Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir üzücu haber daha.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı mcdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir sey söleyim o kız arkadasi degil eşi oluyor ve benim iş yerimin önünde olan bir kazaydı en basit can pazarı bizim güvenliğimiz motor güvenliği yokk kimse motorları takmıyor bunlar için bir eylem gerekiyor elimziden ne geliyor sa yapmalıyız olayın resimleri bende var ama yayinlanmasi yasakmis bence yayinlayin ibreti alem olsun bizim degl bizim gibileri bu duruma getirenlere inşşş onlarda cezalarını bulur 1 can demek kolay atılmazzzzz
    Eşi olduğu haberde yazıyo zaten...

Trafiğe çıktığınız vakit arkanızda bir yolcu bir can taşıyorsanız normalden çok çok daha fazla idkkatli gitmeniz gerek.. İki tane koca koca tırların arasında o motosikletin ne işi var.. İğneyi kendimize çuvaldızı başkasına batıralım...
    Araçların arasından geçmek sizi gideceğiniz yere çok daha erken götürmüyo haberde de görüldüğü üzre...
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah SAbır VErsin

bir sey söleyim o kız arkadasi degil eşi oluyor ve benim iş yerimin önünde olan bir kazaydı en basit can pazarı bizim güvenliğimiz motor güvenliği yokk kimse motorları takmıyor bunlar için bir eylem gerekiyor elimziden ne geliyor sa yapmalıyız olayın resimleri bende var ama yayinlanmasi yasakmis bence yayinlayin ibreti alem olsun bizim degl bizim gibileri bu duruma getirenlere inşşş onlarda cezalarını bulur 1 can demek kolay atılmazzzzz

Yanlış yorumlamayın o motor tırların arasına girmedi tır araya girdi lütfen günahları alamayın olayları tam bilmeden yorumlamayım size resimlerin hepsini yollayayım cekebildiklerimi ve görün o serefsiz tırcılarda biraz cık bile üzültü adamlar köyden gelip kabadayı gibi geziyorlarrrr

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşi olduğu haberde yazıyo zaten...

Trafiğe çıktığınız vakit arkanızda bir yolcu bir can taşıyorsanız normalden çok çok daha fazla idkkatli gitmeniz gerek.. İki tane koca koca tırların arasında o motosikletin ne işi var.. İğneyi kendimize çuvaldızı başkasına batıralım...
    Araçların arasından geçmek sizi gideceğiniz yere çok daha erken götürmüyo haberde de görüldüğü üzre...
    Yanlış yorumlamayın o motor tırların arasına girmedi tır araya girdi lütfen günahları alamayın olayları tam bilmeden yorumlamayım size resimlerin hepsini yollayayım cekebildiklerimi ve görün o serefsiz tırcılarda biraz cık bile üzültü adamlar köyden gelip kabadayı gibi geziyorlarrrr

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    demek eşi aydınlattığın için saol dostum...

[url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu yazdıgınız cok ciddi bi iddaa aslında olayların hiç gozuktugu gibi olmadıgını bikac ay once dr ömer uzma kazasında duymuştuk haberlerde dendigi gibi ne emniyet seridinden gtmş nede hızlıyms ama davada sahit olmak istememiş kimse sizden kendi ve tum motorcular adına acılacak dava konusunda acılı aileye destek olup gercek suclunun cezasını cekmesine yardımcı olmanızı istiyorum eger olay gercekten anlattıgınız gibiyse cnk dendigi gbi motor araya gitmisse o kaza yapan eş karısının basına gelenlerden sorumlu olucak degilse ortada bi cinayet var ve herkes yaptıgının bedelini odemeli
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Ben haberde geçtiği şekilde yorumluyorum.. Tabiiki kazayı görmediğim için yanlış yorumlama ihtimalim var.. Ama haberde iki tırın arasında kaldıkları yazıyor....
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yazdıgınız cok ciddi bi iddaa aslında olayların hiç gozuktugu gibi olmadıgını bikac ay once dr ömer uzma kazasında duymuştuk haberlerde dendigi gibi ne emniyet seridinden gtmş nede hızlıyms ama davada sahit olmak istememiş kimse sizden kendi ve tum motorcular adına acılacak dava konusunda acılı aileye destek olup gercek suclunun cezasını cekmesine yardımcı olmanızı istiyorum eger olay gercekten anlattıgınız gibiyse cnk dendigi gbi motor araya gitmisse o kaza yapan eş karısının basına gelenlerden sorumlu olucak degilse ortada bi cinayet var ve herkes yaptıgının bedelini odemeli
    mhrrmkpnr düşüncelerimi dile getirdiğin için teşekkürler paşam..

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muharreme aynen katılıyorum..

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Ölene Allah rahmet eylesinn geride kalanlarada sabır.....
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kamyonların arasına girmedi iddiası bana biraz ilginç geldi.
    Eğer çok acemi ya da aptal değilse,
    bir motosiklet sürücüsü, sollamakta olduğu aracı bir an önce geçmek ve şeridine girmek durumundadır.
    Koca bir tırın, motosikletten daha hızlı bir şekilde, sollama yapması biraz enteresan.
    Çünkü olay bu şekilde vuku bulduysa, motosiklet sürücüsü hızla gelen diğer kamyonun altında kalmış olmalı.

Kazanın oluş şekli ve motosikletin durumu ise tam tersini söylüyor. (diğer topicteki resmi gördüm.Motosikletin ön takım yok!!!!)

Ben ikisinin arasından geçmeyi denediğini düşünüyorum.
    Büyük ihtimalle onun aradan geçmeye çalıştığını gören kamyon şoförlerinden biri ya da ikisi birden sıkıştıracak şekilde önüne kırdı.
    O da hakimiyeti kaybetti ve kamyonun altına girdiler.

Benim yorumum bu şekilde.
    Olayı görmediğimiz için illa böyledir demek yanlış olur.
    Ama resimden anladığım da budur.

Kim sebep olduysa, Allah B...ı V...n.

Ölene Rahmet diliyorum...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Tek bi konuda cevap vermek isterim.. Tırın motosikletten daha hızlı gittiği, gidebildiği bi gerçektir..
    Ben daha 1 haftalık motosikletçiyken bi tırın beni takibe alması sebebiyle 130 km hız yaptım ve o anda ilk kez 130 u görmüştüm.. Korkmasam daha da çok yapıcaktım ama fayda etmezdi çünkü ben hangi hızla gidersem gideyim arada bir buçuk metre mesafeyle beni takipten vazgeçmiyodu tır..

Nitekim günümüzde tırlar azımsanamaycak süratlere çıkabiliyorlar ne yazıkki..
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamyonların arasına girmedi iddiası bana biraz ilginç geldi.
    Eğer çok acemi ya da aptal değilse,
    bir motosiklet sürücüsü, sollamakta olduğu aracı bir an önce geçmek ve şeridine girmek durumundadır.
    Koca bir tırın, motosikletten daha hızlı bir şekilde, sollama yapması biraz enteresan.
    Çünkü olay bu şekilde vuku bulduysa, motosiklet sürücüsü hızla gelen diğer kamyonun altında kalmış olmalı.

Kazanın oluş şekli ve motosikletin durumu ise tam tersini söylüyor. (diğer topicteki resmi gördüm.Motosikletin ön takım yok!!!!)

Ben ikisinin arasından geçmeyi denediğini düşünüyorum.
    Büyük ihtimalle onun aradan geçmeye çalıştığını gören kamyon şoförlerinden biri ya da ikisi birden sıkıştıracak şekilde önüne kırdı.
    O da hakimiyeti kaybetti ve kamyonun altına girdiler.

Benim yorumum bu şekilde.
    Olayı görmediğimiz için illa böyledir demek yanlış olur.
    Ama resimden anladığım da budur.

Kim sebep olduysa, Allah B...ı V...n.

Ölene Rahmet diliyorum...

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Pınarr,
    kullandığı motosiklet, öyle her tırın peşine takılabileceği bir motosiklet değil.

Benim dikkatinizi çekmek istediğim nokta farklı.

Her kazadan bir ders çıkarılabilir.
    Biz burda hakim ya da savcı değiliz.

Olaydan kendimize pay çıkartma açısından bazı noktaların tespit edilmesi gerekir.

Bu noktalar neler?

Sollama yapıyorsak, arkamızdan araç gelip gelmediğini kontrol edeceğiz.

Sollamaya başladığımızda hızımızı arttırıp, bir an önce sollamayı bitirecek ve şeridimize gireceğiz.

Şimdi yukarıda yazdığım iki konu her motosiklet sürücüsünün bilmesi gereken konular.

Eğer bir kişi trafikte araç kullanıyorsa ben bunları bildiğini farz ederim.
    Yorumumu da ona göre yaptım.

Eğer tır arkadan gelip çarptıysa dahi, motosiklet sürücüsü yine de suçlu.
    Çünkü bu çok önemli iki hayati kuralı uygulamamış.

Eğer arkasını kontrol etseydi,
    geçişi emniyetli ve çabuk yapsaydı,
    netice bu olmazdı.

Haa Tır'ın hiç mi suçu yok.

Olsa bile bu gideni geri getirmiyor.
    Biz;
    trafikte her zaman diğer sürücülerin hata yapma ihtimaline karşı çok dikkatli olmalıyız.

Daha da ayrıntılı bir tartışma başlatabiliriz.
    İncelenmesi gereken bir kaza....

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah sabır versin,zor iş.hayatta kaldığına sevinsinmi üzülsünmü
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    ne denebilirki akılsızın başın cezasını ayaklar çekermişş ,KAzada hayatını kaybeden hanımefendiye Allah'tan rahmet , Kazayı yapan kişiyede Allah akıl fikir versin demekten kendimi alamıyorummm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    çok acı bir durum,ölen kardeşimize allah rahmet eylesin,yaralıyada acil şifalar versin,
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Allah rahmet eylesin,
    insan başka diyecek söz bulamıyor, çok çok üzücü bir olay...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    hayatını kaybeden kişiye allah rahmet eylesin.
    yaralı arkadaşda acil şifalar diliyorum.
    gerçekten çok üzücü.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    sabah gazetede gördüm çok üzüldüm çok zor bir durum .. allah rahmet eylesin
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Boğazım düğümlendi ne kötü...

Allah rahmet eylesin.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    allah rahmet etsin yine üzücü bir haber
    gazeteler resimleri basmışlar sabah görünce kötü oldum
    kalanlara sabır

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    allah rahmet eylesin yorum yazmaya gerek bile yok
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)