Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

"Necdet" abimiz kaza geçirmiş:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    gerçekten çok üzüldüm necdet abiye,Allah acil şifalar versin.
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Diğer arkadaşlarında yazdığı gibi Pazartesi herşey netleşir deniyor...acilde hayat o kadar hızlı akıyor ki...şu an senin benim bilgisayar başındaki sessizliğine meydan okurcasına...haykırıyor acilde hayat...koşturanlar...derman için gelmiş dünyanın tek sorununun kendi acısı olduğunu sananlar...otoparkcılar...özel güvenlikciler perişan haldeki hasta yakınları...banklarda uzanmış insanlar...çaresizce etrafına bakınanlar...çok garip soluk bir tablo var acilde...

cafede 2 tane motorcu gördüm...biri DJ MİÇO...öteki ise SERKAN 79...2 gündür oradalar...Necdet abinin ayağa kalkmasını bekliyorlar...EARLY RIDERS tan...helal olsun onlara diyorum...

taksime geçtim...yahu çok başka bir dünya bizim istiklal...yani anlatılmaz yaşanır derler ya öyle...

Beşiktaşta bir tane an 400 burgman hareket yaparak geçiyor bana...vukuat var diye hazırlık yaparken bizim Oğuzu gördüm...eski MT üyesi GINGER...burgmanle geziniyor...nerden çaldıysa artık...

neyse Gültepede taksicilerle güvenlikcilerle konuştum...Necdet abinin motoru toparlayamadığı konusunda izlenimler edindim...güvenlikcilerde aynı şeyi söyleyince anladım ki Necdet abinin kaza esnası durması mümkün değilmiş...yani birden olmuş.hani olur ya bir anda reflekslerinizi toparlayamazsınız...saniyeler içinde bişeyler yapmanız gerekir...öyle lanet olası bir anmış işte o an......önünde beyaz Opel marka aracı refleksle geçmek isterken (yani zigzag)toparlayamayıp yola çıkmak için bekleyen ticari taksiye sol farından vuruyor...ve yüz kısmından yüksek kaldırıma vuruyor...ilk darbe ağır olunca insanlar panikle ilk aracla götürüyorlar...aracda kafası ne kadar sallandı ..kask çıkarılırken paniklemi çıkarıldı orası bilinmiyor...apar topar kaldırıldığı söylendi...iyilik yapmak isteyip kötülük yaptığının farkında olamayan o kadar çok iyi niyetli insanımız var ki...panikle ne yaptığımızı bile bilmiyoruz belki......zaten felc ve buna benzer kalıcı hasarların önemli bir kısmının ilk yardım esnasında olduğu istatiksel bir gerçek...

İnşallah Cenabı Hak sevenlerinin yüzü suyu hürmetine onu bize bağışlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    buraya yazıp yazmamak konusunda çok tereddütte kaldım.
    şu an çok yoğun duygular içerisindeyim.
    necdet abi beni çok sever, ben de onu çok severim.
    samimiyetime inanacağınızı bilerek yazıyorum.
    kazadan önceki gün onu rüyamda gördüm. sadece bunu söylemek istedim.
    uyandığımda necdet abiyle görüşmeliyim, uzun zaman oldu dedim kendi kendime.
    özledim onu...inşallah yüce rabbim nasip ederse, onunla bir şekilde konuşup hasret gidereceğim...
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    arkadaşlar metin olalım kuvvetli dir necdet abimiz bunuda atlatacaktır Allahtan ümit kesilmez hiçbirzaman
    Rüzgar gibi geçti

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Dun ogleden sonra ben, "SuSpect" Bugra ve Serah arkadaslarimla birlikte hastaneye gittik. Ben her ne kadar Necdet Agabey ile tanismis olmasam da siteden birisinin kaza yapmis olmasi karsisinda kayitsiz kalamazdik. Bugra durumu bildirince hemen hastaneye gitme karari almistik. Vardigimizda Early Riders'tan ve MT'den arkadaslar vardi. Insanlarin ilgisini ve uzuntusunu gorunce Necdet Agabey'in ne kadar da sevilen birisi oldugunu anladim. Suan sitede resimlerine bakiyorum da, gulmenin kendisine cok yakistigi ve hayat dolu bir insan, taniyanlar eminim bu mesajimi okuyunca, "Sen hele bir tanis, o zaman nasil da memnun olacaksin" diye iclerinden geciriyorlardir. Umarim en kisa zamanda kendisini toparlar, sevenlerini bu dunyada mutlu etmek icin cok guzel bir neden daha bahsetmis olur.

Necdet Agabey ben daha yeni yeni katilmaya basladim sizlere. Haydi toparlan da seninle de tanisayim. Sohbet edelim, guler yuzunden cep telefonuma bir kac kare kaydedeyim.
    Cok gecmis olsun!
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Gece 10-10bucuk civari hastaneye gitmistim. Mucahit kardesimiz kazanin oldugu aksamdan beri hastanedeymis, gercekten bitkin bir haldeydi. Biraz onunla ilgilenmeye calisip, bir yandan son durum hakkinda bilgi almaya calistim. Oncelikle Necdet abi icin yapilan mudahalelerin neredeyse olabilecegin en iyisi oldugunu soyluyorlar doktorlar. Gec kalinmadan hastaneye getirilmis olmasi, hemen ameliyata alinmis olmasi ve ameliyatin basarili gecmis olmasi.. Bunlarin hepsi olumlu olarak soyleniyor. Ayrica duydugum kadariyla vucudunun sol tarafi ameliyat sonrasi hala felcli iken, sabah felc duzelmis.. Bu da olumlu bir gelismedir diye umuyorum. Bu durumda bizlere pazartesiye kadar beklemek kaliyor..
    Herkesin iyi dilekleri, ve dualari gerekiyor, lutfen esirgemeyin..

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    İki gundur bu haberle dusunup duruyordum. Vedatla ve Metehanla konusup durumunu ogrenmeye calısıyorum ama sanırım herhangı bır gelısme olmamıs..

Uzmanlık alanımız tabıı kı degıl ama ben babamı bu tarz bır beyın travmasında kaybetmıstım. Beyın haber yollamadan kalbın ve vucudun en fazla 6 gun kadar dayanabıldıgını soylemıstı doktorlar. Umarım necdet te bu gerceklesmez..

Ah be necdet dıyorum kendı kendıme.. Keske su cbf 500 u hıc satmasan su buyuk makınelere hıc heveslenmese ıdın..Motor tarzı secımı ıtıbarıyla cok beraber olamadık gercı ama hep bırbırımızı sevdık saydık.

Allah sevdıklerıne bagıslasın demekten baska bırsey gelmıyor ıcımden..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    cok büyük geçmiş olsun... acil şifalar diliyorum..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    çok geçmiş olsun necdet abiye . inşallah en kısa zamanda gözlerini açıp hayata yeniden bağlanır .

Motosikleti
    YBR 125
    Geçmiş olsun, en kısa sürede sağlığına kavuşur inşallah.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok üzüldüm yaa, çok büyük geçmiş olsun

Allah acil şifalar versin...

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Dün akşam üzeri halis abi ve oğuzla konuşurken necdet abinin kazasını içimizden
    hepimizinde necdet abinin ayağa kalkacağı idi ve MTailesi olarakta hepimiz necdet
    abimizin ayağa kalkacağını hissetmemiz ona en büyük desteğimiz kalplerimizden
    geçen ona olan sevgimiz ve saygımızdan geçiyor.Allahın da izniyle asık suratlarımızı
    güldürecektir hadi necdet abi şu hayat ağacındaki yaprak gibi sallanmadan kurtul
    dalından tut hayatın.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    acil şifalar dilerim necdet abi son durum ne acaba

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendisi ayağa kalktığında geçecek bilgisayarının başına tüm yazılanları okuyacak ve çoooook mutlu olacak buna emin olabilirsiniz
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Hayatımda tanıdığım en cana yakın en güleryüzlü insanlardan biridir Necdet abi kendisiyle defalarca gezilere katıldık.Herzaman kalp kırmamaya özen gösteren bizden yaşça büyük olmasına rağmen hiç yadırganmayan biri.İnanılmaz bir yaşama sevinci vardır Necdet abinin,ve bu sevinç onu o hasta yatağından kaldıracak inşallah.Bizi Bırakma NECDET abi hadi kalk artık ya bak gene Çanakkale'ye gidicez seninle....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Konuyu Toplam 15 üye okuyor. (15 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    ELINT, Nemrut, Gelişim Sürücü Kursu, siyahlimuzin, xmax250, kenya, RoLa, Pınarr, desperadost, mevlutgs, TRADER, mkg12, necdet, semazan41, Starsailor

Necdet abinin bilgisiyarından birisi baglanıyor sanırım

Motosikleti
    sym mio
    2 gündür hastanedeyiz ama pazartesiden çnce belirli bişey söyleyemezlermiş.. zaten 48 saat uyutmaları o ameliyatta normal.....
    hadi necdet abim canım abimmm...
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Toplam 15 üye okuyor. (15 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    ELINT, Nemrut, Gelişim Sürücü Kursu, siyahlimuzin, xmax250, kenya, RoLa, Pınarr, desperadost, mevlutgs, TRADER, mkg12, necdet, semazan41, Starsailor

Necdet abinin bilgisiyarından birisi baglanıyor sanırım
    evet abi ya.. Hayırdır ne oluyor?
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    cok üzgünüm kendsiyle CBFTR abant gezisinde tanıştık dualarmız seninle nejdet abim

Motosikleti
    sym mio

hisar buluşmamızda lespaul un yerine çayını içerken necdet abimizzz......
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)