Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Eğmir Gölünde Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    üzüldüm,çok gecmıs olsun.umarım bundan sonra hayatının kıymetını daha ıyı anlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.kazayı ben yaptım.olayı kısadan anlatıyım.arkadaşlımla tartışmıştım.ve cok üzgündüm.ogün motopirate arkadaşımla egmirde 2 bira içtik atladık motora ..motorun üzerinde arkadaşımı düşünüyor ve morelim bozuktu.sonra virajja hızlı girdim.kendimi takla atarken bi gözlerimi açtım o kadar kalktıgımda kamışların arasındayım.motor ucurumun aşagıda bende yanında yatıyorum.sonra hemen kendimi yukarı attım.bişi varmı yok bende.sonra motorun yanına indim.derklen ailemi aradım.zaten ailem motora karşıydı.ve bu benim motor hayatımın bitmesine neden oldu.motoru çekici ile çıkardık.sonra şuan motor evde bişi.benim sag heryerim agrıyor.kaza anında bişi anlamadım şuanda bazı yerlerim agrıyor.hayat işte tutkularıma ara vermek zorunda kaldım.ama ilerde yine bu tutkularımın peşine gidecegim.uğur abi herşey için teşekkürler.kaza anında farkedemedim ama sag ayagıma kamış nasıl oldu ise girmiş cok açıyor ya.korumalar olmasa ben şuan kesiin hastanede idim..arkadaşlar koruma çok önemli çok.neyse ki Allahın sevgili kuluymuşum bana bişi olmadı. çokk üzgünüm arkadaşlar böyle olmasını istemezdim ama olan oldu ve şuan için motosiklet tutkuma aara verdim.siteyi takim edecegim.arkadaşlar sizden ricam ankara hyo da tanıdıgı filan yada bana motoru yaptırma konusunda tanıdık filan varsa yardımcı olurlarsa cok sevinirim tel 05462854803 (arkdaşlar sizin üzülmemeniz için ben isim vermek istememiştim hattaa başlık bile istemedim.)
    ANKARA MT

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı E_M_R_E_sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.kazayı ben yaptım.olayı kısadan anlatıyım.arkadaşlımla tartışmıştım.ve cok üzgündüm.ogün motopirate arkadaşımla egmirde 2 bira içtik atladık motora ..motorun üzerinde arkadaşımı düşünüyor ve morelim bozuktu.sonra virajja hızlı girdim.kendimi takla atarken bi gözlerimi açtım o kadar kalktıgımda kamışların arasındayım.motor ucurumun aşagıda bende yanında yatıyorum.sonra hemen kendimi yukarı attım.bişi varmı yok bende.sonra motorun yanına indim.derklen ailemi aradım.zaten ailem motora karşıydı.ve bu benim motor hayatımın bitmesine neden oldu.motoru çekici ile çıkardık.sonra şuan motor evde bişi.benim sag heryerim agrıyor.kaza anında bişi anlamadım şuanda bazı yerlerim agrıyor.hayat işte tutkularıma ara vermek zorunda kaldım.ama ilerde yine bu tutkularımın peşine gidecegim.uğur abi herşey için teşekkürler.kaza anında farkedemedim ama sag ayagıma kamış nasıl oldu ise girmiş cok açıyor ya.korumalar olmasa ben şuan kesiin hastanede idim..arkadaşlar koruma çok önemli çok.neyse ki Allahın sevgili kuluymuşum bana bişi olmadı. çokk üzgünüm arkadaşlar böyle olmasını istemezdim ama olan oldu ve şuan için motosiklet tutkuma aara verdim.siteyi takim edecegim.arkadaşlar sizden ricam ankara hyo da tanıdıgı filan yada bana motoru yaptırma konusunda tanıdık filan varsa yardımcı olurlarsa cok sevinirim tel 05462854803 (arkdaşlar sizin üzülmemeniz için ben isim vermek istememiştim hattaa başlık bile istemedim.)
    lan gözümün önünde nasıl uçtun orda halen hayret ediyorum.allahtan bişey olmadı sana.bu arada aydınlıktaki hoysung bayii biraz kazık.fiyatları gördün.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    çok çok geçmiş olsun.virajlarda dikkatli olalım arkadaşlar.hiç affetmez vallahi büyük küçük demeden bütün motorlar için tehlike arz ediyor
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Birbirinize hitap biçiminizden samimiyetinizi anlıyoruz ;

fakat güzel kardeşlerim motorla ALKOL olayı bence burada olmadı!

Birbirinizi içkide frenleseydiniz keşke...

Çok geçmiş olsun ;

Motorunu toplatmak için acele etme önce kafanı bir topla derim....
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    Alıntı eczaci101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birbirinize hitap biçiminizden samimiyetinizi anlıyoruz ;

fakat güzel kardeşlerim motorla ALKOL olayı bence burada olmadı!

Birbirinizi içkide frenleseydiniz keşke...

Çok geçmiş olsun ;

Motorunu toplatmak için acele etme önce kafanı bir topla derim....
    dostum sagolasın bende önce kendime geliyim.sonra motoru toplayacagım.ama bakalım artık.bu arada bizim samimiyet iyidir.bugün o kaza yaptıgım yere gezmeye gittim.ya diyorum ordan uctum nasıl bişi olmadı valla cok şaşırtıcı işte Allah korudu ve korumalar.ugur abi ya bu uçuş olayını birde bana sor gözlerimi açtım kaskın içinden kumlar kamışlar ve agaç dalları neyse olan oldu.işte derlerya bir nüsübet bin nasiyattan iyi dir işte olay bundan ibaret.
    ANKARA MT

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    dostum sagolasın bende önce kendime geliyim.sonra motoru toplayacagım.ama bakalım artık.bu arada bizim samimiyet iyidir.bugün o kaza yaptıgım yere gezmeye gittim.ya diyorum ordan uctum nasıl bişi olmadı valla cok şaşırtıcı işte Allah korudu ve korumalar.ugur abi ya bu uçuş olayını birde bana sor gözlerimi açtım kaskın içinden kumlar kamışlar ve agaç dalları neyse olan oldu.işte derlerya bir nüsübet bin nasiyattan iyi dir işte olay bundan ibaret.
    vizörü kapalı tutsaydın o kamışlar bile girmezdi kaskın içine.harbi ya çok ucuz kurtuldun valla.bari birine bi hayır işle.global motorun fiyat listesini inceledinmi?

Motosikleti
    abi vizör kapalıydı dikkat ettim bu gün gittigimde ordaki agaç yerinden sökülmüş filan ...vizör o ara açılmış olmalı. abi evet bi hayır işliyecegim.adagım var.globalin fiyatını incelemedim.ama ben fiberclas /yazılışı tam olarak bilmiyoru anlayan anladı.) ondan yaptırcam yani ayrı bir hyo olcak öyle bi proje var.bakalım hayırlısı ama tabi bazı parcalar için globalle irtibata geçecegim.ama şuan motor evde yakıyo bakmadım bile neyi var diye.1 2 ay yatsın sonra incelerim.ugur abi olayı benden iyi sen net gördün ben nasıl oldu anlayamadım.
    ANKARA MT

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    sen uçmadan önce en son hatırladığım slalom yapmaya çalışyodun.yol zaten çukur dolu,buna viraj ve biraz hızda eklenince kaza kaçınılmaz oldu.
    ama hiçbirşeyde suç arama çünkü sana kaza yaptıracak hiçbirşey yoktu.
    daha dikkatli ol derim.

Motosikleti
    Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen uçmadan önce en son hatırladığım slalom yapmaya çalışyodun.yol zaten çukur dolu,buna viraj ve biraz hızda eklenince kaza kaçınılmaz oldu.
    ama hiçbirşeyde suç arama çünkü sana kaza yaptıracak hiçbirşey yoktu.
    daha dikkatli ol derim.
    yanında olsam ensene bi tokat vururdum he .çok morelim bozuktu çok.ona kafayı taktım bastım olan oldu ben hatalıyım.abi ben aşagı uctugumda içinden ne geçti
    ANKARA MT

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    öyle girdin ki oraya sanki bilerek uçmuş gibi oldu.benimde gözler fal taşı gib oldu.o an başka ne düşünüyüm.
    hem bırak artık kafandaki saçma sapan hatun olaylarını.karı kızdan ne fayda geldi zaten bizlere.

Motosikleti
    Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle girdin ki oraya sanki bilerek uçmuş gibi oldu.benimde gözler fal taşı gib oldu.o an başka ne düşünüyüm.
    hem bırak artık kafandaki saçma sapan hatun olaylarını.karı kızdan ne fayda geldi zaten bizlere.
    haklısın öyle işte.tam youtubelikti ama he.
    ANKARA MT

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    aslında bu topiğe yazacak bişey kalmadı ama bu topiğe yazdığım 32. cvp.
    31 de kalmasın diye yazıyorum.bağtıl inanç işte naapacan.tekrar geçmiş olsun genç dostum

Motosikleti
    sagol abi.teşşekkürler servis konusunu senle bi görüşelim.
    ANKARA MT

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Geçmiş olsun da görüntüye bakılırsa göz göre göre (alkol, hız, vs..) kaza yapmışın.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    geçmiş olsun .....................:(
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun da görüntüye bakılırsa göz göre göre (alkol, hız, vs..) kaza yapmışın.
    sagol teşekkürler.aynen öyle oldu.hata bende.bi ders oldu.
    ANKARA MT

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    sagol teşekkürler.aynen öyle oldu.hata bende.bi ders oldu.
    Sen dersini aldıysan kaza amacına ulaşmıştır.
    Geçmiş olsun tekrardan, dikkat et kendine.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

cafeci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Model Metalik Gri Honda Titan Efsane
    Beni götürmediler ondan oldu...... Ben biliyorummm. Hıyarlara hep diyoruum. İçmeyin olum içmeyiiin. Bence en büyük etkisi biradır.... İÇMEYİN!
    Ayakları Yere Basmayan İnsanların Yazdıkları Senaryoda Figuran Olunmaz :bounce:

**emr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er6-n
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... üç kuruşluk motor zevkimizi eziyete çevirmeyelim arkadaşlar...
    +1
    zevkimiz için kullandığımız motosikletlerimizi, uzun yıllar keyifle kullanabilmemiz için mutlaka tam koruma gezelim.
    "Kan akacağına Ter aksın!!"

Çok geçmiş olsun arkadaşım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)