Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sabrın sonu hakkaten selamet...TVS Apache ye ramak!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Sabırküpü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese ayrı ayrı çok çok teşekkür ediyorum...Hakikaten en mutlu günlerimden biri olacak onu altıma alacağım gün..Çok güzel geziler, çok güzel fotolar hazırlayacağım..hatta ta izmir'den diyarbakır'a onunla gelip güzel diyarbakırımı da sizinle fotolarla paylaşacam
    OOooo hayırlı uğurlu olsun şimdiden...ben Silvanda büyüdüm sayılır...Navite çıye gurban...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız tepe tepe bin işallah

almışken keşke egzostu ile oynanmamış, orjinali olaydı ama bu da çok güzelmiş. neyse...
    Poturdak

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    azmin,hırsın,iştahın,gayretin,kararlılığın takdir edilecek boyutta.ancak 23 yıllık motorcu abinden sana küçük ama önemli bir tavsiye;süratli ve çabuk değil,normal hızla ama emniyetli bir şekilde gideceğin yerlere ulaşmayı hedefle kendine.hayırlı uğurlu olsun,kazasız ve belasız kullanman dileklerimle.
    ooo usta azim,hırs,iştah,kararlılık,gayret deyince orda durup önce güzel bi duygulanırım sonra büyük bi ateşle acısını çıkarırım..Bu mükafatı almak için çektiklerimi bir ben bilirim bir allah..Motoru teslim alacağım gün hikayemi siz de bileceksiniz...Emniyet ve uygun hıza gelince; ben bu motoru bana tehlike ve korku vermesi için değil ; özgürlük ,seyahat, keyif, yol arkadaşlığı yapma imkanı vermesi için aldım..Ve bütün emeklerimi boşa harcayacak kadar akılsız değilim..Saygılar sevgiler

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OOooo hayırlı uğurlu olsun şimdiden...ben Silvanda büyüdüm sayılır...Navite çıye gurban...
    Nave min Sabır e..E te çiye? Çok sağolasın.Ben de Silvanlıyım usta.12 yaşıma kadar orda kaldık.Sonra benim okulum için merkeze taşındık..Hakkaten Silvanlı mısın sen de?Şaşırdım yaw

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız tepe tepe bin işallah

almışken keşke egzostu ile oynanmamış, orjinali olaydı ama bu da çok güzelmiş. neyse...
    Sen de çok sağol usta..Egzostuyla daha güzel ses vermesi için oynanmış..Ve iyi de sonuç vermiş..Ama her haliyle güzel benim şeytanım..Görüşmek üzere
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi hayırlı olsun bakalım güle güle kullan Allah kaza bela vermesin...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    Alıntı Sabırküpü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nave min Sabır e..E te çiye? Çok sağolasın.Ben de Silvanlıyım usta.12 yaşıma kadar orda kaldık.Sonra benim okulum için merkeze taşındık..Hakkaten Silvanlı mısın sen de?Şaşırdım yaw

:

dostum şaşırdım ve sevindim...Bende Silvan sokaklarında büyüdüm...peder polisdi...81-87 arası ordaydım...çocukluk dönemim işte...İlkokula orda başladım...Biz Askeriyenin karşısında bi Motelde kalıyoduk...motel ev yani...Hükümet Konağının önünde çarşıda belediyenin yol sulayan tankerinin önünde çok koşduk...hani su üzerinden atlardık ya...belki artık yoktur...peder o köşedeki ilçe karakolunda görevliydi...biliyon yanından rampa vardır Kaymakamlığa çıkıyodu galiba...Malabadinin oralardan foton varmı ya...özlemişim...Bide sen değilde baban bilir belki Silvan çıkışında Petrolci Celal vardır tanırmısınız...Babamın çok samimi dostu...şimdi Manisa Salihlide ...aile dostumuz yani...terör var diye taşında oralardan vs vs...Güneydoğu benim için cennet...ama işsizlik fakirlik sisyemli politikalar yüzünden olanları biliyorsun...neyse forumda siyaset yasak dostum...ceza yemeyek sonra...sevgiler saygılar...

Bi detayı yanlış yazmışım...Petrolcü Cemal Yorgun...85 lerde......Silvan çıkışında Petrol Ofisi vardı...pedere sor bi tanır mutlak...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    TVS Apache
    dostum şaşırdım ve sevindim...Bende Silvan sokaklarında büyüdüm...peder polisdi...81-87 arası ordaydım...çocukluk dönemim işte...İlkokula orda başladım...Biz Askeriyenin karşısında bi Motelde kalıyoduk...motel ev yani...Hükümet Konağının önünde çarşıda belediyenin yol sulayan tankerinin önünde çok koşduk...hani su üzerinden atlardık ya...belki artık yoktur...peder o köşedeki ilçe karakolunda görevliydi...biliyon yanından rampa vardır Kaymakamlığa çıkıyodu galiba...Malabadinin oralardan foton varmı ya...özlemişim...Bide sen değilde baban bilir belki Silvan çıkışında Petrolci Celal vardır tanırmısınız...Babamın çok samimi dostu...şimdi Manisa Salihlide ...aile dostumuz yani...terör var diye taşında oralardan vs vs...Güneydoğu benim için cennet...ama işsizlik fakirlik sisyemli politikalar yüzünden olanları biliyorsun...neyse forumda siyaset yasak dostum...ceza yemeyek sonra...sevgiler saygılar...

Bi detayı yanlış yazmışım...Petrolcü Cemal Yorgun...85 lerde......Silvan çıkışında Petrol Ofisi vardı...pedere sor bi tanır mutlak...
    Usta 1987 de doğdum Silvan'da zaten..Yani ben doğmuşum sen gitmişin..Benim çocukluğum orada geçti sadece ilkokul 4. sınıfı batman da okudum geri geldik Silvan'a.Hemen hemen Bütün Silvan beni tanırdı zaten..Çocukluğumda çok çalışkandım..Bilgi yarışmalarında tiyatrolarda ün saldıydım..YAYLA market bizim çok uzaktan akraba sayılır..Orda çalıştım 2 yaz..Bütün hocalarım ben ordayım diye ordan alışveriş yapardı Hükümet konağını hiç unutmam zaten..Onun avlusunda az top koşturmadık..Az bisiklet sürmedim..Babam tedaş'ta çalışırdı..TEdaş da konaktaydı zaten...Sulama kamyonlarını özellikle beklerdik zaten..Dediğin gibi üzerinden atlamak için:D:D Malabadi resimleri yok ama hatırın için Diyarbakır'a gittiğimde motor veya arabayla bi tur atarım oraya..Silvan'dayken hava iyiyse her pazar giderdik orda baraj a suya girmeye piknik yapmaya..çok da güzel olurdu..köprüden suyu seyrederdik..Ahhh o günler Dediğin kişiyi ben tanımıyorum ama dediğin gibi babam bilir mutlaka babamı da herkes tanırdı Silvan'da..Sorarım ben babama Celal abiyi..Hala güneydoğunun üzerine yer tanımam memleket tanımam cennet ötesi bir yerdir..Ama dediğin malum sorunlar var bana pek denk gelmese de..En kısa zamanda görüşmek üzere canım abim..Diyarbakır'dan öte bir Silvanlı tanıdım mı içim başka oluyor en kısa zamanda tanışmak dileğiyle..zamanında senden motorunu istedim ama neyse Ben şimdi bir Apache almak üzereyim..Dua et kaza bela olmasın diyeSaygılar sevgiler

Motosikleti
    Haydi hayırlısı o zaman...Oku mazun ol Aileni gururlandır...kanka istedinde İzmirden buraya gelicem bilmem ne...zor işler ya...ilanı verdiğimde 1000 di...2.ilanı verdim 5500 te...şimdi 9500 te...Allah utandırmasın iyi gidiyor bizim canavar...motoru satarsam biterim kanka...ölürüm...yaşayan ölü...

bak Apaciye yar oldun ...Güneydoğu güzeldir kıymetini bilene...Medeniyetin beşiğidir...İnsanlık namına herşey tüm pozitif duygular orda yaşanır...İnsanların kafalarındaki kalıplar değişmez paşam...selamlar olsun sana...

Motosikleti
    tvs apache
    ...kadir mevlamdan bu süreci hızlandırmasını istiyorum senin için. sabır kardeş aman dikkatli ol sevenlerini üzme bu siteden daima güzel haberlerini duymak istiyoruz.umarım bi an önce hasretlik biter tez zamanda kavusursunuz birbirinize(vuslat olayı yane)
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı asphaltkowboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...kadir mevlamdan bu süreci hızlandırmasını istiyorum senin için. sabır kardeş aman dikkatli ol sevenlerini üzme bu siteden daima güzel haberlerini duymak istiyoruz.umarım bi an önce hasretlik biter tez zamanda kavusursunuz birbirinize(vuslat olayı yane)
    dostum aşkımız kadar dikkatimiz de başımızın tacıdır..Çünkü dikkatsiz olursak tutkumuzu sürdürecek bi canımız, ona can verecek aşkımız da kalmaz dileklerin için de amin diyelim gerisini tevekkül edelim..allah sizi de korusun daima...
    Saygılar

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Allah kaza bela vermesin. Selamlar.
    YAŞASIN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ
    KAHROLSUN TRAFİK TERÖRÜ

Motosikleti
    TVS Apache
    Haydi hayırlısı o zaman...Oku mazun ol Aileni gururlandır...kanka istedinde İzmirden buraya gelicem bilmem ne...zor işler ya...ilanı verdiğimde 1000 di...2.ilanı verdim 5500 te...şimdi 9500 te...Allah utandırmasın iyi gidiyor bizim canavar...motoru satarsam biterim kanka...ölürüm...yaşayan ölü...

bak Apaciye yar oldun ...Güneydoğu güzeldir kıymetini bilene...Medeniyetin beşiğidir...İnsanlık namına herşey tüm pozitif duygular orda yaşanır...İnsanların kafalarındaki kalıplar değişmez paşam...selamlar olsun sana...
    Canım paşam kafasında kalıp taşıyan benim için insanlık dışıdır aynen insan ayırmak gibi..Benim umrumda değil bu tür şeyler..Allah razı olsun sana da selam lar olsun

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı uğurlu olsun kaza görmeyesin

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    hayırlı olsun kardeşim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler