Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gelde sinir olma...ışıkta beklerken arkadan vurdu....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    çok büyük geçmiş olsun dostum
    allahtan ikinizde de fazla bişey yok en kötü kazan bu olur umarım
    allah başka kaza bela vermesin
    adamın peşini bırakma dostum anladığım kadarıyla polis tutanak tutmamış
    adamın plakasınıda alsaydın ilerde bişi olursa vurdu kaçtı die tutanak tutulabilir kaskon karşılardı hasarını
    tekrar geçmiş olsun bundan sonra ışıklarda daha dikkatli ol
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    geçmiş olsun dostum talihsiz bi olay yaşamışsın...neyseki araba çok hızlı değilmiş sanırım...sizde fazla bişey olmamamasına sevindim...ama her ne pahasına olursa olsun kırmızı ışıkta gazlayan clio'da kazaya davetiye çıkarmış...yanından geçen zebaniyi saymıyorum bile...kaza yerinde tutanak tutturmuşmuydun peki...inşallah sana çarpan şahış sonradan yan çizmez...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    özellikle geceleri kırmızı ışıkta şeridin ortasından ziyade çizgi üzerinde durdururum motoru. geçen tabakhaneye b.. yetiştirmeye çalışan bir angut arkamdan gelirken ışıklarda duramadı solumdan sıyırıp bikaç metre ilerde durdu. şükürler olsun ki yine şerit ortasında değil çizgi üzerinde durdurmuştum motoru.
    bizim tekteker55 aynı durumda arkadan kayarak gelen şahini görünce asılmış gaza kurtarmış paçayı.
    Allah koruyor bizleri, yoksa bu memlekette halimiz harap.

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Trafik polisleri cruser , race tarzı motosiklet sürenlere artis gözü ile bakıp sadece bu tür büyük motosikleri çevirirlerse olacağı bu.Bi scootere 3 kişi binen mi , karısını çocugunu koyup giden mi.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    1) Şerit ortasında durmayın,
    2) Durduğunuzda periyodik olarak aynalardan arkayı kontrol edin,
    3) Durduğunuzda dörtlü flaşörü yakın,
    4) Vitesi 1'e takın ki aciliyet durumunda hareket edebilesiniz.
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) Şerit ortasında durmayın
    En köşede mi duralım ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    Biz motorcular böyle şoförlere ders verecez arkadaşlar başka çaresi yok,hepimizin başına geliyor şeridinde durduğun halde adam kalkmış biraz sola kaçta geçeyim diyor trafik duruyor,malesef ülkemizde motora ve motorcuya saygı yok hepimiz biribirimize saygılı olmalıyız ama arada dengesizler çıkıyor biz onlara örnek olalımda onlar utansın

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Selam özrace kardeş büyük geçmiş olsun hem sana hem artçına bir kere bana da öyle çarptılar allahtan elim debriyaj da idi böylece motor öne kayıp durdu bende tek çizik yok arabanın ön plaka kırılmıştı. aracın palakasın al muhakkak kaza raporu tutturmadi isen çarpıp kaçtı diyip savcılığa başvurursun. Bu arada herşeyi en ince ayrıntısına kadar yaptırma bence sonra kabul etmeyip faturanın bir kısmı sana da dönebilir. Ufak çizik ve göçüklerler için genelde nazarlık derler böylece bir daha kazaya karışmazsın. Kazasız sürüşler
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    geçmiş olsun. çok dikkat etmek lazım çok.
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    geçmiş olsun ucuz atlatmışsın
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun...
    Kız arkadaşını biran önce hastaneye götür,ne olur ne olmaz.Allah korusun.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Allah korumuş valla çok büyük geçmiş olsun motor bişekilde halledilir önemli olan sana bişey olmaması

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Eğitim şart.
    Denyo dolu memleket.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    çok geçmiş olsun arkadaşım.. aynı olay iki gün önce az kaldı başıma geliyordu.. ama Allahtan araba durdu.. bazı dingillerde ışıkların dibinde durmayı planlayarak hızlı geliyor ve duramıyorlar.. arkamdan bi fren sesi geldi.. ama durdu.. bende heyecanlandım bir an gazı verdim hafiften giderim diye ama gerek kalmadı.. döndüm adama şöyle bi ters ters baktım.. oda suçunu anladı zaten.. el kaldırdı özür diledi...

kız arkadaşına da geçmiş olsun.. inşallah kötü bişey yoktur.. bende bir kere gezdirmiştim.. ama çok büyük sorumluluk oldu... sonra kendime sordum yabişey olsaydı..(Allah korusun) ondan sonra bindirmiyorum artık...
    KIRMIZI BOĞA..

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    eğitim eğitim eğitim..ne eğitimi kardeşim..bu hanzolarımı eğiteceksin..sanmaki okumakla adam olur çelebi..okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır..arkadaşımızı allah esirgemiş..inşallah bu son kazası olur..tekrardan geçmiş olsun

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hepinize tek tek teşekür ederim arkadaşlar.bugün servise gittim Allahtan motor kısmında bişey yok sadece arka plakalık vede motor sola düştüğü için sol kısımda çizikler var.iyiki varsınız arkadaşlar.herbirinizi tanımasamda arkamda olduğunuzu bilmek bana gerçekten güven veriyor.en kısa zamanda fotoğraf çekip koyucam hasarlı yerleri.
    evet trafik polisi çağırmadım işin uzamasını istemedim.sakin olmakta fayda var dedim.adam suçunu biliyor gerçi bu sabah servise gittiğimde tel. kapalıydı sonradan aradı ve yaptırıcam ben seni ararım gideriz dedi.plakasınıda aldım bende aramasaydı dediğiniz gibi yurup kaçtı diye şikayet edecektim.bakalım inşallah buna gerek kalmaz.ve Allah kimsenin başına vermez ben şimdi şükrediyorum ya kız arkadaşıma yada bana bişey olsaydı....cana geleceğine mala gelsin.tekrar teşekürler arkadaşlar

hepinize tek tek teşekür ederim arkadaşlar.bugün servise gittim Allahtan motor kısmında bişey yok sadece arka plakalık vede motor sola düştüğü için sol kısımda çizikler var.iyiki varsınız arkadaşlar.herbirinizi tanımasamda arkamda olduğunuzu bilmek bana gerçekten güven veriyor.en kısa zamanda fotoğraf çekip koyucam hasarlı yerleri.
    evet trafik polisi çağırmadım işin uzamasını istemedim.sakin olmakta fayda var dedim.adam suçunu biliyor gerçi bu sabah servise gittiğimde tel. kapalıydı sonradan aradı ve yaptırıcam ben seni ararım gideriz dedi.plakasınıda aldım bende aramasaydı dediğiniz gibi vurup kaçtı diye şikayet edecektim.bakalım inşallah buna gerek kalmaz.ve Allah kimsenin başına vermez ben şimdi şükrediyorum ya kız arkadaşıma yada bana bişey olsaydı....cana geleceğine mala gelsin.tekrar teşekürler arkadaşlar
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    geçmiş olsun dostum çok üzüldüm ucuz atlatmışsın valla
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    valla son dakkada şimdi gördüm topiği...üzüldüm dostum be...plaka mlaka almadınmı...trafik falan gelmedimi...nedir ne değildir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Geçmiş olsun ucuz atlatmışsın. Kız arkadaşında ve sende birşey olmaması sevindirici. Umarım son kazan olur.
    Okan ACAR

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En köşede mi duralım ?

Sen ortada dur...Sana serbest..... Ama garantisi yok....Giydiriyorlar işte.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)