Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kaza Yaptım!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar

bugün saat 2 arasında gayet normal bi şekilde yoluma devam ederken 4 yolda bir tane münübüs yol vermesi gerekirken hızla önüme çıktı bende çarpmamak için frenlere asıldım çok sıkmadım kaymasın diye ama havalar çok sıcak olduğu için birden kaydı ve yatarak 5,6 metre kadar sürüklendim, cani adam durup yardım bile etmedi camı açıp iyimisin diyip gitti sadece ben orda kıvranırken, Allahtan kasksız hayatta motora binmem düşereken çok feci bir şekilde kafamı yere çarpttım ufak tefek sıyrıklarla atlattım korumalı olduğum için, arkadaşlar hava sıcak diyip asla kasksız dolaşmayın ne zaman ne olucağı belli olmuyor...

sizinle paylaşmak istedim.
    görüşmek üzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun arkadaşım
    ucuz atlatmışsın
    umarım motorunda da fazla hasar yoktur

....

Motosikleti
    mondial 150RE 2006
    Arkadaşım geçmiş olsun, Allah beterinden korusun verilmiş sadakan varmış. Hava nasıl olursa olsun Kask ve koruyuıcu ekipmanlarımızı takmadan yola çıkmayalım. Ne kadar yakın olursa olsun köşede hangi tehlikenin beklediğini bilemeyiz. Tekrara geçmiş olsun.

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı Tanju adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar

bugün saat 2 arasında gayet normal bi şekilde yoluma devam ederken 4 yolda bir tane münübüs yol vermesi gerekirken hızla önüme çıktı bende çarpmamak için frenlere asıldım çok sıkmadım kaymasın diye ama havalar çok sıcak olduğu için birden kaydı ve yatarak 5,6 metre kadar sürüklendim, cani adam durup yardım bile etmedi camı açıp iyimisin diyip gitti sadece ben orda kıvranırken, Allahtan kasksız hayatta motora binmem düşereken çok feci bir şekilde kafamı yere çarpttım ufak tefek sıyrıklarla atlattım korumalı olduğum için, arkadaşlar hava sıcak diyip asla kasksız dolaşmayın ne zaman ne olucağı belli olmuyor...

sizinle paylaşmak istedim.
    görüşmek üzere
    Arkadaşım, çok geçmiş olsun. Kasksız, asla!!!
    Bu aşırı sıcaklar asfaltı da eritiyor iyice, uzun yol yapacaklar özellikle dikkatli olsunlar. Ani hız değişiminde buzda kayar gibi kayabiliyor motor...

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Geçmiş olsun arkadaşım, aman dikkat...artık böyle haberler duymak istemiyoruz..
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşşekürler arkadaşlar gerçekten ucuz atlattım, motorda çok fazla hasar yok ayna kırıldı ve sağ taraf çizildi azcık.

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Geçmiş olsun,

Terbiyesiz herif, zaten adam olsa durur yanına gelirdi.

Başını çarptığında ölebilirdin, kaskın faydası birkez daha ortada.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Büyük geçmiş olsun arkadaşım. Kavşaklara ve ışıklara (yeşil yansa bile) tedbiri elden bırakmadan girmek lazım. Yayalar bile kendilerini motosikletin önüne atmaktan çekinmiyor, başıma geldiği için biliyorum. Başını da vurmuşsun, baş dönmesi, bulantı, kusma gibi hallerde hemen bir acil servise gitmeni tavsiye ederim.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Geçmiş olsun...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    çok büyük geçmiş olsun dostum
    allah beterinden saklasın umarım son kazan olur
    sende bişi olmaması sevindirici
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Büyük geçmiş olsun arkadaş
    Büyük bir tecrübe elde edebilecek şansın olmuş, Allah korumuş Korumasız, hele kasksız asla olmaaaazzzzz.
    Bundan sonra daha dikkat et diyeceğim ama sadece senin dikkatin bir yere kadar koruyor insanı.
    Tekrar geçmiş olsun, herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    Poturdak

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük geçmiş olsun.
    verilmiş sadakanız varmış. Koruma icin tebrik ediyorum ayrıca.

Arkadaslar bol bol sadaka verin. belayı musibeti basınızdan def eder.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

sende minibüse yol versene motosiklette senin olan yol yoktur bütün yollar diğer araçlarındır.. neyse geçmiş geçmiş olsun.. dikkat edelim..
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ben bu sabah kurtardım nasıl oldu bilmiyorum ama ön teker iki kez kaydı.sana geçmiş olsun verilmiş sadakamız varmış
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    geçmiş olsun. allah kimseye göstermesin yaw.
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    geçmiş olsun arkadaşım...ucuz atlatmışsın...her ne olursa olsun(geçiş üstünlüğü falan vs.) ana yolda bile olsanız yinede sağdan soldan gelen öküzlere mümkün olduğunca yol verin arkadaşlar...henüz bu taş kafalara motor kültürünü aktaramadık...bikaç sene daha sabredicez malesef...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    geçmiş olsun.. kaskın faydasını bi kerede ben görmüştüm.. artık alışkanlış oldu kasksız asla kullanamıyorum..
    KIRMIZI BOĞA..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Gecmıs olsun ya nedır bu memlekette boyle ınsanlardan cektıgımız it adamlar.Allahtan korumaların uzerındeymıs ucuz atlatmıssın tekrar gecmıs olsun.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Çok geçmiş olsun ....

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    İnanırmısınız artık bu kaza haberlerini yapanların ağzından okuyunca azda olsa seviniyorum çünkü en azından buraya yazı yazabilecek durum da diye... gerçi sevinmeden ziyade şükür diyelim. Peki ya başkalarının agzından vefat haberlerini okuduklarımız ?? Allah hepimizi korusun ve lütfen yaşadıklarımız için şükredelim kaza yapsak bile hala buraya yazabildiğimiz için şükredelim. Abi geçmiş olsun Allah beterinden saklasın ...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler