Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bursadan ULTRAUKALA Cıbırına Kavuştu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Akın hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin inşallah sonunda kavuştun motoruna çok sevindim.Selamlar.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...r-cbr125r.html

Arkadaslar motorumun resimlerini görmek isteyenler buraya bakabilirler...Hiç boş durmadık cbr'cılara boş durmak yakışmaz.Hemen vurduk cabbarlarımızı yollara...İlk günden 390km yol yaptım.Uzun yol uzun yol derler ya beni kesmedi ama akşam oldu maalesef.

Mete_han abim alah senden razı olsun.Gönlüm bu kadar rahat şekilde başka motor alamazdım heralde çok pimpirik biriyimdir.Gökhan Koşuk'a da teşekkürlerimi sunuyorum.

Şu anda çok mutluyum valla kendimi daha rahat hissediyorum..Bugün Bursa caddelerine çıkardım motorumu yalnız başıma pazar günü çalışıyordum çünkü..50km den bi kaç km fazla yol yaptım ana yerleri gezdim biraz öle işte.Değişik bir duyguydu anlatılmaz yaşanır diyorum ilk motorum ilk heyecanım.Hep beklediğim bu vardı artık neyi bekleyeceğim bakalım... 18Temmuz ÖSS sonuçları buldum...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    mondial 150RE 2006
    Hayırlı olsun kardeşim, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Kaskın asfalt yüzü görmesin inşallah....

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akın hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin inşallah sonunda kavuştun motoruna çok sevindim.Selamlar.
    Kask ve mont boş boş durmuyor artık Kötü motorsuz günleri geride bıraktım Allah kimseye kaza bela vermesin
    AKIN FİDAN

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...r-cbr125r.html

Arkadaslar motorumun resimlerini görmek isteyenler buraya bakabilirler...Hiç boş durmadık cbr'cılara boş durmak yakışmaz.Hemen vurduk cabbarlarımızı yollara...İlk günden 390km yol yaptım.Uzun yol uzun yol derler ya beni kesmedi ama akşam oldu maalesef.

Mete_han abim alah senden razı olsun.Gönlüm bu kadar rahat şekilde başka motor alamazdım heralde çok pimpirik biriyimdir.Gökhan Koşuk'a da teşekkürlerimi sunuyorum.

Şu anda çok mutluyum valla kendimi daha rahat hissediyorum..Bugün Bursa caddelerine çıkardım motorumu yalnız başıma pazar günü çalışıyordum çünkü..50km den bi kaç km fazla yol yaptım ana yerleri gezdim biraz öle işte.Değişik bir duyguydu anlatılmaz yaşanır diyorum ilk motorum ilk heyecanım.Hep beklediğim bu vardı artık neyi bekleyeceğim bakalım... 18Temmuz ÖSS sonuçları buldum...

tahmin edebiliyorum kanka...demin babam aradı...4.Leventte mahsur kalmış...gel al gurtar beni bu hayattan dedi...eee naparsın babamızı yollarda gomayız ...hayırlı evladmı...hayırlı moturmu...

lan Akın çok Şanlısın ki Gökhan Konşuk bu işi bilenlerdendir...hemen motoruunla tur yaptı...gidonu çaktı vesselam...eğimi anladı...harbi çok şanslısın...O çocuk 1000 rr la gezer...pistlerde yarışmaya başladı...kendisi ayrıca motor ustasıdır...ondan bişeyler öğrenir herkes...öyle güzel insandır işte...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hayırlı olsun, kazasız belasız bol km'ler
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)