir başkası Allah Korusun...? ne arkadaşlar sölesenize...? bi kaçınız der gene asabisin şu bu ama bu konununda asabilikle alakası yok... sonuçta ben trafiğe cıkıp motor kullanıyosam önlemimide alıyorum... kaskım eldivenim belliğim var takıyorum... Ya takmasam? evet bayanlar daha dikkatsiz araç konusunda... ama bunu her bayana söylemiyorum sonuçta motoruda arabayıda sunu bunuda benden daha ıyı yapan başarabılen bayanlar var... neyse yeter bu kadarlık benden...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazılarınız şiddetle bir konuşmuşkiii...
    napıyım? evet "YİNE BAYAN" çünkü daha dikkatsizler araç konusunda...haa ben kadınları kötümsemiyorum çok çok çok çok çok iyi başarılı profesyonel olanlarıda var bunun ama sonucta bu bir araba ve istanbul trafiği... kaç tane kaza atlattım motoru yatırım köşelerden kaçmasam üstüme sürüyo bide... elinde telefon yeşil ışık yanıyo bekliyo...aniden duruyo şu bu... bir tane değilki bi kacınızın eşi annesi ablası kardeşiniz araç kullanıyo diye kendi tarafınız dan bakmayın... sonucta bizde motorluyuz onlar 4 biz 2 tekeriz bunuda düşünün altımda araba olsa okadar sorun değil yaşama şansım yüksek ama motorda carptıgım an ucsam fırlasam yada bir başkası Allah Korusun...? ne arkadaşlar sölesenize...? bi kaçınız der gene asabisin şu bu ama bu konununda asabilikle alakası yok... sonuçta ben trafiğe cıkıp motor kullanıyosam önlemimide alıyorum... kaskım eldivenim belliğim var takıyorum... Ya takmasam? evet bayanlar daha dikkatsiz araç konusunda... ama bunu her bayana söylemiyorum sonuçta motoruda arabayıda sunu bunuda benden daha ıyı yapan başarabılen bayanlar var... neyse yeter bu kadarlık benden...
    Belki sende canavarca kullanıyorsun... Sende bir bayana kaza yaptırmışssındır.... Bu kadar at gözlüklü olma.... Sonuçta herkes bişeyler kullanacak...Sen tedbirini al ozaman şikayetin varsa... Suçu bayanlara atıp çekilme kenara....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki sende canavarca kullanıyorsun... Sende bir bayana kaza yaptırmışssındır.... Bu kadar at gözlüklü olma.... Sonuçta herkes bişeyler kullanacak...Sen tedbirini al ozaman şikayetin varsa... Suçu bayanlara atıp çekilme kenara....
    dogru benm altımdada kucuk makına yok 250 cc lık war... ama ben nerden ne yapcagmı nası kacıcagmı genede gayet ıyı bılıyorum... (BU 1) bir bayan sürücü gördüğümde zaten ona yol veriyorum her ihtimale karşı acemiyse panik etmesin diye... (BU 2) Ben zaten burda bayanların yaptıklarından bahsediyorum trafiğie cıkıyım yada cıkmıyımmı onlem alıyım yada almıyımmı dıye sormadım... (BU 3) ve son...

ALP_TUNAY ABİİ

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    thaii_vtec kaç yaşındasın sen ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    thaii_vtec kaç yaşındasın sen ?
    17 tubiş abla...???nieki???

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Kaç senedir trafiktesin. Bu kanıya vardın...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç senedir trafiktesin. Bu kanıya vardın...
    sürücü olarak 2.............

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dogru benm altımdada kucuk makına yok 250 cc lık war... ama ben nerden ne yapcagmı nası kacıcagmı genede gayet ıyı bılıyorum... (BU 1) bir bayan sürücü gördüğümde zaten ona yol veriyorum her ihtimale karşı acemiyse panik etmesin diye... (BU 2) Ben zaten burda bayanların yaptıklarından bahsediyorum trafiğie cıkıyım yada cıkmıyımmı onlem alıyım yada almıyımmı dıye sormadım... (BU 3) ve son...

ALP_TUNAY ABİİ
    Zaten kimse sana sor demedi... Çıkarsan da şikayetçi olma....
    Bayanlarda sana soracak değil zaten....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten kimse sana sor demedi... Çıkarsan da şikayetçi olma....
    Bayanlarda sana soracak değil zaten....
    bende sorsunlar demedim zaten

ben şikayetimi sana olmadım öle ortaya konuştum yani sen karış demedim =)) neyse ben laf yetıstırmıcem kendı kendıne konusan olursa ne alaa... =))

ehehehe GeCe_ abemmde okuyor konuyu heheheh Allahhh=))

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    geçmiş olsunn ablalar herzman haklı olduğunu sölerler zaten
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Genel anlamda bayanlar dikkatsiz olabilir...ama bayan erkek ayrımı yapmak çok yanlış....Bayanlar en azından makas lara girmiyor
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ama kadın sürücüler böylesine vahşi şerefsizce onurssuzca kahpece kazalara ölümeere asla neden olmazlar...işte buna insan deniyor...cinsiyeti ise erkek...

kaldırımda yürüyen bir masumun canına kıyan hız yapan insan silüeti taşıyan şeytan...hangi kadın sürat yaparak böyle felaketlere sebep olur...

http://haber.mynet.com/detay/yasam/O...X1205927647578
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama kadın sürücüler böylesine vahşi şerefsizce onurssuzca kahpece kazalara ölümeere asla neden olmazlar...işte buna insan deniyor...cinsiyeti ise erkek...

kaldırımda yürüyen bir masumun canına kıyan hız yapan insan silüeti taşıyan şeytan...hangi kadın sürat yaparak böyle felaketlere sebep olur...

mete_han abi sana ağzımı açmam saygımın büyük olduğunu bilirsin...

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

%100 katılıyorum bayanlar yavaş kullandıkları için genellikle maddi hasarlı trafik kazalarına yol açıyolar..
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)