Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Bir KASK aldım tüm hayatım değişti&Buğusuz Marushin

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi ordan keko senin olcayın varsa bizimde barış abimiz var o kollar bizi haksız yere attırmaz allahın kekosu kitlemişler sana çin çon kaskı capon diye bidebaşlık açmış utanmadan
    taam lan bişey demedim...Barış abi affetmez...zaten kara listedeyim...beni can evimden vurdun ama...Erhandan sonra sitede komtan...ondan sonrada Barış aga gelir...hatta Erhandan sonrada geldiği görülmüştür...BBRR birini attımı Erhan sormaz bile...bi bildiği vardır hesabı...Olcay Müdür yardımcısı diyelim o zaman...4 nümero...BBRR Müdür Baş Yardımcısı...

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi şu an gıcır gıcır olduğu için sıkması normal Zamanla daha rahatlayacaktır... Hatta içini yıkadığında bayağı bir salıyor kendini
    Zaten sıkması iyi baktın kafan içinde oynamaya başladı at sen o kaskı... -bana at -
    Şaka bir yana bol kask kullanmak çok tehlikeli... Sıkması daha iyi...
    abi ben hiç kask içi yıkamadım işin aslı...sağol verdiğin moral için...kan dolaşımım bozuldu ama...yaşayacakmıyım abii...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fürek adlı üyeden alıntı
    taam lan bişey demedim...Barış abi affetmez...zaten kara listedeyim...beni can evimden vurdun ama...Erhandan sonra sitede komtan...ondan sonrada Barış aga gelir...hatta Erhandan sonrada geldiği görülmüştür...BBRR birini attımı Erhan sormaz bile...bi bildiği vardır hesabı...Olcay Müdür yardımcısı diyelim o zaman...4 nümero...BBRR Müdür Baş Yardımcısı...
    He he hizaya gel şöyle sen kime gözdağı verdiğini sanıyorsun noldu canım birden geri adım attın dikkat et çin çon kaskını sakın yere filan düşürme sonra karpuz gibi iki'ye ayrılır mazallah

Motosikleti
    He he hizaya gel şöyle sen kime gözdağı verdiğini sanıyorsun noldu canım birden geri adım attın dikkat et çin çon kaskını sakın yere filan düşürme sonra karpuz gibi iki'ye ayrılır mazallah
    taam dede olur böyle yanlış anlamalar...

ama mal Capon malı aşkım aşkım...aha malı bana satan şahısda burada...ryangt eray...yani yanına gidersin eline verir...kataloğu...

veya sen bi marushın yaz bakem gogıla...şekerim..neymiş ne değilmiş öğren...bilmemek ayıp değil...

bide Olcaya yarın sorayım yönetici bazında hangisinin ....daha ağır diye...yarın konuşalım bu detayı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben hiç kask içi yıkamadım işin aslı...sağol verdiğin moral için...kan dolaşımım bozuldu ama...yaşayacakmıyım abii...
    leğen gibi çan çin çon kasklarla çarpsaydın asfalta görürdün kan dolaşımını
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    leğen gibi çan çin çon kasklarla çarpsaydın asfalta görürdün kan dolaşımını
    taam abi...

yav bu gece beni herkes çarpıyor...gelen vuruyo giden laf sokuyo...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevdiklerinden abisi
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

veya sen bi marushın yaz bakem gogıla...şekerim..neymiş ne değilmiş öğren...bilmemek ayıp değil...
    Torunum fürekcim senin aldığın mal tukaka google'de neyi araştıracam daha sen aldıysan tukaka'dır keko

Motosikleti
    sevdiklerinden abisi

ok...cuma akşamı nargilede görüşürüz ultraukalayıda geticem oraya...Cuma onla işi halletcez...kaybolur buralarda garip...

Torunum fürekcim senin aldığın mal tukaka google'de neyi araştıracam daha sen aldıysan tukaka'dır keko

kanka halis mulis capon...valla lan...yalan borcummu var siteye...

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız kullanırsın inşallah.
    Siteden eyong nickli Olcay arkadaşımız da aldı bir kaç hafta önce(benim baskılarıma dayanamadı ).
    Marushin çok sağlam markadır,Türkiye ye yeni yeni geliyor sadece...Japon üretimidir.Fiyat-kalite olarak gerçekten mükemmeldir.
    Bir kaç hafta sonra bende almayı düşünüyorum,gerçekten de güzel kask.Bazı modellerinin işlemeleri de ap ayrı güzel.Hem göze hem de sağlamlığa hitaben bu kask alınabilirliği en üst seviyelerde(diğerleriyle karşılaştırınca).
    sağol forrap kardeş...en kısa zamanda edinmelisin bir tane...yani kafa önemli biliyosun...hayat için bence aramıycan bazı şeyleri...

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı olsun kask ama yine sıkıyo galiba.fotodan öyle anladım.güle güle kullan.
    konusu açılmışken mete_han'ı ispiyonlayayım.2 gün önce mete_han abimi aradım.yarın yanına gidecem inşallah.neysee ne yapacağımız planlıyoz telefonda,bana kaskım olup olmadığını sordu.tabiiki var dedim ama kaskı getiremezdim istanbula .tamam dedi ben ayarlarım bi tane.ben düşündüm kaskı takalımda bişey olursa güvende oluruz deycek.ama sonraki cümle : kanka,kaskı ayarlayalımda polislerle papaz olmayalım.herhalde cezadan falan korktu . Burdan hatırlatayım,Kask kendi güvenliğin içindir.ama mete_han abi için polise verilecek para güvenlikten daha önemli galiba .
    Not : abi burda geyiğin yanında birazda sitem var ona göre oku
    lan benim babam kayınpederim 7 sülalem farklı bölümlerde polis...bana bişiyy olmaz...ama misafirin yanında papaz olmak istemem...artık belediyenin foto çeken sistesmi. var ışıklarda...şehir kameraları her yerde...yani plakaya ceza gelirse harbi gümlerim...polise asla para vermem kanka...polis çocuğu polise rüşvet etmez edemez...etik olarak bu teşkilatta böyle bişey olmaz...polis yakınıyız kanka...ya affederler hatamdan dolayı yada ceza yaz abi derim...suistimaldir belki bu ama polissen veya polis yakınıysan problem yaşamazsın...size ters gelir belki ama empati yapın lütfen...

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    sigarada içemiycen kaskı çıkarmadan,öbür kaskta içiyordun hem üfül üfül geziyordun.
    güle güle kullan,istanbul-uşak yollarında eskisin kaskın.
    ::tutkuy::

Motosikleti
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigarada içemiycen kaskı çıkarmadan,öbür kaskta içiyordun hem üfül üfül geziyordun.
    güle güle kullan,istanbul-uşak yollarında eskisin kaskın.
    sağol faruk gardaş...sağolasın...abi bişeyi sonradan görmicen be...sonradan görürsen aha böyle ortalıkta ben kask aldım diye gezersin...ama mobiletciydik hoca be...benzinle yağ karıştıran bir kişiydik...yani benzini gamsızca depoya değilde bidona koydurup yağla iyi karışmı diyen bir bütçeye sahiptik zamanında...ondandır bu paraları bu malzemelere bağlayamayışımızın sebebi budur...yani bugüne kadar bermuda şortla kafayı göze yarmadıysak şansdır kısmetdir...yani para vardıda bizmi almadık Revıt...

sigara zevkimden vazgeçmem pek...zaten kızımın yanında asla içmem...içende yok...kızıma kötü örnek olmam...

Motosikleti
    mondial 150RE 2006
    Hayırlı olsun arkadaşım, güle güle kullan uzun sürüşler boyunca, bende paraya kıyıp senin gibi yeni bir kask dizlik ve kilit aldım. Taksitle ödüycez bakalım. Alalım ki kızlarımızı daha uzun bir süre sağlam kafayla görelim. Sınavın Pendik'te hangi okulda tanışmak isterdim. Allah zihin açıklığı versin. Sınavdan önce o kaskı fazla takma nede olsa beynine kan gitmesini yavaşlatıyormuş. Neme lazım sınavı geçemessin falan,
    Sınavında başarılar.

Motosikleti
    Alıntı temhadal150RE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun arkadaşım, güle güle kullan uzun sürüşler boyunca, bende paraya kıyıp senin gibi yeni bir kask dizlik ve kilit aldım. Taksitle ödüycez bakalım. Alalım ki kızlarımızı daha uzun bir süre sağlam kafayla görelim. Sınavın Pendik'te hangi okulda tanışmak isterdim. Allah zihin açıklığı versin. Sınavdan önce o kaskı fazla takma nede olsa beynine kan gitmesini yavaşlatıyormuş. Neme lazım sınavı geçemessin falan,
    Sınavında başarılar.
    Kanka adres vermiyim yoksa yoğun ilgi ve alakayla konsantrasyonum bozulur...taam beni seviyosunuz biliyorum...namımız taaa beri yandan duyulmuş...ama gel gör ki ben sevginize layık olabilirmiyim...

ya dostum zaten K.Ö...ve ...K.S diye birşey var artık hayatımda...Kasktan öncede az buçuk kafam çalışmazdı...Kasktan sonrada artık heç çalışmaz...20 soruyu yapıp uzak diyarlara vurucam kendimi...

haklısın evladlar için herşey...

yarmagül noldu gezi işide iptalolmuş spirnof gelmiyormuş ne halt yicen şimdi gene rezil oldun siteye neyse alıştık artık

Mete_han öncelikle hayırlı olsun. Sevindim iyi bir kask almana.
    Sonra tespitimsiler:

1- Top sakal yapmışsın, harbi yakışmış, karizma yapmış seni.
    2- Top sakala kısa saç ne güzel yaraşır (Aynı ben)
    3- Top sakala bronz ten de iyi olmuş, hani para yoktu, nerde yaptın o bronz teni
    4- Kaskın içinde "Şöför amca kafam kapıya sıkıştıı" moduna girilmiş sankim
    5- Her daim full kormalı gezesin, kızınla ve bizlerle bir ömür mutlu yaşayasın.

Ana!!! bir de ehliyet mi alıyon, üstüme iyilik sağlık. Dur bir sadaka veriyim.
    Yav hakikaten motorculuğu ciddiye almaya başladığına seviniyorum, ama sen bu ciddiyetle tarihin en iri yarışçılığına da soyunma da
    Umarım ehliyet sınavın da iyi geçer başarılar. Ben de Pendikte girmiştim geçen yıl. Sınav Cumartesi mi? Bir kortej oluşturup yanına gelelim.

Motosikleti
    yarmagül noldu gezi işide iptalolmuş spirnof gelmiyormuş ne halt yicen şimdi gene rezil oldun siteye neyse alıştık artık

http://www.motosiklet.net/forum/konu...lcam-veda.html

kanka adam depresyonamı girmiş ne...çocuk Moldovyada okuyan öğrenci...melmekete gelmiş cebinde 5 kuruş para yok napsın...len gel para harcatmam dedim ok abi sağol dedi ekti...

Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete_han öncelikle hayırlı olsun. Sevindim iyi bir kask almana.
    Sonra tespitimsiler:

1- Top sakal yapmışsın, harbi yakışmış, karizma yapmış seni.
    2- Top sakala kısa saç ne güzel yaraşır (Aynı ben)
    3- Top sakala bronz ten de iyi olmuş, hani para yoktu, nerde yaptın o bronz teni
    4- Kaskın içinde "Şöför amca kafam kapıya sıkıştıı" moduna girilmiş sankim
    5- Her daim full kormalı gezesin, kızınla ve bizlerle bir ömür mutlu yaşayasın.

sağol kanka izindeyim ama ondan öyle...yoksa patron top sakalı sevmez..bakar ters ters günboyu psikoljisini bozar adamın sende top sakal bıraktığına pişman olursun hemen akşamına kesersin...göz bakışlarıyla konuşuruz biz patronla...heleki sinirliyse eyvahh sanki bütün sorumlusu ben sakallar oluverir...

kask sıktı be abi...fulface dedim akşam Eraya sağolsun tamam dedi...ya ben alışamadım...valla topik açmasamda takmazdım he...artık kafaya giren kask çıkmaz...ama psikolocim bozuldu benim....

Ana!!! bir de ehliyet mi alıyon, üstüme iyilik sağlık. Dur bir sadaka veriyim.
    Yav hakikaten motorculuğu ciddiye almaya başladığına seviniyorum, ama sen bu ciddiyetle tarihin en iri yarışçılığına da soyunma da
    Umarım ehliyet sınavın da iyi geçer başarılar. Ben de Pendikte girmiştim geçen yıl. Sınav Cumartesi mi? Bir kortej oluşturup yanına gelelim.
    abi he sınav vakti geldi çattı...ama çakarsam valla sınavdan kendimi Pendikten İzmite vurucam...dağ varmı orada...dağlara çıkıcam...Nirvanayı arayacam...

Ne çakacan, 20 soru be usta. Geçersin. Kaskı kafaya tak kesin geçersin

Ya şaka bir yana, Cumartesi eşime söz verdim vermemiş olsam atlar motora gelirdim Pendik'e hem de tanışmış olurduk.(Yani yüzyüze, buradan kanka moduna girdik ama)

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    metehan abi kaskın hayırlı uğurlu olsun, Allah izin verirde motorumu ve ehliyetimi alırsam karşılaştığımız ilk buluşmada kaskına ve sana kurşun döktürücem ayrıca haftasonu sınavda başarılar dilerim

Motosikleti
    Ne çakacan, 20 soru be usta. Geçersin. Kaskı kafaya tak kesin geçersin

Ya şaka bir yana, Cumartesi eşime söz verdim vermemiş olsam atlar motora gelirdim Pendik'e hem de tanışmış olurduk.(Yani yüzyüze, buradan kanka moduna girdik ama)
    valla dostum biz büyük bir cbf 150 buluşması yapacaz zaten merak etme en kısa zamanda...sınavdan sonra muhtemelen son hızla bi yerlere akıcaz...durum net değil tabi...

ha birde menajerimle konuşun...size bi randevu verir...

valla dostum biz büyük bir cbf 150 buluşması yapacaz zaten merak etme en kısa zamanda...sınavdan sonra muhtemelen son hızla bi yerlere akıcaz...durum net değil tabi...

ha birde menajerimle konuşun...size bi randevu verir...
    Ok buluşmayı heyecanla bekliyoruz. Yalan olmasın da

Ben kaçtım menajere bakıp geleyim.

Motosikleti
    müdür sen açsan topiği... geçen sen ektin bizi zaten...yeme bizi şimdi...

du bakalım cbf Festivali falan yapalımda kaynaşalım...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)