Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Marmok Dönüşü CİNE'de ölümlü motor Kazası...

Motovento
    REKLAM ALANI
    firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    bilinçsizlik,tecrübesizlik,cahillik motorcuyu kabul etmeyen kavramlar.eceli gelen zaten ölüyor.(ölenlere rahmet diliyorum). Ama yanımdan makaslayarak geçen neredeyse arabaların yarım santim yanından 100+ hızda geçen sevgili arkadaşlara ne diyelim? Allah koruyor diyoruz ama bazen korumuyor işte! Bunada kader diyoruz.Helede 1000 cc'lik motorları bırakın 600 cc'lik racingler bile felaket gerçekten ama adam gibi kullananlarıda görüyorum tabi.

Kafasında kask bile olmadan 1000'lik suzukiyle,hondayla gezen sevgili arkadaşlarım sizlerin en azından gözleriniz yaşarmıyormu bu motorları kullanırken? Çünkü ben 80 km'yi geçtiğim an gözlerim yaşarıyor! (kask buharlşan kask olduğu için camı açık zaten benim maksimum hızım 85 km'.

herkese selam tekerinizden başka motorunuzun hiçbir yanı asfalt görmesin..Allaha şükür 6aydır benim görmedi bundan sonrada görmez inşallah
    itina ile kaza yapılır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    elbette bir taziye forumu gibi olsa da, yazmadan edemeyeceğim, tekrar Allah Rahmet etsin kardeşimize. Bendeniz 7 beygirlik bir scooter sürücüsüyüm, tecrübeli olduğumu söylerler, ama tutup bilinçsizce davranırsam kaza yapmazmıyım. Sonuçta alakası yok motor tipi ile. Önemli olan bilinçli sürücü olabilmek.
    Ölen sevgili kardeşimiz, özgüven duygusu ile kullanmış motorunu. Oysa hepimiz en az onun kadar biliyoruz ki Hayat Planlanabilir bir şey değildir. Satranç tahtası bile planlanamıyor, düşünelim ki satranç ta, hareketler-kurallar bile yaşam karşısında ne kadar basit!
    o yüzden planlarımız, riskleri ne kadar azaltabiliriz, nasıl daha zevk alabiliriz, sevdiklerimizi üzmeden nasıl kendi zevklerimizi gerçekleştiririz olmalı.
    Poturdak

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bilinçsiz kullanım aşırı sürat bişeyleri ıspatlama istegi aaaa ben hızlı gidiyorummm aa motor 300 basıyor sen en çok kaç gördün ?????aptalca sorular kendini bilmeyen ve motorları hiçe sayan araç sürücüleri ne olacak bu bu ülkenin hali kör ehliyet alan sürücüler 1,50 cm boyla jeep kullanmaya kalkan bayan sürücüler 100 cc lik motordan 1000cc ye geçen kullanıcılar valla yorum yok kardeşimize ALLAH rahmet eylesin bu haberleri duydukça hergün soguyorum motordan degil yollardan ......

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ölen arkadaşa Allah'tan rahmet diliyorum
    Yazıyı okuyunca insanın moralinin bozulmaması içten bile degil
    Bir şeye dikkat çekmek isterim:

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km hızda kafa kafaya olan bir çarpışmada kurtulunurmu sanıyorsunuz?Lütfen ırkçılık yapmayın..Hepinize saygılar..
    Bu arkdaşın dedigide dogru

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi tüylerim diken diken oldu.
    bende gerçekten sen yazıyorsun sanmıştım. çok fena oldum..
    HIZ TUZAĞINA KANMAYIN. SEVDİKLERİNİZİ AĞLATMAYIN!!!
    bende etkilendim sorma kanka...birde yerde son nefesini verirken galiba o pozisyonu anlatışı var ya hani bedenin son halini çok soğukkanlıydı garipsedim...

bende Maslakta bir kaza gördümde...kadıncağızın biri otobüsün arka tekerleğinin altına gözümün önünde düştümü...abi bi kaldım...motor olmasa belki yetişirdim kaldırıdım ...ama olmadı işte...bir ses çıktı abi...ayağın üzerinden lastik geçti kadının baldırı patladı resmen...kan rengi kırmızı sanırız değil...o an başka bi renk gördüm gözümün önünden gitmiyor...aklım almadı bu durumu...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide kanka bunu buraya neden aktardın ki?....Hem bizden birinin yazısı değil hemde sinir bozucu bir yazı....

Hayır neden okuduğumuda bilmiyorum...Akşam akşam...
    kankacım bir arkadaşımız vefat etmiş alıntı yaptık sende...bilmemiz okumamız gerekir...sanki faydası olcak ya...ama bir aracla kafa kafaya çarpışmayıda Allah kimsenin başına vermesin abi...

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elbette bir taziye forumu gibi olsa da, yazmadan edemeyeceğim, tekrar Allah Rahmet etsin kardeşimize. Bendeniz 7 beygirlik bir scooter sürücüsüyüm, tecrübeli olduğumu söylerler, ama tutup bilinçsizce davranırsam kaza yapmazmıyım. Sonuçta alakası yok motor tipi ile. Önemli olan bilinçli sürücü olabilmek.
    Ölen sevgili kardeşimiz, özgüven duygusu ile kullanmış motorunu. Oysa hepimiz en az onun kadar biliyoruz ki Hayat Planlanabilir bir şey değildir. Satranç tahtası bile planlanamıyor, düşünelim ki satranç ta, hareketler-kurallar bile yaşam karşısında ne kadar basit!
    o yüzden planlarımız, riskleri ne kadar azaltabiliriz, nasıl daha zevk alabiliriz, sevdiklerimizi üzmeden nasıl kendi zevklerimizi gerçekleştiririz olmalı.
    muzo abi geçen gördün benim hareketi...herşeyi biliyom ya...bana bişey olmaz ya...ben türküm ya...kılpayı kurtardım...

Alıntı muvattali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinir bozucu ve son derece özensiz. Ve bence saygısız da. Hiç kusura bakılmasın.

Meteciğim sözüm sana asla değil tabii, sen sakın alınmayasın

Kaza yapan kardeşimize allah rahmet eylesin
    soğukkanlı ve real olarak yazıldığı için etkileniyor insan...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    unutmadan abi o yol çok ama çok tehlikeli sonradan dank etti çinede önemli 2 kaza yaptım 2 side arabayla bikez o yolda akçaova girişinde karsıdan hatalı sollama yapan biriyle çarpıstık ben kacarken yandan vurup arabayı yolun dısına atmıstı ben ne oldugunu anlayana kadar sarampole indim ucuz atlatmıştım diğeride ailemle bi minübüsle ziyarete gidiyorduk aydına minübüs tam çinenin girişinde hatalı sollama yaptı ve bi kamyonete kasadan vurup arabayı yan devirmiştik benim o sıra yaş 13-14 kolum kırıldı 22 dikişin izi var hala bilegimde 2 yerden kırılmıstı cok sükür ailemin burnu bile kanamadı bana gelen ugursuz şanstanmıdır nedir o yoldan hiç geçmem eski hali daha tehlikeliydi o yolun şimdi daha kötüymüş

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortada bir hata var... suçlu aramak yerine çözüm bulunmalı ki bu da belli....

HATA BELLİ ASLINDA AŞIRI HIZ, KENDİNE GÜVEN VE ŞANSIZLIK...
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Bizde ogün eşimle Datçadan İzmir üzerinden Dikiliye döndük . havanın sıcak olacagını bildigimizden 6:30 da kalkıp eşyalarımızı hazırladık çadırımızı kaldırdık motorumuza yukledık 7:30 gibi yola cıktık . Sabah serinliği motorda marmarisi geçinceye kadar üşüdüm desem inanmassınız belki ! Otobanda 130 - 140 km hızla seyrederek 4 saatte izmire girdik . Yolda iki mola verdik . Çok keyif aldık . Şimdi bu haberleri okuyunca çok üzülüyorum . Arkadaslar lütfen bu tip seyahatlerde çok daha düsünceli olalım sabah serinliğinde usul usul yol almak varken , o sıcaklarda yolda seyretmek hata getirir Hayatını kaybeden arkadasa Allahtan Rahmet diliyorum ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

iki tekerlekli uçan tabutlar. bu işin sonu belli,koruma falan fayda etmiyor ,kol bacak ters dönüyor...motosiklet tutkunu olarak çok üzüldüm olanlara her hafta bir iki kişi eksiliyor.lütfen pist dışında hız yapmayalım tekrarlanmasın artık kazalar.allah geride kalanlara sabır,kendisinede rahmet eylesin.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    inşallah bir gün akıllanırız..
    [I]Sen varken reklama gerek yok...[/I]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süratin affı yok.. bunu malesef son yaşadığımız kazalardan üzülerek gördük..

Ben olayın 2-3 saat arkasına haberi aldım .. olayı anlatan arkadaş şoku hala atlatamamış bunu normal karşılıyorum..hemen hemen her gün bir SS kazası haberi alıyoruz ..çoğu ölümle bitiyo bu kazaların ..vicudumuza taktığımız korumalar bizi max 90 km/h ye kadar korur.. ama biz bi dizlik bi kask taktıkmı kendimizi ölümsüz zannedebiliyoruz.. son iki kazadada ölen arkadaşlarımız full korumalı idi.. ama sonuçlar ortada ..

bu arada Marmok festivali türkiyede yapılan en iyi festivallerden biri bunu diyen ben değil tüm festivallere katılan abilerim .. her geçen yılda daha iyi oluyor. arkadaş biraz abartmış ..3 ytl ye büyük şişe efes.. 4 ytlye tabilot, 3ytl ye köfte ekmek 0,5 ytl ye ufak su .. standda sigaralar marketle aynı fiyat.. duş tuvalet ücretsiz.. burada nasıl ticari bir çıkar olabilir.. elinizi vicdanınıza koyun .. ben istanbulda 1. fuarda tam fuar binasının karşısına kurulan ayaküstü köftecide 8 ytl ye yarım ekmek sucuk yedim 2 ytl de ayran 10 ytl ..oysa 10 ytl ye 3 kişi karnını doyurabilirdi marmokta.. yapılan güzel işlere çamur atmayalım. marmok festival anlayışını yurt dışı standartlara çekerek çıtayı yükseltmiştir. Katılanlar her akşam bedava konser izlediler. cumartesi fedon vardıki hepimiz mest olduk ..

Vefat eden arkadaşımıza Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dilerim

not: Marmok başkanı Güneş Karaçetin elinde liste tek tek dolaştı ve keyfi fiyat uygulanmamasını denetledi. Buna bir çok şahit var. katılan kuruluşlarla fiyatlar hakkında anlaşmalar yapıldı.. koyun sağ tarafında siteye ait olan restoranda oturduk ..orası festival alanına dahil olmayan bir yat kulübü imiş..duş yok sebep küresel ısınma (yesinler).. hamburger 5 ytl .. oysa 25 m ileride festival alanında hamburger 3 ytl ..yat kulübünde köfte 12 ytl .. kamp alanında porsiyonu 5 ekmek arası 3 ytl .. yazı yazmadan önce biraz araştırma yapalım.. 25 m farkla fiyatlar böle idi yani festival alanı çok ama çok ucuzdu ..fedon dinlerken nerede 3 ytl ye büyük şişe efes içebilirsinizki..(canlı)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Allah rahmet eylesin Allah geride kalanlara sabır versin...
    Boş gezenin boş kalfası rallici cadde tayfası...

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    mete han abi ben de bu kaza hakkında baska bir site de topic actım istersen özdelden mesaj gonderirim .Ben kazadan yaklasık 10 dk sonra ordaydım solda
    krem rengi bir transporter ilerisnde mavi rt vardı cem in basında birkac motorcu arkadas vardı bende onun basındadyım yuzunde oyle bir acı vardı ki ağlayamıyordu bile sadece dişlerini sıkmıs nefes alıp vermeye calısıyordu sol ayak diz kapagından darbe almıs bacak ters donmus sag kasıkta cok derin kesik vardı bagırsaklarının bir kısmı dısarıdaydı kan kaybı pek fazla yoktu ben ordakileri basıdan uzaklastırmaya calıstım cunku bir salak o goruntuleri cekiyordu cep telefonu ile o eleman hemen ordan kayboldu yakalayamadım.Kaskı shoe marka idi ve kaskın goruntusunden kafaya darbe almamıs gozukuyordu ve kaska cizik yoktu montu da iyi bir monttu yanlız kot pantolon giymişti bence bellik ve motor pantolonu giyse belki yasardı diyecektim ama ecel demekten baska carem yok.Ambulans olay yerinde geldi pantolonu keserek müdahele yaptılar ama cok zaman harcadılar ablulans yaklasık 40 dk kaldı durumunun cok ciddi oldugunu düşünmüyorduk hatta arkadasımla ayagı platin takarak iyleşitirirler belki yine motora biner diye düşünmüştük.Kaza yerinde 5 tane sigara 1.5 lt su içtim yolun yukarısına cıkıp gelen aracları ve motorları durdurdum ama 1 tane r1 az kalsın bizi biçecekti hemen kazayı gorunce arkadas motordan indi sigara yaktı motorun yanına gidecekken farkettim kolundan yakaladım her her benzindi bizi de ucuracaktı gokyuzune ,ambulans olay yerini terkettikten sonra motoru cekiciye yükledik cem in oleceğini hiç düşünmedim onunla hastaneye gitmediğime pişman oldum cem le hiç tanısmamız yoktu ama izmirde evlerimiz yakınmıs kaza anında ailesi ve cocugu oldugunu ogrenince beynimden vuruldum.
    Aksam eve gider gitmez bir sitede kaza yerinde tanıdıgım arkadaslar o site uye oldugu için topic actım va aksam saat 23 gibi olum haberini okudum şok olmuştum. Dün öğlen namazından sonra cenazesi vardı haberini duyunca hemen gittim RAHMELİ CEM 'İ CANLI GORUP CENAZESİNİ TASIYACAĞIMI DÜŞÜNMEDİM ailesinden birisi ile konustum siz CEM in nesi oluyorsunuz diye sorunca eşiyim dedi inanamadım sanırım sakinleştirici almıştı şiret kartımı ve telefonumu verdim elimizden bireşey gelirse seve seve yaparım dedim.
    Aynı yoldan ben de geldim benim ybr bile 100-110 yapıyordu ister istemez birde sıcak hava kamp alanında rahat uyuyamamız iyice sinirleri bozmustu biraz önce insan eve ailesinin yanında gitmek istiyordu bende cogu zaman arkadan arkadasım geldigi için yavaslayarak gidiyordum yolda cok tehlikeli idi cıkarken bir tır bizi cok kotu sıkıstırmıstı o yola artık bir daha motorla gitmem.

Cem arkadasımız hız tutkunuydu gördüğüm kadarı ile o viraja cok hızlı girmiş ve mamarise yeni aldıgı 1000 gsx ile motor acma niyeti ile gitmiş "rahmetli kardeşim orası motor acılacak yol mu gidiyorsun 5 defa cesme yap aydın yap 3 sefer git gel ben marmarise cıkarken motorun basında dualar ettim sen karını cocuklarnı aileni seni tanımasa bile burda senin için üzülen insanları dusunmedin mi hiç "

Cem arkadasımız HIZI O KADAR COK SEVIYORMUS KI UGRUNDA CANINI VERDİ
    peki buna değermiydi artık baska soyleyecek bir soz aklıma gelmiyor
    Allah rahmet eylesin ailesine sevdiklerine sabır versin

Hepinize kazasız dikkatli sakın,sürüşler diliyorum

Özgür Ak
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    Alıntı duslemek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete han abi ben de bu kaza hakkında baska bir site de topic actım istersen özdelden mesaj gonderirim .Ben kazadan yaklasık 10 dk sonra ordaydım solda
    krem rengi bir transporter ilerisnde mavi rt vardı cem in basında birkac motorcu arkadas vardı bende onun basındadyım yuzunde oyle bir acı vardı ki ağlayamıyordu bile sadece dişlerini sıkmıs nefes alıp vermeye calısıyordu sol ayak diz kapagından darbe almıs bacak ters donmus sag kasıkta cok derin kesik vardı bagırsaklarının bir kısmı dısarıdaydı kan kaybı pek fazla yoktu ben ordakileri basıdan uzaklastırmaya calıstım cunku bir salak o goruntuleri cekiyordu cep telefonu ile o eleman hemen ordan kayboldu yakalayamadım.Kaskı shoe marka idi ve kaskın goruntusunden kafaya darbe almamıs gozukuyordu ve kaska cizik yoktu montu da iyi bir monttu yanlız kot pantolon giymişti bence bellik ve motor pantolonu giyse belki yasardı diyecektim ama ecel demekten baska carem yok.Ambulans olay yerinde geldi pantolonu keserek müdahele yaptılar ama cok zaman harcadılar ablulans yaklasık 40 dk kaldı durumunun cok ciddi oldugunu düşünmüyorduk hatta arkadasımla ayagı platin takarak iyleşitirirler belki yine motora biner diye düşünmüştük.Kaza yerinde 5 tane sigara 1.5 lt su içtim yolun yukarısına cıkıp gelen aracları ve motorları durdurdum ama 1 tane r1 az kalsın bizi biçecekti hemen kazayı gorunce arkadas motordan indi sigara yaktı motorun yanına gidecekken farkettim kolundan yakaladım her her benzindi bizi de ucuracaktı gokyuzune ,ambulans olay yerini terkettikten sonra motoru cekiciye yükledik cem in oleceğini hiç düşünmedim onunla hastaneye gitmediğime pişman oldum cem le hiç tanısmamız yoktu ama izmirde evlerimiz yakınmıs kaza anında ailesi ve cocugu oldugunu ogrenince beynimden vuruldum.
    Aksam eve gider gitmez bir sitede kaza yerinde tanıdıgım arkadaslar o site uye oldugu için topic actım va aksam saat 23 gibi olum haberini okudum şok olmuştum. Dün öğlen namazından sonra cenazesi vardı haberini duyunca hemen gittim RAHMELİ CEM 'İ CANLI GORUP CENAZESİNİ TASIYACAĞIMI DÜŞÜNMEDİM ailesinden birisi ile konustum siz CEM in nesi oluyorsunuz diye sorunca eşiyim dedi inanamadım sanırım sakinleştirici almıştı şiret kartımı ve telefonumu verdim elimizden bireşey gelirse seve seve yaparım dedim.
    Aynı yoldan ben de geldim benim ybr bile 100-110 yapıyordu ister istemez birde sıcak hava kamp alanında rahat uyuyamamız iyice sinirleri bozmustu biraz önce insan eve ailesinin yanında gitmek istiyordu bende cogu zaman arkadan arkadasım geldigi için yavaslayarak gidiyordum yolda cok tehlikeli idi cıkarken bir tır bizi cok kotu sıkıstırmıstı o yola artık bir daha motorla gitmem.

Cem arkadasımız hız tutkunuydu gördüğüm kadarı ile o viraja cok hızlı girmiş ve mamarise yeni aldıgı 1000 gsx ile motor acma niyeti ile gitmiş "rahmetli kardeşim orası motor acılacak yol mu gidiyorsun 5 defa cesme yap aydın yap 3 sefer git gel ben marmarise cıkarken motorun basında dualar ettim sen karını cocuklarnı aileni seni tanımasa bile burda senin için üzülen insanları dusunmedin mi hiç "

Cem arkadasımız HIZI O KADAR COK SEVIYORMUS KI UGRUNDA CANINI VERDİ
    peki buna değermiydi artık baska soyleyecek bir soz aklıma gelmiyor
    Allah rahmet eylesin ailesine sevdiklerine sabır versin

Hepinize kazasız dikkatli sakın,sürüşler diliyorum

Özgür Ak
    ya bu yazdıkların beni daha derinden yaraladı...şimdi Barış abide söyled makina 1000 lik gsxr mış...abicim okurken ben etkileniyorum ama...sanki yaşıyo insan...Allah korusun...1-2 motorcu birbirini yolda gördümü zaten böyle olur hep...kendimizi irademizi kaybederiz...başka biri motoru sürüyomuş gibi kontrolden çıkarız...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honca CBF 150
    pazar gecesi yatagımda uyuyamadım sanki ben o kaza anında ki arkadasımız cem in kaza anındaki acılarını yasadım umarm hayatımda bir daha kaza olayları gormem cunku beni cok etkiliyor.
    ne kadar cok durum ve sartlar musait olsada race makine almam binmem ve de binmedim , ben motor tutkumu ybr ile gideriyorum ve motorumu degiştirmeyi düşünmüyorum.

Moderator arkadaslar ,
    topic yanlıs olmus cine yolunda kaza vefat olarak duzeltebilirmisiniz sanki rt kaza yapmıs gibi anlasılıyor.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    Alıntı duslemek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar gecesi yatagımda uyuyamadım sanki ben o kaza anında ki arkadasımız cem in kaza anındaki acılarını yasadım umarm hayatımda bir daha kaza olayları gormem cunku beni cok etkiliyor.
    ne kadar cok durum ve sartlar musait olsada race makine almam binmem ve de binmedim , ben motor tutkumu ybr ile gideriyorum ve motorumu degiştirmeyi düşünmüyorum.

Moderator arkadaslar ,
    topic yanlıs olmus cine yolunda kaza vefat olarak duzeltebilirmisiniz sanki rt kaza yapmıs gibi anlasılıyor.
    mesela ambulans neden 40 dakika bekledi değilmi...bir Mustafa Koç.. Ali Sabancıya olsaydı helikopter gelirdi hemen...veya bu işte hata varmı diye araştırılırdı...insan canının kıymeti hiç olmadı bu melmeketde...

Motosikleti
    tvs apache
    peki ya arkadaşlar bu transporter sürücüsünün hiç mi kabahati yok sürekli yollarda büyük balık küçük balığı yer misali benim aracım daha büyük o halde yol sadece bana ait diğerleri önüme çıkmasın vs. gibi psikopatca ,sadistce, aptalca araç kullanan zorbalara ne demeli ?? bence bu sistem dede sorun var arkadaslar ehliyet alacak kişiyi saglık taramasından geçiriyolar kulak göz vs peki ya ruh sağlığı?? en önemli şeyi atlıyolar arkadaslar belkide sağlık raporuna ruh ve sinir , kişilik analizi testide eklemeliler belki yollarımız canlarımız öyle daha selamet olur diye düşünüyorum . ölen kardeşimizide sewgi ve rahmetle anıyorum. mekanı cennettir umarım..
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Motosikleti
    Honca CBF 150
    ailesi kan kaybından öldü dedi baska bir yerden iç kanama dan denildi
    anlamıs değildim kanamalı biri hemen hastaneye kaldırılmaz mı hastaneden raporunda ne yazıldı cok merak ediyorum. Zaten oraya gelenler iç kanama oldugunu anlayamadılar mı ?
    Sonucta su anda suclu olsa bile cezalanlarmak arkadası geri getirmez ama kaza yerine benden sonra ulasan kardeşime polis in verdiği bilgi aynen söyle
    "sadece ayagı kırık ve kesik var durumu iyi birşeyi yok "

yorumsuz
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    Vstrom '07
    Arkadaşlar şu anda Türk toplumundaki 18 yaş üzeri herkese bilene bilmeyene Smith-Wesson silah dağıtıldığını ve silah bilinçli kullanilmalı bilmeyen kullanmasın v.s. gibi yayın yapıldığını düşünelim...Bir gözlerinizin önünden geçirin ne olurdu Türkiye'nin hali...Karabasan gibi değil mi? sokağa çıkamazdık bence...Bence motor açısından şu anda bir fark yok bu ülkede...
    Ben bir motorcu ve arabacı biri olarakgörüyorum ki hangisini sürersek sürelim yaşamak mucize bu ülkede...
    Sarhoş kamyoncu otobüsü biçiyuor v.s. gibi haberler çok burada ne deyim
    bu arkadaş motor değil de bir otomobil kullansa imiş bu şekilde bundan çok da uzun yaşamazmış bu şekilde sollamalarla...Allah rahmet eylesin ama be 300.000 km yol tecrübemle araba ile bile 3'lü yollarda bu kadar rahat sollama yapamıyorum hele ki inişte bu kadar cesur değilim.....
    Üzgünüm kahrimdan ölüyorum içim acıyor yazık değil mi gencecik cana...Eğitim şart silahı satana da alana da...
    [COLOR="Blue"]Gemiler limanlarda güvendedir ama limanlar için yapılmamışlardır...[/COLOR]:cat:

Motosikleti
    HYOSUNG
    off offfdeli olucam arka arkaya ölüm haberleri!!!Çok üzüldüm ,araçlarında motorlara dikkat etmediğine şahit oldum dün geç bi saatte mc a gitmiştik bir motor ve bir araba durdu yanyana tartışıyorlar arabadaki,sana bi vururum yatarsın yola dedi ,neyse dalaşırken bunlar bende çok sinirlendim ayağa kalktım,araba ile motor hareket edicekler araba motora bilerek vurdu ve onu kaldırıma sıkıştırdı tam delirdim o anda polisi aradık ve ihbar ettik böle böle die plakayıda verdik.Önünden geçerken durdurmuştu polis motorda yolda tartışıyolar arkada jeepde bi kadın var sanırım oda şahitlik etmek için durmuş..
    ondan bi gün öncede ,yine aynı yerde bir araba çarpıp kaçtı motora çocuk yerlerde.Hemen koştum bişeyin varmı die kaldırdık motoru eli ayağı titrio garibim,ben motoru çektim yoldan eldiveni yok eli yüzülmüş ,allahtan montu ,kaskı tam.Yara bandı rica ettim elini dizini bantladım .Ne oluyo ya anlamıyorum nerde yaşıyoruz polis bile gelmedi
    [B]KAPI ÖNÜNE KONAN BİR KAP SU CANLARIN HAYATINI KURTARIR[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)