Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Yollardaki ilk YBR 250... Benim ki...

Motovento
    REKLAM ALANI
    bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    kurye motoru tabiri yerine 250 cc lik standart bir motora 9500 ytl verilirmi denseydi bence daha az irrite(rahatsız) edici olurdu.
    bir de arkadaşın 100.000 km de benzin parasıyla motor fiyat farkını kurtaracam lafını bir defa daha düzeltmek istiyorum.o motorun zaten ömrü o kadar olup o kilometrede motor yaptırtmak isteyecektir(kullanıma göre belki de daha erken).
    bu duruma ne diyecek arkadaş onu da merak ediyorum(biraz kendini rahatlatmaya çalışıyor da ben de maydanoz oluyorum ama artık olacak o kadar.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı pokermon78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bir motora ^^kurye motoru^^denilebilmesi için illa kuryeler tarafından kullanılması mı gerekiyor.bana göre kurye motorundan motor hacmi ve fiyatı dışında bir farkı yok.niye sinirlendiğini anlıyorum çünkü seninki de kurye motoru.
    Kurye motoru değil başlangıç motoru deniyor, kimsenin salak gibi güçlü motorla başlayıp ölmeye niyeti yok. 4000 km'ye rağmen hala 500 CCye geçmicem, para nasıl olsa hazır, biraz daha tecrübeleneyim, ilerde alırım diyen arkadaşlar, ısrarla "kurye motoru" kullanıyorlar. Hay Allahım yarabbim, ne yaratıklar var. Motor kültürünü oluşturamamışız bi türlü.

Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurye motoru tabiri yerine 250 cc lik standart bir motora 9500 ytl verilirmi denseydi bence daha az irrite(rahatsız) edici olurdu.
    bir de arkadaşın 100.000 km de benzin parasıyla motor fiyat farkını kurtaracam lafını bir defa daha düzeltmek istiyorum.o motorun zaten ömrü o kadar olup o kilometrede motor yaptırtmak isteyecektir(kullanıma göre belki de daha erken).
    bu duruma ne diyecek arkadaş onu da merak ediyorum(biraz kendini rahatlatmaya çalışıyor da ben de maydanoz oluyorum ama artık olacak o kadar.)
    Valla ben olsam bu kadar boş tepkilerden sonra (senden değil, kurye motoru lafını bile esirgemeyenlerden bahsediyorum), sana ne para benim param, istediğimi alırım, sen de ağzın açık bakarsın derdim.
    Arkadaş ne dese haklı.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

pokermon78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AN 400
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır sanki altında 130 HP lik bir motor falan var
    konunun motor gücüyle ne alakası var artı benim altımdaki motordan sanane

Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurye motoru değil başlangıç motoru deniyor, kimsenin salak gibi güçlü motorla başlayıp ölmeye niyeti yok. 4000 km'ye rağmen hala 500 CCye geçmicem, para nasıl olsa hazır, biraz daha tecrübeleneyim, ilerde alırım diyen arkadaşlar, ısrarla "kurye motoru" kullanıyorlar. Hay Allahım yarabbim, ne yaratıklar var. Motor kültürünü oluşturamamışız bi türlü.

Valla ben olsam bu kadar boş tepkilerden sonra (senden değil, kurye motoru lafını bile esirgemeyenlerden bahsediyorum), sana ne para benim param, istediğimi alırım, sen de ağzın açık bakarsın derdim.
    Arkadaş ne dese haklı.
    arkadaşım seninde sinirlenmeni anlıyorum

Motosikleti

Arkadaş ne dese haklı.
    ben onun savunma gerekçesini eleştiriyorum.onun savunması bu motorla 100 bin km yapmak.elektronik ateşlemeden dolayı az benzin yakıp zarardan kara geçmek.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ben onun savunma gerekçesini eleştiriyorum.onun savunması bu motorla 100 bin km yapmak.elektronik ateşlemeden dolayı az benzin yakıp zarardan kara geçmek.

Tam okuyamadım sayfaların hepsini....... Ama eğer ybr 250 den bahsediyorsanız 100.000 km çok rahat yapıcaktır...Eminim buna..... Tabi biraz hor kullanmamak kaydıyla.....

Gerçekten işçilik ve parça kalitesi yüksek bir model.....Zaten zaman gösterecek herşeyi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam okuyamadım sayfaların hepsini....... Ama eğer ybr 250 den bahsediyorsanız 100.000 km çok rahat yapıcaktır...Eminim buna..... Tabi biraz hor kullanmamak kaydıyla.....

Gerçekten işçilik ve parça kalitesi yüksek bir model.....Zaten zaman gösterecek herşeyi....
    alpercim ben konuya bir fıkrayla hoş bir yaklaşım getirmek istiyorum(konu sahibinin ve tüm arkadaşların da hoş görüsüne sığınarak. ):
    -çocuk akşam eve döner babacım bu gün 2 lira kara geçtim der.ne yaptın oğlum der babası:
    oğlan da otobüsün arkasından koştum binmedim der.
    -babası kızar neden taksinin peşinden koşmadın 10 lira kar etmedin.
    benim de önerim motoru bedavaya getirmek üzere:
    -arkadaş motoru 200 bin km itsin hem motor hem gittiği yol bedavaya gelir(komik gelmediyse affola).........

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    alpercim ben konuya bir fıkrayla hoş bir yaklaşım getirmek istiyorum(konu sahibinin ve tüm arkadaşların da hoş görüsüne sığınarak. ):
    -çocuk akşam eve döner babacım bu gün 2 lira kara geçtim der.ne yaptın oğlum der babası:
    oğlan da otobüsün arkasından koştum binmedim der.
    -babası kızar neden taksinin peşinden koşmadın 10 lira kar etmedin.
    benim de önerim motoru bedavaya getirmek üzere:
    -arkadaş motoru 200 bin km itsin hem motor hem gittiği yol bedavaya gelir(komik gelmediyse affola).........

Benim kıstasım yaktığı benzin değil...... Sadece motor ve işçilik kalitesi.....

İsterse 2 motor kara geçsin..... Ben anlamam benzinden falan....Tüccar kafası yoktur bende....Aklıma yatarsa onu bunu düşünmem....

Aynı ybr yi alan arkadaş gibi.....

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Hani yamaha 2 milyar indirmişti 250 cc ve üstünü
    Hala 94oo ytl

Ayrıca 18o bin km de ybr125 varmış.Ybr250 de 100ooo den fazla gidecegini düşünüyorum

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani yamaha 2 milyar indirmişti 250 cc ve üstünü
    Hala 94oo ytl
    PIERzig arkadaşım seninde dediğin gibi yamaha 250 cc ve üstü için indirim yaptı...YBR250,CBF250 ve türevleri 249 cc olarak geçer...yani buda basit bir yanıltma tekniği uyguluyor satıcılar...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    arkadaşım bir motora ^^kurye motoru^^denilebilmesi için illa kuryeler tarafından kullanılması mı gerekiyor.bana göre kurye motorundan motor hacmi ve fiyatı dışında bir farkı yok.niye sinirlendiğini anlıyorum çünkü seninki de kurye motoru.
    Bir üstte ki mesajı başkası mı yazdı ?
    Madem öyle Ybr 250 kullananlardan sanane !!
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı
    iyi sürüşler.Hayırlı olsun

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150

arkadaşım seninde sinirlenmeni anlıyorum
    Ben de seni anlıyorum, tabi tabi diyerek Allah'a havale ediyorum. Memlekette her türden insan var naparsın.

Boşversen dişicik, laftan anlayan biri olsa ağzından çıkan lafı bi taraflarına kaçırmazdı.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ben de seni anlıyorum, tabi tabi diyerek Allah'a havale ediyorum. Memlekette her türden insan var naparsın.

Boşversen dişicik, laftan anlayan biri olsa ağzından çıkan lafı bi taraflarına kaçırmazdı.

Bende seni anlıyorum st cim.......

Anlaşmak güzel şeydir.....
    Anlaşamamak daha güzeldir....
    Çünkü sonunda anlaşmak vardır.....

Ne diyom ben yaaaa...Sıcak çarptı beni sanırım.....

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PIERzig arkadaşım seninde dediğin gibi yamaha 250 cc ve üstü için indirim yaptı...YBR250,CBF250 ve türevleri 249 cc olarak geçer...yani buda basit bir yanıltma tekniği uyguluyor satıcılar...
    Haklısın ya zati fakirin duası kabul olsa ....
    Yine parası olan kazanıcak
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne diyom ben yaaaa...Sıcak çarptı beni sanırım.....
    Dogrudur.Bugün hele felaket sıcaktı.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Valla en iyisi görmemek böylelerini

9,400 mü yuuuh o ıfıyata ne aslanlar var 250 lık makına en fazla 5000 eder yahuu sıfırıda 6500 olsun hadee gt 250 alırım daha ıyı işallah satarlar daha gormedım yolda hıc galıba goremeden tarıhe gecer bu motor

beyazs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorumdan son derece memnunum..

En zevkliside, yolda giderken, motoru gorenin, donup bir daha bakmasi. Trafikte, sokakta ender bulunan bir makineye binmek zevkli. Lamborgini veya Ferrari'ye binme hissini veriyor sanki..

Son hız sormus bir arkadas. Motor duz yolda, redlinea dayamadan rahat olarak 140'a cikiyor. Yokus asagi 150 yaptim ama fazla guvende hissetmedigim icin daha da gazlamadim.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Valla ben de görsem döner bakarım şahsen

pokermon78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AN 400
    bu konuyu ben açmadım.arkadaş motoru almış ve insanların fikirlerinide merak etmiş olmalıki bu konuyu açmış.klavyenin başından kalkıp biraz hava alsan belki anlarsın.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ben zaten klavyenin başından kalkıyorum merak etme de asıl sen yazılanları gözlerinle okusan nasıl olur diyorum, hııı, gözlerinle..

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)