Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosikletimi sattım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Motosikletin satışını 07.12.2007 tarihinde yaptık.Motosikletimi forumumuza üye olan (forumda pek sessiz toplam sadece 2 mesajı var ) deli_mavi (Murat Mavi) ye sattım.Murat abiye hayırlı olsun, umarım kazasız belasız güle güle kullanır. Topic açmak için biraz geciktik tabii.Motosikleti sattık ama motosiklet hala bende kış dolasıyla, Murat abi yeni motosikletini almak istemedi.

Tabii bulmuş bedava kapalı garajı

Bayramda kendisini davet ettim.Sağolsun beni kırmadı ve geldi.Hem görmeden aldığı motosikletini gördü, hemde ailem ile tanışmış oldu.Görmeden aldığı motosiklet diyorum çünkü Murat abi benim arkadaşım Daha sonrasında motosiklete yeni plakasını takdık.

Motosikleti teslim ettiğim zaman km'si 5500'dü.

Havanın güzelliğinden faydalanarak biraz dolaştık.

Murat abinin sevinç gösterisi

Motosikletimle son fotoğrafım diyecektim ama motosiklet hala benim garajımda

Murat abiye gözüm gibi baktığım motosikletimi sattım.Motosikletin temizliği zaten resimlerden belli oluyor, km'si deseniz daha 5500 de.Zaten kendiside temiz bir insan.Umarım kazasız belasız kullanır.Tekrar hayırlı olsun Murat abi
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

alanada satanada hayirli ugurlu olsun...kazasiz belasiz nice km ler yapmak dilegiyle...
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    ikinizinde gözü aydın, hayırlı olsun,, ALLAH kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2nızede hayırlı olsunda kaca sattın kac modeıl ohoo daha bı cok sey cızıgu cart curt varmı onlarıda yassaydın ıyı olurdı abı :D

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    sym mio
    ikinizede hayırlı olsunnnn..
    güzel gezilerde sürmenizi dilerim
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    alana da satana da hayırlı olsun temiz motor

ben de satıyorum bu başlıktan yararlanıyım dedim
    http://www.motosiklet.net/forum/satm...ung-gt250.html

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    hayirli olsun , donup donum gozumu hyolara kaydiriyorsunuz.
    yalniz iyi niyetle bisey sormak istiyorum tartisma olmasin diye isterseniz direk mesajda atabilirsiniz.
    5500 km de bir motosiklet neden satilir hyo gt250R lerde ozellikle bu satışlara çok rastlıyorum.
    makina iyi deniyor ki oyle oldugunu goruyoruzda 250cc bir süre sonra bayıyor mu?
    sıcak sıcak sorayım dedim .
    Murat bey güle güle binersin kazasız belasız inşallah , motor burdan gözümü aldı .

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ne almayı düşünüyorsun ¿

Arkadaşa da hayırlı olsun, kazasız belasız kullansın..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5000km den sonra artık ınasnlar 600r doqru kosuyo sonra onda 5000km den sonra mıllet 1000rr kosuo ondan sonrada bısey kalmadıgı ıcın cok yaktıgı ıcın 600r gerı donuo ve ole 2000rr cıkmasını beklıo :D haha bıras sallama gıbı oldu ama ole :D

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı starblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun , donup donum gozumu hyolara kaydiriyorsunuz.
    yalniz iyi niyetle bisey sormak istiyorum tartisma olmasin diye isterseniz direk mesajda atabilirsiniz.
    5500 km de bir motosiklet neden satilir hyo gt250R lerde ozellikle bu satışlara çok rastlıyorum.
    makina iyi deniyor ki oyle oldugunu goruyoruzda 250cc bir süre sonra bayıyor mu?
    sıcak sıcak sorayım dedim .
    Murat bey güle güle binersin kazasız belasız inşallah , motor burdan gözümü aldı .
    motorun bir sorunu olmuyor ama nedense ya bir doygunluk falan olabilir
    yoksa çok uzun km ler rahat rahat binilebilcek bir motor ama rahat batıyor bazen

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    herkese cok tesekkur ederim araniza katilmak benide sevindirdi.ozer kardesimede verdigi ozel dersten dolayi ve bana motorla ilgili tum bilgiyi aktarirken gosterdigi sabirdan dolayi tesekkur ediyorum.gercekten iyi bir hoca dersi anlatirken(vitesli motorsiklet konusunda)

Motosikleti
    Teşekkür ederim arkadaşlar iyi dileklerinizden dolayı.Makinemi satmamın amacı büyütmektir.Makinemde en ufak bir sorun yoktur ve bakımları eksiksizdir.Kendi sınıfının (250cc içinde) en iyisidir benim gözümde ama çevremde en ufak makine bende olduğu için biraz mecbur kaldım diyebilirim

Fiyat konusuna gelince; Murat abi arzu ederse açıklasın

Ne diyelim, ikimizede hayırlı olsun...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Valla fiyati bence sifir ayarinda bi motor icin gercekten uygun sonucda toz bile goremedim motoru kullandigim surede birak onu saat gibi calisiyor ve ben cokda memnunum ayrica ozer kardesimide tebrik ediyorum kendi malini bu kadar iyi korudugu icin.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    makinaya xenon şarttt ((: çok yakışır h4 800k al daha fazlası görüş mesafesini kısıtlıyor aklında bulunsun
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    İkiniz içinde hayırlı olsun

Alan arkadaş güle güle kullansın,Allah kaza bela vermesin.

@starblazer,Hyosung'cuların bu motoru hemen satmak istemesi ya tadını alıp yüksek hacimliye geçmek istemelerinden ya da race başlangıcı yapayım derken istediğini bulamamalarındandır diye düşünüyorum

Ben satarsam tarz değişliği için satarım mutlaka (hacim yükseltmek benim gibi motoru sürekli kullanan öğrenci adamı benzin sarfiyatı yönünden kasabilir )
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

tüzün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlısı olsun diyelim ve olsun
    ben şişeden icerim şişeden demiş şair bizi almış başka diyarlara götürmüş biz içtiklerimizle değil içerken düşündüklerimizle sarhoş oluruz

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Her ikinizede hayırlı uğurlu olsun. Motor sanırım 2006 model. Tek renk kırmızıları çok hoşuma gidiyor ve senin motorda resimlerde bayağı temiz çıkmış. hayrını gör Deli mavi.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    OOooo hayırlı olsun efemmm...

ÖZER ne alıyoz sana artık....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne almayı düşünüyorsun ¿
    Transalp

Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ikinizede hayırlı uğurlu olsun. Motor sanırım 2006 model. Tek renk kırmızıları çok hoşuma gidiyor ve senin motorda resimlerde bayağı temiz çıkmış. hayrını gör Deli mavi.
    Motosiklet 1 Haziran 2007 tarihinde trafiğe çıktı. 2007 Model. Tabi renk Kırmızı.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OOooo hayırlı olsun efemmm...

ÖZER ne alıyoz sana artık....
    Sağol mete_han abi.

Ne dersin bir FAZER600 yakışırmı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)